5 نکته درباره استایل مو که خانم ها باید بدانند

استایل مو

استایل مو یا مدل مو به طور کلی عبارتی است که معمولا به موی سر انسان اشاره دارد. گاهی اوقات این کلمه می­تواند به معنای شکل دادن به موهای سر و یا حتی موهای بدن باشد و گاهی اوقات می­تواند به جنبه­ی آرایش و نظافت مو اشاره داشته باشد. مدل دادن به مو و استایل مو از دیرباز مهم بوده است، قدیمی­ترین تصویر موی بافته شده مربوط به 30 هزار سال پیش است. این تصویر نشان می­دهد انسان­ها و به ویژه خانم­ها از گذشته تا کنون اهمیت ویژه­ای برای موهای خود قائل می­شدند.

اگر قصد دارید یک استایل مو عالی و بی­نظیر به موهای خود بدهید چرا پول­های کلان را به یک سالن آرایشی بپردازید در حالی که می­توانید همان کار را خودتان به سادگی در منزل انجام دهید. در ادامه 5 ترفند ساده برای داشتن مدل موی زیبای زنانه بیان شده است.

استایل مو

5 نکته درباره­ی استایل مو برای خانم­ها

  • موهای چتری برای آنکه انعکاس و زیبایی بیشتری داشته باشند نیازمند مرتب کردن هستند. اگر علاقه مند به استایل مو چتری هستید باید بدانید که این مدل مو باید 4 تا 6 هفته یک بار مرتب شود. اگر قصد دارید موهای چتری خود را مرتب کنید از قیچی مناسب با تیغه­ی خاصی که برای کوتاهی مو طراحی شده باشد استفاده کنید.
پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2019
کلیک کن ببین

استایل مو

  • مهم است که موهای خود را چگونه شامپو می­زنید. اکثر مردم برای شستشوی موی سر با شامپو از دو دست استفاده کرده و ناخن­ها را به کف سر کشیده و موها را چنگ میزنند اما انجام این کار سبب شکستن موها می­شود. ممکن است موها را به طور کامل مرطوب نکرده و یا از مقدار مناسب شامپو استفاده نکنید یعنی یا خیلی کم به موها شامپو بزنید یا خیلی زیاد. برای داشتن یک شست و شوی حرفه­ای باید حداقل 3 دقیقه پوست سر را ماساژ دهید. اگر موها را به صورت صحیح و به آرامی بشویید در مدت زمان کوتاه متوجه تفاوت­ها خواهید شد.

استایل مو

  • در فاصله­ بین شستشوی موها از شامپوی خشک استفاده کنید.! برای حفظ استایل مو شامپوی خشک ( در صورت عدم دسترسی پودر بچه ) را روی ریشه­ی موها ، تاج مو و نقاطی که احساس چربی دارید بپاشید و به این ترتیب دو روز دیگر زمان شستشو را به تعویق بیندازید. این نکته از استایل مو به ویژه برای موهای چرب مناسب است.
نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه
کلیک کن ببین

استایل مو

  • موهایتان را حرفه­ای خشک کنید و یک مدل مو ایده­آل خلق کنید. یک خشک کردن موی خوب و حرفه­ای با سشوار در منزل، درست همانند کار یک سالن درجه اول، بین 25 تا 30 دقیقه زمان لازم دارد. ممکن است با خو بگویید که زمان زیادی است اما در نظر داشته باشید که شما باید برای حداقل 2 روز بتوانید استایل مو عالی خود را حفظ کنید.

استایل مو

 

  • مهم است که چگونه چتری مو را سشوار می­کنید. مدل موی چتری یک استایل مو خاص است که می­تواند شما را متفاوت نشان دهد. اگر شما از مدل موی چتری استفاده می­کنید باید با نحوه­ی صحیح سشوار کشیدن آن آشنایی داشته باشید. راز داشتن موهای چتری خوابیده و پف نکرده استفاده نکردن از برس­های گرد است. اگر از برس­های گرد استفاده می­کنید هرگز آنها را روی چتری مو نچرخانید. کافی است همانطور که سشوار را روی چتری گرفته­اید برس را به آرامی به سمت پایین بکشید.
مدل مو پرطرفدار در سال 2019
کلیک کن ببین

استایل مو

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.