50 مدل طراحی ناخن جذاب

مدل طراحی ناخن جدید

در این مطلب می خواهیم شما را با 50  مدل طراحی ناخن آشنا کنیم، که برای شما جذاب و دیدنی باشد. پس لطفا با ما همراه باشید.

ناخن طراحی شده جذاب

انواع مدل های طراحی ناخن

امروزه طراحی ناخن یکی از موارد مهم در زیبایی خانم ها محسوب می شود. بنابراین بسیار لازم است تا شما را با انواع مدل های طراحی برای ناخن آشنا کنیم.

مدل طراحی ناخن زیبا

این مدل ها شامل موارد زیاد و متنوعی هستند که می تواند برای هر خانم با سلیقه ای جذاب باشد. از جمله مهم ترین طراحی ناخن شامل طرح گل، خالدار، اکریلی، هولوگرامی یا چند رنگ و غیره می باشد.

طرح ناخن با لاک مات و زیبا

همچنین طراحی های جدید ناخن در سبک های مات و براق جدید نیز از مواردی هستند که برای طراحی های ناخن در نظر گرفته می شوند.

طرح ناخن با رنگ های تیره

همچنین می توان با خلاقیت و ایده های نو طرح های ترکیبی از رنگ های براق و زیبا و یا سایر رنگ ها را برای ناخن در نظر گرفت. همه این موارد بستگی به این دارد که شما چگونه طرحی را برای ناخن های خود می پسندید.

انواع لاک برای ناخن

همینطور از چه طرحی هایی برای رنگ لاک ناخن خود استقبال می کنید. نمونه ها و این ایده ها نیز به شما کمک می کنند تا شما بتوانید بهترین مدل طراحی را برای ناخن های خود داشته باشید.

طرح های چند رنگ برای ناخن

مدل طراحی ناخن براق و اکریلی

این نوع طراحی برای ناخن جزو جدید ترین مدل های ناخن برای خانم ها می باشد. زیرا هم جذاب هستند و هم اینکه می توان طراحی های جالب و زیبایی را از آن داشت.

ناخن براق

بنابراین برای آنکه مدل طرح های براق و اکریلی بر روی ناخن های شما درست انجام بگیرد. بهتر است که ابتدا طراح خوبی را برای طراحی ناخن خود انتخاب کنید. یا می توانید با استفاده از نمونه ها و توضیحات این مطلب بهترین طرح براق را برای ناخن های خود داشته باشید.

طراحی ناخن براق

طراحی ناخن با مدل ها و رنگ های فانتزی و جیغ

طراحی ناخن با لاک های جذاب

طرح های جیغ و فانتزی یکی دیگر از مواردی است که خانم ها دوست دارند آن را برای ناخن ها خود انجام دهند. ترکیب تلفیقی از لاک های خوشرنگ به صورت خطوط مورب، کج و طرح های دایره و غیره از سری طراحی هایی است که بسیار جذاب می باشد.

انواع لاک های جذاب

همینطور اگر شما به دنبال طرحی نو و خاص می گردید. می توانید این مدل طراحی را برای ناخن های خود داشته باشید.

طراحی ناخن فانتزی

این مدل طراحی ها می تواند بسیار شیک بوده و جزو پر طرفدارترین طراحی های ناخن می باشد. زیرا شما با تلفیق چند رنگ می توانید خطوط مورب، دایره و طرح های دیگری را در ناخن خود انجام دهید.

طراحی ناخن جیغ

همینطور استفاده از لاک هایی با رنگ شاد باعث می شود تا روحیه شما نیز بهتر شود. دیگر آنکه تنوع و هیجان زیادی را در اینگونه طراحی احساس می کنید.

طراحی ناخن هولوگرامی یا چند رنگ

طرح هولوگرامی برای ناخن

طراحی با لاک ها و پودر های چند رنگ هولوگرام نام دارد. این طراحی که جزو شیک ترین طراحی های جذاب در سال های اخیر است، علاقه مندان زیادی نیز دارد.

