120 مدل لباس بندری

مدل پیراهن نخی بندری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تنوع لباس در کشور ما باعث شده است تا طراحان مد با توجه به نژاد و به لحاظ موقعیت جغرافیایی هر منطقه اقدام به طراحی لباس بکنند. یکی از مناطق بومی در ایران که دارای لباس و پوشش خاص خود میباشد بندر عباس است. این منطقه از ایران دارای لباس های خاصی هستند که در این مطلب به 120 نمونه از مدل لباس بندری اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

مدل لباس بندری زیبا

کد 001

انواع بهترین مدل لباس بندری در ایران

لباس بندری زری دوزی شده

کد 002

مدل لباس بندری

مدل لباس بندری

کد 003

انواع لباس بندری

 انواع لباس بندری

کد 004

مردم بندر عباس دارای پوشش مناسب خود هستند که شامل انواع پیراهن، تونیک و شلوارهای کار شده می باشد. این لباس ها که کندوره، اشکم، لباس های چین دار و ساده شلالیمی، آستین فراخ، زری بافی و غیره نام دارند، تن خورهای زیبایی نیز هستند.

لباس بندری به سبک مدرن

کد 005

لباس های بندری معمول تن پوش هایی هستند که با هنر دست آمیخته اند. بیشتر این لباس ها از طراحی آمیخته با فرهنگ و سنن کشورهای مختلفی چون هند و پاکستان را نیز شامل می شوند.

لباس بندری کندوره

کد 006

پیراهن بندری

پیراهن بندری

کد 007

مجموع لباس های بندری با هنر هایی چون سوزن دوزی و زری دوزی طراحی می شوند. هر کدام از این لباس ها طرح و مدل خاص خود را دارند که بسیار زیبا و جذاب نیز می باشند.

مدل لباس بندری شیک

کد 008

پیراهن بندری جدید

پیراهن بندری جدید

کد 008

امروزه لباس هایی با سبک بندری در دنیای مد برای خانم هایی که طرفدار زیبایی و همچنین علاقه مند به طرح های سنتی دارند جایگاه خود را باز کرده است. لباس های بندری نمونه های بسیار متنوعی دارد، که با توجه به نوع طرح های سوزن دوزی می توان آنها را انتخاب و خریداری کرد.

لباس بندری زیبا و مجلسی

کد 009

خرید اینترنتی لباس بندری

 

خرید اینترنتی لباس بندری

کد 010

انتخاب مدل لباس بندری

مدل پیراهن بندری

کد 011

خرید لباس بندری

 

خرید لباس بندری

کد 011

پوشیدن لباس بندری می تواند نیز یکی از بهترین مواردی باشد که شما به عنوان یک لباس خاص آن را انتخاب می کنید. همینطور گاهی پوشیدن لباس بندری  می تواند تنوعی خاص را به شما دهد، که از آن لذت ببرید.

 دختر بندری

کد 012

دوخت لباس بندری

دوخت لباس بندری

کد 013

زیرا که گاهی انتخاب و پوشیدن اینگونه لباس ها برای تایم کوتاه و یا گرفتن عکس های هنری با آن حس خاصی را القا می کند. این حس  زیبایی و اصالت خاصی  را از تاریخ و فرهنگ کشورمان را به یادمان می اندازد.

عکس لباس بندری

عکس لباس بندری

کد 013

عکس لباس بندری ملیله ای جدید

عکس لباس بندری ملیله ای جدید

کد 014

انتخاب مدل لباس های بندری با توجه به نوع طرح و سلیقه هر فردی متنوع و گسترده است. همینطور انتخاب سبکی از لباس بندری با توجه به نوع طرح و مدل از لحاظ قیمت نیز متفاوت می باشد.

