17 مدل لباس عروس جذاب

مدل لباس عروس

اگر شما کوچک‌ترین ایده‌ای از مدل‌های لباس عروس ندارید، قطعاً انتخاب یک ترکیب دلخواه از بین این همه تنوّع سخت خواهد بود. مطالعه این راهنما می‌تواند در این مورد به شما کمک کند. اگر چه بعضی از شما ممکن است قبل از دوران نامزدی، لباس عروس خود را در خیال‌تان تصوّر کرده باشید، ولی وقتش که برسد ممکن است آنقدر هیجان‌زده باشید که ندانید از کجا شروع کنید و کدام مدل لباس عروس را انتخاب کنید. سیلوئت‌های مختلف، کمربندهای متنوّع، آرایش یقه‌ها و آستین‌های مختلف؛ اگر شما کوچک‌ترین ایده‌ای از مدل‌های لباس عروس ندارید، قطعاً انتخاب یک ترکیب دلخواه از بین این همه تنوّع سخت خواهد بود. مطالعه این راهنما می‌تواند در این مورد به شما کمک کند.

مدل‌های لباس عروس پرطرفدار بر مبنای یقه‌ها

در این بخش انواع یقه های مدل لباس عروس را معرفی می کنیم.

مدل لباس عروس یا لباس شب نامتقارن:

سبک یقه این لباس، به صورت نواری بر روی یکی از شانه‌هاست که اطراف سینه به حالت دراپه درمی‌آید. برای عروس‌هایی که دوست دارند بخشی از شانه‌ و کمی پیدا و حالت نیمه دکلته باشد، مدل جذّابی است.

لباس سفید عروسی
کلیک کن ببین

مدل لباس عروس یا لباس شب نامتقارن

مدل لباس عروس یقه قایقی:

یقه‌ی این مدل از یک شانه به شانه‌ی دیگر، به موازات استخوان‌های ترقوه کشیده می‌شود. اگر به دنبال یک یقه‌ی شیک و ساده باشید، می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

مدل لباس عروس یقه قایقی

مدل لباس عروس یقه بلند:

یقه‌ی این مدل، شباهت زیادی به یقه‌ی جواهری که در ادامه معرفی خواهد شد دارد، با این تفاوت که بر خلاف آن، دور گردن را می‌پوشاند. این مدل، هم به صورت آستین‌دار و هم بدون آستین طراحی می‌شود و برای طرفداران یقه‌های گیپور و نسبتا‍ پوشیده، انتخاب جالبی است.

مدل لباس عروس یقه بلند

مدل لباس عروس یقه جواهری:

این مدل که به دلیل قرار گرفتن یقه زیر محل قرارگیری گردنبند، به این نام خوانده می‌شود، یقه‌ی گرد و ساده‌ای دارد. لباس عروس یقه جواهری، برای افرادی که سایز دور سینه‌ی کوچکی داشته و به دنبال مدل‌های ساده‌تر هستند پیشنهاد می‌شود.

مدل لباس عروس یقه جواهری

مدل لباس عروس با یقه‌ی ملکه «Anne»:

این مدل لباس عروس با لبه‌های بلندتر در قسمت پشت لباس و حالت V شکل در قسمت جلو، می‌تواند یک انتخاب شیک و ظریف برای کسانی باشد که به دنبال نوع دیگری از سبک‌های ساده‌تر می‌گردند.

لباس عروس ایرانی
کلیک کن ببین

مدل لباس عروس با یقه‌ی ملکه

مدل لباس عروس یقه اسکوپ:

فرم U شکل یقه‌ی این لباس، برای همه می‌تواند مناسب و زیبا باشد. حالت اسکوپ این یقه به دلخواه شما می‌تواند بالاتر یا پایین‌تر قرار بگیرد.

مدل لباس عروس یقه اسکوپ

 مدل لباس عروس یقه مربعی:

این مدل با خط صاف یقه روی سینه و آستین‌های بندی، گزینه‌ای عالی برای طرفداران مدل‌های رمانتیک‌تر است.