بنابراین شما می توانید این نوع طراحی ناخن را نیز برای مجالس و جشن های عروسی و شادی داشته باشید. زیرا که اینگونه مدل ناخن ها طراحی جذابی دارد و ناخن های شما زیباتر جلوه می دهد.

طراحی چند رنگ برای ناخن

برای آنکه این گونه طرح ها بر روی ناخن ها شما بماسد و جلوه جذاب تری بگیرد، بهتر است که از سلامت و بهداشت ناخن های خود در درجه اول مطمئن باشید.

ناخن زیبا و جذاب

دیگر آنکه لاک و پودر رنگی شما هر چقدر با رنگ پوستتان همخوانی داشته و جور باشد ناخن شما زیباتر دیده می شود. همینطور می توانید از رنگ بندی متنوع برای طرح های ناخن استفاده کنید.

طرح ناخن هوگرامی سبز

زیرا که هر یک از این رنگ ها هارمونی خاصی دارند که با همخوانی و هماهنگ شدن با رنگ پوست و ناخنتان زیبایی ظاهر شما را دو چندان می کنند.

طراحی مدل ناخن هولوگرامی

مدل طراحی ناخن نگین دار

این مدل طراحی جزو پر سابقه ترین طرح های ناخن است، که در کشورهایی نظیر هند بر روی ناخن ها انجام می شد. همینطور اگر به دنبال مدل های جذاب و برجسته برای طراحی ناخن هستید. طراحی نگین دار ناخن یکی از بهترین طرحهاست.

طرح ناخن جذاب

زیرا که جذابیت این مدل طراحی برای ناخن به واسطه برجسته بودن و براقیت آنهاست. همچنین می تواند گزینه خوبی باشد، تا بتوانید طرح های تلفیقی برای ناخن را نیز با این مدل ها انجام داده و از آنها نیز ایده بگیرید.

طراحی ناخن براق

مدل های طرح های نگین دار برای ناخن می تواند متنوع باشد. بسته به اینکه چگونه بخواهید از نگین برای تزیین ناخنتان استفاده کنید، این طرح ها نیز متفاوت هستند.

طراحی ناخن با نگین

در این مطلب نیز شما نمونه هایی از انواع طرح های ناخن با نگین را می بینید که می تواند برای شما جذاب باشد. همچنین می توانید از این نمونه ها برای طراحی ناخن های خود ایده بگیرید.

طراحی ناخن کلاسیک

مدل طراحی ناخن با لاک قرمز

طرح کفشدوزک برای ناخن

لاک قرمز از همان ابتدا جزو خوش رنگ ترین لاک های ناخن است. بنابراین می توان با استفاده از این لاک مانورها و طراحی های زیبایی را برای ناخن انجام داد.

دیگر آنکه طراحی ناخن با لاک به نظر و ایده شخصی می تواند جزو جذاب ترین طرح ها و تزیین برای ناخن ها باشد.

طراحی ناخن با لاک قرمز

بنابراین هر فردی می تواند با توجه به سلیقه و امکانات خود از بهترین و خوش رنگ ترین لاک های قرمز برای ناخن های خود استفاده کند. همچنین طراحی با لاک قرمز برای ناخن می تواند بسیار متنوع و جذاب باشد.

طرح ناخن با رنگ قرمز

در اینجا نیز نمونه هایی از طراحی ناخن با لاک قرمز برای شما قرار داده شده است. می توانید از این نمونه ها و مدل ها ایده بگیرید و بهترین طراحی ها را برای ناخن خود انجام دهید.

طرح ناخن قرمز

مدل طراحی ناخن با لاک های تیره و سیاه

طراحی با لاک های تیره نیز جذابیت خاص خود را دارد. همانطور که می توان با رنگ های شاد و جیغ طراحی های جالب و جذابی برای ناخن ها انجام داد. استفاده از لاک های تیره از جمله سیاه نیز می تواند طرح های جذابی داشته باشد.

