بهترین مدل مانتو مد روز

بهترین مدل مانتو مد روز

در مانتو های امروزی می توان انواع مدل ها را پیدا کرد. انواع مدل مانتو مد روز  در طرح های اداری، مجلسی و غیره را در این مطلب با نمونه هایی که برایتان شرح خواهیم داد می توانید مشاهده کنید که تن پوش جذابی نیز دارند.

مدل مانتو مد روز زیبا
مدل مانتو مد روز زیبا

انواع مدل مانتو مد روز

مدل مانتو های جدید دارای طرح های مختلف و زیبایی هستند که طرفداران خاص خود را دارند. این مانتوها اقسام مدل های کلاسیک، فانتزی، راسته، کت دامنی، نامتقارن، برش دار و غیره را در بر می گیرد.

مدل مانتو بلند مد روز
مدل مانتو بلند مد روز

در بعضی مدل مانتو ها می توان انواع سبک های جدید را مشاهده کرد که دارای طرح های شلوغی هستند.

مدل مانتو با طرح زیبا
مدل مانتو با طرح زیبا

همچنین رنگ بندی، نوع طرح اندامی، جنس پارچه، مدل های چند تیکه و غیره نیز می تواند در انواع جدید ترین مانتو ها قرار گیرد.

مدل مانتو با طرح آستین چین دار
مدل مانتو با طرح آستین چین دار

زیباترین مانتو ها آنهایی هستند که از تلفیق چند مدل و رنگ بندی تضاد به وجود آمده اند. مدل مانتو ها با طرح های شلوغ بیشترین طرفدار را در بورس تن پوش های بیرونی به خود اختصاص داده اند.

مدل مانتو مجلسی شیک
مدل مانتو مجلسی شیک

مدل مانتو های مد روز همچنین می توان گفت که چند منظوره می باشند، و از آنها می توان علاوه بر بیرون رفتن برای مجلس یا مهمانی نیز استفاده کرد.

55 مدل آستین مانتو جدید و شیک
کلیک کن ببین
مدل مانتو با طرح های شیک و مدرن
مدل مانتو با طرح های شیک و مدرن

پوشیدن این مانتو ها با لوازم اکسسوری ویژه به جذابیت تیپ شما اضافه تر می کند. معمولا استفاده از مانتو های مدل دار مد روز لوازم جانبی خاصی را می طلبد که در ادامه به آن می پردازیم.

مانتو زنانه با استین گشاد
مانتو زنانه با استین گشاد

انتخاب مدل مانتو مد روز و هماهنگ کردن آن با لوازم اکسسوری خاص

لوازم اکسسوری خاص می تواند شامل کیف، کفش، کمربند، ساعت و اینگونه وسایل جانبی باشد که به شما کمک می کند تا جذاب تر بدرخشید و ظاهر خوش تیپی داشته باشید.

مانتو بلند زنانه مد روز
مانتو بلند زنانه مد روز

به عنوان مثال چنانچه برای ظاهر خود مدل مانتو با طرح های شلوغ را می پسندید که بسیار امروزی و سبک جدید می باشد. بهتر است که از کیف و کفش ساده تر استفاده کنید و تا حد ممکن پاشنه های کفش خود را کوتاه انتخاب نمایید.

مانتوی شیک مجلسی زنانه
مانتوی شیک مجلسی زنانه

یا اینکه اگر کفش شما پاشنه نوک تیزی دارد، مدل مانتو های قد و سایز مدیوم، و کمی مجلسی و کلاسیک تیپ شما را عالی و جذاب تر می کند.

مانتو تور زنانه جدید
مانتو تور زنانه جدید

در برخی موارد نیز  استفاده از اکسسوری خاص مثل کمر بند، گردنی، گوشواره و یا بند ساعت پهن برای مانتو هایی با مدل نامتقارن که دارای برش های خاص و نا منظمی هستند، همینطور سبک های فانتزی و کلاسیک و یا دوخت های زیبا و شیک می تواند بسیار مناسب باشد.

انتخاب بهترین مدل های مانتو
کلیک کن ببین
مدل مانتوی مد روز
مدل مانتوی مد روز

همیشه می توان با یک نوع وسایل اکسسوری خاص چندین مدل مانتو را انتخاب کرده و برای تیپ خود تان هماهنگ و جور نمایید.

مانتوی بلند شیک زنانه
مانتوی بلند شیک زنانه

باید بدانید که ست کردن تمامی موارد گفته شده با توجه به مدل مانتویی که انتخاب کرده اید و لوازم اکسسوری خاص فقط نیاز به کمی دقت و ظرافت دارد که بتوانید با توجه به سایز و ظاهرتان آنها را هماهنگ نمایید.

مدل مانتو روز
مدل مانتو روز

بعضی از انواع مدل مانتو مد روز نیز هستند که نیاز به لوازم اکسسوری ندارند، بلکه می توانید از کیف و کفش ساده نیز برای ست کردن و هماهنگی با تیپ خود نیز استفاده کنید. به عنوان مثال مانتو هایی با یقه های مدل دار شلوغ و یا تزیین شده، و یا انواع طرح های زینتی بر روی بعضی تن پوش های جدید، می تواند ظاهر جذابی برای شما ارایه دهد.

مدل مانتو های زنانه شیک و کلاسیک
مدل مانتو های زنانه شیک و کلاسیک

مدل مانتو مد روز مجلسی و شیک

مدل مانتو های مد روز در سبک های مجلسی نیز بسیار زیبا هستند.  مانتو هایی که یقه و آستین طراحی و دوخت عالی و شیکی داشته باشند، جزو جدید ترین مدل های مجلسی می باشند.

مانتو مدل روز جلو باز
مانتو مدل روز جلو باز

همچنین مدل مانتو مد روز می تواند شامل انواع طرح های زیبا و کلاسیک و تلفیقی از چند نوع سبک مختلف باشد.

مانتو به سبک مدرن
مانتو به سبک مدرن

به عنوان مثال می توان بعضی از طرح های سنتی و یا دوخت های تزیینی را بر روی مانتو های جدید مشاهده کرد، که با مدل های کلاسیک و سبک های امروزی جذابیت خاصی را برای این تن پوش ها ایجاد کرده است.

مدل مانتو های به طرح گیپور و تور
مدل مانتو های به طرح گیپور و تور

بعضی دیگر از انواع مدل مانتو های جدید در طرح های ساده تر جذابیت و زیبایی خود را نشان داده اند. این مانتو ها که کاملا از طرح های ساده ای بوده و فقط  از لحاظ جنس پارچه و نوع دوخت جدید و مدرن هستند دارای سبک ها و مدل های کلاسیک و فانتزی خاصی می باشند

مانتو به طرح ساده و مد روز
مانتو به طرح ساده و مد روز

پایه اصلی این گونه مانتو ها طرح های مدرن و کلاسیک بوده که  زمینه ای برای طراحی سایر مدل ها بر روی آنها هستند.

مدل مانتو مدل دار بلند
مدل مانتو مدل دار بلند

مدل مانتو مد روز زنانه شیک

مدل مانتو های مد روز زنانه نیز با کمی تغییرات در یقه و آستین انواع مختلفی دارد، که  تنوعب سیار ی را به وجود آورده است. طراحان این گونه مانتو ها باتدابیری که برای طرح های این تن پوش ها در نظر گرفته توانسته اند تا بهترین و زیباترین مدلها را عرضه بازار نمایند.

مدل مانتو مد روز بلند
مدل مانتو مد روز بلند

مدل مانتو مد روز زنانه شامل انواع سبک های کلاسیک، جلوباز، چند تیکه، طرحهای پرکار و غیره می باشند، که در نوع دوخت و برش با هم متنوع و مختلف هستند.

همینطور پارچه های به کا رفته در مانتو های زنانه مد روز دارای  رنگ بندی خاص و طرح های گوناگونی می باشند که زیبایی و جلوه ویژه ای را به آنها داده است.

مدل مانتو های مد روز زنانه
مدل مانتو های مد روز زنانه

انواع یقه های بزرگ و شل و یا بدون یقه و دارای یقه و برش های نامتقارن، آستین های کلوش با دامن های فون و یا غیره جزو جدید ترین مدل های مانتو زنانه است که طراحی های جدید تر نیز در همین برش ها و نوع دوخت تلفیقی از چند مدل و طرح خلاصه می شود.

انواع مدل مانتو مد روز
انواع مدل مانتو مد روز

مدل مانتو مد روز دخترانه

اغلب مدل مانتو مد روز دخترانه در طرح های اندامی تری هستند که کمی فانتزی تر از لحاظ رنگ و مدل  به نسبت سبک زنانه ان می باشند. زیرا که بیشترین مانور را می توان در مدل مانتو های دخترانه انجام داد، زیرا که سایز و اندام و تنوعی که دختران جوان می پسندند نیز بیشتر است.

مدل مانتو های آمیخه با طرح جدید و قدیم
مدل مانتو های آمیخه با طرح جدید و قدیم

معمولا دختر خانم های جوان به دلیل تنوع یا مدل های خیلی پرکار را می پسندند، و یا اینکه از طرح های بسیار ساده در مانتو لذت می برند.

مدل مانتو طرح زیبا
مدل مانتو طرح زیبا

آنها مانتو هایی را می پسندند که بیشتر بتوانند در ان راحت و یا زیبا به نظر برسند و با توجه به بورس بازار بهترین مدل های مانتو برای آنها می تواند شامل جلو باز، کوتاه، مدل مانتو های فانتزی با استین های کوتاه و یا سه ربع، یقه های باز و یا نامنظم و غیره باشد.

مدل مانتو تلفیقی مد روز
مدل مانتو تلفیقی مد روز

مدل مانتو های دخترانه کوتاه با سبک های فانتزی با رنگ بندی متنوع و کلاسیک یکی از بهترین گزینه ها برای دختران جوان است. ناگفته نماند که بعضی از مدل های مانتو ها با طرح های تلفیقی قدیم و جدید هستند، که توی بورس بوده و تن خور خوبی نیز دارند.

مدل مانتو شیک فانتزی
مدل مانتو شیک فانتزی

همینطور استفاده از لوازم جانبی پر زرق و برق و اکسسوری های عجیب و غریب که به نوعی کلاسیک و خاص هستند با مدل مانتو های ساده با سبک های مدرن بیشترین طرفدار در بین دختران کمی جوانتر را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.