70 مدل لباس مجلسی شیک و زیبا

مدل لباس مجلسی

لباس های مجلسی همه روزه در تنوع و رنگ بندی و طرح های مختلف روانه بازارهای مد می شود، که این باعث می شود تا انتخاب آنها برای چیزی که می خواهید کمی پیچیده و سخت شود. در این مطلب قصد داریم تا شما را با 70 مدل لباس مجلسی دخترانه و زنانه جدید و شیک  اشنا کنیم که می توانید از آنها برای انتخاب و خرید لباس های مجلسی خود ایده بگیرید. با ما همراه باشید.

مدل لباس های مجلسی زیبا

انتخاب لباس مجلسی خوب

پیراهن لمه مجلسی

از انجا که همه ما به دنبال یک خرید و انتخاب خوب برای لباس مجلسی خود هستیم،  باید بدانید که انتخاب و خرید لباس های مجلسی یک سری شرایط و نکاتی دارد که اگر آنها را بدانید بهتر و آسانتر خرید می کنید.

مدل لباس مجلسی شیک و زیبا

برای انتخاب هر لباسی چه مجلسی و غیر مجلسی بهتر است به این توجه کنید که چه لباسی به شما می خورد. معمولا افراد جذاب و خوش لباس چیزی نمی پوشند که صرفا مد و به روز است. بلکه آنها از رنگ ها و طرح هایی در لباس های خود استفاه می کنند که تیپ آنها را جذاب تر نشان می دهد.

پیراهن مجلسی شیک و مدرن

به عنوان مثال اگر رنگی که برای انتخاب لباس مجلسی خود انتخاب می کنید ظاهر شما را زیبا نمی کند بهتر است که آن را عوض کنید. زیرا که رنگ لباس یکی از مواردی است که باید آن را در انتخاب چیزی که می خواهید بپوشید به خصوص لباس مجلسی در نظر بگیرید. انتخاب رنگ برای جذاب به نظر آمدن با توجه به نوع ظاهری که دارید و همخوانی آن با مدل لباستان یکی ا ز موارد ضروری می باشد.

لباس مجلسی گیپور زیبا

صرفا به این خاطر که شما از آن لباس خوشتان می آید دلیل بر اینکه شما را جذاب نشان دهدنیست. بلکه باید لباسی که می پوشید از لحاظ ظاهر شما را جذاب تر و به اصطلاحی صورت و رنگ چهره شما را باز کند. دیگر آنکه راحتی و باکلاس بودن دو مقوله ای است که شما باید در انتخاب لباس مجلسی خود مد نظر قرار بدهید.

پیراهن مجلسی زنانه

باکلاس بودن صرفا به این معنی نیست که شما فقط لباس مد روز بپوشید. بلکه باید بتوانید در لباسی که می پوشید نیز احساس خوبی را تجربه کنید. اگر از لباسی که بر تن می کنید به خصوص در مجلسی که قرار است به شما خوش بگذرد و یا ساعاتی را درآنجا بگذرانید راضی نباشید بهتر است که لباسی را برگزینید که در آن احساس خوبی را تجربه کنید.

پیراهن مجلسی پرنسسی دخترانه و زنانه

بهترین مدل های لباس مجلسی

پیراهن مجلسی استین دار زیبا

انواع بهترین مدل لباس های مجلسی هستند که می توانید حس خوبی را با آنها تجربه کنید. هر یک از مدل های لباس مجلسی جذابیتی را به شما می دهند، که می توانید با توجه به نوع ظاهر و سایز و اندام خود آنها را برگزینید.

لباس مجلسی شیک زنانه
90 مدل لباس مجلسی کره ای 2019 جدید و شیک
کلیک کن ببین

بسیاری از مدل های لباس مجلسی می تواند برای هر نوع اندام و تیپی زیبا باشند. برخی نیز با توجه به نوع سایز بندی و طرح و مدلی که دارند می توانند تن پوش مناسبی برای همه بوده و هر نوع لباسی که برازنده شماست را برگزینید.

پیراهن مجلسی پرنسسی کلاسیک

جذاب ترین مدل لباس های مجلسی دخترانه و زنانه در نوع طرح و رنگ بندی آنهاست. به خصوص در لباس های جدید مجلسی شما می توانید انواعی از کت دامن مجلسی، بلوز شلوار و پیراهن دکلته و اقسام آنها را مشاهده کنید.

