11 مدل لباس مجلسی بلند برای خانم‌های خاص

لباس مجلسی بلند

«مارچسا»، یک برند تازه‌نفس است که خیلی زود توانسته جای خود را با ارائه‌ی طراحی‌های خاص، رنگ‌بندی‌های درخشان و جذاب و استفاده‌ی هنرمندانه از تزئینات لباس مثل قلا‌بدوزی، مرواریددوزی و چاپ، در میان طراحان باسابقه‌ و خوشنام مد و لباس باز کند. اگر به دنبال شیک‌ترین مدل لباس مجلسی بلند هستید، پیشنهاد می‌کنیم کالکشن منحصر به فرد و شرقی‌پسند پاییز 2018 مارچزا را حتماً ببینید. مدل‌ها و رنگ‌هایی که به این زودی‌ها از فهرست پرطرفدارهای دنیای مد، حذف نخواهد شد. در ادامه و در خصوص مدل لباس مجلسی می خواهیم 11 مدل لباس مجلسی بلند که باعث خاص تر شدن خانم ها ایرانی می شود را بررسی کنیم.

11 مدل لباس مجلسی بلند برای خانم‌های خاص

همانطور که گفته شد، از مهمترین ویژگی‌های طراحی به سبک مارچسا، استفاده‌ی خلّاقانه از تزئینات لباس است. این مدل لباس مجلسی بلند، برای افرادی که طرفدار لباس‌های پرزرق و برق و در عین حال سنگین هستند می‌تواند جالب باشد. زمینه‌ی ساتن مشکی، قلابدوزی خاصّ بالاتنه، روبان بلند کمر و خطوط کشیده‌ی دامن، اندام شما را استایلیزه و کشیده نشان می‌دهد و در مجلسی که این لباس را می‌پوشید، جلوه‌ای موقّر و درخشان خواهید داشت.

90 مدل لباس مجلسی کره ای 2019 جدید و شیک
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی بلند

 

یک رنگ‌بندی شاد؛ بالاتنه‌ای اندامی و ظریف به سبک نامتقارن، آراسته به گل‌هایی خوشرنگ و مینیاتوری و طراحی باشکوه دامن، مجموعه‌ای که برای هر دخترخانم جوان با روحیه‌ای شاد و بلندپرواز، می‌تواند وسوسه‌کننده باشد. در ضمن این لباس، علاوه بر استفاده‌ی عام به عنوان مدل لباس مجلسی بلند، می‌تواند یک انتخاب زیبا برای مراسم نامزدی باشد.

مدل لباس مجلسی بلند 

 

مدل یقه‌قایقی، با قلّابدوزی درشت و مخمل مشکی، آستین سه ربع و با سیلوئت شیت؛ یک ترکیب رویال و بی‌نظیر که بی‌شک شما را  متمایز از دیگران خواهد کرد. هم خانم‌های مسن و هم جوان‌ترها می‌توانند از این مدل لباس مجلسی بلند جذاب استفاده کنند، البته در اندام‌های ظریف و کشیده، جلوه‌ی دیگری خواهد داشت.

مدل لباس مجلسی بلند

درخشان، جسورانه و باابهت! جمع این همه ویژگی همراه با ظرافتی مثال‌زدنی و ترکیب بینظیر دراپه‌ی سینه و دامن لباس، با سایه‌روشن‌های شارپ این ساتن عنابی، باید به سلیقه‌ای که این مدل لباس مجلسی بلند را انتخاب می‌کند تبریک گفت. این مدل هم انتخاب جذابی برای مراسم عقد و نامزدی می‌تواند باشد.

60 مدل لباس مجلسی 2019 عالی برای خانم های شیک پوش
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی بلند 

 

پارچه‌های گل‌درشت، این روزها به ندرت در انتخاب خانم‌های جوان جا دارد. ولی بعید به نظر می‌رسد که طرفدارانِ خاص بودن، با دیدن این طراحی منحصر به فرد تجدید نظر نکنند. یک مدل لباس مجلسی بلند،‌ مناسبِ خانم‌هایی که پیشگام مد هستند و جسارتِ پشت سر گذاشتن کلیشه‌ها را دارند.

