چگونه لباس بپوشیم تا لوکس شیک پوش باشیم؟

چی بپوشیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

چگونه لباس بپوشیم تا شیک پوش به نظر بیاییم؟

اگر اهل شیک پوش بودن باشید و به ظاهر خود اهمیت دهید حتما این سوال برایتان پیش آمده که چگونه لباس بپوشیم تا شیک به نظر بیاییم؟

ما در این مقاله می خواهیم به شما توضیح دهیم و چند مدل به شما معرفی کنیم خوش‌تیپی نه کار سخت و دشواری است و نه حتما نیاز به هزینه و خرید لباس های گران قیمت دارد .

در واقع شیک بودن یک سری اصول و قواعد دارد تا خوش‌تیپ باشید و تنها باید این قواعد را بدانید و آنها را رعایت کنید. اگر این اصول را رعایت کنید شک نکنید به سادگی به فردی خوش‌پوش و شیک تبدیل خواهید شد

که در هر جمعی مثال شما را برای شیک پوش خواهند زد.پس با مدسازی همراه باشید

شیک پوش بودن

نکاتی که برای شیک پوش بودن باید رعایت کنید

شیک پوش بودن تنها لباس خوب پوشیدن نیست!

شاید بعضی از دوستان شیک بودن را تنها در لباس خریدن و پوشیدن بدانند اما این مورد تنها مورد شیک پوشی نیست و این موضوع موارد ریزی دارد که باید رعایت شود

مثلا : ترکیب رنگ‌ها در نحوه لباس پوشیدن متفاوت است و شما نمی توانید هر رنگی را که می خواهید با رنگ دیگر ست کنید و موارد دیگر مانند طرز راه رفتن و مدل لبخند زدن و صحبت کردن با دیگران تمام این ها مواردی است که مکمل لباس پوشیدن شماست.

برخی نکات هستند که اگر آن‌ها را یاد بگیرید، خیالتان راحت است که همیشه به عنوان یکی از خوش‌تیپ‌ترین افراد جمع شناخته خواهید شد. اگر دوست دارید طوری لباس بپوشید که متفاوت و خوش‌پوش دیده شوید، در این مورد هم مانند موارد دیگر نباید زیاده روی و افراط کنید چون جنبه مثبت خود را از دست خواهد داد.

شیک پوش بودن

خیلی درگیر مد روز نباشید

خرید لباس های جدید و مد روز اشکالی ندارد ولی نباید جوری باشد که با اندام و هیکل شما در تضاد باشد ، در واقع لذت بردن از مد یا خریدن لباس‌هایی که برای‌تان جذاب است هیچ ایرادی ندارد و خوب هم است اما نباید اصل موضوع را فراموش کنید شما قرار است در نگاه اول ظاهری شیک و آراسته داشته باشید پس اگر مد جدید با ویژگی های شما سازگار نیست آن را کنا بگذارید و از لباس‌هایی که مناسب اندام‌تان نیستند یا حتی ممکن است رنگ‌هایی به شما نیایند از پوشیدن آنها صرف‌نظر کنید و لباس هایی را بپوشید که مناستان است.

شیک پوش بودن

خلاصه حرف ما در بحث مد این است که هیچگاه به بنده‌ی مد تبدیل نشوید، زیرا با انجام این کار ممکن است مسخره یا سطحی به‌نظر برسید برای مثال مانتو جلو باز ممکن است به شما نیاید و نباید آن را بپوشید.

لباسی که به تن دارید نشان دهنده شخصیت شماست و در نگاه اول انسان ها تاثیر چشمگیری از خصوصیات و خصلت های شما خواهند داشت ، لباس شما باید شخصیت‌تان را بالا ببرد، نه اینکه شخصیت جدیدی برای‌تان خلق کند یا تغییرش دهد.

پس آنگونه لباس بپوشید که می خواهید دیگران از شما تصور داشته باشید این توصیه نه تنها در بحث شیک پوش بودن شما کاربرد دارد بلکه در جنبه‌های دیگری از زندگی نیز کاربرد دارد.برای برای شیک بودن کافی است که کمی هوشمندانه عمل کنید و هوشمندانه لباس به تن کنید.

ظاهرتان همیشه تمیز و آراسته باشد

اگر همواره ظاهری تمیز و آراسته دارید باید به شما بگوییم که نیمی از راه را رفته اید ، آراسته و مرتب بودن خود به تنهایی می تواند شیک پوش بودن و با کلاسی شما را تایید کند. لباس‌هایی بپوشید و از زیورآلاتی استفاده کنید که خوشایند و مناسب بدن‌تان باشند و هرگز چیزی نپوشید که با آن احساس راحتی ندارید. تمیزی و بهداشت بسیار حائز اهمیت می باشد.

