با رازهای کوچک شیک پوشی آشنا شوید

راز خوش پوش بودن

اغلب ما فکر می کنیم برای خوش پوش بودن باید لباس های مارک دار و گران قیمت بپوشیم و کمد کوچک لباس هایمان را با اتاق لباس های بلاگرها مقایسه می کنیم ،گرچه‌ داشتن یک کمد پر از لباس و یک طراح لباس نقش بسزایی در خوش پوشی دارد اما این نکته را فراموش نکنید که راز خوش پوش بودن تنها در کیف پولتان نیست، با ما باشید تا با چند نکته کوچک که بلاگرها رعایت می کنند تغییر بزرگی در استایل خود بدهید.

مرتب باشید

اتو کشیدن و تمیز نگهداشتن لباس ها بزرگترین و کم خرج ترین راز خوش پوش بودن شماست. لباس های ساده اما مرتب برای داشتن اعتماد و تحسین دیگران کافی است و البته فراموش نکنید که موضوع نظافت در مورد خودتان نیز صدق می کند.
اگر بدبو باشید گران ترین لباس ها هم دیگران را جذب شما نخواهد کرد. همینطور یک عطر یا خوشبو کننده ملایم گرچه جزو لباس ها محسوب نمی شود اما تاثیر بسزایی در افزایش جذابیت شما دارد.

چگونه کمد جادویی بسازیم | همه چیز در مورد کمد کپسولی
کلیک کن ببین

 اتو کشیدن لباس

کفش ها بدترین دشمن شما

تحقیقات بسیاری وجود دارد که ثابت کرده مردم در اولین دیدار قبل از هرچیز به کفش های شما نگاه میکنند. اگر می توانید روی یک آیتم از لباستان سرمایه گذاری کنید، کفش را انتخاب کنید. زیرا علاوه بر زیبایی همگام و هم قدم شماست و روی سلامتی تاثیر مستقیمی دارد. یک جفت چرم با کیفیت و پاشنه متوسط برای هر فصلی قابل استفاده است.اما اگر نمی توانید کفش های گران قیمت بپوشید کافی است کفش های مناسب فصل و تمیز بپوشید، زیرا کفش های کثیف برای هیچکس خوشایند نیست و می تواند استایل شما را خراب کند و اینگونه بر عمر کفش هایتان هم افزوده اید.

اگر انتخاب شما استایل اسپرت و کژوال است یک کفش اسپرت سفید و یک کفش مشکی انتخاب کنید ،اطمینان داشته باشید هیچگاه با مشکل ست شدن مواجهه نخواهید شد.

در اینجا بخوانید:همه چیز در صنعت مد | صنعت فوق العاده پول ساز

رنگ سال 2020 و کاربردهای متنوع آن در دنیای مد
کلیک کن ببین

جادوی رنگ ها را دست کم نگیرید

دیگر راز خوش پوش بودن انتخاب رنگ است، رنگ مشکی رنگ منتخب ما ایرانی هاست اما گاهی باید جسارت به خرج دهید و از این رنگ فاصله بگیرید. اگر از امتحان کردن رنگ های شاد می ترسید به سراغ رنگ های خنثی مثل خاکستری؛کرم ،شتری و یا سفید بروید.

انتخاب رنگ های خنثی و روشن یک انتخاب هوشمندانه است که دست شما را در ساختن استایل های متنوع باز می گذارد. لباس های پر کاربرد را بشناسید و قبل از خرید به کمد لباستان نگاهی بیندازید، همچنین برای تغییر استیل نیاز نیست کت ها یا مانتوهای رنگی بپوشید. می توانید رنگ ها را در قالب روسری و شال گردن یا اکسسوری مثل ساعت و دستبند یا لاک یا کیف دستی و پول مردانه و کیف زنانه به استیلتان اضافه کنید. در مورد رنگ شناسی بیشتر مطالعه کنید و از هارمونی رنگ ها در طبیعت الهام بگیرید

چطور خوشتیپ بشیم؟ 10 قدم آسان برای جذابیت بیشتر
کلیک کن ببین

راز خوش پوش بودن

کیف و کفش را ست نکنید

امروز هم رنگ و همجنس بودن کیف و کفش در دنیای مد جایگاهی ندارد و قدیمی شده است. کفش را می توانید هم رنگ شلوارتان انتخاب کنید و بلند قد تر دیده شوید و بنا به این که می خواهید استیل اسپرت یا رسمی داشته باشید نوع کیف و کفشتان را انتخاب کنید، ولی اگر هنوز هم به این کار علاقه دارید می توانید کیف و کفش را در یک تناژ رنگ انتخاب کنید.

فرم بدنتان را فراموش نکنید

این راز خوش پوش بودن را همیشه به خاطر بسپارید، لباس گشاد یا تنگ نپوشید و فراموش نکنید یک لباس زیبا باید نقطه قوت ها را پررنگ و ایرادات اندامی را بپوشاند. بنابراین قبل از اینکه به ترند بودن یک لباس توجه‌ کنید به فرم بدن خود را بشناسید و با توجه‌ به ان انتخاب کنید

و آخرین نکته را فراموش نکنید که در نهایت این شما هستید که باید در لباستان احساس راحتی و زیبایی داشته باشید پس لباسی را انتخاب کتید که به شما حس خوبی بدهد زیرا اعتماد بنفس و احساس خوب رمز زیبا نشان داده شدن شماست.

راهنمای خرید لباس زنانه ی شیک و لوکس
کلیک کن ببین
77 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.