مدل آرایش

40 مدل آرایش عروس ساده

مدل ارایش عروس ساده

شاید مقالات و عکس های زیادی را در مورد مدل آرایش عروس ساده در سایت ها و مجلات دیده و خوانده باشید. ما نیز در این مقاله سعی داریم تا شما را 40 نمونه از آرایش ساده عروس به سبک جدید را آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

مدل ارایش ساده و زیبای عروس

انواع مدل آرایش ساده عروس

مدل های آرایش و میکاپ عروس امروزه ساده و معمولی هستند. به طوریکه آرایش های طبیعی و معمولی بیشترین طرفدار را در بین مدل های آرایش از آن خود کرده است.

ارایش ساده برای عروس

زیرا متد آرایشی سبک جدید مدل آرایش ساده را برای عروس بیشتر می پسندند. همینطور دختران و خانم های جوان تر نیز امروزه بیشتر علاقه مندند تا میکاپ طبیعی و ساده داشته باشند. تا مدل آرایشی را که صرفا فشن و امروزی باشد، ولی به آنها نیاید.

ارایش محو اروپایی

از انواع مدل آرایش های ساده برای عروس خانم ها می توان به گریم که حالت طبیعی به صورت می دهد، آرایش لایت و اروپایی و این قبیل اشاره کرد.

ارایش جذاب و لاکچری سبک اروپایی

همینطور آرایش ساده برای عروس میکاپ مو، لب، پوست ، چشم  و سایر اجزای چهره و ناخن ها و غیره را نیز شامل می شود. نمونه هایی که در این مطلب می گذاریم. به شما کمک می کند تا از آنها برای طراحی و میکاپ چهره خود ایده های خوبی را بگیرید.

مدل ارایش جذاب عروس

مدل آرایش عروس ساده و محو اروپایی

همه به این دلیل آرایش ساده و طبیعی را دوست دارند. زیرا که فکر می کنند که آنها را جذاب تر و زیبا تر نشان می دهد. اما این بدان معنی نیست که در میکاپ ساده عروس هیچگونه متد و لوازمی ضروری نیست.

میکاپ اروپایی

بلکه هر یک از میکاپ ها نیاز به ابزاری دارد، تا مدل آرایش دلخواه به دست آید. بنابراین در مدل های آرایش عروس ساده نیز نیز متدهایی وجود دارد. یکی از این مدل میکاپ ها آرایش محو اروپایی است، که چهره طبیعی را به صورت می دهد.

مدل ارایش اروپایی جدید

در این مدل میکاپ آرایش صورت ملایم است. این مدل آرایش در سال های اخیر طرفداران زیادی دارد. به طوریکه هر نوعروسی که به روز بودن و جذابیت اهمیت می دهد، آن را انتخاب می کند.

ارایش محو اروپایی برای عروس

شما نمونه هایی از انواع مدل آرایش محو اروپایی را در این مطلب مشاهده می کنید. می توانید از این نمونه ها ایده بگیرید و برای مدل آرایش خود آن را برگزینید.

مدل آرایش لایت عروس لاکچری و جذاب

مدل آرایش های لایت نیز یکی دیگر از میکاپ هایی است که صورت شما را طبیعی و زیبا نشان می دهد. این مدل آرایش که بیشتر در اروپا و یا شرق آسیا نیز مرسوم است، طرفداران خاص خود را دارد.

مدل ارایش لایت برای عروس خانم ها

این آرایش که به مدل آرایش های کروی نیز شهرت دارد و برخی آن را به منسوب این کشورها می دانند علاقه مندان زیادی دارد. به طوریکه روش های متد این مدل آرایش در کشورهای مختلف از جمله ایران نیز با اندک تغییراتی باب مد روز شده است.

ارایش مدل کروی

آرایش لایت برای خانم هایی که دوست دارند تا آرایشی غلیظ ولی در حین حال ساده و جذابی داشته باشند، بهترین نوع میکاپ است.