بلوز و دامن شیک مجلسی زیبا

بیشترین مدل لباس های مجلسی در نوع فانتزی و تلفیقی از مدل های کلاسیک و مدرن هستند که بسیار هم زیباست. همینطور اگر می خواهید اندام شما در نوع مدل لباس مجلسی که می پوشید بدرخشد، می توانید انواع پیراهن های دکلته حریر و جلو باز، لباس های گیپور، لباس با طرح ها و برش های نامتقارن به سبک امروزی را برای خود با توجه به سایز و استایلتان برگزینید.

بلوز دامن شیک و مدرن

مدل لباس های مجلسی جدید و لاکچری

پیراهن مجلسی حریر تور

لباس های مجلسی زیبا و مدرن شامل سبک و طرح های نامنظم است که به اقسام و انواع مختلف کت دامن، لباس های جلو باز، بلوز شلوار و غیره خود نمایی می کنند. این مدل لباس ها دارای طرح های زیبا و برجسته ای هستند. همینطور استفاده از طرح های گلدوزی و خرج کاری ( طناب دوزی، سرمه دوزی و غیره ) در این مدل لباس ها بسیار است.

پیراهن مجلسی با یقه طرح دار

برخی دیگر نیز از مدل های لباس مجلسی ساده و برش دار هستند. اغلب لباس های مجلسی مدل جلو باز و طرح دار می باشند که در بیشتر سبک های دخترانه این گونه مدل ها را بیشتر می بینیم.

بلوز و شلوار لمه مجلسی

اقسام دیگر مدل لباس های جدید مجلسی را می توان در انواع تیشرت و تاپ و تونیک و این قبیل تن پوش ها خلاصه کرد که با توجه به طرح های برجسته و مدرن از زیبایی خاصی برخوردار می باشند.

پیراهن مجلسی شیک زنانه

مدل های لباس های مجلسی جدید از پارچه های به روز و طراحی شده امروزی می باشند. زیرا که در این مدل لباس ها نوع طراحی و دوخت و برشی که هر لباس دارد کاملا با مدل های قدیمی آن متفاوت است. دیگر انکه می توان این لباس ها را با تنوع  زیاد در مدل انتخاب کرد.

بلوز مجلسی زنانه

مدل لباس های مجلسی دخترانه شیک و مدرن

پیراهن گلدار زنانه

بعضی از اقسام مدل لباس های مجلسی دخترانه برای خانم های جوان تر از طرح های فانتزی تری برخوردارند. معمولا طرح هایی که برای این گونه مدل لباس های دخترانه طراحی می شود گل دار و یا رنگ و لعاب بیشتری از سایر مدل لباس ها دارد. زیرا که معمولا دختران جوان تر به لحاظ روحیه تنوع بیشتری را می پسندند و نیز مفانتزی تر هستند.

مدل شومیز مجلسی زنانه و دخترانه
11 مدل لباس مجلسی بلند برای خانم‌های خاص
کلیک کن ببین

کت دامن، پیراهن های طرح گل، لباس های چند تیکه برش دار فانتزی، لباس حریرو تور و این قبیل مدل لباس ها که بر روی آنها تزیینات شلوغ تری دارد می تواند برای دختر خانم های کمی جوان تر بهترین انتخاب برای لباس مجلسی شان باشد.

بلوز دامن طرح تور

همینطور انتخاب بهتر برای خانم های جوان طرفدار مد و فانتزی بودن پیراهن های پرنسسی و فشن فانتزی است. این گونه لباس ها علاوه بر لاکچری بودن و حس زیبایی را به دختر خانم های جوان علاقه مند به دیده شدن و به روز بودن می دهد. شما می توانید همواره با توجه به رنگ ظاهر و سبک و سلیقه ای که در انتخاب لباس مورد علاقه خود دارید، لاکچری بودن را با این قسم لباس های جذاب نیز تجربه کنید.

model lebas majlesi 32 1

دختر خانم ها معمولا دوست دارند تا با مدل های مختلف جذاب به نظر برسند. شما اگر دختر خانمی تپل و با رنگ پوست روشن هستید می توانید از مدل لباس های کوتاه و با رنگ تیره انتخاب کنید. همینطور لباس های حریر و الیاف نرم و نیز لباس های ایستا به شما خیلی می آید.

پیراهن گلدار مجلسی زیبا

در صورت داشتن ظاهری با رنگ پوست تیره و قدی بلند می توانید از رنگ بندی و طرح های فانتزی با رنگ شاد لباس های مجلسی استفاده کنید. همواره شما می توانید با نوع ارایش چهره و نوع استایل دبنی خود بهترین لباس مجلسی که برازنده ان هستید را انتخاب نمایید.