45 مدل و طرح لباس عقد شیک و جدید
کلیک کن ببین

لباس بندری کندوره زنانه

کد 015

لباس بندری

 

لباس بندری

کد 016

در این مطلب شما با نمونه هایی از انواع مدل لباس بندری آشنا می شوید که می تواند ایده های خوبی را برای انتخاب این تن پوش ها برای شما به ارمغان بیاورد.

لباس بندری به سبک هندی

کد 017
لباس بندری مجلسی

بندری مجلسی

کد 017

همینطور اگر برای مدت و تایم کوتاهی می خواهید که از این لباس ها استفاده کنید، بهتر آن است که از مدل های ساده و در حین حال طرح های زیبایی که بر روی آنها از سوزن دوزی و طراحی های زیبا نقش بسته اند را انتخاب نمایید.

لباس بندری با طراحی هندی

کد 018
لباس بندری

لباس بندری

کد 019

همچنین اگر صرفا جهت عکس هنری می خواهید تصاویر جالبی را از لباس های بندری تن خود داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که از تن پوش هایی با طراحی و مدل اصیل تر برای این کار استفاده کنید.

لباس بندری سورو

 لباس بندری سورو

کد 020

 

لباس بندری به رنگ زرد و با طرح تور

کد 021

لباس بندری جدید

لباس بندری جدید

کد 022

لباس های بندری

 

لباس های بندری

کد 023

مدل لباس بندری کندوره

لباس بندری کندوره

کد 024

لباس بندری کندوره یکی از اصیل ترین تن پوش های این منطقه از ایران است، که دارای طرح های بسیار زیبایی می باشد.

لباس کندوره بندری

کد 025

همه ساله نیز با رشد و تنوع در مدل لباس های بومی و طرح های مختلفی که ارایه می شود،  مدل های آنها نیز گسترده تر و زیباتر می شود.

لباس بندری زنانه

لباس بندری زنانه

کد 026

لباس بندری زری دوزی شده

کد 027

مدل لباس کندوره نیز شامل انواع طرح های مختلفی هستند. این لباس ها با توجه به نوع هنری که خانم های بندری در آنها به کار برده اند مدل های متنوعی دارند.

لباس بندری کندوره طرح دار

کد 028

معمولا هر چه نوع مدل لباس کندوره قدیمی تر باشد، طرح های آن نیز پرکار تر می باشد. بیشتر افرادی که دوست دارند تا لباس های محلی و بومی ایران را نیز یکی از تن پوش های خود قرار دهند کندوره را جزو یکی از اصلی ترین لباس ها می دانند.

کندوره زیبای بندری

کد 029

لباس بندری شیک

لباس بندری شیک

کد 030

لباس های کندوره با هر سن و شمایلی در رنگ بندی متنوع وجود دارد، که علاقه مندان به هنر دست و دوخت بومی ایرانی می توانند این لباس ها را انتخاب کنند.

لباس بندری کندوره جذاب

کد 031

لباس بندری مجلسی

لباس بندری مجلسی

کد 032

همینطور اگر دوست دارید تا از بهترین نمونه های لباس بندری از جمله کندوره نیز آگاهی پیدا کنید می توانید انواع آن را با توجه به سلیقه تان در این سایت مشاهده کنید.

37 مدل لباس مجلسی 2020 جذاب زنانه و دخترانه
کلیک کن ببین

مدل لباس بندری جدید

لباس بندری با آمیخته ای از مدل های مدرنو کلاسیک

کد 033

لباس مجلسی بندری بلند

لباس مجلسی بندری بلند

کد 034

مدل های لباس بندری جدید با توجه به الگو و طرح های قدیمی تر کمی متفاوت هستند. اما زمینه و مدل آنها یکی است.

لباس بندری با طرح ساتن

کد 035

مدل آستین لباس بندری

 

مدل آستین لباس بندری

کد 036

زیباترین مدل لباس های جدید بندری  به صورت چین دار، سوزن دوزی و خرج کاری با طرح کم، همینطور در نوع آستین ساده تر ارائه  می شوند.

