10 حقیقت زندگی برای خانم هایی که موی کوتاه دارند

موی کوتاه زنانه

شاید اکثریت موی بلند را نشانه­ای مربوط به خانم­ها بدانند و بیشتر خانم­ها داشتن موی بلند را ترجیح بدهند اما خانم ­های بسیاری نیز وجود دارند که موی کوتاه را دوست دارند و همیشه به دنبال آخرین مدل­ های موی کوتاه زنانه هستند. اما خانم­ هایی که موی کوتاه دارند با ده حقیقت جالب مواجه هستند. اگر شما نیز مایلید با این حقایق آشنا شوید ادامه مطلب را از دست ندهید.

10 واقعیت درباره­ موی کوتاه زنانه

  • تفاوت وزن بی­نهایت نسبت به موی بلند. خانمی که دارای موی کوتاه است در ناحیه سر احساس سبکی بسیار زیادی دارد. یک خانم با موی کوتاه آزاد ، راحت و البته زیبا و درخشان است.

موی کوتاه زنانه جدید

  • افتادن موی کوتاه روی صورت. یکی از مشکلات موی کوتاه هنگامی است که سعی می کنید آن را از روی صورت کنار بزنید. به خاطر کوتاه بودن تارهای مو هر چقدر که مو را کنار بزنید باز هم برمی­گردد. شاید بتوان 5 دقیقه مو را پشت شقیقه­ ها نگهداشت.!
مدل مو پرطرفدار در سال 2019
کلیک کن ببین

موی کوتاه زنانه

  • همه­ خانم­ ها حداقل یک بار کوتاهی مو همراه با گریه داشته­ اند. تمام خانم­هایی که موهای خود را کوتاه کرده ­اند قطعا برای یکبار هم که شده تجربه­ یک کوتاهی بد را داشته ­اند. ممکن است پیرایشگر خیلی موهای شما را کوتاه کرده باشد و یا موهای شما را با یک مدل قدیمی زده باشد.! آنقدر بد و ناخوشایند که اشک شما را درآورده باشد.

موی کوتاه زنانه 2019

 

  • پشیمانی. موارد بسیاری پیش آمده که خانم­ها پس از کوتاه کردن موهایشان دچار پشیمانی می­شوند. معمولا این دسته از خانم­ها به فکر راه ­حل­های پر هزینه­ ای نظیر اکستنشن مو می­افتند تا بتوانند دوباره موی بلند خود را ولو به صورت مصنوعی به دست بیاورند.

مو کوتاه زنانه

  • آگاهی از زمان کوتاهی. شما به عنوان یک خانم مو کوتاه باید بدانید که کی زمان کوتاه کردن و مرتب کردن موهایتان فرا رسیده است. اگر یک موی کوتاه زنانه به موقع کوتاه نشود شبیه یک مثلث خواهد شد.!!
پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

  • رشد ناخوش­آیند. بی شک تمام خانم­ هایی که موی کوتاه داشته ­اند تجربه­ وحشتناک رشد آن را داشته­اند. متاسفانه موی کوتاه در زمانی که در حال رشد اولیه است ظاهر خوش­آیندی ندارد. ترکیب موهای کوتاه و بلند ، حاشیه­ های وحشتناک و … و تمام اینها تا زمان رشد کامل ادامه خواهد داشت. مگر آنکه مجددا موها را کوتاه کنید.

موی کوتاه زنانه 98

  • واکنش دیگران. معمولا بارها و بارها این جمله را شنیده ­اید که ” من دخترانی با موهای بلند را دوست دارم.” تعریفی که قطعا به مذاق خانم­ هایی که موی کوتاه دارند چندان خوش­آیند نیست. اما نگران نباشید موی کوتاه نیز طرفداران خود را دارد.

جدید ترین مدل موی کوتاه زنانه

 

  • کنجکاوی دیگران. مردم معمولا درباره­ موی کوتاه همیشه کنجکاوی می­کنند و از خانم­های مو کوتاه می­پرسند که آیا می­خواهند موی خود را دوباره رشد دهند یا اینکه دوست دارند همانطور کوتاه باقی بماند.

موی خیلی کوتاه زنانه

 

  • جلوگیری از عرق گردن. شاید بتوان گفت موی کوتاه زنانه بهترین مدل مو برای فصل تابستان است. با داشتن موی کوتاه شما برای همیشه از شر عرق پشت گردن و مشکلات ناشی از آن خلاص خواهید شد.
نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه زیبا

  • سرعت عمل بالا. یکی از مزایای داشتن موی کوتاه سرعت عمل بالاست. موی کوتاه برای انجام ورزش­ و حرکات سریع می­تواند بسیار مفید باشد.

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.