پیراهن مجلسی گلدار دخترانه و زنانه

مدل لباس مجلسی زنانه زیبا و جدید

پیراهن پرنسسی گلدار زنانه و دخترانه

 

پیراهن م

پیراهن مجلسی گیپور زنانه و ئخترانه

انواع مدل لباس های مجلسی زنانه زیبا و جدید را می توان در طرح های پیراهنی بلند؛ لباس های بلند استین دار، دکلته و کت دامن و این قبیل تن پوش ها مشاهده کرد.

مدل پیراهن مجلسی کوتاه و مدرن

زیرا که اغلب  مدل لباس های زنانه جدید برگرفته از مدل های متنوع و تلفیقی سبک های مدرن و کلاسیک می باشند. بنابراین انتخاب مدل لباس مجلسی زنانه را می توان بر اساس نوع طرح استین و یقه ای که دارد برگزید.

پیراهن مجلسی مدل کوتاه با طرح لمه

بعضی از مدل های مجلسی زنانه دارای طرح های شلوغ تر هستند. این لباس ها در سبک های کلاسیک و مدرن از  مدل های زیبا و نامنظم می باشند که جلوه خاصی را به آنها داده است.

مدل لباس مجلسی طرح دار

مدل لباس مجلسی شب

انواع مدل لباس مجلسی شب را می توانید در تن پوش های جدید مشاهده کنید.

مدل لباس شب مجلسی

لباس مجلسی شب یکی از تن پوش هایی است که باید در انتخاب ان کمی دقت کرد. زیرا که پوشیدن لباس های شب زیباباعث جذابیت در مجالس شبانه می شود. انتخاب لباس شب رویایی برای همه افرادی که قصد دارند تا در مجلس بدرخشند بهترین گزینه برای افراد خوش سلیقه و طرفدار مد می باشد.

لباس مجلسی شب زنانه و دخترانه
مدل لباس شب کوتاه دخترانه

بنابراین برای انتخاب لباس مجلسی شب بهتر است بعد از آنکه از مدل و طرح آن مطمئن شدید به نوع رنگ بندی و طراحی آن نیز توجه کنید. لازم است توجه داشته باشید از لباس هایی استفاده کنید که به شما حس خوب و خاص بودن را بدهد. بنابراین بهتر است در انتخاب لباس شب از رنگ های تیره استفاده کنید.

لباس شب مجلسی تور
لباس مجلسی برای افراد قد بلند
کلیک کن ببین

زیرا که انتخاب رنگ تیره برای لباس شب هارمونی خاصی را در مجالس شبانه به وجود می آوردٰٰ که می تواند برای خانم های خوش سلیقه جذاب باشد. لباس شب مجلسی در انواع مدل ها می تواند زیبا باشدٍٰ منوط به اینکه بتوانید هماهنگی خاصی را بین مدل و ظاهر خود برقرار کنید به طوریکه هارمونی خاصی را از لحاظ نوع لباس و مدل و ظاهر در شما ایجاد کند.

مدل لباس مجلسی براق و شیک

لباس مجلسی براق یکی از مدل تن پوش هایی است که می تواند برای خانم های زیباپسند جذابیت خاصی داشته باشد. این مدل لباس ها زیبایی و طراحی خاص خود را دارند.

مدل پیراهن مجلسی پرنسسی براق
پیراهن مجلسی براق کوتاه پرنسسی

لباس های براق مجلسی برای مهمانی های شبانه بهترین گزینه هستند. این لباس ها دارای طراحی خاصی هستند که می تواند برای دختران و زنان جوان جذاب باشد. بهتر است مدل لباس های براق برای خانم های چاق از نوع دو تیکه و یا با رنگ بندی تیره باشد. همینطور لباس های براق تیره و پوشیده برای خانم های چاق می تواند بهترین گزینه در این نوع مدل تن پوش ها برای جذابیت باشد.

پیراهن مجلسی براق زیبا

لباس های براق زیبا در مدل های متنوع و طراحی های جذاب را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. شما می توانید نمونه ای از انواع مدل لباس های زیبای مجلسی براق را در سایت مشاهده کرده و برای انتخاب و خرید از آنها ایده بگیرید.