هر روز دوش بگیرید و همیشه در جاهایی که برای اولین بار حضور می‌یابید با احساس و ظاهری تازه و شاداب حاضر شوید.شما مجبور نیستید گران‌قیمت‌ترین لباس فروشگاه را به تن داشته باشید یا حتی همین لباس‌های گران‌قیمت را در یک حراجی خوب خریداری کنید، بلکه بهتر است به دنبال ظاهری منحصربه‌فرد و سنجیده باشید و این یعنی هوشمندانه عمل کردن.

شیک پوش بودن

لباس زیرتان نباید پیدا باشد

این مورد هرچند نادر است و مشخص می باشد اما این اتقاق می تواند تمام زحمات شما را به باد دهد و به همین خاطر باید حواستان را خوب جمع کنید و اجازه ندهید تا لباستان آنقدر باز باشد تا لباس زیرتان پیدا شود. نکته ای که وجود دارد اینکه لباس زیری که در زیر لباستان استفاده می کنید این است که باید دقت داشته باشید که همرنگ با لباستان باشد تا از زیر لباس مشخص نشود.

106496221 633211590620095 8805274171856119888 n

هیچگاه با کفش جلو باز جوراب نپوشید

هرچند گاهی نیاز است که جورا به پا داشته باشید و این نکته هم وجود دارد که جوراب پوشیدن برای فصل سرما بسیار مناسب می باشد و پاها را داخل کفش گرم نگه می دارد اما حتما باید دقت کنید پوشیدن جوراب با کفش جلوباز اصلا جلوه ای نخواهد داشت و بسیار زشت می باشد .

شیک پوش بودن

از پوشیدن لباس تکراری نترسید

شاید این موضوع برای بعضی ها کمی خجالت آور باشد و دلایل خود را هم داشته باشند و با خود بگویند که : خدا آن روز را نیاورد که یک نفر من را دو بار با یک لباس ببیند! در واقع این حرف ها را باید دور بریزید و فکرتان را خالی از این مسائل بکنید.

دلیل خوبی هم برای این موضوع وجود دارد «همیشه کیفیت را به کمیت ترجیح بدهید» لباس‌ کم داشتن بهتر از داشتن لباس های بی کیفیت و بدریخت است با کمی خلاقیت می توانید چندین بار با هم به شکل‌های مختلف لباس هایتان را باهم ترکیب کنید این کار می تواند کار حس تکراری بودن لباس را از بین ببرد.

نکاتی حرفه‌ای برای شیک پوش بودن در خارج از کشور

اگر اهل مسافرت های خارج از کشور هستید  از همان جا لباس بخرید! در طول سفر در فروشگاه‌های محلی شهرها گشت بزنید با این کار نه تنها خرید انجام می دهید بلکه یک تجربه فرهنگی هم هست و باعث می‌شود برای خودتان سوغاتی‌های خوب هم بخرید.

شیک پوش

از تکنولوژی استفاده مثل Pinterest که بسیار کاربردی خواهد بود و می تواند با مدل های مختلف آشنا شوید و اگر در انتخاب لباس مناسب برای سفر گیر افتادید و نمی‌توانید انتخاب کنید، Pinterest را جستجو کنید. بی‌نهایت امکان پیش رویتان قرار می‌دهد و می توانید با انواع مدل های لباس های محلی و منطقه ای که در آن هستید را پیدا کنید.

این مهم است که مناسب با کشوری که قصد سفر به آنجا را دارید لباس هایتان را انتخاب کنید ، بهترین انتخاب می تواند از ترکیب فرهنگ خودتان و آن کشور باشد.

شیک پوش

شیک پوش

اگر می توانید از دوستانتان لباس قرض بگیرید این عمل می تواند به شما کمک کند تا که چند مدل لباس جدید برای پوشیدن در سفر داشته باشد. لباس‌هایتان را با دوستانتان برای سفر معاوضه کنید.

مقایسه خودتان با دیگران کاری کاملا اشتباه است و هرگز نباید خودتان را با دیگران مقایسه کنید، فقط لباسی که مناسب خودتان است را انتخاب کنید و به سفر بروید و کاری به اینکه دوستانتان چی می پوشند یا چه مدلی هستند نداشته باشید.

شیک پوش بودن

و در آخر هم می توانیم به شما بگویم اینکه تنها لباسی تواند عالی باشد که با پوشیدن آن احساس اعتماد به نفس بیشتر و راحتی کنید پس بیشتر از هر چیزی به این موضوع اهمیت دهید این می تواند تایید کننده شیک پوش بودن شما باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

رنگ سال 2020 و کاربردهای متنوع آن در دنیای مد
کلیک کن ببین
83 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.