مانتو جلو باز و انواع آن برای لاکچری های ایران

مانتو جلوباز

مانتو جلوباز تنوع و رنگ بندی متفاوت و طرفداران خاص خود را دارد. در مدل های شیک تر می توانید این رنگ بندی چند گانه را به صورت تلفیقی از رنگ های متضاد در کنار همدیگر ببنید. البته در طرح های ساده تر مدل مانتو جلو باز تک رنگ و یا بیشتر از دو رنگ نیستند. در زمینه مدل مانتو در این مقاله قصد داریم انواع مدل مانتو از این سبک را بررسی کنیم.

خرید مانتو جلو باز

مانتو های جلو باز و مدل های جدید آن

معمولا این مدل مانتوها یقه دار و بدون یقه می باشند. که بیشترین مد را در مدل مانتوهای جلو باز با طرح های بدون یقه می توانید مشاهده کنید. همینطور کششی که مدل های کمر دار  در مدل های مانتوهای جلو باز از لحاظ فروش دارند در نوع مدل های راسته و بدون کمر آن کمتر به چشم می خورد.

انواع مانتو جلوباز

چنانچه این مدل مانتو ها به صورت ایستایی و راسته باشند. یعنی هیچ گونه ساسونی در ناحیه کمر وجود نداشته باشد. می توان مانتو را با انواع کمر بند و یا طرح گل های بزرگ جذاب به نظر آورد.این مدل مانتو ها به صورت مزونی دوخته شده ودر دسترس قرار میگیرد .

مانتو جلوباز 2020

از مدل های دیگر این مانتوها نوع یقه دار هستند که از پارچه های ایستا و کمی ضخیمتر می باشند. این نوع طرح ها که معمولا نامتقارن هستند حالت ایستایی زیبایی نیز دارند. مانتو های با مدل یقه دار و ایستا می تواند تن پوش خوبی برای خانم هی قد بلند باشد. البته خانم های قد کوتاه نیز می توانند مانتوی جلو باز دو رنگ انتخاب کنند. که  یک رنگ در بالا تنه مانتو و در قسمت پایین آن از رنگ دیگر انتخاب  شود.

مانتو جلوباز شیک

همینطور می توانید شلوارهایی را که با آن ست می کنید را از نوع ایستا و کمی گشادتر انتخاب نمایید تا زیبایی تیپتان چند برابر گردد.

انتخاب بهترین طرح مدل مانتو
کلیک کن ببین

انواع مدل مانتو دخترانه با طرح های زیبا

انواع  این مانتوها را می توان با انواع شلوارها پوشید. منوط به آنکه مدل مانتو را که قصد خرید دارید با قد، سایز و رنگ پوستتان جور کنید.

مانتو جلوباز مزونی

معمولا در این مدل مانتو های نوع شلوار و شالی که برای آن انتخاب می کنید بسیار مهم است. زیرا اگر شما مانتوی جلو بازی را انتخاب کرده اید که طرحی ساده و یا تک رنگی دارد. بهتر است از شلوارهای طرح دار و یا گشاد برای به جلوه آمدن هرچه بیشتر مانتویتان استفاده کنید. شما می توانید شلواره ساده را انتخاب نموده ولی مدل مانتوی جلو بازتان را با رنگ بندی زیبا خریداری کنید.

مدل مانتو جلو باز کرم

مانتو جلو باز جذاب

مانتو جلو باز با یقه انگلیسی

 

اغلب مدل های دخترانه یا به سایز کوتاه و فانتزی هستند و یا بلند و کلاسیک می باشند. که هر کدام از این مانتو ها جلوه خاصی را به افراد می دهند.

مانتو جلو باز چین دار

 

انواع مدل مانتو جلو باز زنانه

مانتو جلو باز مدل کمر دار

مانتو جلو باز طرح گلدوزی

 

تنوع مانتو در مدل های جلو باز به لحاظ طرحی که دارد فراوان است. زیرا این مدل مانتوها تن پوش خوبی برای اکثر خانم ها دارد. توجه کنید مدل مانتوهای جلو باز از لحاظ سن و سال محدودیتی ندارد اما باید دقت کرد که مانتویی که انتخاب می کنید شما را خوش فرم نشان دهد. زیرا معمولا مانتوهای جلو باز به لحاظ مدلی که دارند، ممکن است کمی افراد را بزرگتر و غیر واقعی تر از آنچه که هستند نشان دهد. که در این مورد بهتر است در سایز مانتوی جلوی بازی که می خرید دقت کنید.

مانتو جلو باز با مدل آستین جدید

مانتو جلو باز ساده بلند

 

اگر شما خانم چاقی هستید و علاقه به پوشیدن مانتوی جلو باز دارید، و دوست هم ندارید که چاقی شکم شما دیده شود. برای جذاب تر دیده شدنتان بهتر است مدل مانتوی جلو باز خود را از نوع مدل کمر دار و طرح اندامی آن انتخاب کنید.

