40 مدل مانتو پانچ

مدل مانتو پانچ

مدل مانتو پانچ از تن پوش های بیرونی زیبا است که طرفداران خاص خود را دارد. در این مطلب 40 نمونه از مانتوهای پانچ را در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهیم، تا از آنها برای انتخاب و خرید ایده بگیرید.

مدل مانتو پانچ زیبا

انواع مدل مانتو پانچ زیبا و شیک

مانتوهای پانچ در مدل های مختلفی وجود دارد. این مانتو ها به سبک های دخترانه و زنانه و همینطور طرح های متنوع ارائه می شود.

پانچ زیبا و فانتزی

انواع این مانتو شامل مدل یقه دار، جلوباز، بلند و کوتاه  و غیره و طرح های پاییزه و تابستانه می باشد. همینطور پارچه های به کار رفته در آنها نیز متفاوت است.

پانچ جلو بسته جدید

مانتوهای پانچ از لحاظ جنس و کیفیت با هم فرق دارند. همینطور رنگ بندی این مدل مانتو ها با سبک های قدیمی تر متفاوت می باشد.

می توانید نمونه هایی از انواع مدل های این مانتو را در رنگ بندی زیبا و طرح های جذاب ببینید.

مدل پانچ زنانه شیک

مدل مانتو پانچ مجلسی

مانتوهای پانچ مناسب مجلس نیز می باشد. این مانتوها در رنگ بندی متنوع و زیبا به علاقه مندان و خریداران عرضه می شود.

مدل پانچ مجلسسی

مدل های پانچ مجلسی زیبا را می توانید از سایت ها و فروشگاه های بزرگ خریداری و تهیه کنید. زیرا می توانید هر نوع مدلی از مانتو های پانچ را که بخواهید را در آنجا بیابید.

مدل پانچ بلند

مانتوهای مجلسی پانچ دارای زیبایی خاصی هستند. و در انواع حریر، نخی، ویسکوز و در مدل های طرح دار وجود دارند. این طرح ها که نمونه های زیبایی از مدل های پانچ هستند در انواع مختلف وجود دارند، که علاقه مندان می توانند آنها را انتخاب نمایند.

مانتو پانچ طرح دار

مانتو های مجلسی پانچ همینطور رنگ بندی متنوعی نیز دارند. هر کدام از این مدل ها برای استایل خاصی طراحی شده اند که در نوع خود بی نظیر هستند.

مدل مانتو پانچ بهاره و تابستانه

این مدل پانچ ها که در انواع مجلسی و غیر مجلسی، زنانه و دخترانه و در سبک های مدرن و کلاسیک هستند. همچنین این مانتو در جنس ها و الیاف خنک و شیک روانه بازارهای مد می شوند.

مدل پانچ گلدار

مدل مانتو های بهاره و تابستانه را می توان با طرح های متنوع در نوع یقه، آستین و نیز برش و دوخت زیبا در سایت های مد مشاهده کنید.

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

با به پایان رسیدن فصل تابستان این مانتو ها به صورت کاملا حراج در اختیار علاقه مندان به مانتوهای پانچ مدل بهاره و تابستانه قرار می گیرد.

پانچ مدل دار

 همینطور اگر که می خواهید که مدل های متنوع تری از آنها را ببینید این سایت ها و مجلات می توانند به شما در انتخاب بهترین ایده ها و مدل های یاری کنند.

مدل مانتو پانچ زنانه شیک و لاکچری

مدل های زنانه مانتو پانچ نیز از سبک ها و طرح های متنوعی هستند. برخی از این مانتو ها با اقسام پارچه های مختلف روانه بازارهای مد شده اند.

مدل پانچ شیک

پارچه های این مانتو از جنس های عالی و باکیفیت هستند. این مدل ها را به صورت چند منظوره نیز می توان استفاده نمود. همینطور برای جذابیت بیشتر این مانتو با طرح های خرج کاری و انواع مختلف دوخت ها و برش ها را می توانید در این مدل ها ببینید.