طراحی ناخنبا لاک مات و تیره

معمولا طرح هایی که با لاک های تیره از جمله سیاه بر روی ناخن ها انجام می گیرد. می تواند شامل تمام تم های متنوع برای پاییز باشد.

طرح جذاب با لاک مشکی

همچنین مدل طرح های ناخن با لاک مشکی جزو کم هزینه ترین طراحی نیز می باشد. زیرا می توان با هزینه کم طرح های تلفیقی و ترکیبی زیبایی را بر روی ناخن ها انجام داد.

لاک مشکی و زیبا برای ناخن

طراحی ناخن با مدل تور و یا پره های رنگی

این مدل طراحی که جزو کم سابقه ترین طرح های ناخن می باشد، بیشترین طرفدار را در بین دختران جوان دارد.

طراحی با تور

می توان با انواع تور بهترین طراحی ها را بر روی ناخن ها انجام داد. همچنین استفاده از پارچه ها و حریر های رنگی نیز جزو مدل های طراحی با تور است.

طراحی با تور

برای اینکه این نوع طراحی زیبا و جذاب دیده شود. ابتدا باید قالب ناخن خود را درست اندازه گیری کرده و یا با استفاده از قالب گیری های متنوع طرح را بر روی ناخن انجام دهید.

البته برای تمیزی و سهولت کار بهتر است این کار را به یک طراح حرفه ای بسپارید. زیرا که می تواند قالب و طرح ناخن و تور را به اندازه و تمیز برای ناخن هایتان انجام در بیاورد.

طراحی های جذاب ناخن با تور

مدل طراحی ناخن با ژله و پودر رنگی

بعضی از ژله ها و پودرهای رنگی در بازار وجود دارند، که می تواند برای طراحی ناخن استفاده شوند. این طراحی ها اغلب برای ناخن عروس انجام می گیرد.

طرح ناخن بالاک ژله ای

اما خانم های جوان نیز می توانند از این مدل طراحی برای ناخن ها خود استفاده کنند. همینطور اگر به دنبال جذابیت هستید، و می خواهید ناخن های شما زیباتر دیده شوند.

طرح های ژله ای برای ناخن

به شما پیشنهاد می کنیم تا طراحی با ژله و پودر رنگی را جزو طراحی برای ناخن های خود در نظر بگیرید. زیرا این طراحی جلوه ناخن های شما را برجسته و زیبا نشان می دهند.

طرح ناخن ژله ای جذاب

سایر طراحی های ناخن

مدل های دیگر طراحی برای ناخن هستند که هر کدام نیز جلوه زیبایی دارند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود هر کدام از آنها را استفاده کنید.

طراحی های فانتزی برای ناخن

به عنوان مثال طراحی ناخن با استیکر، شابلون و غیره از مواردی هستند که شما می توانید برای طرح روی ناخن هایتان از آن استفاده کنید.

طراحی ناخن با شابلون
همینطور اگر به دنبال دیده شدن و به جلوه آمدن ناخن هایتان هستید. این مدل طراحی ها با طرح ها زیبا و برجسته ای که دارند، ناخن شما را آنطور که بخواهید جذاب می کنند.

طرح ناخن با مدل برجسته

استفاده از ناخن های مصنوعی نیز که دارای طرح های مختلفی می باشند، نیز می تواند راهگشا باشد. همچنین اگر می خواهید به میهمانی بروید، می توانید با استفاده از این ناخن ها هر طرح دلخواهی را برای مهمانی برای خود داشته باشید.

طرح ناخن بهاره

نکاتی در مورد ناخن ها

ناخن ها همانند سایر اعضای بدن نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند. به خصوص که این عضو برای خانم ها جزو زیبایی محسوب می شود.

طرح های بهاره برای ناخن

بنابراین باید که در رعایت بهداشت آن رسیدگی های لازم را انجام دهید. اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که به طور مداوم از لاک استفاده می کنید.

ناخن های فانتزی

توصیه ما به شما این است که برای تقویت و سلامتی ناخن های خود بکوشید. زیرا ناخن ها پس از استفاده طولانی مدت از لاک بعد از مدتی زرد و پوسیده می شوند.