مدل لباس عروس یقه مربعی

مدل‌های جذاب لباس عروس بر مبنای سیلوئت

مدل لباس عروس با سیلوئت A:

به این صورت است که بالاتنه و کمر لباس چسبان و از خط کمربند به پایین، با شیبی ملایم آزاد می‌شود. یک سبک عالی که برای اندام‌های مختلف قابل پیشنهاد است.

مدل لباس عروس با سیلوئت A

مدل لباس عروس با سیلوئت بال‌گان:

قسمت بالاتنه‌ی این مدل جذّاب، کاملاً فیت و چسبان است و به یک دامن گشاد والان‌دار و شلوغ متصل می‌شود. ممکن است برای افرادی که ریزنقش هستند و استخوان‌بندی ریزی دارند کمی بزرگ به نظر برسد.

مدل لباس عروس با سیلوئت بال‌گان

مدل لباس عروس با سیلوئت شیت:

لباس‌های سیلوئت شیت، صاف و باریک و از بالا تا پایین پوشیده است و به خانم‌های قدبلند با استخوان‌بندی ریز پیشنهاد می‌شود.

لباس عروس 2019
کلیک کن ببین

مدل لباس عروس با سیلوئت شیت

مدل لباس عروس با سیلوئت پری دریایی:

لباسی که در آن بالاتنه تا زانو کاملاً چسبان است و پس از آن، حجم می‌گیرد. مدلی مناسب خانم‌هایی که فرم اندام ساعت شنی دارند.

مدل لباس عروس با سیلوئت پری دریایی

انواع مدل‌های زیبای آستین لباس عروس

مدل لباس عروس با آستین سه ربع:

انتهای آستین این لباس عروس حد فاصل بین آرنج و مچ قرار می‌گیرد. مدلی که یک جلوه‌ی کلاسیک و همیشه زیبا را به نمایش می‌گذارد.

مدل لباس عروس با آستین سه ربع

مدل لباس عروس آستین بلند:

می‌تواند برای عروس‌ خانم‌هایی که دوست دارند روز عروسی لباسی محجوب و باوقار داشته باشند، راضی‌کننده باشد. آستین‌های این مدل لباس، از جنس حریر، گیپور، ساتن و هر گزینه دیگری می‌تواند باشد که تا مچ دست را می‌پوشاند.

مدل لباس عروس آستین بلند

مدل لباس عروس آستین کوتاه:

این مدل آستین، سرشانه‌ها را تا روی بازو می‌پوشاند ولی به سادگی آستین‌های بلند نیست.

مدل لباس عروس آستین کوتاه

مدل لباس عروس با آستین اسپاگتی:

در واقع آستین این لباس شامل بندهای ظریفی روی شانه‌هاست که به راحتی و بدون ایجاد تغییر در استایل لباس اضافه می‌شود. کسانی که بخواهند لباس عروس بازتر و راحت‌تری داشته باشند می‌توانند از این مدل استفاده کنند.

لباس عروس مدرن 2019
کلیک کن ببین

مدل لباس عروس با آستین اسپاگتی

لباس عروس با آستین مدل امپراطوری:

این مدل لباس عروس ، با بندهای روی سرشانه، حالت بالاتنه کوتاه دارد، تا زیر سینه‌ چسبان است و روی قسمت شکم به پایین آزاد می‌شود. برای کسانی که سایز کمر یا باسن بزرگ دارند، مدل مناسبی است.

لباس عروس با آستین مدل امپراطوری

 

مدل لباس عروس تَرک‌دار با آستین حلقه‌ای:

این مدل با آستین‌های حلقه‌ای، بالاتنه را لاغر و دور کمر را باریک نشان می‌دهد، و در جلوی سینه حالت V شکل به خود می‌گیرد که بر جذابیت آن اضافه می‌کند.

مدل لباس عروس تَرک‌دار با آستین حلقه‌ای

21 / 100
دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. کوتن گفت:

    سلام
    تبریک می گم
    تو این زمینه بهترین هستین

    سایتتون هم زیباست

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.