لباس بندری با جنس مخمل

کد 037

مدل یقه لباس بندری

 

مدل یقه لباس بندری

کد 038

شما در این مطلب نمونه هایی از این لباس های بندری جدید را می بینید که طرح و چینی که به لباس داده اند نسبت به طرح های قدیمی تر کمتر و ساده تر هستند. همینطور مدل های جدید لباس بندری تقریبا به سبک پیراهن های گشاد امروزی می باشند. نیز تلفیقی از سبک های و طرح های بومی مکزیک، هند و غیره را در لباس های بندری جدید مشاهده می کنید.

لباس بنری با رنگ جذاب

کد 039

مدل پیراهن بندری

 

مدل پیراهن بندری

کد 040

دیگر آنکه لباس های بندری جدید می تواند آمیخته ای از طرح های کلاسیک و مدرن بوده و ترکیب رنگ های فانتزی و به روز جذابیت آنها را بیشتر کرده است.

لباس بندری به سبک جدید

کد 041

مدل پیراهن مجلسی بندری

مدل پیراهن مجلسی بندری

کد 042

نمونه هایی از بهترین لباس های بندری جدید در مدل های دخترانه و زنانه وجود دارد که می تواند برای مخاطبین و علاقه مندان به هنر و فرهنگ اصیل بومی جذاب و جالب باشند.

لباس بندری جدید و شیک

کد 043

مدل پیراهن نخی بندری

مدل پیراهن نخی بندری

کد 044

لباس های بندری چین دار زیبا و گشاد

مدل لباس بندری

مدل لباس بندری

کد 045

لباس های بندری چین دار نیز یکی از اصلی ترین لباس های بندری  می باشند. این ملد لباس ها معمولا برای خانم هایی که سن کمی بیشتری دارند بسیار مورد توجه است، زیرا که می توانند در آن راحت باشند.

مدل لباس بندری سورو

مدل لباس بندری سورو

کد 046

مدل لباس بندری ریون جدید

مدل لباس بندری ریون جدید

کد 046

همینطور طرح ها و نقش هایی که بر روی لباس های بندری گشاد است نماد زیبایی از فرهنگ و هنر را به مخاطب القا می کند. زیرا که زنان منطقه جنوب کشور با هنر دست خود طرح هایی را برای این لباس ها طراحی و اماده می کنند.

 

بلوز دامن به سبک بندری

کد 047

مدل شلوار بندری

مدل شلوار بندری

کد 048

لباس های چین دار معمولا بلند بوده و قد دامن آنها از زیر زانو است. اما گاهی مدل هایی را در اینگونه لباس ها می بینید که کوتاه هستند و بیشتر به سبک مدرن نیز طراحی شده اند.

40 مدل مانتو پانچ
کلیک کن ببین

لباس بندری با دامن گشاد

کد 049

مدل کفش بندری

مدل کفش بندری

کد 050

بیشتر خیاطان و طراحان لباس های بندری آمیخته ای از فرهنگ های اصیل کشورمان که در جنوب کشور رایج است را در مدل تن پوش های این منطقه پیاده و طراحی می کنند. زیرا که بیشتر جذابیت و زیبایی لباس ها و پیراهن های بندری زنانه به خصوص در نوع گشاد و چین دار بستگی به نوع طرح و پرکاری آن است.

پیراهن گشاد بندری

کد 051

مدل لباس بندری با گلابتون

 

مدل لباس بندری با گلابتون

کد 052

این لباس ها با هنرهایی چون سوزن دوزی، طناب دوزی، سنگ های قیممتی و گلدوزی های اصیل تزیین و دوخته می شوند. در طرح های امروزی تر این سبک لباس های بندری می توان انواع هنر های زیبا و برجسته زنان بندری را مشاهده کرد.