پانچ ساده

از انواع مختلف مانتو های پانچ زنانه می توان به مدل های جلو باز، کوتاه و بلند، جلو بسته، عبایی و آستین یکسر و غیره اشاره کرد.

مدل مانتو های زنانه پانچ

این مانتوها مدل های زیبایی هستند که برای هر خانمی که دوست دارد تیپی متفاوت داشته باشد، بهترین گزینه می باشد.

مدل مانتو پانچ دخترانه جذاب

پانچ جلو باز

بعضی از مدل های دخترانه برای مانتوهای پانچ جذاب و فانتزی هستند. همینطور اقسامی از مانتوهای پانچ هستند که مانور خود را بیشتر در نوع یقه و آستین دارند.

پانچ کوتاه

به طوریکه این مانتو ها برای انواع استایل ها گزینه مناسبی هستند. همچنین اگر شما دختر خانم تپلی هستید که می خواهید از مانتوهای پانچ استفاده کنید. می توانید از  نوع مدل هایی با گشادی کمتر استفاده کنید.

مدل پانچ کوتاه دخترانه

همینطور اگر می خواهید که آستین های مدل پانچ شما زیاد گشاد نباشد می توانید از مانتوهایی با مدل آستین جدا را انتخاب نمایید.

از دیگر مدل مانتوهایی که می تواند برای دختر خانم های جوان در طرح های پانچ زیبا باشد. مدل های پانچ به صورت طرح های جلوباز، دکمه دار و کوتاه باشد.

60 مدل مانتو دخترانه جدید و لاکچری
کلیک کن ببین

مدل مانتو پانچ زبیا و جلو باز

همینطور برای استایل های مختلف می توانید مدل های پانچ دخترانه را امتحان کنید. در این مطلب نیز نمونه هایی از این مدل ها را می توانید ببینید.

مدل مانتو پانچ جدید و لاکچری

مدل های پانچ جدید از لحاظ دوخت متفاوتند. این مدل ها در نوع خود بی نظیر هستند. همینطور اگر  می خواهید بدانید که مدل های پانچ جدید چگونه اند؟

مدل پانچ های جدید

بهتر است که به نوع آستین  و برشی که در این مانتو ها به رفته است، نگاهی بیندازید. همچنین اگر دوست دارید تا بهترین مدل های این مانتو را ببنید و انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از سایت ها و مجلات معتبر مد این مدل ها را مشاهده کنید.

پانچ زیبا

بهترین مدل های مانتو پانج با انواع طرح های زیبا و بی نظیر ارایه می شوند. همینطور می توانید برای آنکه زیباترین و بهترین آنها را انتخاب کنید با مشاوران و کارشناسان مد در این زمینه مشاوره نمایید.

مدل مانتو پانج اسپورت زیبا

بعضی از مانتوهای اسپورت دارای مدل های پانچ نیز هستند. می توانید این مدل مانتوها را در بین مدل های اسپورت پیدا کرده و انتخاب کنید.

مدل پانچ اسپورت

برای اطمینان از اینکه چه مدل هایی بیشتر مد نظر است می توانید آنها را در سایت ها و فزوشگاه ها ببینید. همچنین نمونه هایی از مانتوهای پانچ اسپورت را نیز می توانید در این مطلب مشاهده می کنید.

پانچ بلند زنانه

مدل های پانچ اسپورت رنگ بندی شیکی نیز دارند که با توجه به سلیقه  خود می توانید آنها را برگزینید. از دیگر ویژگی های این مدل مانتو ها این است که آنها در این سایت با قیمت و کیفیت مناسب و عالی به فروش می رسند.

پانچ ساده

خانم هایی که بسیار لاغر هستند و می خواهند در محل کار خود و یا بیرون جذاب و خوش تیپ به نظر برسند. می توانند مانتوهای اسپورت با مدل پانچ را برای خود برگزینند.

