12 مدل موی کوتاه زنانه به سبک سلبریتی‌ها

مدل موی کوتاه زنانه

مدل موی کوتاه زنانه در مقابل مدل‌های پرزرق و برق و دلفریب موهای بلند، امکان انتخابش چندان آسان نیست. در واقع کوتاه کردن مو، یکی از حساس‌ترین تصمیم‌های خانم‌هایی است که به جذابیت ظاهر خود اهمیت می‌دهند و اگر از آن راضی نباشند، ممکن است حتی روحیه‌ی آن‌ها را غمگین کند. پس همیشه، قبل از انتخاب مدل موی کوتاه، بهتر است مدل‌های مختلف را روی قاب چهره‌های متفاوت دید و مقایسه کرد و به بهترین نتیجه رسید. نظرتان چیست که با هم چند مدل موی کوتاه زنانه سال 2018 و 2019 را که سلبریتی‎ها امتحان کرده‌اند ببینیم؟

 1. مدل موی کوتاه زنانه Cardi B

این مدل مو از سال 2018 با یک موزیک‌ویدئوی پخش شده از خانم Cardi B در شبکه MTV دوباره احیا شد. مدلی که یادآور هیل بری، بازیگر امریکایی مشهور دهه‌ی 90 است. گذشته از این تاریخچه، این مدل موی کوتاه زنانه، برای خانم‌هایی با صورت لاغر و فرم چهره‌ی بیضی می‌تواند مدل بسیار مناسبی باشد. ضمن این‌که خرد و تکّه تکّه شدن مو در این مدل، می‌تواند حجم موهای کم‌پشت و نازک را بیشتر نشان بدهد.

مدل موی خود را چگونه انتخاب کنیم ؟
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

 1. مدل موی وَنسا هاجنز

اگر برایتان سخت است که تصمیم بگیرید موهایتان را کوتاه کنید یا بلند نگه دارید، چطور است هردو را امتحان کنید؟! مدل موی کوتاه زنانه به سبک ونسا هاجنز، یک مدل موی نامتقارن و اسپرت است که می‌تواند برای موهای صاف و چهره‌های گرد، و حتّی چهره‌های بیضی پُر، یک تیپ مناسب و جذاب باشد.

مدل موی کوتاه زنانه

 1. مدل الیویا کالپو

زمانی که حس کردید زیاد از وَر رفتن با موهایتان خوشتان نمی‌آید، آن‌ها را صاف به عقب بچسبانید. برای اینکه بتوانید موهایی به همین اندازه صاف و براق داشته باشید، از اسپری‌های براق‌کننده‌ی ضد رطوبت استفاده کنید. یک مدل موی کوتاه زنانه، مناسب چهره‌های استخوانی و سیمای صورت ظریف.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل هایلی بالادوین

هایلی بالادوین در طول چند سال، چند رنگ مو از قهوه‌ای شاه‌بلوطی تا صورتی را تجربه کرده است.

ممکن است به عنوان مدل موی کوتاه زنانه، این استایل، زیادی ساده به نظر برسد، امّا اگر موهای رنگ یا مش شده داشته باشید، دیگر آنقدرها ساده به چشم نمی‌آید.

مدل مو پرطرفدار در سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

 1. مدل موی هیلسی

رنگ موی طلایی-صورتی هیلسی، به جلوه‌ی قدیمی موهایش کمک می‌کند و دقیقاً از این جنبه برای ما جالب است. نگاه کنید که چه حجمی به این موهای کوتاه داده است. گزینه‌ی خوبی برای چهره‌های فرم بیضی و موهای کم‌پشت، که به فرد، ظاهری بانشاط و جذاب می‌دهد.

مدل موی کوتاه زنانه

 1. مدل موی کیت هادسون

این مدل موی زنانه‌ی کوتاه، برای چهره‌های زاویه‌دار و استخوان‌درشت، یک تیپ اسپرت منحصر به فرد است.

در ضمن، هرگز هدبندهای دوران کودکی‌تان را دور نیندازید، چرا؟ چون لوازم جانبی مو معمولاً همیشه بعد از مدّتی ممکن است دوباره لازم‌تان بشود.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل موی زندایا

این همان مدل موی کوتاه زنانه  قدیمی با نام مصری است، با این تفاوت که با استفاده از یک اتوی مو، آن پوشِ گذشته را ندارد و البته، آرایش نامنظم چتری و دنباله‌های مو که خُرد می‌شود، می‌تواند به این استایل کلاسیک، حسی جوان و مدرن بدهد.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل موی تسا تامپسون

مدل موی کوتاه زنانه، با موج‌هایی که جلوه‌ای رمانتیک و دلپذیر به آن می‌بخشد. یکی از جذاب‌ترین‌ها برای چهره‌های گرد که با هر رنگ مویی، درخشش خاص خودش را خواهد داشت.

مدل مو مجلسی 2019
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه زنانه

 1. مدل موی آماندلا استنبرگ

آماندا استنبرگ معمولاً مدل موهایش را با تغییر هوا، عوض می‌کند و ما این را دوست داریم. این بار، تصمیم گرفته این فرق چپ عمیق با فرهای ریز را امتحان کند. شما هم اگر قصد امتحان کردنش را دارید، می‌توانید به کمک یک روغن مو، کاری کنید که فر موهایتان مثل این عکس، مشخّص‌تر به نظر برسد.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل موی امیلیا کلارک

یک مدل موی کوتاه زنانه رنگی، با کنتراست بالا و برش‌های نامرتب؛ استایلی که همزمان جلوه‌ای جاافتاده، در عین حال تازه و سرزنده، آوانگارد و پیچیده به فرد می‌دهد. به اندازه‌ی کافی جسور هستید که چنین مدلی را به استایلیست خود سفارش دهید؟

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل موی جما آترتون

یکی از دلپذیرترین و جذاب‌ترین‌ها به عنوان مدل‌ موی کوتاه زنانه، با حاشیه‌های شاهکار، که برای تابستان امسال می‌شود آن را نشانه گرفت.

مدل موی کوتاه زنانه

 

 1. مدل موی راشل مک‌آدامز

برش‌های ساده‌، با یک پیچ و تاب کوچک بلافاصله در  اطراف صورت، ترفندی کوچک با استفاده از اتوی مو، که در عرض پنج دقیقه، دنیایی از تفاوت را ایجاد می‌کند.

مدل موی ساده زنانه 2019
کلیک کن ببین

مدل‌ موی کوتاه زنانه

 

پیشنهاد مدسازی :

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید.

مدل مو پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

 

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.