انواع لباس های بندری با مدل دامن گشاد

کد 053

مدل لباس بندری جدید

 

مدل لباس بندری جدید

کد 054

اغلب لباس های گشاد بندری به این دلیل جذابیت دارد و مورد توجه زنان بندری می باشد، که انها خنک نیز هستند. اغلب لباس های بندری از جنس پارچه های خنک و نرم و سبک انتخاب می شوند تا گرمای طاقت فرسای جنوب قابل تحمل تر شود. در این مطلب نمونه هایی از لباس های گشاد زنان بندری را مشاهده می کنید.

مدل لباس بندری گشاد با طرح زری دوزی

کد 055

مدل لباس بندری با نوار

مدل لباس بندری با نوار

کد 056

مدل لباس بندری مجلسی

لباس بندری مجلسی

کد 057

مدل لباس بندری با گلابتون و ملیله

مدل لباس بندری با گلابتون و ملیله

کد 058

لباس های بندری د رمدل های مجلسی معمولا با انواع سبک ها و طرح های قدیمی و جدید در آمیخته اند. اما اغلب لباس های بندری برای مجلس از طرح های ساده هستند و اینگونه برداشت می شود که دیگر از طرح های پرکار بر روی لباس های مجلسی در تن پوش های زنانه بندری نیست.

مدل لباس حنابندان بندری

مدل لباس حنابندان بندری

کد 059

مدل لباس بندری با گلابتون جدید

مدل لباس بندری با گلابتون جدید

کد 060

پیراهن بندری مجلسی زیبا و به سبک امروزی

کد 061

اما مدل های اصیل لباس های بندری نیز جایگاه خود را دارند. همینطور این مدل لباس ها را با توجه به تغییرات فرهنگی نمی توان هر جایی پوشید. گرچه در خانواده هایی که هنوز فرهنگ اصیل بومی نقش اساسی را در سنت هایشان دارد پوشیدن این لباس ها علاوه بر آنکه مرسوم است بلکه برای خود منزلت و شانی نیز دارند.

لباس بندری مجلسی زیبا و شیک

کد 062

مدل لباس بندری کرپ

مدل لباس بندری کرپ

کد 063

لباس بندری های مجلسی امروزه از هنر های تزیینی کمتری برخوردار هستند. همینطور تلفیقی از هنرهای دستی سوزن دوزی با دوخت های مدرن را نیز می توان در آنها دید. همچنین لباس های مجلسی بندری از پارچه هایی با جنس های لطیف تر و رنگ های شادی انتخاب و طراحی می شوند.

60 مدل لباس مجلسی 2019 عالی برای خانم های شیک پوش
کلیک کن ببین

مدل لباس شیک بندری

مدل لباس شیک بندری

کد 064

 

لباس بندری مجلسی با یقه چین

کد 065

از دیگر ویژگیهای لباس ها و پیراهن های مجلسی می توان به انواع شلوار زری دوزی شده، پیراهن های گشاد ساده، آستین های مدل دار و لباس ها و تونیک های ساده در مورد این لباس ها اشاره کرد.

مدل لباس بندری کرپ حریر

مدل لباس بندری کرپ حریر

کد 066

 

پیراهن های مجلسی محلی بندری

کد 067

لباس های مجلسی بندری که اغلب کار هنر دست دوزان زنان و طراحان آن منطقه است را می توانید در این مطلب با نمونه هایی از آنها را مشاهده کنید.

مدل لباس بندری نخی

مدل لباس بندری نخی

کد 068

 

مدل لباس بندری مجلسی به رنگ خاص

کد 069

مدل لباس بندری زنانه

لباس بندری زنانه زیبا

کد 070

لباس بندری زنانه نیز اغلب به صورت مدل های پیراهن و تونیک می باشند که زنان بندری آنها را گشاد و راحت انتخاب می کنند. به خصوص که زنان کمی مسن تر معمولا لباس های ساده تری را برمی گزینند.

