چگونه کمد جادویی بسازیم | همه چیز در مورد کمد کپسولی

کمد کپسولی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با وجود کمدی با انبوه لباس های مختلف، همچنان لباسی برای پوشیدن نداشته باشید و یا هنگام خرید لباس، گیج بشوید و نتوانید تصمیم بگیرید که دقیقا به چه لباسی نیاز دارید، با ما باشید تا در ادامه با هم تمرین کنیم و یاد بگیریم چگونه با کمک کمد کپسولی لباسی را بخریم که در عین زیبایی و کاربردی نیز باشد

اولین قدم

کمد کپسولی

این کمد جادویی به شما هر آن چیزی که نیاز دارید را خواهد داد و کمک میکند در موقعیت های مختلف بدون اتلاف وقت و سردرگرمی لباس مناسب و دلخواهتان را پیدا کنید و بپوشید، اما در ابتدا باید یاد بگیریم چگونه کمد کپسولی بسازیم.

ابتدا همه چیز را بیرون بریزید، در مرحله اول تمام لباس ها ، کیف ها و اکسسوری های کمدتان را بیرون بیاورید، سپس لباس های خارج از فصل را جدا کنید و در جعبه یا پلاستیک گذاشته و به انبار ببرید، فراموش نکنید با گذاشتن یک شیشه عطر خالی یا یک صابون عطری میتوانید لباس ها را خوشبو نگه دارید.

رنگ سال 2020 و کاربردهای متنوع آن در دنیای مد
کلیک کن ببین

چیدمان کمدقدم دوم

با خاطرات خداحافظی کنید

لباس های پاره، رنگ و رو رفته ، کهنه ، لباس هایی که نخ نما شده اند و دیگر اندازه تان نیستند، لباس هایی را که روزی دوست داشتید و اکنون نمی توانید بپوشید را جدا کنید و تصمیم بگیرید آیا واقعا میخواهید آن ها را نگه دارید؟

پیشنهاد ما این است قبل از مرتب کردن کمد کپسولی خود لباس هایی که قابل تعمیر می باشند را کنار گذاشته و برای رفو و تعمیر یا… بفرستید. آن هایی که تنگ یا گشاد شده اند و دیگر نمی پوشید را می توانید هدیه بدهید یا بفروشید و اجازه بدهید آن هایی که خیلی کهنه شده اند به سطل زباله بروند، نیاز نیست یک لباس را از دوران مدرسه تا میانسالی نگهداری کنید.

از آیینه بپرسید

همه ما لباس هایی را داریم که دوستشان داریم یا روزی برای خریدشان خوشحال بودیم اما ماه ها یا حتی سال هاست که آن ها را استفاده نمیکنیم، کافی است آن را بپوشید و جلوی آیینه بروید و از خودتان سوال کنید، امروز اگر این لباس را ببینید باز هم آن را میخرید؟ این لباس را کجا می توانید بپوشید؟ اگر جوابی برای آن نداشتید بهتر است آن را ببخشید یا بفروشید.

هفت راز بزرگ مردان خوش پوش
کلیک کن ببین

انتخاب کنید

اکنون لباس های اضافه از کمد شما حذف شده و لباس هایی مانده که سالم هستند و مناسب فصل و شرایط شما می باشند.

کمد کپسولی

استایل مناسب خود را بسازید

هدف کمد کپسولی این است که با تعداد کمی لباس اصلی استایل های زیادی بسازیم؛ بنابراین رنگ محبوب این کمد ، رنگ های خنثی مثل کرم ، مشکی ، سفید ، خاکستری و رنگ های پاستیلی است. زیرا رنگ های خنثی قابلیت ست شدن با اکثر رنگ های دیگر را دارند.

در اینجا بخوانید:همه چیز در صنعت مد | صنعت فوق العاده پول ساز

سعی کنید تا چند پالتو ،کت و یا مانتو را به عنوان لباس اصلی انتخاب کنید و باقی استایلتان را با توجه رنگ بندی و مدل آن ها بسازید، به این ترتیب قبل از خرید لباس تنها کافی است به کمدتان نگاهی بندازید و با توجه به آن خرید کنید. در صورتی که یک پالتو یا مانتو در رنگ خنثی داشته باشید می توانید فقط با خرید روسری یا شومیز و شلوار در رنگ های متنوع به استایلتان تنوع بدهید و یا با تغییر کیف و کفشتان؛ شکل استایل را از اسپرت به رسمی تغییر دهید.

چطور خوشتیپ بشیم؟ 10 قدم آسان برای جذابیت بیشتر
کلیک کن ببین

همیشه به یاد داشته باشید آراستگی و زیبایی تنها با پوشیدن لباس های گرانقیمت به دست نمی آید بلکه با رعایت اصول ساده رنگ شناسی و با چند دست لباس هم می شود خوش پوش شد.

78 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.