40 مدل لباس مجلسی حریر

مدل لباس مجلسی حریر

یکی از بهترین و مناسب ترین تن پوش ها برای مجلس لباس های حریر می باشند. در این مطلب ما نمونه هایی از انواع مدل لباس مجلسی حریر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.  تا شما بتوانید از آنها برای خرید و انتخاب این گونه لباس ها از آنها ایده بگیرید.

انواع مدل لباس حریر

انواع مدل لباس مجلسی حریر

مدل لباس مجلسی

لباس های مجلسی حریر در انواع مختلف وجود دارد که برای خانم ها دلچسب و جذاب نیز است.

لباس مجلسی حریر زیبابه طور کل می توان بهترین لباسی که برای مجلسی در نظر گرفت به لحاظ زیبایی تن پوشی از جنس پارچه حریر باشد.

لباس گلدار حریر

مدل هایی که امروزه با جنس حریر برای لباس های مجلسی در نظر گرفته می شود، می تواند شامل انواع پیراهن دکلته جلو باز، چند تیکه، طرح های فانتزی و غیره است.

پیراهن حریر کوتاهبه دلیل آنکه جنس حریر از پارچه های تقریبا شل و افتاده می باشد، بهتر این است که مدل هایی که برای آن به عنوان لباس مجلسی در نظر گرفته می شود نیز مناسب و هماهنگ باشد.

پیراهن های کوتاه مجلسیاغلب مانور لباس های حریر در نوع آستین که دارای مدل های مختلف هستند و نیز پیراهن های بلند مجلسی خلاصه می شود. معمولا با حریر انواع آستین فانوسی، کلوش، راسته و غیره را می توان طراحی کرد.

55 مدل شومیز 2019 لاکچری
کلیک کن ببین

پیراهن بلند حریر

همینطور یقه و نوع برش ها در لباس های مجلسی حریر در سبک های مدرن مختلف و متنوع می باشد. پارچه های حریر جدید معمولا گلدار هستند که طرح های بسیار جذاب و فانتزی دارند.

پیراهن بلند حریر مجلسیهمچنین انواع حریر برای لباس های مجلسی شامل حریر ساتن، ویسکوز، حریر کش، و غیره می باشند.

لباس کوتاه مجلسیاین پارچه ها امروزه برای انواع مختلف لباس مجلسی بهترین گزینه هستند که می توان جذابیت و تازگی را به خانم های اهل مد و خوش سلیقه هدیه داد.

لباس استین کوتاه حریر

مدل لباس مجلسی حریر زنانه

پیراهن حریر گلدار

لباس مجلسی حریر زنانه در طیف گسترده ای از مدل های جلوباز، دکلته، آستین و یقه های فانتزی، چند تیکه حریر و غیره وجود دارد.

پیراهن حریر بلند

در لباس های زنانه مجلسی جدید معمولا در قسمتی از آنها پارچه حریری به کار می رود که زیبایی آنها را دو چندان می کند.

لباس مجلسی حریر

در قسمت های دیگر این لباس ها پارچه های دیگر و یا مدل های نامتقارن به صورت یقه و آستین نامنظم و یا برش های کج و منحنی دیده می شود.

45 مدل لباس مجلسی چاق زنانه
کلیک کن ببین

پیراهن دکلته حریر

 به عنوان مثال طرح های خرج کاری که شامل انواع تزیینات مثل گلدوزی هستند با پارچه های حریر انتخاب می شود که می تواند جذابیت و جلوه خاصی را به آنها دهد.

مدل لباس مجلسی از دیگر مواردی که در لباس های مجلسی از حریر استفاده می شود، برای روی دامن ها، استفاده از گل، آستین های جدا و این چنین مواردی است. برای این طراحی ها نیاز است تا مدل لباس کمی زیباتر و متفاوت تر دیده شود.

پیراهن مجلسی گلدارحریر

همچنین استفاده از شلوار های حریر و همینطور شال های مجلسی با این پارچه ها برای روی سر بسیار مناسب می باشد. و از جمله  مواردی است که خانم ها می توانند از این پارچه ها برای زیبا به نظر آمدن ظاهر خود از آن بهره ببرند.

کت دامن حریر

لباس های مجلسی زنانه حریر بسیار شیک و زیبا هستند، و بسته به مدل های ترکیبی دارای جذابیت خاص خود هستند.