زیباترین مدل ارایش ها

همینطور  که در مدل آرایش محو هم صورت جذاب ولی کاملا طبیعی است. در آرایش لایت نیز می توان جذابیت را در چهره مشاهده کرد.

مدل ااریش لایت

مدل آرایش عروس ساده ایرانی

آرایش های ایرانی در سبک های ملایم نیز برای عروس خانم هایی که دوست دارند تا چهره ای طبیعی داشته باشند مناسب است. این مدل آرایش ها معمولا سبک خاصی دارند، و برای طرفداران آنها جذاب است.

مدل ارایش و میکاپ ایرانی

آرایش های ایرانی را افرادی می پسندند که می خواهند، آرایش های طبیعی آنها کمی رنگ و لعاب بیشتری داشته باشد. همینطور از متدهای روز میکاپ به عنوان مثال هاشور ابرو، خط لب و غیره در آرایش آنها به کار رفته باشد.

مدل ارایش ایرانی و زیبا

نمونه هایی از مدل آرایش ایرانی با سبک و متد جدید را می بینید. این مدل آرایش ها برای خانم هایی که دوست دارند میکاپ اصیل و نیز جذابیت را تجربه کنند سبک خوبی است.

مدل آرایش جذاب و جدید برای عروس

مدل آرایش های عروس ساده و طبیعی می تواند هم غلیظ و هم ملایم باشد. این مدل ها بسته به نوع میکاپ هر فرد و سلیقه و استایل او انتخاب می شود.

ارایش زیبا برای عروس

بعضی از آرایش های غلیظ هستند که بسیار طبیعی می باشند. برعکس آن نیز می تواند آرایشی ملایم چهره شما را کاملا عوض کند. بنابراین انتخاب یک سبک آرایش خوب که بتواند چهره شما را طبیعی و از آنچه که هستید زیباتر نشان دهد، مهم است.

مدل آرایش جذاب و ساده

برای آنکه بتوانید از مدل آرایش های ساده برای عروسی تان بهره بگیرید، بهتر است که خود را به دست یک آرایشگر ماهر و مناسب بسپارید. زیرا که او بهتر می داند که چه می خواهید و چه مدل آرایشی را باید برای شما انجام دهد.

عروس جذاب و خوشگل

انتخاب سبک و مدل آرایش

مدل آرایش های جذاب دیگری هستند که می توانند صورت شما را زیبا کنند. بنابراین انتخاب سبک و مدل آرایش شما بستگی به این دارد که شما چه چیزی را می پسندید. همینطور می توانید از آرایشگر خود بخواهید که چه مدلی را برای صورت شما بیشتر می پسندد.

مدل ارایش زیبا و جذاب

بنابراین شما می توانید با توجه به معیارها و استانداردهایی که دارید اقدام به انتخاب مدل آرایش صورت خود کنید. زیرا که آرایشگرتان باید آنقدر ماهر باشد تا به طور تخصصی بر روی شما کار کند. پس لازم است که در در درجه اول در انتخاب آرایشگر خود دقت کنید.

مدل ارایش زیبا و ساده

برای انتخاب سبک و مدل آرایشتان طراح و آرایشگرتان بهتر می داند که چه بکند. پس علاوه بر رعایت موارد گفته شده لازم است به او نیز اعتماد کنید.

زیرا که انتخاب آرایشگری که بتواند با توجه به سلیقه شما پیش برود و شما را راضی نگهدارد، کمکی است که می توانید به خودتان کنید. و مهم ترین گام برای داشتن چهره و آرایشی که می خواهید در شب عروسی تان بدرخشید می باشد.

ارایش زیبای عروس

مدل میکاپ ساده و گریم عروس

بعضی از خانم ها دوست دارند علاوه بر آنکه چهره زیبایی در مجلس جشن خود داشته باشند. عیب های و ایرادهای صورتشان نیز طوری محو شود که حالت طبیعی صورتشان با آرایش حفظ شود.

