لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی

یکی از زیباترین مدل های لباس عروس که هر روزه به طرفداران آن اضافه می شود، لباس عروس مدل ماهی است این مدل لباس مناسب افراد با ظاهر و فرم بدنی      بی نقص و زیبا با قد بلند است و در انواع آستین دار، پوشیده، دکلته و آستین حلقه ای و انواع پارچه های نظیر ساتن، حریر، گیپور و … وجود دارد. در ادامه با ما باشید تا در خصوص لباس عروس مدل ماهی بیشتر بدانید.

لباس عروس مدل ماهی

 

همه چیز درباره لباس عروس مدل ماهی

اکثر خانم ها برای روز عروسی به دنبال مدل های خاص و جدید هستند ولی هر مدل و طرحی زمانی زیبا و شیک است که در بدن فرد هم زیبایی خود را از دست ندهد و کاملاً موزون با فرم بدن باشد. لباس عروس اگر به درستی و طبق معیارها انتخاب شود خاطره ی لذت بخشی را برای همیشه در ذهن افراد ثبت می کند. از مدل های متنوع و جذاب لباس عروس می توان به لباس عروس مدل ماهی اشاره کرد که همیشه و در همه‌ی دهه ها نظر شیک پوشان را به خود جلب کرده است ولی آیا همه‌ی افراد قادر به پوشیدن این مدل هستند؟ در زیر به معرفی بیشتر آن می پردازیم.

مدل لباس عروس ایتالیایی
کلیک کن ببین

لباس عروس مدل ماهی

 

معرفی لباس عروس مدل ماهی

یکی از پرطرفدارترین مدل های لباس عروس، لباس عروس مدل ماهی است. این مدل هر ساله در ژورنال های جدید دیده می شود و هیچ‌وقت جزو لباس عروس از مد افتاده نبوده است. لباس عروس مدل ماهی را می توان با انواع پارچه ها نظیر ساتن، حریر و گیپور دوخت. این لباس با زیبایی خاصی که دارد بیشتر مناسب خانم های درشت اندام و البته با زیبایی و فرم بدنی خاص است. عروس خانم های با قد بلند و اندام کشیده و برجستگی های بدنی مناسب، بدون شک بهترین و اولین انتخابشان لباس عروس مدل ماهی یا لباس عروس مدل پری دریایی است. قسمت دامن این مدل بسته به سلیقه افراد می تواند متفاوت باشد ولی در بیشتر مدل ها عرض دامن بیشتر است تا جلوه زیباتری به اندام بدهد.

لباس عروس مدل ماهی

 

انواع لباس عروس مدل ماهی

انتخاب لباس عروس برای افرادی که قد بلندی دارند و اندام متناسب و زیبایی دارند بسیار آسان است و بیشتر مدل های لباس عروس بر تن این افراد زیبا است ولی با انتخاب لباس عروس مدل ماهی زیبایی های اندام بیشتر دیده می شود. این مدل لباس عروس دسته بندی زیادی دارد که مدل آستین دار آن با انواع آستین های بلند، کوتاه و حلقه ای وجود دارد همچنین مدل دکلته و حتی مدل کاملاً پوشیده نیز وجود دارد. داشتن پوست صاف و بدون کک و مک و جوش و همچنین میزان راحتی افراد در لباس در تعیین میزان پوشیدگی لباس مؤثر است. لباس عروس مدل ماهی با آستین حلقه ای و دکلته برای افرادی که بالاتنه نسبتاً درشتی دارند زیبا است و این مدل به هیچ عنوان برای افراد با بالاتنه ریز و استخوانی، اصلاً توصیه نمی شود. اگر همچنان دوست دارید لباس مدل ماهی با مدل بالاتنه باز استفاده کنید. از مدل هایی استفاده کنید که از تورهای نازک برای قسمت سینه و آستین در آن ها استفاده شده و تکه های دانتل کار شده بر روی آن ها تا حدودی جلب توجه به این قسمت ها را کم می کند.

25 عکس لباس عروس
کلیک کن ببین

از دیگر انواع لباس عروس مدل ماهی یا پری دریایی، مدل دنباله دار است. این نوع لباس عروس برای افراد با قد بلند مناسب است و برای افرادی که قد کوتاهی دارند به هیچ وجه انتخاب صحیحی نیست. دنباله در این لباس کاملاً سلیقه ای است و اگر تحمل یک روز سختی را دارید می توانید از دنباله های بلند و یا اینکه راحتی را ملاک خود قرار می دهید از دنباله ی گیپور کوتاه استفاده کنید.

لباس عروس مدل ماهی

 

پیشنهاد مطالعه مدسازی: لباس عروس ایرانی  ،  لباس عروس ۲۰۱۹

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.