طرح های ناخن

این تغییر به خاطر آن است که اکسیژن کافی به دلیل زیاد استفاده کردن از لاک به ناخن ها نمی رسد. بنابراین بهتر است هر از چند گاهی یا حداقل هفته ای دوبار ناخن های خود را در آب لیموی تازه قرار دهید.

طراحی ناخن مدل جدید

همچنین بهتر است که زیر ناخن های خود را با استفاده از یک سوهان خوب همواره تمیز نگه دارید. استفاده از روغن های زیبایی برای دست و پاها کمک می کنند تا کنار ناخن ها نیز نرم و زیبا دیده شوند.

زیبایی ناخن

ناخن جذاب طراحی شده
انواع طراحی های جذاب و شیک برای ناخن ها

زیبایی ناخن ها بستگی به این دارد که شما چگونه به آنها می رسید. همینطور اگر می خواهید ناخن های زیبایی داشته بشاید در نوع مانیکورتان دقت کنید. انتخاب طراح خوب برای ناخن می تواند بهترین طرح ها را برای شما ارائه دهد.

طرح های شاد و فانتزی برای ناخن

همینطور اگر می خواهید با ناخن هایتان ظاهری جذاب داشته باشید. بهتر است که در انتخاب مدل طرح برای ناخن هایتان نیز دقت لازم را به عمل آورید. می توانید این کار را به طراح و کسی که ناخن هایتان را مانیکور می کند بسپارید. زیرا او بهتر می داند که چه طرحی بهتر است انجام دهید. یا لااقل اینکه در انتخاب طرح ناخن مهارت بیشتری دارد.

طراحی جذاب برای ناخن

معرفی چند لاک ناخن برای طراحی

شما می توانید با لاک های معمولی نیز ناخن های خود را آنطور که دوست دارید طراحی کنید. بنابراین برای آنکه دیزاین ناخن هایتان به زیبایی هر چه تمام تر انجام شود. بهتر است که از انتخاب لاک و یا ناخن مصنوعی و یا هر چیزی که می خواهید با آن ناخن هایتان را طراحی نمایید مطئن باشید.

طرح ناخن آبی

بنابراین ما در این مطلب سعی داریم تا نمونه هایی از انواع لاک ها و نیز لوازمی که مورد نیاز است تا شما به راحتی این کار را انجام دهید آشنا کنیم.

طرح های فانتزی برای ناخن ها

برای طراحی ناخن به آن شکل دلخواه شما نیاز دارید به لاک  و رنگ هایی که از هر لحاظ کیفیت خوبی دارند. بنابراین نمی توان  تا هر گونه رنگی را صرفا به دلیل آنکه برای ناخن هستند را امتحان کنید.  برخی از انواع لاک شامل شاتر کروم، گلد رز، لاک های هولوگرامی و غیره برای طراحی ناخن مناسب می باشند.

طرح های زیبا برای ناخن

همچنین طراحی با اب و نیز انواع وسایلی مثل پودر های کرومی و چند رنگ و نیز اکلیل و حنا نیز می تواند ناخن های شما را زیبا نماید. منوط به آنکه این لوازم با کیفیت عالی و مرغوب باشد. شما می توانید این گونه ابزار را از لوازم آرایشی های معتبر تهیه و خریداری کنید تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

طرح های زیبا برای ناخن

بهداشت ناخن ها

طراحی های جذاب و لاکچری برای ناخن

 ناخن ها نیز همانند هر عضوی از بدن ممکن است دچار آسیب شود. پس بهتر است در انتخاب لوازم بهداشتی و مراقبتی خود دقت لازم را به عمل آورید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید. همچنین توانسته باشید با مطالبی که در اینجا گفته شد با انتخاب بهترین وسیله برای دیزاین، طراحی زیبایی را برای ناخن های خود انجام دهید.

چنانچه تمایل دارید تا در مورد مد طراحی ناخن بیشتر بدانبد مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال نمایید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.