اگر طرفدار مد هستید و می خواهید جذاب نیز به نظر بیایید به شما پیشنهاد می کنیم تا لباس های مجلسی از نوع حریر را نیز امتحان کنید. زیرا این مدل پارچه ها با سبک های مختلف در دوخت و نوع طرح جذابیت زیادی دارند.

مدل لباس مجلسی کوتاه 2019
کلیک کن ببین

پیراهن گلدار حریر جدید

مدل لباس مجلسی حریر دخترانه شیک

انواع لباس مجلسی حریر دخترانه نیز طرح های زیبایی دارند که شما دختر خانم های خوش سلیقه می توانید آنها را انتخاب نمایید.

پیراهن حریر تور مجلسی

برخی از این مدل لباس ها در جنس حریر تور، حریر ساتن و غیره بسیار شیک می باشند، که جلوه خاصی را دارا هستند.

لباس مجلسی حریر تور جدید

سبک های مدل لباس مجلسی حریر دخترانه بسیار متنوع بوده و تلفیقی می باشند. به این صورت که بعضی از لباس ها از لحاظ مدل در نوع حریر دارای طرح های فانتزی شیکی هستند، که اگر جنس پارچه آنها تغییر کند دیگر جذابیتی ندارند.

انواع لباس حریر ویزه مجلس

لباس های دخترانه جدید در مدل های نامنظم با جنس حریر طراحی و عرضه می شوند. به این صورت که پیراهن پشت بلند و جلو کوتاه، یا آستین ها کلوشی و یا چند تیکه و یا اینکه پفی و گشاد، فانتزی و نامتقارن هستند.

لباس های مجلسی حریر زیبا

اغلب مدل های فانتزی و شیک دخترانه را می توان با پارچه های حریر در انواع و اقسام طرح ها انتخاب نمود. این لباس ها از لحاظ کارآیی و جذابیت دارای دوخت ها و کیفیت عالی به لحاظ ماندگاری بی نظیر می باشند.

35 مدل لباس مجلسی اروپایی 2019
کلیک کن ببین

لباس حریر بلند

همچنین شما می توانید مدل های زیادی را از انواع حریر انتخاب کنید که تک بوده و دارای طرح های رنگین و پرکاری نیز باشند.

بلوز شلورا مجلسی

 مدل لباس مجلسی حریر جدید

دامن های فون، گشاد و یا کلوش و غیره جزو مدل هایی هستند که با پارچه های حریر نیز جذابیت خاص خود را پیدا می کنند.

لباس مجلسی حریر زیبا و شیک

بعضی از مدل های جدید لباس نوع حریر نیز بسیار ساده هستند و به لحاظ پارچه ای که دارند به روز بوده و جلوه خاصی را به شما می دهند.

امروزه هر چه استفاده از حریر در لباس های ساده تر بیشتر باشد جلوه قشنگ تری دارند. بنابراین با انواع حریر می توان مدل های زیباتری برای لباس مجلسی ارایه داد که هم ساده و در حین حال زیبا و مدرن باشند.

لباس مجلسی حریر جدیدپارچه های گلدار حریر که در بسیار جدید و مدرن هم هستند می تواند جلوه خاصی داشته باشد. اگر آنچه از تیپی که با این لباس ها می خواهیدف با لوازم جانبی ست و هماهنگ باشد می تواند ظاهر خاصی را به شما هدیه بدهد.

100 مدل لباس مجلسی دخترانه
کلیک کن ببین

لوازم اکسسوری با مدل لباس های حریر

برای داشتن ظاهری جذاب بهتر است از لوازم جانبی مثل کیف و کفش و زیور آلات غافل نشوید. بهتر است هر گونه تزییناتی و اکسسوری که دارید با لباس خود طوری جور کنید که به هم بیایند.

مدل پیراهن گلدار حریر زیبا و شیکمعمولا لباس های حریر طرح جدید به لوازم اکسسوری شلوغ و خاص نیاز ندارد. بلکه کافی است که از حسن سلیقه خود استفاده کرده و با توجه به لوازم جانبی لباس حریر طرح دار خود را انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی بلند حریر پوشیدههمینطور لازم است که با ظرافتی که دارید لوازم جانبی را برای مدل لباس حریر از نوع ساده تر و در حین حال مجلسی و مدرن برگزینید.

چنانچه علاقه مند به دنبال بهترین مطالب در مورد مد لباس مخصوصا مدل لباس مجلسی هستید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.