لباس نامزدی عروس

لباس نامزدی عروس

جشن نامزدی اولین جشنی است که عروس خانم به فامیل معرفی می شود پس مهم ترین چیز در این جشن زیبا و مرتب بودن است. استفاده از رنگ های جذاب و روشن با توجه رنگ پوست و همچنین مدلی زیبا و جدید با جنس پارچه عالی در لباس نامزدی عروس می تواند به درخشش شما بیفزاید.

لباس نامزدی عروس

 

همه چیز درباره انواع لباس نامزدی عروس

اولین جشن در روال ازدواج، جشن نامزدی است که مدت زمان آن از وعده ی ازدواج تا زمان عقد است. پوشیدن لباس مناسب عروس برای این جشن مانند سایر جشن ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. بسیاری از خانم از لباس نامزدی عروس سفارشی یا مدل های آماده، با توجه به نوع مراسم انتخاب می کنند. در زیر با انواع لباس نامزدی عروس آشنا می شویم تا انتخاب در این زمینه با سهولت انجام پذیرد.

 

ویژگی لباس نامزدی عروس

انتخاب لباس نامزدی عروس به اندازه ی لباس عروس مهم است و اگر به درستی و طبق معیارها انتخاب نشود حسرت آن همیشه بر جای می ماند. اولاً در انتخاب لباس به فرم بدن و رنگ پوست توجه کنید هر لباسی مناسب هر ظاهری نیست. از لباس نامزدی های که بسیار شبیه به لباس عروس هستند دوری کنید. امروزه بهترین لباس نامزدی عروس هایی طراحی شده اند که از قسمت کمر باریک هستند و جذابیت زیادی به قد بلندها و لاغر اندام ها می دهد. با توجه به قد و نسبت چاقی و لاغری باید تزئینات لباس در بهترین مکان ممکن باشد. تزئینات لباس در حوالی کمر برای افراد چاق به خوش اندام بودن آن‌ها کمک می کند.

مدل لباس نامزدی ایرانی
کلیک کن ببین

بهترین لباس نامزدی عروس در جنس های زیادی وجود دارد. ولی بیشتر جنس های مورد استفاده گیپور، حریر، دانتل و ساتن می باشد که به زیبایی بر روی بدن می نشیند و ترکیب دو جنس از این پارچه در مدل لباس، فوق العاده شیک می شود.

لباس نامزدی عروس

 

انواع لباس نامزدی عروس

تنوع در طرح و رنگ لباس نامزدی عروس به حدی زیاد است که جوابگوی تمامی سلایق است. از بین طرح های جدید و شیک که امروزه طرفداران خاص خود را دارد می توان به انواع پیراهن های مجلسی کار شده و ساده، انواع پیراهن های کوتاه پرنسسی، مدل های بلند با دامن پفی، انواع بلوز و دامن های زیبا و مجلسی، مدل هایی با یقه های باز و پوشیده، انواع پیراهن های پوشیده و بدون آستین یا آستین حلقه و صدها مدل دیگر موجود می باشند که اگر به درستی انتخاب شوند می توانند بر روی بدن درخشش و جلوه بی نظیری داشته باشند. مدل لباس را طبق مراسم خود انتخاب کنید اگر مراسم شلوغی دارید مدل لباس کار شده و مجلسی بهتر است مثل پیراهن های مجلسی دنباله دار، ولی اگر مجلسی ساده دارید می توانید به همان میزان پیراهن یا بلوز و دامن ساده تری انتخاب کنید.

60 عکس لباس عروس لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

لباس نامزدی عروس

 

رنگ لباس نامزدی عروس

رنگ لباس نامزدی عروس در تمامی قومیت ها متفاوت است. ولی در تمامی فرهنگ و آداب رسوم توصیه به استفاده از رنگ روشن نظیر آبی روشن، صورتی، نباتی، کرم و یاسی می باشد. ولی امروزه مدل های زیادی با رنگ های تیره تر نظیر قرمز، سبز، آبی و بنفش نیز وجود دارند که زیبایی خاصی دارند. حتی مدل های زیبایی با ترکیب دو رنگ نیز وجود دارند. در انتخاب بهترین لباس نامزدی عروس با توجه به رنگ پوست خود، رنگ لباس را نیز انتخاب کنید. حتی می توانید رنگ لباس خود را با پیراهن یا کراوات داماد ست کنید. استفاده از گل و شکوفه های تیره تر از رنگ لباس باعث کم سن و سال نشان دادن شما می شود. سعی کنید مدل لباس نامزدی متفاوت از مدل لباس عروس باشد تا در انتخاب لباس عروس در آینده دست تان باز باشد.

 

پیشنهاد مطالعه مدسازی :

65 مدل لباس نامزدی شیک و جدید
کلیک کن ببین

 

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. Yasin mohammedi گفت:

    لباس عروسی زنانه الازم دارم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.