مدل لباس های مجلسی با اکسسوری زیبا و مدرن

لباس مجلسی با اکسسوری خاص

هر یک از مدل لباس های مجلسی می تواند با اکسسوری مخصوص به خود زیبا و جذاب باشد. مدل لباس های زیبای مجلسی با اکسسوری خاص خود می تواند جذابیت را به شما هدیه بدهد. این لوازم جانبی می تواند دارای طرح های خاصی باشد که با توجه به نوع لباس های مجلسی می توانید انها را جور و هماهنگ کنید.

لباس مجلسی با لوازم اکسسوری زیبا

اکسسوری زیبا برای مدل لباس های مجلسی دخترانه می تواند شامل انواع لوازم زینتی براق و دارای طرح های شلوغ و تزیینی با طراحی ظریف باشد. نیز می توانید از مدل های اکسسوری با طراحی سنتی و مدرن برای میهمانی های شبانه با لباس  مجلسی های طرح دار استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی طرح دار مدرن

همینطور اگر برای مدل های لباس مجلسی لوازم اکسسوری خاصی را در نظر دارید بهتر است تا از کیف و کفش و زیور آلاتی استفاده کنید که به مدل تن پوش شما بیاید. معمولا انتخاب لوازم اکسسوری باید از طرح ها و مدل هایی باشد که جلوه لباس مجلسی تان رابیشتر کند. انتخاب اکسسوری با لباس های دکلته و نیز انواع پیراهن های مجلسی باید که از نوع طرح های شلوغ باشد.

لباس مجلسی شیک و کلاسیک
چگونه یک لباس مجلسی مناسب انتخاب کنیم؟
کلیک کن ببین

بهتر است که برای هارمونی زیبا در تیپتان از لوازم اکسسوری با تعداد اندک استفاده کنید. همینطور برای اینکه بتوانید از مدل تیپ هایی که می گذارید با اکسسوری خاصی که دارید احساس خوبی به شما دست دهد، بهتر است که با هر مدل لباسی که بر تن می کنید، از وسایل ساده ای استفاده نمایید.

در مدل لباس مجلسی با طرح زینتی مدل های لوازم اکسسوری با توجه به نوع پوششی که هر یک از طرح ها دارد می تواند متفاوت باشد. این اکسسوری ها شامل انواع زینتی هایی می شود که شما می توانید به وسیله آنها تیپ جذاب تری داشته باشید.

لباس مجلسی زنانه و دخترانهب طرح تور

مدل لباس مجلسی طرح لمه و مخمل

پیراهن لمه مجلسی زنانه و ذخترانه

مدل لباس های مجلسی طرح لمه یکی از زیبا ترین و بهترین مدل های تن پوش ها برای میهمانی هاست. این مدل لباس ها دارای طرح های متنوعی هستند که چشم هر بیننده را به خود جلب می کند. زیرا که مدل لباس های لمه و مخمل جزو به روز ترین تن پوش های مجلسی امروزی می باشند. بنابراین شما می توانید با استفاده از این مدل لباس ها تیپ های جذابی را برای خود در مجلس داشته باشید.

دیگر آنکه مدل های لباس های مجلسی طرح لمه و مخمل می تواند برای همگان زیبایی خاصی داشته باشد. زیرا که طراحان با استفاده از مدل های متنوع در نوع لباس مجلسی توانسته اند تا از طرح های لمه و مخمل در هر تن پوشی برای جذابیت بیشتر بهره ببرند.

پیراهن مخمل مجلسی شیک

خانم هایی که خیلی چاق و نیز از سایز درشتی برخوردار هستند می توانند از لباس های طرح لمه با چین و تیکه های کمتر استفاده کنند. این لباس ها برای جذابیت نیاز به مدل و طرح های ساده دارند. برای اینکه بتوانید با این مدل لباس ها جذاب به نظر برسید بهتر است این تن پوش ها را با اکسسوری خاص و ساده انتخاب کنید. بهترین اکسسوری برای مدل لباس های مخمل و لمه می تواند دارای طرح های کلاسیک و مدرن باشد.

پیراهن لمه مجلسی شیک

این لباس ها اگر چه بسیار زیبا هستند ولی بهتر است که با توجه به نوع ظاهر و استایل بدنی هر فردی با سلیقه و هارمونی خاصی انتخاب شود.

پیراهن مجلسی با طرح لمه

لباس مشکی مجلسی

مدل لباس مشکی مجلسی

لباس های مشکی مجلسی نیز همانند سایر تن پوش های جدید برای مهمانی زیبایی خاص خود را دارند. این لباس ها برای کلیه افراد و هر گونه رنج سنی قابل پوشیدن می باشد. در نمونه هایی که در این مطلب می بینید شما می توانید با انواع مدل لباس های مجلسی مشکی آشنا شوید.