مدل آاریش جذاب اروپایی

بنابراین گریم می تواند مواردی که دوست ندارید در صورتتان باشد را رفع می کند. به عنوان مثال اگر شما خال گوشتی، یا ماه گرفتگی و یا هر چیز دیگری در صورتتان داشته باشید. یا اینکه صورتتان زیادی کشیده و لاغر، همچنین پر چین و چروک است و می خواهید جوان دیده شوید.

مدل ارایش عروس ایرانی

می توانید تمام این موارد را با یک گریم خوب و ساده رفع کنید. منوط به اینکه گریمور و آرایشگری را انتخاب کنید که آنچه را می خواهید انجام دهد.

این را به خاطر داشته باشید که وسایل گریم است که کیفیت بالایی دارد. ولی نحوه آرایش و کاربرد آن مثل میکاپ کردن است. بنابراین کسی را به عنوان گریمور انتخاب کنید که نحوه کاربرد با وسایل  و میکاپ صحیح را نیز بلد باشد.

ااریش و گریم عروس

زیرا که یک گریم و میکاپ خوب چهره و صورت تاثیر زیادی را بر روی صورت از لحاظ جذابیت می گذارد. پس در نحوه و انتخاب نوع آرایش و طراحتان دقت نمایید.

مدل ارایش زیبا و جذاب

زیباترین انواع مدل آرایش های ساده عروس

نمونه های دیگری از مدل آرایش های ساده برای عروس هستند که می توانند جذاب باشند. این مدل آرایش ها را می توانید با توجه به ظاهر و میکاپی که مد نظرتان است انتخاب کنید.

ارایش زیبا و ساده عروس

معمولا این مدل آرایش ها از ایده و سلیقه طراح و آرایشگرتان بر می آید. او آنچه را که به نسبت ظاهر و چیزی که می پسندید برای صورت شما انجام می دهد.

بنابراین بهتر است شما آرایشی را که زیباتر و جذابترتان می کند را انتخاب کنید. نه اینکه صرفا مدل آرایشی که به روز و در چهره فر دیگری جذاب به نظر می رسد. ولی آن مدل به شما نمی آید.

گریم عروس

بلکه در این مورد باید با آرایشگر و گریمور خود مشورت کرده و نظر او را نیز در اینباره جویا شوید. زیرا او از خود شما بهتر می داند که چه مدل آرایشی مناسب شماست.

نمونه های موجود در این مطلب نیز کمکتان می کند تا شما بتوانید مدل آرایش دلخواهتان را انتخاب کنید.

مدل ارایش برای عروس خانم ها

مدل آرایش عروس ساده مناسب برای صورت های لاغر و کشیده

اگر به هر دلیلی صورت لاغر و کشیده ای دارید. و می خواهید که در شب عروسی تان صورتتان پر دیده شود. بهتر است که ابتدا به آرایشگر متخصص خود اعتماد کنید.

ارایش عروس باری صورت های کشیده

دیگر آنکه نمونه های اینجا نیز کمکتان می کند تا مدل انتخابی خود را با توجه به ظاهرتان انتخاب نمایید. توجه کنید که مدل آرایشی مناسب شماست که کرم و سایه ای که می زنید صورت شما را چاق نشان دهد.

مدل ارایش جذاب عروس برای صورت های لاغر

بنابراین استفاده از سایه های روشن و کرم های پف دهنده صورت می تواند راهکار مناسبی برای این کار باشد. همینطور می توانید آرایش غلیظ را برای چهره خود انتخاب کنید.

بلکه این بستگی به این دارد که فرم صورت و لب هایتان را چه مدلی آرایش کنید. یا اینکه از چه سایه های تیره ای برای آرایشی که می خواهید استفاده می کنید.

مدل آاریش برای عروس خانم هایی با صورت لاغر

معمولا استفاده از سایه های تلفیقی تیره و روشن برای افرادی که صورت لاغر و کشیده ای دارند. همچنین می خواهند که مدل آرایششان غلیظ نیز باشد، معمدلا گزینه مناسبی هستند.