مدل لباس مجلسی بلند

این یکی از زیباترین‌های ترکیب رنگ، حریر و قلّاب‌دوزی است و یکی از طراحی‌هایی که می‌تواند روح خانم‌های اصیل و شرقی‌پسند را به خوبی ارضا کند. مدل لباس مجلسی بلند با حریر کرِم؛ یکی از فراموش‌شده‌های دلفریب، که گل‌های قلّابدوزی‌شده‌ی آبی آسمانی و گلبهی و صدفی، جلوه‌ای چندبرابر به آن داده‌اند و مسلّماً آستین گشاد و دامن پرچین با سیلوئت A، این جلوه را چندبرابر کرده است.

مدل لباس مجلسی بلند

اوج ارادت مارچسا به زیباییِ شرقی! مدل عبایی، زمینه‌ی سورمه‌ای درخشان، گلدوزی‌های ظریف اخرایی که روی شانه‌ها، سینه و پایین‌تنه، یادآور دست‌دوزی‌های بی‌نظیر زنان خلیجی و جنوب کشورمان است. انتخابی برای همه‌ی اندام‌ها و همه‌ی سنین، به خصوص خانم‌هایی که در عین زیبایی و جلوه‌گری، پوشیدگی لباس را می‌پسندند و برایشان اهمیت دارد. یک مدل لباس مجلسی بلند که می‌تواند شما را پررمز و راز و فریبنده نشان بدهد.

37 مدل لباس مجلسی 2020 جذاب زنانه و دخترانه
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی بلند

سلیقه‌های خاصِ طرفدار حریر و دانتل مشکی، از این طرح نمی‌توانند بگذرند. با انتخاب این مدل لباس مجلسی بلند، دیگران روی سلیقه‌ی شما جور دیگری حساب خواهند کرد. یک طراحی درخشان دیگر بر روی یقه قایقی و سیلوئت شیت و آستین‌های دلربا و رنگ مشکی.

مدل لباس مجلسی بلند

اگر دوست داشته باشید که مدل لباس مجلسی بلند شما، جلوی سرعت و آزادی حرکت شما را نگیرد، دامن این مدل جذاب، برای شما طراحی شده. گل‌های درشت روی یقه‌ی باز با پایین‌تنه‌ی چسبان، هیچوقت جذابیت خود را از دست نداده.

مدل لباس مجلسی بلند

یک مدل لباس مجلسی بلند، که حریر اضافه‌شده به دامن با این ترکیب رنگ رؤیایی، چشم برداشتن از آن را سخت می‌کند. یادآور قهرمان‌های زیبایی در داستان‌های جذاب، که شما را خیال‌انگیز و فوق‌العاده نشان خواهد داد.

مدل لباس مجلسی بلند 

 

و باز هم یک گل‌گلیِ فریبنده و جذّاب؛ مانور دیگر بر دامن سیلوئت A، که استفاده از بالاتنه‌ی حریر با رنگ زمینه مخالف دامن و گل‌های یکسان، هماهنگی بصری روبان مشکی کمر و دنباله‌ی بلند دامن، زیبایی منحصر به فردی به آن بخشیده؛ این مدل لباس مجلسی بلند، با ترکیب رنگ دیگری، حتّی می‌تواند یک لباس عروس بی‌نظیر باشد.

55 مدل شومیز 2019 لاکچری
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی بلند

 

مد سازی پیشنهاد می کند مقالات زیر را مطالعه کنید :

لباس مجلسی برای افراد قد بلند

چگونه یک لباس مجلسی مناسب انتخاب کنیم؟

لباس مجلسی و بررسی انتخاب مدل

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.