35 مدل لباس مجلسی پرنسسی

مدل لباس مجلسی پرنسسی

لباس های پرنسسی همواره یکی از رویایی ترین تن پوش ها برای خانم ها از دوران بچگی می باشد. از همان دوران میل به لباس عروس پوشیدن تا سایر موارد که باعث شده تا روز به روزعرضه این مدل ها برای طراحان مد ایده خوبی باشد. در این مطلب نیز  نمونه هایی از انواع لباس مجلسی پرنسسی ارائه شده است. شما می توانید با توجه به این نمونه ها برای مدل لباس پرنسسی که مد نظر دارید ایده بگیرید.

انواع مدل لباس پرنسسی خاص

انواع مدل لباس مجلسی پرنسسی

مدل لباس های پرنسسی یکی از زیباترین تن پوش ها برای  میهمانی هاست. این لباس ها انواع مختلفی دارد که در جنس پارچه و طرح با هم متفاوت هستند.

مدل لباس مجلسی چین دار

انواع مدل لباس مجلسی پرنسسی با پارچه های تور، پیراهن های سر سفره عقد، حریر، و غیره می باشند. معمولا تنوع و زیبایی  پیراهن های پرنسسی در مجلس به دلیل طرح های کار شده بر روی آنهاست.

مدل لباس مجلسی طرح دار پرنسسی

بعضی از طرح های کار شده بر روی لباس های پرنسسی پر کار تر از سایر این تن پوش هاست. در این لباس ها بیشتر طرح های خرج کاری که شامل گلدوزی، سنگ دوزی و غیره را می بینید.

مدل پیراهن پرنسسی مجلسی

این مدل لباس ها همچنین در رنگ بندی زیبایی ارایه می شود. برخی مدل لباس های پرنسسی به دلیل پارچه های به کار رفته در آن جدید و امروزی تر هستند.

100 مدل لباس مجلسی دخترانه
کلیک کن ببین

پیراهن مجلسی پفی زیبا

همچنین سایز بندی این مدل لباس ها از لحاظ قدی نسبت به سایر تن پوش ها تقریبا یکسان است. نیز می توان انواع اکسسوری زیبا و ظریف را برای هماهنگی با این مدل لباس ها انتخاب نمود.

پیراهن پرنسسی با طرح زیبامدل های دامن های چین، پفی، دنباله دار، دکلته، طرح های دیزنی جزو اصلی ترین لباس های مجلسی پرنسسی می باشند. که در واقع بقیه طرح های لباس پرنسسی از تنوع و تلفیق این مدل ها به دست می آید.

پیراهن پرنسسی صورتی رنگ و زیبا

مدل لباس مجلسی پرنسسی جدید

مدل لباس پرنسسی که در سبک های فانتزی و عروسکی هستند، جزو جدید ترین تن پوش ها برای مجلس و یا میهمانی می باشند. مدل لباس مجلسی های پرنسسی از لحاظ قیمت نیز کمی متفاوت تر از سایر مدل ها هستند.

لباس پرنسسی برای عقد و یا نامزدی

لباس های مجلسی پرنسسی جدید را می توان به  انوع دکلته، چند تیکه، چین دار، طرح های لباس عروس، آستین و دامن پفی، مدل ماهی ، طرح دار عروسکی و غیره دسته بندی کرد.

پیراهن های مجلسی پرنسسی

این لباس ها به لحاظ سبک و مدل ترکیب و تلفیقی از طرح های فانتزی و کلاسیک هستند که جذابیت و زیبایی را به آنها بخشیده است. همچنین تنوع رنگ در این مدل لباسها به زیبایی و جذابیتی زیاد به چشم می خورد.

مدل لباس شب مجلسی
کلیک کن ببین

مدل پرنسسی با طرح پر کار

مدل لباس های مجلسی پرنسسی تور که بیشتر در لباس های مجالس و عروسی کاربرد دارد، نیز طرح های مختلفی را دارا است. همینطور در مورد این گونه لباس های مجلسی پرنسسی می توان انواع دوخت های زیبا و نیز نامتقارن را در آنها مشاهده کرد.

مدل پیراهن مجلسی جدید

سبک های  لباس های پرنسسی عروسکی برگرفته از مدل های انگلیسی و رومی می باشد که طرح های زیبایی هم دارند. شما می توانید با توجه به نوع مدلی که از لباس مجلسی پرنسسی انتخاب می کنید، تنوع و طرح های جذاب آنها را هم ببنید.

مدل لباس مجلسی با طرح منجوق

مدل لباس مجلسی پرنسسی دخترانه شیک و زیبا

لباس مجلسی های پرنسسی معمولا برای از رده سنی های پایین تر عرضه می شود. این لباس ها که به مدل های رویایی نیز نام گرفته است. می تواند بهترین پیراهن مجلسی برای دختران کمی جوانتر در رده سنی پایینتر باشد.

مدل لباس پفی چین دار

معمولا پیراهن های مجلسی دخترانه بسیار شیک و فانتزی هستند. این مدل لباس ها اغلب از جنس تور یا حریر می باشد. دختر خانم ها می توانند با انواع اکسسوری تزیینی این مدل لباس ها را بپوشند.

لباس مجلسی لمه
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی دخترانه

اگر مدل پیراهن مجلسی پرنسسی خود را از نوع دکلته و کوتاه انتخاب کرده اید. می توانید با اکسسوری که تزییناتی از همان جنس پارچه لباس و یا گل های و سنگ های تزیینی آن را ست نمایید.

