مدل مانتو

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب

مدل مانتو لاکچری جدید

هر ساله تن پوش های بیرونی با مدل ها و طرح های متنوع به بازار عرضه می شوند، که در نوع خود بی نظیر هستند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با 35 مدل مانتو لاکچری با انواع طرح های زیبا و به روز آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

مانتو شیک زناانه

زیباترین مدل مانتو های لاکچری

مدل مانتو های زیبا و لاکچری را باید در سایت ها و مجلات مد ببینید. زیرا که طراحان مد همه ساله طرح های مختلفی از مانتو را به اینگونه مجلات و فروشگاه های مد عرضه می کنند.

مدل مانتو

همینطور اگر می خواهید تا با بهترین مدل های مانتو های روز دنیا آشنا شوید این سایت ها نمونه های زیبا و برتر از تن پوش های بیرونی را در اختیارتان قرار می دهند.

امروزه بیشتر مانتو های روز در چند مدل خاص ارایه می شوند. مدل هایی که چند سال اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. همینطور به دلیل زیبایی که این مدل مانتو ها دارند طرح های مختلف و متنوعی از آنها عرضه می شود.

مانتو دخترانه

مدل مانتو هایی که از لحاظ رنگ بندی نیز بسیار زیبا هستند و می توان گفت یکی از دلایل اصلی زیبایی آنها بسته به ترکیب و تلفیق رنگ هایی است که در آنها به کار رفته است.

چند مدل مانتو بهاره و تابستانه لاکچری

 مدل مانتو های جلوباز، حریر و غیره که جزو تن پوش های بهاره و تابستانه هستند، از چند مدل برتر در بین تن پوش های بیرونی می باشند که امروزه در همه جا جزو فروش های اصلی مانتو محسوب می شوند.

مانتو جلو باز دخترانه

به دلیل استقبال و فروش زیاد این قسم مانتو امروزه طرح های متنوعی از این تن پوش ها نیز به بازار عرضه می شوند.

همینطور اگر به دنبال مدل های لاکچری و به روز از مانتو های بیرونی برای بهار و تابستان خود هستید می توانید این تن پوش ها را در صدر اول گزینه های خود برگزینید. زیرا که اینگونه مانتوها دارای جذابیت بوده و همه ساله تنوع زیادی از طرح های مختلف آن برای خریداران آن ارائه می شود.

مانتو حریر

از دیگر مدل مانتوهای بهاره و تابستانه طرح های نامتقارن می باشد، که جزو دسته تن پوش های به روز امروزی است. همچنین مدل مانتو های امروزی تلفیقی از سبک های کلاسیک و مدرن می باشند، که با آمیخته ای از رنگ های متضاد هارمونی زیبایی را به این تن پوش ها داده است.

مدل مانتو اسپورت دخترانه

مدل مانتو زنانه لاکچری و شیک امروزی

مانتو های زنانه لاکچری در سبک امروزی نیز معمولا از مدل های جلوباز، چند تیکه و یا اجناس شیک هستند. چنین می توان گفت که این مدل مانتو ها با تلفیقی از طرح های شلوغ تن پوش هایی را طراحان آن به بازار عرضه کرده اند که بسیار جذاب می باشند.

مدل مانتو زنانه

همینطور می توان مانتو های زنانه لاکچری را در طرح و رنگ زیبا و خاص پیدا نمود. بهترین ویژگی مانتوهای زنانه امروزی این است که می توان علاوه بر سبک جدیدی که دارند برای همه جا آنها را پوشید.

سبک های مدرن در مانتو های زنانه نیز از طرح و مدل های شلوغ و نامنظم برخوردار هستند. این مانتوها در مدل های کت دامنی، بلند، مجلسی، پیراهن سرفانی، طرح آستین و یقه متفاوت و جدید و غیره برای علاقه مندان عرضه می شود.

مانتو زنانه

می توانید رنگ های متنوعی را از بین چندین رنگ اصلی با پارچه هایی از قبیل تور، حریر، ویسکوز  و یا طرح های خرج کاری ( گلدوزی، نواردوزی و غیره ) بر روی آنها مشاهده کرد.

