40 مدل آرایش چشم لاکچری و جدید

مدل ارایش چشم جدید

آرایش چشم یکی از مواردی است که خانم ها دوست دارند تا در آن تبحر لازم را به خرج دهند. زیرا که داشتن این هنر باعث می شود تا چهره زیبا و جذاب دیده شود. برای همین ما در اینجا 40 نمونه از مدل آرایش چشم را برای شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید از آن الگو بگیرید.

مدل آرایش چشم چشم فانتزی و زیبا

انواع مدل آرایش چشم

مدل ارایش چشم زیبا

آرایش چشم می تواند جذابیت چهره شما را دوچندان کند. همچنین اگر با فت و فون آرایشگری تا حدودی آشنا باشید، می توانید از نمونه هایی که هستند ایده بیشتری بگیرید.

ارایش چشم مخصوص

می توانید با اقسام لوازم آرایشی که در اختیار دارید انواع مدل های آرایش را تجربه کنید. آرایش چشم کار زیاد سختی نیست.

بلکه باید بدانید چه نوع سبکی را می پسندید و از چه چیزی خوشتان می آید. نمونه هایی که در این مطلب هستند به شما کمک می کنند تا الگو و سلیقه خود را بشناسید.

مدل ارایش های زیبا و جذاب

بسته به سلیقه و استایل و ظاهری که دارید هر مدل آرایشی که برای چشم خود می خواهید زیباست. اما قبل از آنکه چشم خود را آرایش کنید. باید با مدل های روز دنیا و ابزار کارتان آشنا باشید.

ارایش چشم فانتزی و زیبا و جذاب

انواع  آرایش چشم در مدل و سبک های مختلفی هستند. معروف ترین آرایش چشم سبک خلیجی، هندی، عربی، مدل مات و غیره هستند. در اینجا نمونه ها و عکس های آنها برای شما گذاشته شده و قابل مشاهده می باشند.

انواع مدل ارایش های زیبا

مدل آرایش چشم خلیجی و عربی

آرایش های خلیجی و عربی بیشتر زیباییشان به دلیل نوع خط چشم است. بنابراین اگر از افرادی هستید که می خواهید نوع خط چشم پررنگ و با جلوه ای داشته باشید بهتر است این نوع مدل ها را امتحان کنید.

آرایش چشم عربی و خلیجی

همینطور اگر به دنبال این است که چشم شما مملو از خط چشم باشد بهتر است سبک آرایش خلیجی و یا عربی را امتحان نمایید.

البته مدل آرایش های خلیجی و عربی در سبک های مدرن کمی متفاوت تر هستند. می توانید این مدل آرایش ها را با هر نوع سبک و سلیقه ای برای جذابیت هر چه بیشتر چشم های خود داشته باشید.

50 مدل آرایش صورت 2019 لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

ااریش چشم عربی

مدل آرایش چشم هندی

آرایش هندی نیز یکی از معروف ترین سبک های میکاپ است که به دلیل زیبایی طرفداران خاص خود را دارد. بعضی از چشم ها می تواند با سبک آرایش هندی زیبایی و جذابیت خاص خود را بگیرد.

مدل ارایش چشم عربی جذاب

معمولا آرایش های چشم هندی برای افرادی بهتر است که چشم های ریز و فرو رفته ای دارند. این افراد می توانند با استفاده از متد آرایشی سبک هندی صاحب چشمانی زیبا و شهلایی گردند.

برخی از نمونه های آرایش چشم هندی در این مطلب گذاشته شده است. می توانید با استفاده از عکس ها آن چیزی که از آرایش جذاب و چشم های براق برای خود می خواهید را در سبک هندی داشته باشید.

مدل ارایش چشم هندی

باید خاطر نشان کنیم که مدل های آرایش چشم به سبک هندی جدید می باشند. چنانچه تمایل دارید تا در آرایش خود تلفیقی از سبک هندی را نیز داشته باشید. این نمونه ها کمکتان می کند تا ایده های خوبی از آنها بگیرید.