مدل مانتو پانچ پاییزه شیک

با رسیدن فصل پاییز که هوا کمی خنک تر می شود. تمایل زیادی به پوشیدن پالتو در بعضی از خانم ها وجود ندارد. بنابراین می توان انواع مانتو ها را که مخصوص این فصل است را انتخاب کرد.

چگونه می توان یک مانتوی خوب انتخاب و خرید کرد؟
کلیک کن ببین

مدل پانچ دخترانه جلو باز

از جمله یکی از مدل مانتوهایی را می توان مناسب فصل پاییز انتخاب کرد. مانتو با مدل پانچ می باشد، که هم زیبا و نیز جذاب است.

این مدل مانتو که معمولی از جنس های ضخیم و بافت هستند دارای طرح های متنوعی هم نیز می باشند. انواع مانتو های پانچ پاییزه جدید جذابیت بیشتری نسبت به قدیمی تر های آن دارد.

پانچ زیبا

همچنین برخی از  مدل مانتو های پاییزه دخترانه و زنانه را می توان یافت که تلفیقی از طرح های کلاسیک و مدرن را دارند. بیشتر مانتوهای پانچ پاییزه دخترانه  از طرح ها و سبک های فانتزی برخوردار هستند.

پانچ پاییزه زیبا

همینطور در مدل های پاییزه مانتو پانچ آمیخته ای از رنگ های زیبا و شاد می تواند به شما در این فصل هیجان و امید تازه ای بدهد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا از انواع مانتوهای پاییزه مدل پانچ در این فصل غافل نشوید.

پانچ زمستانه و پاییزه

مدل مانتو پانچ ساده

معمولا هر مدل مانتویی که به بازار عرضه می شود، دارای طرح های ساده نیز هست. بنابراین در تن پوش های مدل پانچ نیز می توانید انواع مدل های ساده را مشاهده کنید.

این مانتو ها که بیشتر در رنگ بندی جلوه های جذابی را برای مشتریان دارند. در انواع رنگ بندی تک و چند رنگ وجود دارند.

پانچ چند رنگ

برخی از نمونه های این مدل مانتو ها در این مطلب وجود دارد که می تواند برای شما جالب و جذاب باشد. همینطور این مانتوها در انواع کوتاه، بلند، دکمه دار، جلوباز و غیره نیز هستند. که هر یک از آنها جلوه خاصی دارند.

مدل مانتو پانچ جلو بسته و دکمه دار

مدل پانچ دکمه دار

خانم هایی که دوست دارند که از مانتوهای جلو بسته و یا دکمه دار را برای تن پوش بیرونی خود استفاده کنند. می توانند از مدل های پانچ نیز بهره ببرند.

این مانتوها طرح های شیک و جذابی دارند، که می تواند برای هر خانم زیبا پسندی مناسب باشد. مانتوهای جلو بسته و یا دکمه دار پانچ یکی از چند مدل این تن پوش هاست.

120 مدل لباس بندری
کلیک کن ببین

مدل پانچ جلو بستته

چنانچه بخواهید تنوعی در بین مانتوهای خود داشته باشید. همینطور به دنبال مدل های جذاب برای تن پوش های بیرونی خود هستید. می توانید مدل های پانچ دکمه دار و یا جلو بسته را انتخاب کنید.

مد لمانتو پانچ جلو بسته

همچنین اگر خانمی هستید که نمی خواهید اندام شما به دلایل زیادی نافرم دیده شود. می توانید مانتو های پانچ مدل جلو بسته را که هم آزاد بوده و نیز جذاب می باشند را برگزینید. برای جذاب تر شدن و نیز شیک و با وقار رسیدن این گونه مدل مانتو ها می تواند به شما کمک کند، تا زیبایی را تجربه کنید.

مدل پانچ طرح دار

مدل مانتو پانچ جلو باز

مانتو های جلو باز امروزه طرفداران زیادی دارد. بنابراین می توان روی این مدل از مانتو ها مانور بسیاری داد. بنابراین طراحان مد توانسته اند طرح های جذابی را از انواع مانتو های پانچ برای علاقه مندان به این مدل ها همه ساله به بازارهای پوشاک عرضه کنند.

