60 مدل مانتو دخترانه جدید و لاکچری

مدل مانتو دخترانه جدید

دختر خانم ها تنوع را دوست دارند. برای همین حتی تن پوش های بیرونی آنها نیز مدل های خاصی را می طلبد. در این مطلب قصد داریم شما را با 60 نمونه از مدل مانتو دخترانه آشنا کنیم، که خانم های جوان آنها را می پسندند. پس با ما همراه باشید.

مانتو جدید دخترانه

بهترین مدل مانتو های دخترانه جدید

مدل مانتو دخترانه جذاب

بهترین مدل مانتو ها برای دختران جوان آنهایی هستند که دختر خانم ها می پسندند. بیشتر دختران فانتزی بودن و جذاب بودن را حتی با یک مدل مانتوی ساده بیشتر می پسندند. تا اینکه صرفا مدل مانتویی را انتخاب کنند که دارای طرح جدیدی باشد.

مانتو جلو باز طرح لی

گرچه که نباید به روز بودن و علاقه مند بودن به دنیای مد را نیز در دختران نادیده گرفت. اما دختران امروزی دوست دارند چیزی را بخرند تا از آن لذت ببرند و برایشان جذاب باشد.

مانتو برش دار دخترانه

بنابراین طراحان امروزه بیشتر به سلایق و ایده ها در دنیای مد توجه دارند. زیرا که مدل مانتو های دخترانه در این چند سال اخیر به لحاظ دوخت و رنگ و جنس تفاوت های نسبتا در خور توجهی را کرده است.

جذاب ترین مانتو های دخترانه

اکثر مدل مانتو های دخترانه جدید را می توان دید که سبک های خاصی را دنبال می کند. این مانتو ها تن خور عالی و جذابی دارند، و با هر سلیقه ای جور است.

مانتو با دوخت و طرح نامتقارن

این مانتو ها طوری طراحی می شوند که متناسب با هر استایل و ظاهری هستند. می توانید نمونه ای از بهترین مانتو های دخترانه که هر ساله به بازارهای مد وارد می شوند را در این مطلب ببینید.

مانتو دخترانه زیبای مجلسی

مدل مانتو دخترانه جلو باز جذاب و شیک

مانتو های جلو باز شیک و زیبا

مانتو های جلوباز در سال های اخیر طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است. به طوریکه به جرات می توان گفت پایه و اساس مدل و طرح های مانتو های امروز مدل مانتو های جلوباز است.

مانتو جلو باز دخترانه شیک

بنابراین بیشترین مانور را می توان از لحاظ طرح و مدل در مانتو های جلوباز انجام داد. برای همین مشاهده می کنید که مانتو های جلوباز همه ساله با طرح های جذاب تری روانه بازارهای مد می شود.

مانتو جلوباز اسپورت

از انواع مانتو های جلوباز می توان به طرح های حریر، ویسکوز و نخی و این قبیل اجناس اشاره کرد. این مانتو ها به لحاظ جنس جزو زیباترین و با کیفیت ترین مدل های جلوباز محسوب می شود.

جدید ترین مدل های مانتو معمولی
کلیک کن ببین

مانتو زیبای لاکچری

همینطور جذاب ترین مدل مانتو های جلوباز برای دختر خانم ها در این نوع اجناس و طرح ها خلاصه می شوند. مانتو های جلوباز امروزی تلفیقی از سبک های هندی، عربی و اروپایی و ترک هستند.

مانتو جلوباز فانتزی

می توانید نمونه های از مانتو های جلوباز در سبک های مدرن و کلاسیک را در این مطلب ببینید.

مانتو فانتزی جلو باز

انواع بهترین مدل مانتو دخترانه اسپرت

مانتودخترانه

مانتو های دخترانه اسپورت انواع و اقسام خاص خود را دارد. بنابراین می توان آنها را به مدل های دکمه دار، سرهمی، طرح دار فانتزی، چند تیکه، کت دامنی و غیره دسته بندی کرد.

مانتو کوتاه دخترانه

این مانتو ها اصولا تن خور راحتی دارند. همچنین مناسب هر مکانی هستند. به عنوان مثال می توانید این مدل مانتو ها را در مجلس و یا اداره و غیره بپوشید.

مانتو اسپورت با طرح سنتی

مانتو های دخترانه اسپرت جدید نسبت به سال های قبل از تنوع رنگ بیشتری نیز برخوردار هستند. به طوریکه می توانید این مدل مانتو ها را در رنگ های مختلفی ببینید.

