روش های جدید برای زیبایی دندان ها

روش های زیبایی دندان

زیبایی دندان یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر زیبایی صورت می باشد و سفیدی آن می تواند صورت شما را تا حد بسیار زیادی، زیبا کند؛ در این مقاله به روش هایی برای زیبا سازی دندان می پردازیم.

کامپوزیت برای زیبایی دندان

روش های زیبایی دندان

یکی از روش ها برای زیبایی دندان، استفاده از لمینت می باشد؛ لمینت انواع مختلفی مانند سرامیکی و کامپوزیتی یا همان ونیر دارد که هر کدام خاصیت های مخصوص به خود را دارند و تاثیرات بسیار زیادی را بر روی سفید شدن دندان خواهند گذاشت.

لمینت سرامیکی هم در نوع خود انواع مختلفی دارد که باعث می شود قیمت آن ها متفاوت و البته جنس آن ها نیز متنوع باشد؛ کامپوزیت نیز یکی دیگر از روش ها می باشد که در این روش، نیازی به تراشیدن دندان نخواهد بود.

لمینت برای زیبایی دندان

بلیچینگ هم یکی دیگر از روش هایی است که می توانید با استفاده از آن، دندان های سفید و منظمی داشته باشید؛ به طور کلی، بلیچینگ می تواند کم هزینه تر از روش های دیگر برای سفیدی و منظم شدن دندان باشد و به وقت کمتری هم نیاز خواهد داشت.

8 مکمل برای عضله سازی بانوان
کلیک کن ببین

البته برخی از دندانپزشکان می گویند که بلیچینگ می تواند ضرر داشته باشد و اگر بتوانید از روش های کامپوزیت و لمینت برای زیبایی دندان خود استفاده کنید، بهتر و با کیفیت تر خواهد بود.

شما می توانید برای سفید کردن دندان خود، از لاک سفید کننده هم استفاده کنید که البته ممکن است ضرر های زیادی داشته باشد و از کیفیت بالایی هم برخوردار نباشد.

بلیچینگ، یکی از روش های زیبایی دندان

استفاده از لاک سفید کننده می تواند تاثیرات نسبتا زیادی را بر روی لثه های شما بگذارد و همین امر باعث می شود تا لثه های شما، نسبت به مسواک، نخ دندان و … حساسیت زیادی داشته باشد و حتی در برخی مواقع، خونریزی کند.

پیشنهاد ما این است که برای سفیدی و منظم کردن دندان های تان، از روش کامپوزیت و لمینت استفاده کنید.

منبع: مد سازی

82 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.