لباس مجلسی مشکی ساده
پیراهن مجلسی مشکی دخترانه

لباس های مشکی مجلسی از مدل و طرح های گیپور، تور، لمه، حریر و غیره می تواند باشند. مهم این است که شما با این مدل لباس ها جذاب به نظر بیایید.

پیراهن مشکی مجلسی با طرح گلدوزی شده
انواع مدل لباس های مجلسی ایرانی
کلیک کن ببین

پیشنهاد ما به خانم های چاق و سفید پوست برای جذاب تر شدن این است، که چنانچه مایل بودید تا در مجلسی بدرخشید بهتر است که مدل لباس های مشکی را نیز امتحان کنید.

پیراهن مشکی حریر تور

همینطور خانم هایی که تمایل به پوشیدن لباس هایی با رنگ تیره در مجلس هستند می توانند که انواع مدل لباس های مجلسی در رنگ مشکی را نیز امتحان کنند.

پیراهن مشکی مجلسی با مدل آستین جدید

سایر مدل لباس های مجلسی

مدل لباس مجلسی رویایی

مدل لباس های مجلسی همه روزه در حال تغییر است. برای همین انواع مدل و طرح های لباس مجلسی نیز متنوع تر و رو به افزایش می باشند.

پیراهن مجلسی مدل پرنسسیکوتاه

شما می توانید مدل های لباس مجلسی را به طور فراوان و مختلف در سایت های مد و همینطور مجلات لباس ببینید. خوبی این طرح ها این است که شما می توانید با کمترین هزینه در پول و وقت خود بهترین لباس های مجلسی را داشته باشید. دیگر آنکه برای مدل لباس مجلسی دلخواه خود نیاز نیز وقت زیادی صرف نمایید.

لباس مجلسی طرح تور جدید

از دیگر ویژگی های لباس های مجلسی مدرن این است که شما هر مدلی را به دلخواه و آنچه گه مد نظر دارید در بین این تن پوش ها پیدا می کنید. و دیگر نیاز نیست که وقت و هزینه خود را برای تهیه و دوخت مدل لباس دلخواه خود صرف پیدا کردن خیاط خوب کنید.

لباس های مجلسی با طرح های متنوع

 

لباس مجلسی مدل سرهمی

این نمونه های لباس مجلسی به شما کمک  می کند تا از طرح و مدل های جدید آگاهی پیدا کنید. نیز بتوانید مدل لباس مجلسی دلخواه خود را بر اساس آنچه که می خواهید انتخاب نمایید.

مدل پیراهن مجلسی کوتاه و بلند زنانه و دخترانه
لباس مجلسی با طرح آستین جدید

مدل لباس مجلسی برای افراد چاق و باردار

خانم های چاق و باردار نیز می توانند از بهترین مدل های لباس مجلسی بهره گیرند. نمونه هایی که در زیر می بینید بخشی از این مدل لباس های مجلسی برای خانم های چاق و باردار می باشد.

مدل لباس مجلسی برای افراد باردار

 

مدل لباس بارداری مجلسی با طرح گل
لباس مجلسی سایز بزرگ

 

لباس مجلسی مشکی برای افراد چاق

سایر نمونه های مدل لباس های مجلسی

سایر نمونه های لباس مجلسی در ادامه این مطلب آمده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از ان نمونه ها مدل های خاص خود را در انتخاب مدل لباس مجلسی برگزینید.

پیراهن مجلسی دکلته
پیراهن مجلسی زنانه تور

 

پیراهن مجلسی مدل دنباله دار

 

پیراهن مجلسی با مدل آستین جدید

 

پیراهن مجلسی مدل دوتیکه زنانه

 

پیراهن های مجلسی پرنسسی جدید

 

پیراهن های زیبای مجلسی

 

لباس های عروسکی مجلسی

نکته مهم

انتخاب لباس مجلسی یک چیز سلیقه ای است. شما فقط بایستی نکات مهم را در گزینش این تن پوش ها چه از لحاظ راحت بودن، شیکی و نوع استایلی که دارید در نظر داشته باشید. همینطور بهتر است مدلی را انتخاب کنیدکه به شما بیاید.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

چنانچه تمایل به خواندن مطالب مربوط به مد لباس مجلسی هستید می توانید مقالات بعدی ما را در سایت مُدسازی دنبال کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.