80 مدل لباس نوزاد شیک و لاکچری

مدل لباس نوزاد زیبا

لباس هایی که برای نوزادان انتخاب می شود، دارای سبک و سیاق خاصی است. بنابراین ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با 80 نمونه لباس نوزاد آشنا کنیم. همچنین توضیحاتی را برای انتخاب لباس برای نوزادان را نیز شرح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

لباس نوزاد زیبا

لباس نوزاد پرنسسی

انواع مدل لباس نوزاد

لباس بافتنی نوزاد

در ادامه می خواهیم تا شما را انواع مدل لباس نوزاد آشنا کنیم. شما می توانید انواع لباس های کودکانه و نوزاد دخترانه و پسرانه را مشاهده کنید.

انواع لباس های شیک نوزاد

این مدل لباس ها از جنس های لطیف و با الیاف نرم تهیه شده اند. انواع لباس های بهاره و زمستانه نوزاد را می توانید ببینید که علاوه بر زیبایی و به روز بودن دارای جنس خوب و باکیفیت نیز هستند.

لباس برای نوزاد

زیرا که یکی از مهمترین ویژگی های یک لباس خوب و مناسب کیفیت خوب می باشد. همچنین یک لباس نوزاد باید از ویژگی های خاص دیوری نظیر راحت بودن، و رنگ خوب و غیره نیز برخوردار باشد.

انواع لباس نوزاد و بچه گانه

لباس های نوزاد جدید این ویژگی را دارند تا تن خور راحتی برای کودکان شما باشند. همچنین رنگ ها و طرح های فانتزی مدل لباس ها باعث حس خوب در نوزادان می شود.

لباس نوزاد دخترانه

به طور کلی نباید به تن کودکان و اطفال خردسال لباس هایی با الیاف مصنوعی پوشاند. بنابراین طراحان شرکت های مد لباس نوزاد به این ویژگی بیشتر از سال های قبل پرداخته اند. و لباس های نوزاد علاوه بر زیبایی دارای کارآیی و کیفیت مناسبی نیز می باشد.

لباس نوزاد راحتی

لباس نوزاد گرم

مدل لباس نوزاد پسرانه زیبا

لباس نوزاد لاکچری

لباس برای نوزادان پسر دارای تنوع بسیاری است. به خصوص که در سال های اخیر و با افزایش شرکت ها و فروشگاه های پوشاک و لباس مبادرت به طراحی هر چه بیشتر آن کرده اند.

لباس نوزاد زیبا و شیک

به طوریکه در سال های اخیر تنوع طرح های لباس نوزاد رو به افزونی است. بنابراین می توانید هر گونه مدل لباسی را با توجه به قیمت و طرح آن برای نوزادتان انتخاب و خریداری نمایید.

مدل لباس نوزاد شیک

لباس های نوزاد پسر همانند نوع دخترانه آن دارای مدل های گوناگونی است. برای همین نمونه هایی از انواع لباس های نوزاد پسرانه را در این مطلب قرار داده ایم که با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب و یا از آنها ایده بگیرید.

نحوه ست کردن شال و روسری با مانتو
کلیک کن ببین

لبس سرهمی نوزاد مدل پسرانه

انواع مدل لباس نوزاد دخترانه

مدل سرهمی دخترانه برای نوزادان

مدل لباس های نوزاد دخترانه نیز طرح های فانتزی و زیبایی دارد. این لباس ها که معمولا دارای رنگ های شادی هستند. از دیدگاه روانشناسی برای نوزادان نیز اثرات مثبت و خوبی دارند.

لباس توزاد دخترانه شیک

اغلب لباس های نوزاد دخترانه، سارافونی، سرهمی، پیراهن های فانتزی و غیره هستند. شما می توانید نمونه هایی از این مدل لباس ها را در این مطلب مشاهده کنید.

لبس نوزاد سرفانی

جنس هایی که برای این لباس ها به کار می رود همه از الیاف نخی و لطیف می باشد. زیرا که پوست بدن نوزادان بسیار حساس است. برای همین بهتر است که در انتخاب لباس برای نوزادان رعایت دقت و ظرافت را به خرج دهید، تا آنها از آسیب های پوستی در امان باشند.

مدل لباس نوزاد زیبا و شیک

همچنین اگر علاقه مند به این هستید که لباس نوزاد شما طرح های شلوغ و پرکاری داشته باشد. می توانید از  لباس هایی با تور های نازک و نرم را انتخاب کرده تا بدن نوزادتان از آسیب حفظ شود.