مدل لباس ریون بندری

مدل لباس ریون بندری

کد 071

 

model lebas bandari 47

کد 072

 

همچنین برای پیراهن های زنانه جنس ها و نوع پارچه هایی که استفاده می شود بسیار با کیفیت و لطیف است. بیشتر زنان بندری مدل پیراهن های خود را از جنس های خنک و راحت بر می گزینند. همینطور نوع طرح هایی که لباس های بندری زنانه امروزی  دارند کمی با لباس های قدیمی فرق دارد. به طوریکه مدل های لباس از طرح و حالت سنتی و اصیل کمی درآمده است و به صورت ساده و کم کار تر ارائه می شود.

مدل لباس ریون بلند بندری

مدل لباس ریون بلند بندری

کد 073

 

مدل لباس مجلسی زنانه بندری

کد 074

از اصلی ترین مدل لباس های بندری برای زنانن می توان به انواع لباس و پیراهن های و  تن پوش های شلالیمی و گشاد و نیزشلوارهای زری دوزی شده  اشاره کرد که به لحاظ نوع بومی بودنشان بسیار زیبا هستند.

مدل لباس دو رنگ بندری

مدل لباس دو رنگ بندری

کد 075

 

لباس بندری با طرح اسلیمی

کد 076

همینطور لباس های مدرن بندری زنانه می تواند شامل پیراهن های بلند و ساده که تلفیقی از مدل های قدیمی نیز هستند باشد. شما می توانید نمونه هایی از انواع لباس های بندری زنانه را در مطلب مشاهده کنید.

مدل لباس دو تکه بندری

مدل لباس دو-تکه بندری

کد 077

 

پیراهن بلند زنانه بندری

کد 078

مدل لباس بندری دخترانه

لباس بندری مدل دخترانه

کد 079

لباس های بندری دخترانه نیز شامل پیراهن و تونیک های شیک با پارچه هایی با طرح نو هستند که برای دختران بسیار زیبا هستند. این مدل لباس ها شامل طرح های قدیمی تر نیز می باشند که با توجه به سلیقه و نوع شرایط بومی هر منطقه برای دختران بندری ارائه می شوند.

مدل لباس نخی بلند بندری

لباس نخی بلند بندری

کد 080

37 مدل لباس مجلسی 2020 جذاب زنانه و دخترانه
کلیک کن ببین

مدل لباس نخی بندری

 

لباس نخی بندری

کد 081

 

مدل لباس گلابتونی بلند

مدل لباس گلابتونی بلند

کد 082

 

مدل لباس بندری دخترانه زری دوزی شده

کد 083

 

مانور لباس های بندری چه در نوع دخترانه و چه زنانه بیشتر در نوع رنگ بندی و میزان شلوغی و طرح کاری است که بر روی لباس ها دیده می شود. همینطور انتخاب سبک لباس های دخترانه کمی از مدل های قدمی تر فاصله گرفته و مدرن تر می باشد.

بهترین لباس های بندری دخترانه

کد 085

انواع شلوار های گشاد،  لباس هایی با سبک هندی، و عربی و نیز تلفیقی از مدل های بندری با سایر طرح ها را می توان در مدل لباس های بندری دخترانه دید. همچنین نوع طرح و خرج کاری که بر روی لباس های دخترانه مشاهده می کنید از نوع مدلی که بر روی لباس های بندری زنانه است کمی کتفاوت تر می باشند.

مدل لباس بندری جذاب

کد 086

در این مطلب با نمونه هایی از چندین مدل لباس دخترانه به سبک قدیم و مدرن آشنا می شوید که می تواند جذاب باشد.

لباس مجلسی بندری دخترانه

کد 087

مدل شلوار و چادر بندری

مدل شلوار بندری

کد 088

انواع شلوار های زری دوزی شده و سوزن دوزی شده که با هنر دست است را می توان به این منطقه از کشور اختصاص داد. زیرا این شلوار ها با دنیایی از طرح و رنگ که برگرفته از فرهنگ های مختلف هستند طراحی و دوخته می شوند.