آرایش چشم مات یا تاریک

این نوع مدل ارایش به دلیل استفاده از کرم پودر های تیره بر روی پوست است، که برگرفته از همان نوع سبک ارایشی است. وگرنه ارایش چشم این نوع مدل آرایش معمولا معمولی بودهف و فقط از سایه تیره تر و خط چشم های تیره و پر رنگ تری در ان استفاده می شود.

ارایش زیبای مات

این مدل آرایش معمولا برای خانم هایی که چشم درشت و برجسته ای دارند بسیار جذاب است. همینطور فردی که چشم پف کرده ای دارد می تواند این مدل آرایش چشم را انجام دهد.

معمولا مدل آرایش مات چشم ها را از آنچه که هستند کمی ریزتر نشان می دهد. همینطور می توانید با این سبک آرایش چشم های کشیده تری نیز داشته باشید.

ااریش چشم مات

آرایش های چشم مات و یا تاریک جز میکاپ های مخصوص شب هستند. البته می توان در هر زمانی این سبک آرایش را نیز امتحان کنید. آرایش چشم مات همانگونه که از اسمش هم پیداست در آن از سایه های کبود و مات استفاده می کنند.

مدل آرایش های مات برای چشم

آرایش چشم فانتزی

زیباترین مدل آرایش های جدید

بیشتر مدل های آرایش برای چشم ها از لحاظ فانتزی بودن به نحوه سایه زدن می باشد. این سبک آرایش برای چشم ها سایه های براق و رنگ های روشن و جیغی را می طلبد.

85 مدل آرایش صورت دخترانه برای عروسی
کلیک کن ببین

مدل ارایش فانتزی و زیبا

سبک آرایش فانتزی یا همان عروسکی می تواند شما را بامزه کند. سایه های اکلیلی و درخشان برای آرایش چشم فانتزی بهترین گزینه هستند.

مدل آرایش چشم فانتزی

البته می توانید از سایه های کم حال و یا رنگ های روشن براق به رنگ های زرد، قرمز و غیره نیز استفاده کنید. معمولا این سبک آرایش را دختران جوان می پسندند. اما اگر شما خانمی هستید که به مدل های جیغ و فانتزی علاقه دارید. می توانید از نمونه های این مطلب الگو بگیرید و سبک آرایش چشم فانتزی را امتحان کنید.

مدل ارایش جذاب و فانتزی

مدل آرایش چشم لایت یا معمولی

مدل ارایش لایت

آرایش لایت اغلب پر طرفدار است. زیرا که در این سبک آرایش صورت شما حالت طبیعی دارد، و این چهره شمارا قشنگتر می کند. در آرایش لایت خط چشم به صورت ملایم است و حتی گاهی نیاز به کشیدن آن نیست. اما چشم ها زیباتر دیده می شوند.

مدل ارایش معمولی چشم

 می توانید آرایش های لایت را برای هر محفلی انجام دهید. همینطور در این نوع ارایش سایه ها نیز از رنگ های ملایم و بسیار شفاف هستند. آاریش چشم لایت برای افرادی بهتر است که دوست دارند تا صورتی ملیح و در حین حال طبیعی داشته باشند.

مدل آاریش چشم لایت

 

 نمونه هایی از آرایش چشم لایت و یا همان معمولی را در این مطلب قرار داده ایم که شما می توانید از آن الگو بگیرید. همینطور برای آنکه در وقت و انرژی تان صرفه جویی کنید انجام این میکاپ معمولا نسبت به سایر مدل ها وقت کمتری را دارد. مگر آنکه بخواهید بسیار پیشرفته بر روی صورت و چشمان خود در این نوع سبک ارایش کار کنید.

برای آنکه چشم ها خمار و یا به اصطلاح شهلایی شوند چه کنید؟

ارایش چشم ساده

چشم های خمار از قدیم مورد توجه بوده ، و اکثرا دوست دارند تا چشمان گیرایی داشته باشند. بنابراین بهتر است که قبل از هر اقدامی برای آرایش چشم ابتدا به خط چشمی که قرار است با آن میکاپ چشمتان را انجام دهید، دقت کنید. زیرا که انتخاب یک خط چشم خوب می تواند شما را تا حدود زیادی به آنچه که از آرایش چشمتان می خواهید نزدیک کند.

40 مدل آرایش عروس ساده
کلیک کن ببین

ارایش چشم شهلایی

در آرایش چشم شهلایی فاصله چشم ها تا ابرو زیاد است. برای همین است که چشم ها حالت خمار گونه ای به خود می گیرد. ابروها نیز در این سبک آرایش معمولا حالت هشتی و یا شمشیری دارد.

ارایش چشم خمار

بهتر است ابتدا با لوسیون مرطوب کننده دور چشم اطراف آن را مرطوب کنید. سپس با یک کرم دور چشم پلک و اطراف آن را به وسیله  کانسیلر بپوشانید. بعد از آن نوبت خط چشم است که  باید از نوع مرغوب و چرب باشد. می توانید از خط چشم های مایع نیز استفاده کنید.

مدل آرایش چشم شهلایی و یا خمار

همینطور برای اینکه خط چشم در اطراف چشمتان نریزد و جلوه خوبی داشته باشد. همچنین براقیت و زیبایی چشمتان چند برابر شود، بهتر است قبل از اینکه خط چشم را بکشید کمی از محو کننده نیز استفاده کنید.

ارایش چشم زیبا و درشت

چه مدل ارایشی برای چشم های خود کنید تا جذاب تر شوید؟

اگر می خواهید ارایشی برای چشم خود داشته باشید. بهتر است قبل از هر چیز مدل های ارایشی را که در مجلات و سایت های ارایشی و میکاپ هستند را ببینید. ممکن است که شما مدل ارایشی را دوست داشته باشید ولی اسم ان را ندانید. همینطور دیدن مدل ها به شما کمک می کند تا از طرح ها و میکاپ های جدید نیز باخبر شوید.

مدل ارایش جذاب و فانتزی مدل ااریش چشم جدید و فانتزی

برای اینکه بدانید چه مدل ارایشی به چشم شما می اید. بهتر است به ظاهر و رنگ پوست خود توجه کنید. انتخاب میکاپ مورد نظر برای چشم تان نیاز به این دارد که چشم شما چگونه است. اینکه شما چه مدلی را دوست دارید. تلفیق و ترکیب سایه ها چگونه خواهد بود؟ آیا می خواهید از سایه های کمرنگ استفاده  یا نه؟ یا اینکه چشمتان بدون خط چشم باشد یا خط چشم پر رنگ دوست دارید؟

زیباترین مدل ارایش های جذاب

برای آنکه به این موارد برسید بهتر است که از خود شروع کنید. ابتدا برای خود مدل ارایشی را که می پسندید انتخاب نمایید. برای مدل ارایش دلخواه خود لوازم مورد نیاز را در اختیار داشته بایشد. به عنوان مثال اگر نیازبه خط چشم مایع دارید تا اینکه مداد چشم، بهتر است آن را مهیا کنید.

جدید ترین متد آرایشی عروس
کلیک کن ببین

ارایش چشم مدرن

بهتر است ببنید که چه مدلی با رنگی لباسی که می خواهید بپوشید، رنگ پوستتان و غیره جور در می اید. همینطور می توانید مطمئن شوید که برای ظاهر و استایلی که دارید آیا این نوع ارایش چشم مناسب است و یا خیر؟

مدل ارایش زیبای مات

تمامی این موارد به شما کمک می کند تا ارایش چشم خوبی داشته باشید. زیرا که ارایش چشم جزئی از میکاپ صورت است. بنابراین توجه کنید که برای چشم تان چه مدلی را برای آرایش در نظر گرفته اید. با توجه به آن سایر قسمت های صورت را متناسب با آن میکاپ کنید.

زیبارتین و جذاب ترین مدل های ارایش

مدل ارایش چشم جدید

زیباترین مدل آرایش های چشم را می توانید در میکاپ های به سبک امروزی ببنید. این مدل ها با تلفیقی از انواع سبک های به روز آمیخته شده اند و جذاب می باشند. همینطور می توانید طرح های مورد نظر را ببینید و از آنها برای یک ایده جدید برای آرایش چشمتان الگو بگیرید.