لباس نوزاد زیبا

سایر لباس های نوزاد دخترانه در مدل های عروسکی هستند که در شکل ها و طرح های متنوع به بازار عرضه می شوند. این مدل لباس ها همچنین دارای طرح های زیبا در یقه و آستین هستند که می توانید آنها را برای کوچولوهای خود برگزینید.

پیراهن سرفانی دخترانه

مدل لباس های سرهمی نوزاد پسرانه و لاکچری

لباس نوزاد پسرانه

اغلب لباس های نوزادان حالت سرهمی است. به خصوص که نوزاد در ماه های اول باشد. زیرا که لباس های سرهمی باعث می شود تا کمر و پهلوی نوزادتان سرما نخورد.

مدل لباس سرهمی پسرانه

بنابراین بهتر است که لباس هایی را برگزینید که کودکتان در آن راحت بوده و نیز سلامتی اش محفوظ بماند.

لباس های سرهمی پسرانه

پوشاندن لباس های سرهمی به نوزادان همچنین کمک می کند تا آنها بتوانند در آن راحت باشند. همینطور می توانند به راحتی در آن غلت بزنند، زیرا چیزی مانع آنها نیست.

لباس سرهمی برای نوزاد پسر

از سری لباس های سرهمی پسرانه برای نوزادان می توان به مدل های فانتزی با شکل های عروسکی و نیز زیرپوش های نخی بلند اشاره کرد.

ترفند های از بین بردن لکه از روی لباس
کلیک کن ببین

لباس گرم شیک

این مدل لباس ها می تواند برای نوزادان بهترین گزینه باشد. بنابراین لازم است که برای آنکه بهترین مدل های لباس برای نوزادان را انتخاب کنید، از آنها مطلع شوید. برای همین می توانید نمونه های این مدل لباس ها را نیز در این مطلب ببینید.

لباس زیبای نوزاد

مدل لباس های سرهمی برای نوزادان دختر

 

لباس سرهمی نوزادان

لباس های سرهمی نوزاد برای دخترانه سبک های فانتزی تری نسبت به پسرانه آن دارد. به طوریکه رنگ و طرح این مدل لباس ها فانتزی و عروسکی هستند.

پیراهن سرهمی دخترانه

همچنین مدل لباس های آنها در طرح های تور و این قبیل اجناس می باشد. بهترین مدل های لباس های سرهمی دخترانه را می توانید نمونه هایی از آنها را در این مطلب ببینید.

لباس سرهمی دخترانه

اما به طور کل لباس های سرهمی دخترانه و پسرانه تقریبا از لحاظ جنس و مدل شبیه به هم هستند. جز آنکه لباس های سرهمی دخترانه مجلسی کمی متفاوت تر می باشند.

لباس نوزاد سرهمی دخترانه

زیرا که معمولا لباس های سرهمی به دلیل آنکه گرما را در خود نگه می دارند برای زیر لباسی نوزاد استفاده می شوند.

لباس سرهمی دخترانه

همچنین مدل لباس های سرهمی به دلیل آنکه برای آنکه کاربرد زیادی دارند، اغلب از جنس نخی و نازک هستند. بنابراین به راحتی این لباس ها قابل تعویض و شستشو نیز می باشند.

لباس سرهمی مدل کلاه دار

لباس سرهمی گلدار دخترانه

انواع مدل لباس های سرهمی برای نوزادان دختر شامل مدل های سرفانی، بلند آستین دار و بدون آستین و غیره می باشد.

لباس سرهمی دخترانه

مدل لباس نوزاد دخترانه مجلسی زیبا

لباس مجلسی نوزاد

لباس شیک برای نوزاد

برای نوزادان دختر لباس های فانتزی بسیاری وجود دارد که از لحاظ مدل متنوع هستند. طراحان  این لباس ها در نوع آستین و یقه مدل های متنوعی را برای مشتریان خود ارایه داده اند.

لباس نوزاد دخترانه شیک

مدل هایی که امروزه از لباس های نوزادان به بازار عرضه می شوند، اغلب طرح های فانتزی و عروسکی دارند. همینطور این مدل لباس ها دارای رنگ بندی خاصی هستند، که زیبایی خاصی را به آنها داده است.

مدل پیراهن نوزاد دخترانه

لباس های نوزاد دخترانه در مدل های مجلسی معمولا از جنس تور و حریر و الیاف نرم هستند. همچنین این مدل لباس ها دارای طرح های جذاب و خیره کننده برای نوزادان می باشد، که می تواند در روحیه آنها تاثیر بگذارد.