لباس مجلسی پرنسسی

ولی چنانچه تمایلی به اینگونه زیور آلاتی و لوزام جانبی ندارید. می توانید از مدل لباس های پرنسسی با طرح زیبا و یا تزیینات ظریف زیور آلات استفاده نمایید. اینگونه جلوه پیراهن مجلسی پرنسسی خود را نیز بیشتر می کنید.

مدل لباس مجلسی دخترانه

مدل لباس پرنسسی نامزدی و عقد

پیراهن های پرنسسی عقد و مراسم نامزدی در طرح های کلاسیک و همینطور فانتزی موجود است. تا شما عزیزان بتوانید از این نمونه ها نیز ایده بگیرید.

مدل لباس مجلسی عقد

امروزه طرح های مدل لباس های عروس نیز از زیبایی و طرح های ساده تری برخوردار است. به طوریکه می توان تنوع زیادی از این مدل لباس های پرنسسی را در بین آنها پیدا نمود.

مدل لباس عروس شیک

انواعی از مدل لباس پرنسسی های عروس دنباله دار، دکلته، پوشیده و با طرح های گل و سنگ هستند. این طرح ها که بسیار ظریف و ساده هم هستند. زیبایی خاصی را به  این مدل لباس های پرنسسی بخشیده اند. همینطور می توان مدل های زیبا و نوع دوخت شیک با انواع تورها را نیز در آنها مشاهده کرد.

لباس مجلسی و بررسی انتخاب مدل
کلیک کن ببین

لباس پرنسسی مجلسی عقد و عروسی

مدل لباس پرنسسی های عروس در سبک های عربی، مدرن، رویایی، عروسکی و پفکی و ماهی  می باشند. همینطور اگر شما به دنبال یک مدل پیراهن پرنسسی خوب و مناسب برای مجلس خود هستید می توانید مدل های ساده تر که دارای ماندگاری بیشتر و جدید تر نیز هستند را انتخاب نمایید.

انواع مدل لباس پرنسسی مخصوص عقد

مدل لباس مجلسی پرنسسی بچه گانه

دختران خردسال همواره دوست دارند تا پوشیدن لباس های پرنسسی را تجربه کنند. زیرا این گونه لباس ها آنها را به یاد داستان های رویایی خودشان می اندازد.

مدل لباس مجلسی بچه گانه

بنابراین با انتخاب یک مدل لباس پرنسسی زیبا می توانید به دنیای آنها راه یافته و لحظات خوشی را برای آنها در مجلس و یا مهمانی رقم زنید.

مدل لباس پرنسسی بچه گانه

لباس های پرنسسی مجلسی بچه گانه همانند مدل ها و طرح های دخترانه به سبک رویایی هستند. این مدل لباس ها با نواع تور و حریر در سبک های فانتزی طراحی شده اند.

مدلل لباس مجلسی بچه گانه شیک

البته گاهی در بین مدل لباس های پرنسسی می توان طرح ها و تزییناتی از گل و سنگ و یا انواع خرج کاری را نیز مشاهده کرد که طراحی زیبایی را به آنها بخشیده است.

مدل لباس مجلسی کوتاه 2019
کلیک کن ببین

همینطور تزیینات زیبای  تور بر روی برخی از مدل لباس های پرنسسی بچه گانه باعث جلوه خاصی بر روی آنها شده است.

مدل لباس بچه گانه حریر

معمولا مدل لباس های بچه گانه پرنسسی جدید از تلفیق طرح های کلاسیک و جدید هستند. این لباس ها تزیینات و طرح های ساده تری را نسبت به مدل ها ی قدیمی تر دارا می باشند.

لباس مجلسی بچهگانه زیبا

مدل لباس مجلسی پرنسسی زنانه

مدل لباس های زنانه پرنسسی جدید طرح هایی با تزیینات گل و سنگ و حریر  می باشند. بیشترین مدل های لباس های پرنسسی زنانه از نوع حریر می باشد.

لباس مجلسی پرنسسی زنانه

پارچه های حریر به کار رفته در لباس های پرنسسی زنانه خود نیز دارای طرح ها و اقسام متنوع هستند که هر یک جلوه خاصی دارند.

مدل لباس مجلسسی زنانه رنگ سال

برای اینکه یک مدل لباس مجلسی پرنسسی زیبا داشته باشید بهتر است که نوع طرح انتخابی خود را بر مبنای راحتی خود قرار دهید.

انواع مدل لباس مجلسی شیک و زیبا

زیرا که مدل های پرنسسی بر اساس دوخت پرکاری که دارند، افرادی نمی توانند در آن راحت باشند. همینطور لباس مجلسی پرنسسی باید به شما بیاید و تن خور زیبایی نیز داشته باشد.

پیراهن مجلسی پرنسسی زنانه

امیدواریم  از خواندن این مطلب نیز لذت برده باشید.مطالب بعدی ما را در خصوص مد لباس و مانتو در همین سایت دنبال کنید.

دیدگاه شما

4 دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  خیلی شیک و عالی بودن

 2. رقیه حبیبی فرد گفت:

  عالی

 3. غزل گفت:

  واقعا قشنگه میشه شماره بدید برای تماس جهت هماهنگی خرید…

 4. ناشناس گفت:

  قیمت لباس آبی چنده

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.