مدل مانتو جلو باز

باید گفت که برای مدل مانتو های جلو باز از لحاظ طرح و رنگ حد و مرزی نیست. زیرا این مانتو ها به دلیل آنکه زیبایی  و مدل  متنوعی دارند. همچنین دارای جذابیت و مورد توجه اکثر خانم ها هستند. می تواند برای هر استایل مناسب بوده و جذابیت ر به همراه داشته باشد.

پانچ جلو باز

مدل مانتو های جلو باز طرح پانچ نیز یکی از تن پوش های پر طرفدار در بین خانم ها می باشد. زیرا که این مدل ها علاوه بر شیک بودن تن خور راحت و جذابی نیز دارند.

مدل مانتو پانچ بارداری

مانتو های پانچ به دلیل آنکه گشاد و راحت هستند. خانم های باردار می توانند آنها را بپوشند. همینطور به لحاظ شیکی که دارند خانم های با سلیقه و شیک پوش راغبند تا این تن پوش ها را به تن کنند.

پانچ بارداری

مانتو های بارداری پانچ نیز همانند سایر مدل های این مانتو دارای طرح های متنوعی هستند. به طوریکه می توانید انواع ملد های زیبای این مدل مانتو را در سیات ها و مجلات مد ببیند. این مدل مانتو شامل انواع مجلسی و غیر مجلسی هستند که برای هر خانمی که طرفدار جذابیت و هیجان است زیبا و جالب می باشد.

مدل مانتو مجلسی شیک
کلیک کن ببین

مدل پانچ بارداری

نمونه هایی از انواع مدل مانتو بارداری طرح پانچ را در این مطلب نیز می بنید، که می تواند برای شما خانم های طرفدار مد و زیبایی ایده های خوبی برای انتخاب و خرید آنها باشد.

مدل مانتو پانچ رنگ سال

مدل پانچ مرجان

بعضی از خانم هایی که طرفدار مد هستند دوست دارند تا علاوه بر آنکه تن پوششان از مدل های بورس سال باشد. رنگ مانتو های انها نیز رنگ به روز سال باشد.

بنابراین در شرکتهای پوشاک مد مانتو می توان انواع مدل های مانتو را یافت که دارای رنگ سال می باشند.

مانتو پانچ شیک

مانتو های پانچ سال نیز از این مورد استثنا نبوده و از رنگ بندی متنوع و هماهنگ با رنگ سال برخوردار هستند. این موضوع می تواند طرفداران و علاقه مندان را هر چه بیشتر ترغیب به انتخاب و خرید این مدل مانتو کند.

بنابراین بهتر است که هرچه بیشتر

زیباترین مدل مانتو مرجانی

مدل مانتو پانچ با طرح های متنوع

در این بین انواعی از مدل مانتو های پانچ را می بنید که دارای طرح های خاصی هستند که بیننده را جذب می کنند. طرح هایی که بر روی این مانتو ها وجود دارد ممکن است شامل یک طرح سنتی سبک کلاسیک باشد. یا یک طرح ساده گل که بر روی این مدل مانو ها دوخته شده است.

مانتوو پانچ به سبک طرح سنتی

معمولا طرح هایی که بر روی مدل مانتو های پانچ وجود دارد زیاد شلوغ نیست. اما می توانید مدل های خاص و طرح دار زیادی را در بین این مدل مانتوها پیدا کنید. مانتو های پانچ معمولا زیبایی خاصی دارند که با طرح های ساده و گلدار و یا انواع نقش های جذاب بر آنها جذاب تر نیز می شوند.

مدل پانچ جلو باز

نکته قابل توجه اینکه اغلب مدل پانچ ها فری سایز هستند. بنابراین می توانید این مانتو ها را برای هر رنج سنی که در آن هستید بپوشید.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

پانچ نوارد دوزی شده

چنانچه می خواهید تا مطالب بیشتری را در مورد مد مدل مانتو بدانید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.