مانتو زیبا

مدل مانتو های زنانه مجلسی شیک

زیباترین مانتو های مجلسی طرح های نو هستند که به بازار عرضه می شوند. همینطور اگر شما به دنبال گزینه های بهتری برای مانتو های مجلسی می گردید. بهتر است که از مانتو های مجلسی زنانه که در فروشگاه های لباس و مانتو وجود دارد دیدن فرمایید.

مانتو چند تیکه زنانه

از جمله مهم ترین مانتو های مجلسی را می توان با انواع مدل های زیبا و طرح های امروزی شناخت. این مدل مانتو ها در نوع خود بسیار بی نظیر و شیک هستند.

مانتو های مجلسی زنانه در نوع لاکچری طرح های منظم و نیز نامنظمی دارند. نیز طراحان با ایده های نو طرح های جذابی را برای ارایه دادن در بازارهای مد به عرضه نمایش گذاشته اند.

مانتو زنانه شیک و لاکچری

مانتو های مجلسی برای زنان می تواند شامل انواع مدل های چند تیکه، دوخت های شیک با پارچه های گرانقیمت باشد. همچنین مدل های زیبای لاکچری مانتو مجلسی زنانه معمولا از طرح های شلوغ از جنس تور، گیپور و غیره نیز جذاب هستند.

مانتو زنانه

مدل مانتو دخترانه لاکچری و جذاب

مانتو های لاکچری دخترانه اغلب دارای سبک های فانتزی و عروسکی هستند. مدل مانتو های پانچ، عبایی، عروسکی، جلوباز و غیره می تواند در بین مانتو های دخترانه گزینه های بهتری برای دختران جوان باشد.

مانتو با طرح گلدوزی شده

این سبک مانتو ها اغلب برای دختران جذابیت خاصی دارد. مانتو های دخترانه برای مکان های عمومی معمولا کوتاه و اغلب رنگ های شاد تری دارند.

همچنین زیبایی مدل مانتو های دخترانه این است که با طرح ها و ایده های نو همخوانی دارند، و می توان گفت مانتو های دخترانه همه پسند می باشند. از دیگر ویژگی های مانتوهای دخترانه امروزی این است که رنگ بندی زیبای این تن پوش ها خیره کننده است.

مانتو با طرح استین زیبا

گاهی یک مانتو لاکچری دخترانه فقط به دلیل رنگ بندی زیبای آن به چشم می آید. با اینکه شاید مدل آن بسیار ساده نیز باشد.

اما آنچه که در مانتوهای دخترانه امروزی قابل توجه است، دوخت و نوع طرح یقه و آستین های جد می باشد که آنها را جذاب تر کرده است. شما نمونه هایی از این مدل مانتو ها را می توانید در این مطلب ببینید.

مدل مانتو چند تیککه دخترانه

مدل مانتو دخترانه مجلسی لاکچری و شیک

مانتوهای مجلسی در مدل های لاکچری نیز بسیار زیبا هستند و اغلب همه پسند و شیک می باشند. برخی از مدل های مانتو مجلسی دخترانه طرح های فانتزی دارند، که مورد توجه دختران جوان است.

مدل مانتو مجلسی دخترانه

زیرا دختران جوان امروزی همواره به دنبال تنوع هستند. برای همین طراحان مد امروزه مدل های مانتو های مجلسی را برای خانم های جوان برای هر ایده و سلیقه ای ارایه می دهند.

دختر خانم های جوان می توانند مدل های انتخابی خود را با توجه به طرح های متنوعی که هر یک از این مانتوها دارند برگزینند.

مانتو چند تیکه

ویژگی خوب این مانتو ها این است که خانم های جوان به دلیل آنکه اغلب به دنبال طرح های جدید تر و جذاب هستند. می توانند جذابیت و زیبایی را با این مدل مانتوها تجربه کنند.

در این مطلب نمونه هایی از انواع مانتو های مجلسی مدل دخترانه را می توانید ببینید که بسیار هم زیبا و لاکچری هستند.

مانتو مجلسی دخترانه

مدل مانتو لاکچری اسپورت مدرن

مانتوهای اسپورت از جمله تن پوش هایی هستند که در مدل های مختلف بیشترین فروش را دارا می باشند. این مانتوها اغلب برای مکان های عمومی استفاده می شود.

مانتو اسپورت

اکثر خانم ها دوست دارند تا در هر مکانی شیک و جذاب به نظر آیند. همینطور در مانتویی که برای بیرون می پوشند نیز راحت باشند.

بنابراین انتخاب بهترین مدل مانتوهای اسپورت علاوه بر آنکه می تواند جذاب باشد، راحتی را نیز به شما هدیه می دهد. پس بهتر است برای خرید مانتوی بیرون خود عجله نکنید. بلکه خوب است تا سری به مجلات و سایت های فروشگاهی مد مانتو بزنید تا لاکچری ترین مدل های مانتو را انتخاب کنید.

مانتو اسپورت

بهترین مانتو های اسپورت دخترانه و زنانه می تواند شامل انواع مدل های پانچ کوتاه، سرفانی، اداری، جلوباز، ساده و غیره نیز باشد.

انتخاب یک مدل مانتوی خوب اسپورت بستگی به این دارد که استایل شما چگونه است. همینطور سلیقه و ایده ای که برای انتخاب مانتو دارید با استایل و رنگ پوست و ظاهرتان جور باشد.

مدل مانتو زنانه اسپورت

مدل مانتو رسمی جدید و لاکچری برای مکان های اداری و دانشجویی و محضر عقد

شما می توانید یک مدل مانتو شیک و لاکچری را نیز برای جایی که در آن مشغول کار یا تحصیل هستید نیز بپوشید. مانتوهای لاکچری با طرح رسمی اغلب طرح های زیبا و ساده تری دارند. اما جذابیت و هیجان را در هر جایی به شما هدیه می دهند.

مانتو برای محضر عقد

مانتوهای رسمی باطرح های لاکچری مناسب خانم هایی می باشد، که دوست دارند در هر مکانی جذاب به نظر برسند. این مدل ها به قدری زیبا هستند که شما می توانید آنها را مکان ها و مجالس نیز بپوشید.

مدل مانتو رسمی و اداری

رنگ بندی و مدل دوخت مانتوهای رسمی با طر ح های لاکچری و جذاب به روز و مدرن هستند. همینطور گلدوزی و طرح های خرج کاری نظیر طناب دوزی، تور دوزی و غیره را نیز می توان در این مانتو ها دید.

در این مطلب نمونه هایی از انواع مانتو های رسمی با طرح های دانشجویی، اداری و غیره را می بینید. می توانید انواع رنگ بندی زیبا و جذاب را نیز در این مدل مانتوها مشاهده کنید.

مانتو اسپورت اداری

مدل مانتو لاکچری مشکی

معمولا در ایام عزاداری و یا مناسبت هایی مثل محرم، پوشیدن و استفاده از مانتوهای مشکی مرسوم است. بنابراین چنانچه می خواهید تا مانتوی مشکی که می پوشید زیبایی خاصی را به شما بدهد.

مدل مانتو مشکی بلند

به شما پیشنهاد می کنیم تا از مدل مانتو های لاکچری و جدید نیز که در این فروشگاه های مد مانتو می باشد نیز دیدن فرمایید. زیرا که مانتوهای مشکی جدید بسیار جذاب و لاکچری بوده و طرح های زیبایی نیز دارند.

مانتو مشکی رسمی

همینطور مدل های تلفیقی چند رنگه از این مانتو ها نیز جالب است. زیرا ترکیبی از رنگ بندی با زمینه مشکی جذابیت و زیبایی خاصی را به این تن پوش های بیرونی داده است. در این مطلب نمونه هایی از چندین مدل های زیبا از مانتو های مشکی لاکچری را می توانید ببینید.