جدیدترین مانتوهای دخترانه
کلیک کن ببین

مدل مانتو جلو باز کوتاه

مانتو جلو باز مدل بادی

در حین حال می توانید از مدل های کوتاه مانتو جلو باز نیز استفاده کنید. زیرا که آنها نیز به نوبه خود زیبا هستند.

مانتو جلو باز مدل عبایی

مدل مانتو جلو باز برش دار زنانه

 

مدل مانتو جلو باز جدید

مانتو های جلو باز جدید معمولا رنگ بندی متنوع و طرح های زیبا و ساده تری دارند. اما در نوع مدل گوناگون هستند.

مانتو جلو باز مدل سرفانی سبک مدرن

 

مانتو های جلو باز جدید معمولا رنگ بندی متنوع و طرح های زیبا و ساده تری دارند. اما در نوع مدل گوناگون هستند.

مدل مانتو جلو باز یقه چین دار

 

شما می توانید با توجه به سبکی که در هر مدل از مانتو های جلو باز می پسندید و نیز سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. بعضی از مدل مانتو های جدید همینطور از لحاظ سبک متفاوتند. بدین منظور که در برخی از این مانتو ها شما تلفیقی از مدل های و سبک های کلاسیک و مدرن را مشاهده می کنید، که بسیار جذاب هم هستند.

مانتو جلو باز با طرح استین جدید

 

خانم های چاقی که دوست دارند سبک های مختلف مانتو های جلوباز جدید را امتحان کنند. می توانند از انواع مدل های اندامی و کت دامنی های کوتاه استفاده کنند تا جذاب تر به نظر آیند. همینطور اگر به دنبال مانتو های جدید که معمولا هم چند تیکه و طرحی نامتقارن دارند، خوشتان می آید. می توانید مدل های جلوباز دورنگ و یا تک رنگ که طرحی ساده تر را نیز انتخاب نمایید.

مدل مانتو جلو باز مدرن طرح دار

 

در هر حال انتخاب باخود شماست که با چه نوع مدل مانتویی جذاب تر به نظر بیایید. نیز می توانید انواع نمونه های مدل مانتو های جلوباز جدید را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

انواع مدل مانتو دخترانه
کلیک کن ببین

مدل مانتو زیبای جلو باز زنانه

در صورتی که نیاز به خرید مانتو شیک مجلسی دارید از طریق لینک خرید مانتو مجلسی جلو باز اقدام بفرمایید .

بهترین مدل مانتو های جلو باز

مدل مانتو جلو باز بلند زنانه

 

بهترین مانتو های جلوباز آنهایی هستند که علاوه بر زیبایی مدل از کیفیت خوبی نیز برخوردارند. امروزه جنس های نخی پارچه ای مانتو بهترین کیفیت را در بین تن پوش های بیرون دارا هستند.

مانتوی کوتاه جلو باز زناانه

 

هر نوع پارچه نخی به غیر از الیاف مصنوعی و پلاستیکی مانتو به خصوص در تابستان علاوه بر سلامتی می تواند حس خوبی را به شما دهد.

مدل مانتو مجلسی جلو باز

 

همچنین در فصل های گرم سال می توانید زیبایی و راحتی را با انتخاب خوبی که برای مدل مانتو ها دارید تجربه کنید. زیرا که انتخاب یک مانتوی خوب که بتواند حس خوب و راحتی را به شما دهد از مهم ترین ویژگی های تن پوش های بیرونی می باشد.

مانتو جلو باز طرح هندی

 

بنابراین مانتو های جلو باز به دلیل سبک و مدلی که دارد می تواند گزینه خوبی برای شما خانم های باسلیقه و طرفدار مد باشد.

مانتو جلو باز زنانه مدل ایستا

 

زیرا که این مانتو ها علاوه بر آنکه به دلیل آنکه جنس خوبی دارند و با کیفیت هستند، می توانند در تابستان احساس خنکی را به شما هدیه دهند.

مانتو حریر جلو باز ساده و بلند

 

بهترین نمونه های مدل مانتو های جلو باز برای هر نوع سایزی را در این مطلب برای شما قرار داده ایم که با توجه به ظاهر و سبکی که می پسندید از آنها ایده بگیرید.

مانتو جلو باز حریر کمر دار

 

مدل مانتو های جلو باز شیک و فانتزی

خوشبختانه مدل مانتو های جلو باز طوری می باشند که از لحاظ سایز و ظاهر با اغلب استایل ها جور هستند. به طوریکه شما می توانید با هر استایلی که هستید مدل های مشابه مانتو های جلو باز را انتخاب و خرید نمایید.

مانتو مجلسی شیک و مدرن
کلیک کن ببین

مدل مانتو جلو باز حریر دخترانه

مانتو حریر جلو باز دخترانه

 

از سایر ویژگی های مدل های مانتو های جلوباز طرح های فانتزی آنها هستند که بر روی آنها خود نمایی می کند.

مانتو با یقه چین دار جلو باز زنانه

 

همینطور سبک های مختلف طراحی را می توانید در این مدل مانتو ها ببینید. دیگر آنکه مانتو های جلوباز از جذاب ترین و زیباترین تن پوش های امروزی هستند که بیشترین جلوه های طراحی و دوخت های شیک را دارا می باشند.

مانتو های حریر کوتاه جلو باز

مدل مانتوی جلو باز با طرح زیبا و جدید

مانتو های حریر، گیپور، نخی و ویسکوز از جمله با کیفیت ترین و شیک ترین تن پوش های جلو باز است. این پارچه ها به دلیل طرح های زیبا و جنس نرم و لطیفی که دارند، بهترین نوع این تن پوش هاهستند.

مانتوی مدل جدید جلو باز

مدل مانتوی برش دار جلو باز طرح جدید

مدل مانتو های جلو باز با لوازم اکسسوری

مدل مانتو جلو باز با طرح گلدوزی شده

 

لوازم اکسسوری برای مدل مانتو های جلو باز می تواند به تعداد کم و از چیز های ساده باشد. زیرا که مانتو های جلو باز به دلیل مدل های متنوع و طرح هایی که دارند نیازی به لوازم اکسسوری خاصی ندارند. بنابراین می توانید از وسایل جزئی و ظریف برای هماهنگی و ست شدن با مدل مانتو و تیپ خود استفاده کنید.

انواع مدل مانتو جلو باز طرح فانتزی

مانتو جلو باز زنانه با طرح و رنگ جدید

 

بعضی از مدل مانتو های جلو باز هستند که از یقه های چین دار و آستین های کوتاهی دارند که لوازم اکسسوری برای آنها می تواند شامل یک ساعت یا دستبند پهن باشد.

مدل مانتو جلو باز با اکسسوری خاص

مانتو های جلو باز زنانه با یقه انگلیسی

 

یا اینکه شما می توانید برای مدل مانتو های جلو باز مدل کمر دار و یا ساده با یک سینه بند و یا کمری زیبا اکتفا کنید.

مدل مانتو جلو باز با یقه جدید

مدل مانتو های زیبای جلو یاز مجلسی

نکات دیگر

یکی از موارد مهم برای جذاب تر شدن با مانتو های جلو باز استفاده از لباس هایی است که زیر این مانتو ها می پوشید. شما می توانید از انواع تونیک ساده و نیز زیر سارافونی برای انواع پوشش زیر مدل مانتو های جلو باز خود استفاده کنید.

مدل مانتو مجلسی شیک
کلیک کن ببین

مدل مانتو جلو باز زیبا به رنگ سال

مانتو جلو باز ساده برش دار

 

به طوریکه اگر مدل مانتو شما بسیار ساده است بهترین لباسی که می توانید برای زیر این گونه مدل مانتو پوشید استفاده از لباس های طرح های براق و برجسته است. یا اینکه می توانید از اکسسوری و زیور آلاتی ظریف و کمی شلوغ استفاده کنید تا مدل مانتوی شما جلوه خاصی پیدا کند.

مدل مانتو جلو باز ساده با یقه چین دار

مدل مانتو جلو باز ساده شیک زنانه

 

همینطور می توانید از شلوار های شیک و ساده مثل جین و یا مدل شلوارهای دیگر که گشاد و یا چین دار و دارای طرح های مدرن هستند استفاده کنید تا جذاب تر به نظر آیید.

نیز اگر مانتو جلو باز شما طرح و مدل به خصوصی دارد و یا دارای برش های به خصوصی است دیگر شما نیازی به تن پوش زیر زیاد طرح دار ندارید.

مدل مانتوی جلو باز دخترانه

 

با این حال انتخاب مدل دست خود شماست. شما می توانید همراه با هر مدل مانتویی تیپی را داشته باشید که هموراه جذاب به نظر بیایید. زیرا که جذابیت چیزی نیست که به شما از بیرون داده شود. بلکه انتخاب مدل مانتو و همخوانی ان با ظاهر تان از مواردی است که می توانید با رعایت کردن آن جذابیت تیپتان را بیشتر کنید.

مدل مانتو جلو باز ایستا طرح دخترانه

نمونه مدل های دیگر مانتو های جلو باز

نمونه های دیگر مدل مانتو ها را در ادامه می بینید که می توانند به شما در انتخاب یک مانتو جلو باز با سبک دلخواهتان یاری دهد.

مدل مانتو جلو باز اسپرت ساده

مانتو جلو باز مدل دار از پشت بلند نامتقارن

مانتو مدل دار جلو باز طرح کلاسیک

مدل مانتو جلو باز فانتزی طرح دار

مانتو جلو باز مدل کت دامنی

 

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید و بتوانید مدل مانتوی خود را با با توجه به سبک و سلیقه خود انتخاب کرده و از آن لذت ببرید.

 
 
 
بیشتر بخوانید :

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

84 / 100
دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. bahis گفت:

    Wonderful, what a website it is! This web site presents useful data to us, keep it up. Maryann Jarret Ede

  2. ناشناس گفت:

    چی گفت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.