چگونه با مدل مانتو حریر جذاب به نظر بیایید

مانتو حریر

از مدل مانتو حریر می توان انواعی از آن را نام برد که از پارچه های مختلف تهیه شده اند. پارچه های به کار رفته در این مانتو ها شامل حریر ژورژت، حریر تور، ملانژ و کرپ که از اصلی ترین آنها هستند می باشد. اگر می خواهید بدانید چکونه می توان با مدل مانتو حریر تیپی جذاب داشته باشید بهتر است با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا در مورد این مدل مانتو بیشتر بدانید.

مدل مانتوی زیبای حریر
مدل مانتوی زیبای حریر

خرید بهترین مدل مانتو حریر

معمولا مدل مانتو های حریری را در مجالس و مهمانی ها می پوشند. و مانتو حریر جزو پوشش های اشرافی و مجلسی محسوب می شود. و پارچه های حریر به کار رفته در این مانتوها به لحاظ ظرافت و قیمتی که دارند گرانبها می باشند. و اغلب این مانتو ها را در مجالس و مکان هایی می پوشند که کم رفت و آمد هستند. پس این مانتو می تواند یک مدل مانتو مجلسی نیز باشد.

انواع مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین
مدل مانتو حریر زیبا
مدل مانتو حریر زیبا

مدل مانتو های حریر در نوع پارچه به کار رفته در آن می توانند متفاوت باشند. چنانچه طرفدار مانتو های بلند و شیک مجلسی باشید می توانید از مدل های نازکتر جنس های حریر استفاده کنید. و در طرح های به کار رفته در این نوع مدل مانتو ها نیز پر کاری و کم کاربودن بر روی آن را مشاهده می کنید.

مدل مانتوی حریر جلو باز
مدل مانتوی حریر جلو باز

اما اگر مدل مانتوی ساده را برای خود می پسندید مدل مانتوی حریر ملانژ و یا سبک های کلاسیک آن بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد.  در هر صورت مدل مانتو های حریر با هر نوع پارچه و طرحی که باشند زیبا هستند. و می توان انواع آن را با توجه به سلیقه و تیپی که دارید و آنچه که به شما می آید انتخاب و خریداری کنید.

مدل های مانتو حریر بلند
مدل های مانتو حریر بلند

اغلب سبک های مدرن مانتو های حریر از مدل های مانتو جلو باز و به شکل تزییناتی در استین و یقه بوده که در نوع خود بی نظیر هستند.

راهنمای خرید مانتو جلو باز و انتخاب بهترین ها
کلیک کن ببین
مانتوی حریر مشکی
مانتوی حریر مشکی

انتخاب شیک ترین مدل مانتو های زنانه حریر

رنگ های متنوع پارچه های حریر باعث شده است تا خانم ها بتوانند انتخاب بهتر و گسترده تر ی را انجام دهند. مانتوهای زنانه حریر از جمله زیباترین مدل های سال برای خانم ها می باشد. که می توانید با پوشیدن مدل های مختلف مانتوی حریری در رنگ بندی های متفاوت آن را تجربه کنید.

مانتوی حریر صورتی
مانتوی حریر صورتی

همینطور انتخاب مانتوی بلند از نوع حریر شما را جذاب تر نشان می دهد.  خانم هایی که به تزیینات روی لباس علاقه خاصی ندارند. می توانند از طرح ها و مدل های ساده تر با رنگ بندی تیره تر این مانتو ها استفاده کنند. این مدل ها به خصوص برای خانم های مسن وقار و جلوه خاصی را به آنها می دهد.

مدل مانتو حریر فانتزی
مدل مانتو حریر فانتزی

خرید جدیدترین مدل مانتوی  دخترانه حریر

دختر خانم های جوانتر می توانند طرح های پرکار مدل مانتوهای حریر را خریداری کنند. بنابراین می توانید با خرید و یا انتخاب مدل گلدوزی و یا طرح های پرکار نظیر سنگ دوزی و گلدوزی بر روی مدل مانتو های حریر شیک و زیبا به نظر برسید.

60 مدل مانتو اینستاگرام جدید 2019
کلیک کن ببین
مانتوی حریر با طرح نامتقارن
مانتوی حریر با طرح نامتقارن

مدل مانتوهای حریر دخترانه معمولا مدل های کوتاه و بلند دارد. که مدل های کوتاه تر حریرهای نوع فانتزی می باشند. و دراین مدل مانتوها از تزییناتی همچون گل های بزرگ با خود پارچه و یا گل های روبانی و انواع سنگ دوزی نیز استفاده می شود. و معمولا در قسمت کمری و یا استنین مدل های طرح های شل و یا اویز خودنمایی می کند.

مانتو ی حریر شیک
مانتو ی حریر شیک

نکات دیگر در مورد خرید مدل مانتو های حریر

مهم ترین چیزی که در مورد مانتو های حریر وجود دارد این است که بلندی و پرکاری آنها مد نظر است. و اینکه خنک بودن آنها مناسب مکان هایی کم بازدید و تابستانه است. و به خاطر دوخت زیبا و طراحی شده معمولا در هر جایی نمی توان مانتو های حریر را پوشید . بنابراین توصیه می شود چنانچه قصد خرید مدل مانتو حریر را به عنوان یک مانتوی بازاری دارید می توانید مانتویی را انتخاب کنید که از لحاظ پارچه حریر به کار رفته در آن کمتر باشد.

چند مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین
مانتو حریر بلند طرح فانتزی
مانتو حریر بلند طرح فانتزی

بهتر است به هنگام خرید مدل مانتو حریر از نوع جنس پارچه و کیفیت مطلوب آن اطمینان حاصل کنید. همچنین برای خرید این مدل مانتو ها ست و لوازم اکسسوری خود را ساده انتخاب نمایید. تا زیبایی و جذابیت مانتوی حریر خود را نشان بدهد. زیرا که عدم دقت در خرید مانتوی حریر به لحاظ کم کارایی آن می تواند انگیزه شما را در هنگام پوشیدن و استفاده از این مانتو کم تر کند.

 

 

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. تجهیزیار گفت:

    جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.