مدل لباس و شلوار بندری زنانه و دخترانه

کد 089

همینطور چادر و شلوار بندری را می توان با توجه به ناحیه و فرهنگی هر منطقه در جنوب کشور متفاوت دانست. زیرا تفاوت مدل این گونه شلوارها نه تنها نماد زیبایی هستند بلکه نمادی از اصالت هر منطقه زا جنوب کشور را به نمایش نیز می گذارند.

انواع شلوارهای بندری زنانه

کد 090

 

پیراهن و چادر بندری

کد 091

مدل های دیگری نیز ار انواع چادر و لباس های بندری وجود دارد که شما می توانید در ادامه آنها را ببینید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

چند نمونه دیگر از انواع لباس های بندری زنانه و دخترانه

پیراهن بندری با طرح اصیل بومی

کد 092

مدل لباس کرپ بندری

 

لباس کرپ بندری

کد 093

 

مدل پیراهن بندری با رنگ زیبا

کد 094

 

مدل یقه ریون بندری جدید

یقه ریون بندری جدید

کد 095

 

لباس بندری بلند زنانه

کد 096

مدل یقه بندری

 

یقه بندری

کد 097

 

لباس بندری با طرح گل

کد 098

 

یقه لباس بندری جدید

کد 099

 

نقشه لباس بندری بلند

کد 100

 

یقه بندری جدید

کد 101

 

لباس بندری

کد 102

 

یقه لباس ریون بندری جدید

کد 103

 

بندری جدید

کد 104

 

یقه لباس بندری

کد 105

 

ماسک سنتی بندری

کد 106

 

دنیای مد با لباس بندری با طرح سنتی

کد 107

 

لباس های زیبا در منطقه جنوب کشور

کد 108

 

مدل لباس کاموایی بندری جدید

کد 109

 

 

مدل یقه بندری

کد 110

 

مدل پیراهن بندری زری دوزی شده

کد 111

 

چنانچه تمایل به خواندن و پیگیری مطالب مربوط به مد لباس و پوشاک هستید می توانید مقالات بعدی ما را در سایت مُدسازی دنبال کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

81 / 100
دیدگاه شما

57 دیدگاه

 1. australian wine گفت:

  Hey would you mind sharing whicһ blog platform you’re workіng with?

  І’m looking to start my own blog in the near future but I’m having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evօlution аnd Dгupal.

  The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something
  unique. P.S S᧐rry for being off-tоpic but I had to ask!

 2. پریا گفت:

  خیلی خوب بودن

 3. زبیده سالاری گفت:

  لباس کد 030،،،،،وکد042،،،خیلی دوست داشتم میخواستم قسمت و همینه اون رو بدونم واسه خرید وسفارش

 4. افسانه نظری گفت:

  سلام لباس با کد 22رو دارین

 5. فهیمه گفت:

  عالیی بودن

 6. زری گفت:

  سلام لباس کده۳۲ قیمتش چنده؟ وچجوری باید سفارش بدم؟

 7. ناشناس گفت:

  جالب بودن من اولین بار بود چنین مدل هایی تماشا میکردم ممنون از گوگل که این امکان را برای ما فراهم کرد

 8. الناز گفت:

  سلام.وقت بخیر.خیلی زیبا هستن.ببخشید لباس بچگانه هم‌برا دختر ۶ساله دارین؟؟

 9. فول دارک گفت:

  خیلی مدل های جذاب و قشنگی بودن

 10. محدثه علی فر گفت:

  عالیه مدل هاتون حرف نداره

 11. مارال گفت:

  لباسها رو چطور میتونیم ببینیم از نزدیک. و اینکه میخواییم سفارش بدیم قبلش باید زنگ بزنیم صحبت کنیم .میخوام بدونم شماره ای نیست بشه تماس گرفت

 12. اتنا گفت:

  عالی بود

 13. حلما گفت:

  کد ۱۸ و ۴۲ قیمتشون چنده؟چطوری باید سفارش بدیم؟

 14. ناشناس گفت:

  کد۰۰۶و۰۶۲و۰۶۴قیمت لباس چقدره چطوری می تونم سفارش بدم

 15. مرضیه گفت:

  کد۰۰۶و۰۶۲و۰۶۴قیمت لباس چقدره چطوری می تونم سفارش بدم

 16. ناشناس گفت:

  شهرستانی شما نمیتونی بخری گرونن

 17. زینب گفت:

  سلام خیلی زیبا بودن کد ۰۹۹ و۰۹۵و۰۹۱۰و۰۸۹و۰۳۶و۰۱۹خیلی بینظیرن خیلی زیبان

 18. زینب گفت:

  قیمتشون چند؟چطوری شفارس بدیم

 19. کردی گفت:

  سلام کد ۱۸و کد۲۰قیمت این لباسا چنده

 20. ناشناس گفت:

  خیلی زیبا هستن شماره تماس لطفا🙏🏻

 21. Rusty گفت:

  چادر عربی یکی از چادرهای محبوب بین ایرانیان است.
  این چادر بخاطر پوشیدگی و در عین حال آزادگی بالا
  بسیار پرطرفدار است. چادر
  عربی در بازار با انواع مختلف ساده مقنعه دار و گلدوزی شده ارائه می‌شود.تزئینات روی چادر عربی با در نظر گرفتن سلایق مختلف توسط خیاطان خبره در مدل‌های سنگ‌دوزی شده، گلدار، برجسته، نگین دار، مخمل،پلیسه به بازار عرضه شده است.

 22. عاطی گفت:

  خیلی خوشگلن کد 18قیمتش چنده

 23. محمد گفت:

  ۱۰۴ قیمتش‌چنده؟

 24. ع گفت:

  کد001قیمتش چنده

 25. زهرا گفت:

  خیلی عالی بودن

 26. فروشگاه لباس بندری بادله گفت:

  لباس بندری هاتون خیلی خوشگلن ، واقعا لباس های زنانه بندری مخصوصا بندرعباس و قشم زیبا و رنگارنگ هستن.
  روز به روز هم به طرفداراشون توی ایران و حتی کل دنیا داره اضافه میشه.

 27. ناشناس گفت:

  سلام کد۰۳۶ قیمتش چنده

 28. ناشناس گفت:

  لطفا شماره تلفن

 29. ناشناس گفت:

  سلام ۰۴۷قیمتش چنده

 30. طاها جمالی گفت:

  سلام قیمت کد ۰۳۰ ۰۴۰ ۰۴۲
  رومیخواستم بدونم چند سفارش بدم

 31. ریسی نیا گفت:

  قیمت کد۰۱۳چند هست

 32. خسروی گفت:

  کد 032و۰۶۶را برام بفرست یا شماره تماس

 33. ناشناس گفت:

  قیمت لباس کد 046

 34. ناشناس گفت:

  سلام
  لطفا قیمت کد ۳۳رو بگید چنده

 35. ایسان گفت:

  باسلام خسته نباشید قیمت کد۰۴۲

 36. اسرا گفت:

  کد ۷۵ و ۱۰۰ دوتاشون یکم قشنگ مدل دیگری ندارین؟؟

 37. آنابل ترسناک گفت:

  عالعاهن لیلی هن لباسون عالی 👌

 38. مرضیه اشکفتی پور گفت:

  سلام لطفاً قیمت کد088رو بگید چنده ؟

 39. زهرا گفت:

  سلام لباس بندری کد۰۰۲ قیمتش چنده

 40. فرخنده گفت:

  کد۴۰قیمت چنده؟دوخته هست

 41. حمید گفت:

  خیلی خوب بودن کد 013قیمتش چقدره

 42. لباس ها خیلی قشنگی هست

 43. ناشناس گفت:

  سلام چطوری سفارش بدیم؟

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.