مانتو اداری دخترانه

مانتو های دخترانه اسپورت مناسب هر استایل و سلیقه ای هستند. این مانتو با نوع طراحی و دوختی که دارند زیباترین طرح ها را دارا می باشند. به طوریکه می توان مدل های مختلف و گوناگونی را با توجه به نوع دوخت و رنگی که دارند در این مانتو ها مشاهده کرد.

مدل مانتو کمر دار اسپورت

در برخی از مدل مانتو های اسپورت دخترانه میتوان طرح های فانتزی را نیز مشاهده کرد، که بسیار زیبا و جذاب می باشند. در ادامه شما را با اقسام مانتو های اسپرت و همینطور مجلسی دخترانه آشنا می کنیم.

مانتو چند تیکه اسپورت

جذاب ترین مانتو های دختارنه شیک و مدرن

مدل مانتو های دخترانه فانتزی شیک و زیبا

مانتو عروسکی زیبا

بعضی از مدل مانتو ها هستند که طرح های فانتزی دارند. به طوریکه علاوه بر اینکه زیبا هستند دارای مدل های خاصی می باشند.

مانتو دخترانه فانتزی و عروسکی

این مدل مانتوها که به طرح های عروسکی و یا رویایی نیز می توان اسمشان را گذاشت، شهرت دارند. همچنین این مانتوها برای دختران جوان جذابیت و هیجان خاصی را به دنبال دارند. به طوریکه آنها مدل عروسکی دارند و برخی از آنها از طرح ها و رنگ های فانتزی برخوردار هستند.

55 مدل مانتو مرجانی شیک و لاکچری 2019
کلیک کن ببین

مدل مانتو زیبای دخترانه

تنوع در مانتو هایی با مدل و طرح فانتزی و عروسکی بسیار است. مانتو هایی با طرح های فانتزی و عروسکی شامل مدل های اسپرت و مجلسی هستند. انواع رنگ بندی، پارچه ها و دوخت و برش هایی که در این مانتوها به کار رفته است نیز جذاب و فانتزی هستند.

مدل مانتو عروسکی دخترانه

مدل مانتو عروسکی شیک

با دیدن نمونه هایی از این مدل مانتوها متوجه می شوید که منظور ما از مدل مانتو با طرح فانتزی چیست؟

مانتو اسپور طرح عروسکی جدید

مدل مانتو های فانتزی سبک و سیاق خاصی نداشته و طرحی انحصاری را دنبال نمی کنند. بلکه ترکیب و تلفیقی از سبک هاست که با ایده طراحان مد به بازارهای مد عرضه می شود.

مدل مانتو عروسکی کوتاه دخترانه

بنابراین هر مدل مانتویی می تواند شامل این دسته باشد. می توان انواع مدل مانتو های جلوباز ، چند تیکه و طرح دار خط دار و غیره  را که طرح های فانتزی و جالبی دارند را شامل این دسته قرار داد.

مدل مانتو کوتاه دخترانه

مدل مانتو دخترانه چند تیکه لاکچری

مدل مانتو چند تیکه با طرح تور

در این مانتو ها اغلب جنس های حریر و کتان و غیره را می توان دید. معمولا اغلب مانتو های چند تیکه در دسته طرح های فانتزی و عروسکی قرار می گیرند.

مانتو چند تیکه دخترانه

زیرا در این مدل مانتو ها سبک خاصی دنبال نمی شود. بنابراین هر مدل مانتویی که سبکی متفاوت و طرح فانتزی دارد در این دسته قرار می گیرد. همینطور ممکن است مانتوهای چند تیکه از دو یا بیشتر پارچه در آن به کار رفته باشد.

مانتو اسپورت چند تیکه چند رنگ

مانتوهای چند تیکه دخترانه از زمره تن پوش های توی بورس بازار مد هستند. همه ساله نیز بر تعداد و تنوع مدل های آنها افزون تر می شود. مانتوهای چند تیکه رنگ بندی مختلفی دارند. حتی می توان در بین آنها مدل های چند تیکه را نیز مشاهده کرد.

مانتو با مدل چند تیکه

خانم هایی که لاغر هستند و می خواهند تا کمی در ظاهر چاق و پرتر دیده شوند. بهتر است که مدل مانتو های چند تیکه پر کار و یا چین دار و شلوغ را انتخاب کنند.

مانتو چند تیکه تک رنگ

اما اگر شما دختر خانمی با هیکل درشت و چاق هستید. به شما پیشنهاد می کنیم که از مدل های دو تیکه و یا چند تیکه کمر دار یا ساده استفاده کنید.

جدید ترین مدل مانتو کوتاه
کلیک کن ببین

مدل مانتو های چند تیکه

مانتو جلو باز اسپورت

مدل مانتو کت دامنی زیبای دخترانه

مانتوکت دامنی دخترانه

این مدل مانتو نیز در راسته طرح های چند تیکه هستند. اما با این تفاوت که مدل های کت دامنی حالت رسمی تر و طرح های ایستاتری دارند. همینطور برخی از مدل در مانتو ها چند تیکه از دوخت چند پارچه کاملا متفاوت در کنار هم هستند که به این نام شهرت دارند. ولی مانتو های کت دامنی دوتیکه کاملا مجزا از یک یا دو پارچه تک یا دورنگ هستند، که بهم چسبیده نمی باشند.

مانتو کت دامنی دخترانه بلند

در مدل مانتو های کت دامنی نوع برش ها و دوخت منظم هستند. ولی گاهی در بعضی مدل مانتو های چند تیکه شما می توانید انواع طرح های نامنظم و نامتقارن را که سبک جدیدی هم هستند در آنها ببینید.

مانتو کت دامنی چند تیکه زیبا

معمولا مدل مانتو های کت دامنی تک رنگ هستند و جنس پارچه های آنها ضخیم تر می باشد. اما در مدل های چند تیکه انواع پارچه های به کار رفته در آن متفاوت و گوناگون هستند.

مانتو کت دامنی زنانه و دخترانه

مدل مانتو دخترانه مجلسی جدید جذاب

مانتو کت دامن یمجلسی

مانتوهای مجلسی شیک برای دختران بیشتر در مدل های ایستا و طرح های اسپورت هستند. البته مدل های راحتی و زیبایی دیگری هستند که مناسب مانتوهای مجلسی دخترانه می باشند.

مدل مانتو مجلسی راحتی

اما چون بیشتر خانم های جوان با مد پیش می روند. بنابراین اغلب مانتوهای مدرن و جدید در طرح های ساده تر از گذشته برای دختر خانم مد شده اند. همچنین اگر شما به عنوان یک خانم جوان و نوجوان به دنبال جذابیت هستید.

مانتو مجلسی

به شما پیشنهاد می کنیم تا مدل مانتوهای مجلسی جدید را نیز امتحان کنید. زیرا این مانتوها علاوه بر آنکه تن خور خوبی دارند، وقار و به روز بودن را یکجا به شما هدیه می دهند. دیگر آنکه شما می توانید در این مانتو ها احساس راحت بودن را نیز تجربه کنید، و برایتان دست و پاگیر نیستند.

مانتو مجلسی مدرن دخترانه

در این مطلب با نمونه هایی از چند مدل مانتو مجلسی که برای شما قرار داده ایم. شما می توانید مانتو های مجلسی کلاسیک و سبک امروزی را ببینید و از آنها برای انتخاب یا خرید مانتوی مجلسی خود ایده و الگو بگیرید.

انواع بهترین و جدید ترین مدل مانتو های زنانه
کلیک کن ببین

مانتو مجلسی جلوباز دخترانه

مدل مانتو دخترانه جدید با طرح و سبک سنتی

مانتو طرح سنتی

در سال های اخیر رونق بازار های پوشاک لباس و مانتو با طرح های سنتی و اصیل بیشتر شده است. بدین منظور نمونه ای از  بهترین و به روز ترین مدل های مانتو با طرح های سنتی که در این چند سال اخیر روانه بازارهای مد شده اند را قرار داده ایم.

مانتو زیبای طرح سنتی و زیبا

مانتو های دخترانه در سبک های سنتی می تواند شامل انواع مدل های جلو باز، چند تیکه، بلند و کوتاه و غیره باشد. بستگی به این دارد که از چه طرح هایی بر روی مانتوی خود به عنوان سبک سنتی و اصیل خوشتان می اید.

جذاب ترین مانتو ها

بیشتر مدل های مانتو های سنتی برای دختران امروزی جالب و جذاب هستند. به طوریکه اغلب این مانتو ها به دلیل آنکه از طرح های اصیل می باشند برای اغلب جوانان و نوجوانان جالب می باشند. همچنین تلفیق هنر و طرح هایی به سبک جدید باعث جذابیت هر چه بیشتر این مدل مانتو ها شده است.

مانتو های زیبای طرح سنتی

انواع مدل مانتو دخترانه اداری و رسمی و دانشجویی

مانتو اداری جذاب

 

مدل مانتو های دخترانه رسمی و دانشجویی نیز یکی از طرح های اسپورت و ساده تن پوش های دخترانه است. این مدل مانتو ها با رنگ بندی زیبا همه ساله تنوع بیشتری را برای طرفداران این تن پوش ها فراهم می کند.

مانتو دانشجویی

نمونه هایی از بهترین مدل مانتوهای اداری و دانشجویی ویژه دختران را می توانید ببینید. این مانتو ها در انواع مختلفی وجود دارند که هر یک از آنها ملد خاصی دارند. بنابراین دختر خانم هایی خوش پوش که علاقه به مد هم دارند می توانند طرح های مختلف را دیده و از آنها برای خرید و یا انتخاب ایده بگیرند.

مانتوهای جذاب دانشجویی

این مانتو ها در مدل های مختلف و با کیفیت و اجناس عالی برای دوستداران به تن پوش های ادرای ارائه می شود. که هر یک از آنها می تواند زیبایی و جذابیت خاصی را به شما و علاقه ممندان به دنیای مد هدیه دهد.

مانتو دخترانه مدل و سبک اداری

مدل مانتو دخترانه گلدار و جذاب به سبک جدید

مانتوی گلدار

مدل مانتو های دخترانه گلدار یکی دیگر از طرح های زیبا و جدید است. این مانتو ها به سبک های جدید و طرح های زیبا طراحی شده اند. انواع مانتو های جلو باز، راسته، راحیت و اسپرت و غیره ر می توان با طرح های گلدار مشاهده نمود.

بهترین مدل مانتو مد روز
کلیک کن ببین

مانتوی دخترانه با طرح گل

زیرا این مانتو ها جزو مدل های به روز و فانتزی هستند. اغلب دختران نیز از انواع مانتوهای فانتزی استقبال می کنند. این مانتو ها به دلیل رنگ های شادی که دارد و طرح های متنوعی که هر سال نیز بر تعداد آنها اضافه می شود. جزو جدید ترین و شیک ترین مانتو های دخترانه در چند سال اخیر می باشند.

مانتوی گلدرا جلو باز

همینطور می توان این مانتو ها را در انواع مدل های مختلف و سبک های کلاسیک و مدرن نیز دسته بندی کرد. نمونه هایی از جندین مدل مانتو گلدار جدید دخترانه در این مطلب برای شما قرار داده ایم، که می توانید آنها را ببینید.

مانتو با یقه و آستین طرح گل

انواع شیک ترین مدل های دیگر مانتو دخترانه

مانتو زیبای مجلسی دخترانه

در این مطلب نمونه هایی از انواع مدل مانتو های دخترانه که در بورس هم هستند را برای شما قرار داده و شرح داده ایم. سایر موارد برای مانتو های دخترانه آنهایی هستند، که دارای مدل های جدید با سبک و طرح های نامتقارن و پرکار می باشند.

مانتو جذاب دخترانه بلند

این مانتو ها جذابیت خاصی دارند، و به دلیل آنکه طرح های تک و زیبایی دارند. در دنیای مد جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده اند. مدل های نامتقارن با برش ها و دوخت و رنگ بندی های خاصی وارد دنیای مد شده اند. این نمانتو ها سبک خاصی را دنبال نمی کنند. و فقط  هدف از عرضه اینگونه مانتوها جذابیت و به جلوه درآوردن ایده طراحان آنهاست.

مانتو بلند

نمونه هایی از این مانتو ها را در این مطلب مشاهده می کنید. این مانتو دارای طرح های عجیب اما فانتزی هستند که هر طراحی به سلیقه خود آنها را طراحی و روانه بازارهای مد کرده است.

مانتوی زیبا طرح دار

چنانچه تمایل به خواندن مطالب مربوط به مد لباس و مانتو هستید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال کنید.

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. Sedra گفت:

    واقعا مانتو هاتون خیلی زیبا ودیدنی هستند به خصوص مانتو های سنتی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.