هفت راز بزرگ مردان خوش پوش

اکسسوری مردانه

در رقابت استایل های جذاب مردانه ،افرادی موفق تر هستند که در کنار مرتب بودن به جزییات استایل خود نیز توجه کنند. امروزه مردان به کیفیت دوخت و رنگ استایل خود توجه می کنند. اما اغلب یک موضوع کوچک اما مهم را فراموش میکنند و آن استفاده از اکسسوری مردانه است. اینجا قصد داریم از نقش مهم اکسسوری ها در استایل مرداانه بگوییم و شما را با انواع ان آشنا کنیم.

گران ترین لباس ها و ساعت ها اگر در جای مناسب استفاده نشوند نه تنها به جذابیت شما نمی فزایند که استایل شما را نامنظم و شلخته نشان خواهد داد ،بنابراین مهم است که کدام اکسسوری را در کدام موقعیت استفاده کنید و در عین حال از چند اکسسوری همزمان استفاده نکنید.

پاپیون و کراوات

این اکسسوری مردانه محبوب، مناسب مراسم های رسمی است ،پاپیون به مراتب از کراوات رسمی تر است و رنگ آن باید متضاد و یا مکمل پیراهنتان باشد.ارتفاع کراوات باید تا خط کمر باشد و خیلی از خط کمربند کوتاه تر یا بلند تر نباشد. همچنین پاپیون های تک رنگ به استایل شما شکل رسمی می بخشد.

با رازهای کوچک شیک پوشی آشنا شوید
کلیک کن ببین

اکسسوری مردانهدکمه سر دست

اکسسوری که در انواع جنس از نوع استیل تا  اشرافی آن از طلا وجود دارد، اما مهم تر از قیمت آن، زیبایی ،سالم بودن و اندازه مناسب آن است.

برای هرچه بهتر نمایش داده شدن دکمه سردست ، بهتر است از پیراهن های رنگ روشن استفاده کنید و برای انتخاب رنگ دکمه از باقی اجزای فلزی لباستان کمک بگیرید و تا حد امکان متناسب با رنگ آن ها انتخاب کنید.

کیف پول

مهمترین اکسسوری مردانه یک جنتلمن کیف پول است، سعی کنید از با کیفیت ترین نوع چرم استفاده کنید، نیازی به هماهنگ بودن رنگ آن با کفشتان نیست ولی همرنگ بودن کیف پول چرم با کمربند آن را زیباتر می کند. هرچند پیشنهاد ما استفاده از کیف های تمام چرم است اما اگر نوع پارچه ای آن را ترجیح می دهید سعی کنید تا حد امکان از رنگ های خنثی استفاده کنید.

در اینجا بخوانید:همه چیز در صنعت مد | صنعت فوق العاده پول ساز

راهنمای خرید لباس زنانه ی شیک و لوکس
کلیک کن ببین

شال گردن

این اکسسوری مردانه می تواند به طرز معجزه آسایی بر جذابیت شما بیافزاید، اگر اضافه وزن دارید از شال های باریک تر استفاده کنید و اگر قد کوتاهی دارید. شال های بلند بیندازید و فقط در صورتی از شال های ضخیم و کوتاه استفاده کنید که گردن بلند و باریک داشته باشید.

بهتر است شال گردن در هارمونی با رنگ لباس باشد و ترجیحا از تن رنگی کت و تیره تر یا روشن تر از آن باشد. همچنین برای نمایش زیبایی  شال گردن سعی کنید گره های متنوع را بیاموزید و امتحان کنید.

کمربند

کمربند همواره یکی از آیتم ضروری استایل کلاسیک و رسمی است و هر مردی باید یک کمربند مشکی و قهوه ای چرم در کمد لباس خود داشته باشد. کمربند های پهن برای مناسبت های غیر رسمی مناسب است.

اکسسوری مردانهساعت و دستبند

برای قرارهای رسمی از ساعت های دسته چرم و برای قرارهای خودمانی یا همراه با لباس های اسپرت از ساعت دسته فلزی استفاده کنید.

چطور خوشتیپ بشیم؟ 10 قدم آسان برای جذابیت بیشتر
کلیک کن ببین

دستبند را با کت شلوار استفاده نکنید ولی در موقعیت های غیر رسمی از دستبند غافل نشوید. یک دستبند ساده و شیک جذابیت دست های مردانه را ده برابر میکند.

عینک آفتابی

یک عینک آفتابی زیبا، تمام کننده جذابیت یک مرد است ،فریم عینک آفتابی را متناسب با فرم صورت و رنگ را متناسب با رنگ پوستتان و لباس هایتان انتخاب کنید.

78 / 100
دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. ماهان گفت:

    به نظر من نوع لباس پوشیدن و مرتب یا غیر مرتب بودن لباس هم خیلی تاثیر در تیپ اقایون داره
    نظر شما چی دیگه میتونه تاثیر به سزایی داشته باشه؟

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.