 

مدل مانتو لاکچری جدید

مانتو جذاب لیمویی

مدل مانتو های لاکچری در سبک های جدید دارای انواعی از طرح های فانتزی و جذاب می باشد. این مانتو ها با توجه به سلیقه و استایل هر فردی متفاوت هستند. مانتو های جدبد در ترکیب رنگ بندی زیبا و طرح های شلوغ جذاب می باشند.

مدل مانتو ساده بلند

زیرا در این مانتو ها نمی توان مدل خاصی را پیدا کرد. همینطور طرح های نامنظم و شلوغ باعث شده است تا مدل های مانتو هر چه جذاب تر باشند.

مانتو های مدل جدید اکثرا جذاب و لاکچری هستند. زیرا می توانید با این مانتو ها در همه جا با جذابیت هر چه تمام تر مانور دهید، و در هر محفلی زیبا و جذاب به نظر برسید. به طوریکه حتی مانتو های جدید در مدل و طرح های ساده نیز ساده می باشند.

مانتو لاکچری جدید

مدل مانتو های ساده لاکچری

مانتو هایی با طرح و مدل ساده نیز در نوع خود بی نظیر هستند. به طوریکه می توان گفت مانتو های جدید و امروزی اکثرا در مدل های ساده اما نامتقارن عرضه می شوند. یعنی اینکه اغلب مدل مانتو ها به دلیل طرح های ساده جزو لاکچری ترین مانتو های بیرونی محسوب می گردند.

مدل مانتو زنانه ساده

از انواع مدل مانتو های امروزی که می توان طرح ساده ای را بر روی آنها بیشتر مشاهده کرد انواع مانتو های جلو باز، کت دامنی، اندامی بلند و تن پوش های رسمی و با طرح پارچه های متنوع هستند.

این مدل مانتو ها فقط به دلیل پارچه و رنگ زیبایی که دارند جذاب شده و مورد علاقه مشتریان خود می باشند. شما می توانید نمونه هایی از انواع مانتو های ساده جدید و امروزی را در این مطلب ببنید، و برای خرید و انتخاب از آنها ایده بگیرید.

مانتو ساده بلند

مدل مانتو های چند تیکه فانتزی

این مانتوها نیز جزو لاکچری ترین مدل های مد و به روز هستند. به طوریکه اغلب مدل های متنوع مانتو مشتق شده از این مدل تن پوش ها می باشد.

مدل مانتو چند تیکه جدید

مانتو های جلوباز و چند تیکه زمینه ای برای مدل های امروزی بوده که طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. اغلب این مانتو ها با پارچه هایی از حریر و جنس های ویسکوز بیشترین جذابیت را در بین مانتو ها دارند.

مانتو های چند تیکه لاکچری در نوع دوخت و برش با سایر مدل های خود متفاوت می باشند. منظور آنکه می توان این مدل مانتوها را از روی نوع و طرح دوخت و برش به جدی و قدیمی بودن آنها پی برد.

مدل مانتو چند تیکه

مانتو های پاییزه با طرح های لاکچری

می توان  مانتو های پاییزه  2019 را نیز در زمره اقسام مانتو های شیک و لاکچری به حساب آورد. زیرا می توانید طرحی متفاوت را در این گونه مدل ها مشاهده کرد.

مدل مانتو اسپورت زنانه

یعنی انکه اگر مدل مانتویی را مشاهده کردید که در نوع طرح و یقه متفاوت از سایر مدل ها بود. یا اینکه مانتو ها با اقسام خرج کاری ( کارهای گلدوزی ) بر روی آنها می توان گفت از سری مانتو های پاییزه با طرح ایستا هستند.

همینطور مانتو های پاییزه دارای طرح های زیبایی هستند که از جنسسی ضخیم بوده و مناسب فصل پاییز می باشند. شما عزیزان می توانید نمونه های این مانتو ها را در سایت ها و مجلات مد و همینطور در این مطلب مشاهده کنید.

مانتو پاییزه مجلسی

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *