70 مدل موی عروس

مدل موی عروس سال

مدل موی عروس همانند آرایش و لباس برای جشن عروسی بسیار مهم است. این مدل موها می تواند شامل انواع طرح های زیبا برای جشن عروسی تان باشد. برای همین در این مطلب سعی داریم تا شما را با 70 نمونه جدید از مدل های مو برای عروس آشنا کنیم تا از آن ایده بگیرید. پس با ما همراه باشید.

مدل موی عروس زیبا

بهترین مدل های مو برای عروس

مدل موهای لاکچری برای نوعروسان

امروزه طرح های شلوغ و نامنظم یکی از مدل توی بورس برای مدل مو می باشد. این مدل های شلوغ نه تنها برای مدل مو بلکه برای هر چیزی جزو مد روز هستند.

مدل مو عروس شیک و زیبا

بنابراین انتخاب یک مدل موی خوب و زیبا می تواند شما را جذاب کند. برای همین بهتر است تا نمونه های موجود در این مطلب را ببینید. همینطور می توانید به منظور مدل مویی که در نظر دارید ایده های این مطلب را نیز امتحان کنید.

مدل موی عروس با فرق باز

زیباترین مدل موها برای نوعروسان در انواع مختلف می باشد. بستگی به این دارد که شما چه مدلی را می پسندید.

مدل موی عروس با ریسه

برای آنکه زیبا به نظر برسید بهتر است مدل های مو در سال 2019 را نیز ببینید. این مدل موها کمکتان می کند تا گزینه های بهتری داشته باشید. همچنین برای اینکه بتوانید مدل موهایتان جذاب به نظر آید. بهتر است با مد روز پیش بروید. یا از ایده های خلاقانه استفاده کنید.

مدل موی جدید

شینیون های مد روز شامل انواع مدل های باز، بسته، فر، شلوغ و نظیر این قبیل مدلها می شود. این مدل موها برای هر عروس خوش سلیقه ای زیبا و جذاب هستند.

مدل موی عروس شیک و زبا و جدید

مدل موی بافته و فر برای عروسی

مدل موی بسته عروس

مدل موی بسته برای عروس

بعضی از  مدل موها در شکل بسته بسیار جذاب هستند. بنابراین انواع مدل های بسته مو و شینیون را می توانید پیدا کنید که هم به روز و نیز زیبا می باشند.

مدل مو و شینیون بسته برای نو عروسان

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که مدل بسته را برای موهایتان می پسندید. بهتر است که با انواع نمونه های مدل شینیون های بسته نیز آشنا شوید.مدل موی بسته طرح بافته

همینطور می توانید  مدل های بسته  را در جشن نامزدی تان برای موهای خود داشته باشید. مدل ها بسته با هر رنگ مویی زیباست. منوط به آنکه بتوانید استایل و رنگ موی خود را با مدل شینیون خود هماهنگ نمایید.

40 مدل موی کوتاه زنانه برای موهای فر
کلیک کن ببین

مدل موی بسته بافته شده

بعضی از انواع طرح و اشکال موی بسته هستند که بسیار برای نوعروسان مناسب می باشد. همینطور اگر بخواهید مناسب رنگ و ظاهرتان مدل موی خود را انتخاب کنید، بهتر است تا از آرایشگر خود نیز کمک بخواهید.

مدل مو طرح تیغ ماهی

زیرا یک طراح خوب بهتر می تواند شما را در اینکه چه مدل مویی به شما بیاید به شما کمک کند. همچنین اگر نمی دانید که چگونه و چه نوع طرح و مدلی از موی بسته مد هستند. می توانید انواع مدل ها را از مجلات و سایت های مد ببینید.

مدل موی شیک و لاکچری برا عروس خانم ها

مدل موی جمع برای نوعروسان

مدل موی نیمه باز برای عروس

مدل موی نیمه باز سبک مدرن

مدل های نیمه باز مو برای عروس یکی از به روز ترین طرح های شینیون می باشد. بسته به نوع آرایش و استایل و رنگ مویی که دارید می توانید هر یک از مدل های نیمه باز را برای موی خود برگزینید.

مدل و شینیون مو نیمه باز

مدل های نیمه باز از معدود شینیون هایی هستند که از مد بروند. دیگر آنکه مدل موهای نیمه باز چهره جذابی را به فرد می بخشند.

مدل موی نیمه باز جذاب

بعضی از اقسام مدل های نیمه باز برای موی عروس را می توان به نوع طرح های شینیون بر روی آنها نام گذاری کرد. مدل های آبشاری، بافته، فرهای کوتاه و غیره از انواع مدل موهای نیمه باز هستند.

مدل موی شلوغ نیمه باز لاکچری

مدل های نیمه باز اغلب با هر رنگ مویی هماهنگ و جور هستند. اگر استایل شما جزو صورت های ریز نقش و ظریف است پیشنهاد می کنیم مدل موهای نیمه باز را امتحان نمایید. زیرا این مدل ها با این نوع استایل صورت جذاب تر از همیشه می شوند.

مدل موی نیمه باز جذاب و لاکچری برای عروس

مدل شینیون های موی جذاب و لاکچری

مدل موی زیبا به همراه تاج

چنانچه شما از آن دسته از عروس خانم هایی هستید که می خواهید مدل موی جذابی داشته باشید. همینطور اگر موهای خود را مناسب مدلی که می خواهید نمی بینید. بهتر است از شینیون ها و یا کلاه گیس های آماده مطابق سلیقه خود استفاده کنید.

مدل موی زیبای لاکچری و جدید

شینیون های جدید بر طبق آخرین متد های روز مدل موی عروس طراحی می شوند. این مدل ها بسیار زیبا هستند. همینطور می توانید مدل هایی که می خواهید را انتخاب کنید.

مدل موی عروس مدرن

بر این اساس چنانچه موهایتان کوتاه و یا بلند باشد می توانید انواع شینیون ها را با توجه به سبکی می پسندید، برگزینید.

مدل موی خود را چگونه انتخاب کنیم ؟
کلیک کن ببین

مدل موی بسته لاکچری

از مدل های مو و شینیون طرح های جدید دارای زیبایی و جذابیت خاصی هستند. این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که با هر سلیقه جورند.

موی بسته زیبا

نمونه ای از مدل شینیون های جذاب و لاکچری را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. همچنین برای آنکه زیبایی مدل موها بیشتر به جلوه بیاید، بهتر است تا با پوست و نوع آرایشتان نیز جور باشد.

دنیای مد با انواع مدل مو

مدل موهای باز عروس

مدل موی باز برای نوعروسان

مدل موی باز و زیبا برای عروس

بعضی از عروس خانم ها دوست دارند تا موهایشان باز باشد. مدل موهای باز باعث حالت دلبرانه در  فرد می شود. بنابراین اگر به دنبال مدل و طرح های مویی برای عروسی خود هستید، که شما را دلبر و جذاب نشان دهد. پیشنهاد می کنیم تا موهای خود را در شب عروسیتان باز نگه دارید.

مدل موی باز

همینطور اگر به دنبال این هستید که در مراسم عروسی یا نامزدی تان باکلاس و به روز به نظر بیایید. مدل موهای باز یکی از مواردی است که شما را از آنچه که هستید به روز تر و جذاب تر می نماید. همچنین می توانید با مو های باز مانور بیشتری بدهید و راحت نیز باشید.

مدل موی مخصوص عروس خانم ها

مدل موهای باز می تواند به صورت های آبشاری، فر و یا عروسکی و یا صاف و غیره باشد. بستگی به این دارد که شما چه مدل موی بازی را می پسندید و آن مدل نیز باید به شما بیاید.

مدل موی باز و فر

مدل موی باز و فر دار زیبا

موی فر برای عروس خانم ها

مدل موی فر عروس

اگر شما موهای فر و یا مجعد دوست دارید، بسته به سلیقه تان آن را باز و بسته نگه دارید. البته لازم به ذکر است که برای موهای فر خورده چنانچه نیاز به این داشتید که از شینیون و یا کلاه گیس استفاده کنید. ممکن است لازم باشد تا مو های خود را کوتاه نگه دارید.

مدل موی مجعد و حالت

اگر می خواهید از کلاه گیس استفاده کنید بهتر است از مویی را انتخاب نمایید که همرنگ موهایتان باشد. یا اینکه مو های خود را هم رنگ کلاه گیس خود مش و یا هایلایت نمایید. زیرا این جذابیت مو و چهره شما را چند برابر می کند. همچنین برای اینکه مو های فر شما حالت جذاب و زیبایی را داشته باشد بهتر است که از مواد خوب فر استفاده کنید.

40 مدل موی کوتاه زنانه برای موهای فر
کلیک کن ببین

مدل موی فردار باز

همچنین کلاه گیس خود را از جنس طبیعی و با کیفیت خوب برگزینید. زیرا که برای داشتن مو های فر خوش حالت بهتر است تا مواد فر خوبی داشته باشید.

مدل موی آبشاری برای عروس

مو های فر طنازی و فانتزی بودن خاصی به شما می دهد. برای اینکه جذاب تر به نظر برسید پیشنهاد این است که مدل های نیمه باز را برای مو انتخاب کنید.

مو فر برای عروس

مدل فر موی بسته

چه نوع مدل مویی مناسب است؟

مدل موی زیبای عروس

برای اینکه بدانید چه نوع مدل مویی را انتخاب کنید بهتر است که ببنید چه می خواهید. این اولین و مهم ترین قدمی است که شما برای انتخاب مدل موی خود برداشته اید.

مدل موی بافته برای عروس

مدل موی عروسی تان باید آن چیزی باشد که علاوه بر آنکه آن را می پسندید، چهره شما را دگرکون کند. زیرا انتخاب مدل مو بسیار مهم است. زیرا که مدل مو موردی است که باید به آرایش شما جور بوده و با آن مناسب و جور باشد.

مدل موی بسته ساده

برای خانم هایی که کمی تپل و صورت های گردی دارند بهتر است که مدل موی خود را کمی فر دار کنند.همینطور صورت های کشیده بهتر است که از مدل های بسته استفاده کنند. بهتر است رنگ مو با مدل مویتان همخوانی داشته باشد.

مدل موی جمع نیمه باز

بنابراین بهتر است که اگر رنگ موی تیره و ارایش شب دارید از مدل مو های بسته و یا نیمه باز و یا مدل مویی داشته باشید که صورت شما را مخوف نشان ندهد.

جذاب ترین مدل مو ها برای نو عروسان

مدل مو برای نو عروسان با صورت چاق و کمی تپل

مدل مو برای عروس های چاق

خانم چاق همانطور که گفته شد نباید زیادی موهایشان را صاف و یا فر دار کنند. بلکه بهتر است اگر موی کوتاهی می خواهید از مدل مو های مجعد و با رنگ موی تیره تر را انتخاب کنید.

مدل مو های ساده و زیبا

همچنین می توانید از مدل مو های بلند و یا نیمه باز استفاده کنید اما بهتر است رنگ مویتان تک رنگ باشد. زیرا صورت شما با تدابیری که گفته شد کمی کشیده تر دیده می شود.

مدل موهای زیبا برای نو عروسان

همینطور اگر می خواهید صورت شما کمی گونه دار دیده شود علاوه  بر آنکه آرایشتان بایدطوری باشد که شما را گونه دار کند. بهتر است مدل مو یتان نیز کمی ریخته و روی صورتتان باشد.

مدل موی خود را چگونه انتخاب کنیم ؟
کلیک کن ببین
مدل مو برای عروس خانم های چاق
مدل مو برای نوعروسان صورت لاغر و کشیده

مدل مو عروس برای افرد لاغر

چنانچه خانمی هستید که صورت لاغر و کشیده ای دارید. شاید تدابیر زیر کمکتان کند تا صورتتان پر دیده شود. شما همواره می توانید همانند خانم های چاق و تپل ه رمدل مویی را که دوست داری در شب عروسی تان داشته باشید.

مدل مو برا یعروسان لاغر

بهتر است از رنگ موهای روشن تر با هایلایت و یا مش برای موی خود استفاده کنید. همینطور اگر صورت کشیده ای دارید مدل مو های باز و یا نیمه باز که از صورت شما عقب تر باشد چهره شما را جذاب تر می کند.

مدل موی شلوغ عروس

برای صورت های کشیده بهتر است مدل مو زیاد کوتاه و یا بلند نیز نیاشد. همینطور مدل های بسته و کاملا جمع نیز به صورت شما جذابیت می دهد.

مدل موی بسته برای افراد لاغر

به خصوص اگر صورت ظریفی دارید می توانید از مدل مو های کاملا باز و شلوغ استفاده کنید. یا مدل مو های خود را کاملا فر و آزاد بگذارید.

مدل موی عروس برای صورت های کشیده

مدل مو عروس به همراه تاج

مدل مو با تاج زیبا

بیشتر نو عروسان دوست دارند تا از تاج برای مراسم و جشن عروسی خود استفاده کنند. بنابراین بهتر است که تاج هایی را انتخاب کنید که با مدل مو و ظاهرتان جور و همخوانی داشته باشد.

مدل موی نیمه باز

همینطور موهای شما با تاجی که می گذارید بیشتر جلوه خود را نشان بدهد. نه اینکه صرفا مدل تاج مدل قشنگی داشته باشد و آن را به نمایش بگذارید.

مدل موی بسته به همراه تاج

معمولا مدل تاج های امروزی ساده تر از اقسام قدیمی آن است. تاج های پر کار معمولا برای مو های ساده به کار می رود.

مدل موی عروس با تاج زیبا

اما اگر طرفدار تاج های ساده هستید بهتر است که مدل مو های خود را کمی شلوغ تر درست کنید. همچنین اگر برای مدل موی خود رنگی در نظر داریدهمه این موارد باید با مدل تاج خود هماهنگ کنید.

مدل موی زیبا و جذاب

در واقع مدل تاج و مو و نیز رنگ موها نیز با استایل و ظاهر شما بیاد جور و مناسب باشد، و چهره زیبا و جذابی را به شما بدهد.

مدل موی عروس جذاب

می توانید در این موارد از طراح و آرایشگر خود کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند.  منوط به اینکه شما چقدر دوست دارید تا در این موارد هزینه کنید طراح و ارایشگر  شم می تواند در اینباره کمکتان نماید.

40 مدل موی کوتاه زنانه برای موهای فر
کلیک کن ببین

مدل موی عروس جذاب و جالب

مدل موی شلوغ برای عروس

مدل موی جدید با طرح شلوغ

مدل مو های شلوغ یکی از بهترین و به روز ترین مدل مو هایی است که امروزه طرفداران زیادی هم دارد. این مدل مو ها که تلفیقی از سبک های کلاسیک و مدرن است زیبایی خاص خود را دارا است.

مدل موی شلوغ و فر

تقریبا این مدل را می توان به مدل های نیمه باز نسبت داد. زیرا که در مدل های نیمه باز نیز مو به صورت شلوغ بوده و شبیه هم هستند. برای مدل مو های شلوغ نیاز نیست شما از هایلایت و یا مش های چند رنگ استفاده کنید. زیرا ممکن است مدل موی شما حالت لوس پیدا کند.

مدل موی شلوغ و زیبا

مدل مو

برای اینکه همیشه با مدل موی شلوغ جذاب به نظر برسید بهتر است از ارایشگر و طراح موی خود بخواهید که مو های شما را کمی فر و یا پوش دهد. همچنین استفاده از ریسه های آویز و یا غیر آویز به جای تاج می تواند مدل موی شما را زیبا و جذاب کند.

مدل مو جذاب و شیک

نکات پایانی

موهای جذاب

استفاده از تافت و یا واکس مو بیش از اندازه می تواند مدل مو های شما را از حالت طبیعی خارج کند. همینطور اگر لوازم ارایش مو استاندارد و باکیفیت نباشد ممکن است مو های شما خوش حالت نباشد.

مدل موی خوش حالت برای عروس

استفاده بیش از حد از سشوار که مو را بسوزاند نیز به زیبایی و همینطور موی شما آسیب می رساند. بهتر است قبل از اینکه مو های خود را درست کنید از ماسک های طبیعی استفاده نمایید. شامپو های نرم کننده  را قبل از ارایش مویتان برای شستن موهایتان به کار ببرید.

مدل تیغ ماهی برای موی عروس

این نیز یادتان باشد برای هر مدل مویی تصمیم گیرنده اصلی شمایید. بهتر است که مدل مویی را که می پسندید با در نظر گرفتن همه شرایط و نیز با مشورت ارایشگرتان برای خود انتخاب کنید. تا از مدل مو و آرایشتان در شب عروسی تان راضی و خوشحال باشید.

مدل موی جذاب ساده برای عروس

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. همینطور بتوانید با استفاده از مطالب این مقاله مدل موی دلخواه خود را انتخاب کرده و از نمونه های آن ایده بگیرید.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.