مدل ارایش جدید برای چشم

برای میکاپ های جدید شما نیازی ندارید تا به لوازم ارایشی مخصوص مجهز باشید. بلکه می توانید با تلفیقی از انواع لوازمی از جمله سایه، خط چشم و غیره که در اختیار دارید بهترین سبک آرایش را باری چشمانتان پیاده کنید. همینطور می توانید مدل های تلفیقی خود را با رنگ های جدیدی که مد نظرتان است آمیخته و آرایش چشم خود را انجام دهید.

مدل ارایش زیبا و جدید

ارایش های جدید معمولا حالت لایت دارند. به طوریکه ارایش های چشم مدل های جدید را می توانید در همه جا انجام دهید. زیرا که این آرایش ها چه غلیظ و چه ملایم می تواند حالت طبیعی و جذابی را به چشمان شما بدهد.

مدل ارایش های جدید برای چشم

مدل ارایش چشم مناسب چشم های پف کرده و ریز

اگر شما خانمی با چشمان نسبتا ریز و یا پف کرده ای هستید. می توانید از سایه های تیره استفاده کنید. و خط چشم خود را غلیظ و پررنگ کشیده و  تا حد کمی امتداد دهید. همینطور اگر می خواهید چشمان شما درشت تر دیده شود بهتر است که خط چشم را از خط خارجی چشمتان  بکشید.

35 ایده برای آرایش صورت
کلیک کن ببین

مدل ارایش برای چشم های پف کرده

همینطور بهتر است خط چشم را چند بار روی چشمانتان بکشید تا به خوبی روی چشم شما بماند. برای چشم های پف کرده لازم است تا کانسیلر دور چشمتان از نوع تقریبا تیره باشد. استفاده از سایه های در طیف قهوه ای و یا کرم و این قبیل رنگ ها نیز کمک می کند تا برجستگی پلک شما زیاد دیده نشود.

مدل ااریش های زیبا و جذاب زنانه

چنانچه میخواستید از اکلیل و سایه های براق استفاده کنید سعی کنید تا آنها را تلفیقی انجام دهید و به جای آن خط چشم خود را نیز غلیظ تر و با پهنای بیشتری بکشید و در انتهای چشمانتان امتداد کوتاهی به آن بدهید.

مدل ارایش چشم برای چشم های پف کرده

مدل آرایش چشم برای چشمان تورفته و درشت

افراد با چشمان تورفته معمولا بر عکس چشمان پف کرده باید از سایه های و کانسیلرهای روشن تری استفاده کنند. به این صورت که می توانید با یک امتداد خط چشم از ناحیه داخلی چشمتان شروع کرده و بعد در زیر آن سایه های روشن و مداد نقره ای و امتداد و یا دم خط چشمتان را بلند بکشید.

مدل ارایش زیبا برای چشم

همینطور می توانید از براق کننده به منظور برجستگی برای چشمان تو رفته استفاده کنید. اگر بخواهید از خط چشم هایی قهوه ای ، مشکی و یا رنگ های تیره برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. بهتر است که خط توی چشم را با یک مداد نقره ای کشیده شود، و سپس خط چشم اصلی تان را بکشید.

آموزش انواع مدل ارایش چشم

معمولا در چشمان درشت بر خلاف باور عموم باید خط چشم پهن و پررنگ کشیده شود. اما اگر فاصله ابروهای شما با چشمانتان زیاد است. برای کمتر دیده شدن این فاصله می توانید از مداد های رنگی و سایه های روشن در زیر خط چشمتان استفاده کنید و یا اینکه خط چشم را از بیرون چشمتان بکشید. همچنین اطارف چشم را کاملا سیاه و یا تیره کنید.

مدل ارایش برای چشمان درشت

نکاتی برای استفاده از وسایل ارایش چشم

چشم یکی از اعضای ظریف و حساسی است که اگر دچار الودگی و حساسیت شود ممکن است شما را با مشکلاتی روبه رو کند. بنابراین بهتر است وسایل آرایشی چشمتان شخصی باشد.

مدل ارایش برای چشمان ریز و پف کرده

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.