سینمای ایران ؛ پیشرفت لحظه به لحظه
کلیک کن ببین

پیراهن نوزاد شیک

مدل پیراهن شلوار دخترانه

از جمله لباس هایی که می توان برای نوزادان دختر در مجلس در نظر گرفت. انواع پیراهن های پفکی، بلوز و دامن های عروسکی، پیراهن پرنسسی و غیره است. هر کدام از این مدل ها تنوع خاصی دارند، که نمونه هایی از آن را در این مطلب می بینید.

پیراهن نوزاد

پیراهن دخترانه گلدار

مدل لباس های پاییزه و زمستانه نوزاد دخترانه

لباس گرم نوزاد مدل دخترانه

بعضی از لباس های نوزاد در سبک های دخترانه برای پاییز و زمستان می تواند شامل انواع تن پوش ها و گرم کن های زمستانی باشد.

لباس کاموایی برای نوزاد

این مدل لباس ها همینطور در اقسام و طرح های وسیعی برای نوزادان طراحی شده اند. علاوه بر اینکه این لباس ها بدن نوزادتان را به خوبی گرم نگه می دارند. می توانند جذابیت و هیجان را نیز به آنها هدیه دهند.

لباس گرم پسرانه زیبا

انواع کاپشن و ژاکت و لباس های گرم که با طرح های متنوع بافتنی و پارچه های گرم هستند، مناسب نوزادان شما می باشند. همینطور اگر شما به دنبال یک لباس گرم و نیز زیبا برای نوزاد دختر خود هستید. می توانید این مدل ها را ببینید و انتخاب کنید.

لباس نوزاد گرم

سایر لباس های گرم که برای نوزادان دختر می توان استفاده کرد، مدل هایی از جنس پارچه های گرم و لطیف نظیر فاستونی، مخمل و غیره می باشد.

لباس گرم برای نوزاد

به طور کل می توان گفت که انواع لباس های گرم شامل تمامی الیاف زمستانی مناسب نوزادان می باشد، که طرح های فانتزی و جذابی نیز دارند. نمونه هایی از این مدل لباس ها در این مطلب قرار گرفته است.

پیراهنی نوزاددختر

مدل لباس نوزاد پسرانه مجلسی شیک و لاکچری

لباس مجلسی

لباس های نوزاد پسرانه نیز دارای مدل های مختلفی می باشند که برای مجلس مناسب هستند. این لباس ها شامل انواع طرح های فانتزی پسرانه برای لباس های نوزاد هستند.

مدل کت شلوار پسرانه

همینطور پارچه های به کار رفته در این لباس ها نیز از اجناس گرم و لطیف هستند تا پوست نوزاد شما را اذیت نکند. همینطور اگر به دنبال مدل های جذاب و فانتزی لباس پسرانه برای نوزاد پسر خود هستید. می توانید مدل لباس های تک پسرانه را برای نوزاد خود انتحاب کنید.

لباس سرهمی نوزاد مجلسی

مدل لباس نوزاد

همچنین می توانید مدل هایی را که می پسندید با جنس و کیفیت خوب خریداری کنید. زیرا که در برخی از فروشگاه های لباس نوزاد چه در دنیای مجازی و چه مغازه های پوشاک بچه گانه، شما اجناسی را می بینید، که خاص هستند.

چگونه لباس بپوشیم تا لوکس شیک پوش باشیم؟
کلیک کن ببین

لباس طرح دار

بنابراین شما می توانید با همان مقدار بودجه برای خرید لباس نوزادتان مدل تاپ و تکی را انتخاب کرده و بخرید. باید خاطر نشان کرد که این مدل لباس ها به دلیل طراحی و ایده طراح آن ممکن است که فقط دوره موقتی روی بورس باشد.

لباس مجلسی

بنابراین شما می توانید هر مدلی از لباس های مجلسی پسرانه را با هر بودجه و جنسی را دراین فروشگاه ها خریداری نمایید. نمونه هایی از این مدل لباس ها را نیز می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رنگ سال 2020 که همان ابی کلاسیک میباشد میتواند از لحاظ روانشناسی  باعث ارامش در کودکان شما بشود.

لباس های زیبای پسرانه

لباس نوزاد پسرانه مدل پاییزه و زمستانه

لباس گرم بافتنی پسرانه

انواع لباس نوزاد زمستانی و پاییزه برای نوزادان پسر وجود دارد که در مدل های مختلف می باشند. این مدل لباس ها مخصوص نوزادان پسر هستند که از جنس های گرم و نرمی می باشند.

لباس نوزاد گرم پسرانه

لباس های گرم نوزاد پسرانه شامل انواع مدل های بافتنی، کاپشن، ژاکت و غیره هستند. این مدل ها همچنین از الیاف خوبی تهیه شده اند و طرح های متنوعی دارند.

ژاکت پسرانه

شما می توانید نمونه این مدل ها را در این مطلب ببینید و آنها را برای خرید انتخاب کنید. همینطور می توانید از نمونه های متنوع در سایت ها و مجلات برای خرید یا تهیه آن ایده بگیرید.

لباس گرم پسرانه

از جمله مهم ترین مدل هایی را که می توان برای لباس نوزاد پسرانه پیشنهاد داد. مدل لباس های گرم سبک امروزی و جدید می باشند. زیرا که این مدل لباس ها علاوه بر گرم کردن نوزاد تان آنها را آن چیزی که هستند جذاب تر و فانتزی تر می کنند.

لباس گرم مدل دار

زیباترین مدل لباس های گرم با انواع سبک های امروزی و زیبا را نیز می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

لباس گرم پسرانه شیک و لاکچری

لباس گرم

مدل لباس های نوزاد سبک جدید و مدرن

لباس نوزاد مدل طرح دار

مدل های جدید لباس های نوزاد هم به صورت طرح های تک بوده و هم تلفیقی از سبک های مدرن و کلاسیک می باشند. در لباس های نوزاد مدل جدید شما می توانید انواع طرح های فانتزی را مشاهده کنید.

تعامل انسان و ربات در آینده چالشی بحث بر انگیز
کلیک کن ببین

لباس سرهمی نوزاد با طرح گل

لباس گرم برای نوزاد دختر

این مدل لباس ها که اغلب رنگ های شاد و جذابی دارند برای همه سایزهای نوزاد مناسب هستند. همچنین اگر که می خواهید از مد مدل لباس های جدید نوزاد اطلاع پیدا کنید. بهتر است که به سایت ها و مجلات مد نیز سری بزنید.

لباس نوزاد

لباس های نوزاد دخترانه و پسرانه جدید از انواع تابستانه تا زمستانه طرح های جذابی دارند. بعضی از این مدل ها چنان خاص هستند که شما را شگفت زده می کنند.

لباس گرم سرهمی

مدل لباس شیک و لاکچری برای نوزاد

همچنین اگر که می خواهید این لباس ها را با قیمت مناسب تری خرید کنید. می توانید با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های معتبر پوشاک نوزاد از این تخفیفات برخوردار شوید.

مدل لباس نوزا شیک و جدید

 

سیسمونی لباس نوزاد سبک جدید

سیسمونی نوزاد

معمولا برای نوزادان تازه به دنیا آمده طراحان مد از انواع وسایل ضروری را برای کودکان در نظر گرفته اند. همواره می توانید با بهترین مدل های لباس سبک جدید نوزاد خود را زیباتر جلوه دهید.

لباس نوزاد پسرانه جذاب

همچنین اگر به دنبال وسایل خاص و اکسسوری برای سیسمونی نوزاد خود هستید. این وسایل به صورت تکمیل شده در اختیار شما قرار می گیرد.

لباس نوزاد با لوازم اکسسوری

بنابراین دیگر نیازی نیست که هر کدام از اجزای سیسمونی نوزادتان را به صورت مجزا خریداری و تهیه کنید. معمولا فروشگاه های سیمونی لباس نوزاد جدید تمامی وسایلی از قبیل پیشبند، دستکش و سایر اقلام را به صورت طرح های فانتزی در اختیار مشتریان خویش قرار می دهد.

سیسمونی لباس نوزاد شیک

از دیگر جذابیت های مدل های سیسمونی لباس نوزاد طرح ها و رنگ های خاص و زیبای آنهاست. همینطور مدل ها به صورت متنوع می باشد.

سیسمونی نوزاد زیبا و لاکچری

دیگر آنکه جنس های لباس های نوزاد از الیافی با کیفیت خوب و مرغوب انتخاب شده است. که مشتریان می توانند با اطمینان از کیفیت و زیبایی آنها  را خریداری نمایند.

سیسمونی لباس نوزاد دختر و پسر

نمونه های دیگر

لباس سرهمی گلدار دخترانه

مدل لباس نوزاد

زیبارتین لباس دخترانه

لباس نوزاد چهارخونه

لباس سرهمی زیبا و جذاب

لباس سرهمی نوزاد دخترانه

چنانچه تمایل به خواندن و مشاهده مطالب مربوط به مدل لباس نوزاد هستید مقالات بعدی ما را در این سایت دنبال فرمایید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.