نکات و مواردی که رعایت آنها می تواند به عروس خانم ها صورت بشاش و زیبایی را بدهد

مدل آرایش جذاب برای عروس خانم های لاغر

برای همه عروس خانم ها شادابی و پر انرژی بودن در شب عروسی شان از اهمیت خاصی برخوردار است. بنابراین لازم است جدای آنکه مدل آرایش شما زیبا و جذاب باشد. چهره شما نیز بشاش و دارای روحیه عالی باشید.

آاریش جذاب عروس

برای آنکه یک شب زیبا و لذت بخشی را تجربه کنید، بهتر است پرانرژی باشید. برای همین توصیه می کنیم تا شب قبل از مراسم عروسی تان زودتر به رختخواب بروید و استراحت کنید.

همچنین بهتر است برای حفظ شادابی پوستتان از یک هفته قبل از مراسم از ماسک های طبیعی یا میوه بر روی پوستتان استفاده کنید. تغذیه و خوابتان را تنظیم کنید و استرسی نداشته باشید.

آرایش ساده و جذاب عروس

زیرا در غیر اینصورت هر چقدر که میکاپ و آرایشی زیبا داشته باشید. رعایت نکردن این موارد باعث می شود تا آرایش روی صورت شما نخوابد و صورتتان پژمرده و بد جلوه کند.

زیرا خستگی یکی از عواملی است که صورت شما حتی با بهترین آرایش ها جذابیت خود را از دست می دهد.

مدل ارایش جذاب و لاکچری

سایر موارد

همیشه از آرایشگر و طراح صورتتان بخواهید تا از وسایل خوب برای آرایشتان استفاده کند.  هر چند که ممکن است که هزینه های بیشتری را پرداخت کنید. ولی با این کار علاوه بر اینکه به حفظ سلامتی خود کمک می کنید. باعث می شود تا صورت شاداب تری داشته و آرایش شما طبیعی تر شود.

مدل آرایش ساده

زیرا که کرم و سایه و سایر لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت روی صورت و پوست شما بهتر می خوابد و پوستتان خراب نمی شود. همچنین آرایشی زیبا و جذابی را نیز خواهید داشت.

دیگر آنکه نباید برای مدل ارایش خود سخت بگیرید. بلکه با ظرافت در انتخاب مدل و ارایشگرتان به آو اعتماد کنید تا مدل ارایشی را که می خواهید را برایتان انجام دهد.

گریم ساده عروس

نوشیدن آب کافی یک هفته قبل از مراسم جشن عروسی تان و همچنین خوردن میوه و سبزیجات و تغذیه مناسب کمک تان می کند تا روحیه شاداب تری داشته باشید. همینطور باعث می شود تا پوست شما ملایم تر و با طراوت تر باشد. می توانید از نور آفتاب و ورزش منظم نیز برخوردار شوید.

مدل ارایش زیبا و معمولی برای عروس

همه این موارد کمکتان می کند تا بتوانید در مجلس جشن عروسی و یا نامزدی تان با روی خوش و چهره ای زیباتر ظاهر شوید.

نکات پایانی

مدل ااریش محو برای عروس خانم ها

چنانچه می خواهید در عروسی تان از تاج و یا موی باز استفاده کنید. بهتر است تا همه این موارد با مدل ارایشتان ست و جور باشد. همینطور اگر برای مدل های موی خود رنگ و مدل خاصی را در نظر دارید حتما با ارایشگر و میکاپ گر خود مشورت کنید.

مدل ااریش جذاب شرقی

زیرا شاید ایده ای که برای مدل مو و رنگ ان و همینطور انتخاب تاج خود دارید از لحاظ طراحتان جور و متناسب نباشد. بنابراین رعایت همه این موارد و دادن حق انتخاب به مشاور و ارایشگرتان، همچنین جور شدن همه این عوامل باعث جذابیت هر چه بیشتر شما در شب عروسی تان می شود. امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

مدل آرایش زیبا مخصوص عروس خانم های خوش سلیقه

چنانچه تمایل به خواندن مطالب مربوط به مد ارایش صورت و مو و این زمینه ها را دارید می توانید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *