انتخاب بهترین طرح مدل مانتو

طرح مدل مانتو

طرح مدل مانتو می تواند در جذابیت تاثیر بگذارد. بنابراین ما در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با انواع طرح های مانتو آشنا کنیم.  شما می توانید از نمونه های موجود در این مقاله ایده گرفته و تیپ خود را با توجه به آنچه که از جذابیت مد نظرتان می باشد هماهنگ کنید.

انواع مدل مانتو
انواع مدل مانتو

انواع طرح مدل مانتو شیک و فانتزی

معمولا امروزه مانتو های جدید از طرح های ساده تری برخوردارند. از جمله طرح هایی که می توانید بر روی لباس و یا مانتو های شیک و جدید ببینید، می توان به طرح کاشی، شیرین و فرهاد، اسلیمی، اصفهان، برش دار، نامتقارن و کلاسیک و غیره اشاره کرد.

دنیای طراحی مد مدل مانتو
دنیای طراحی مد مدل مانتو

هر مدل مانتویی با هر طرحی می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. منوط به اینکه آن مدل چه نوع سبک و جنسی دارد، و با طرحی که به آن بخورد هماهنگ و جور باشد.

انواع مدل مانتو های شیک
انواع مدل مانتو های شیک

به عنوان مثال نمی توان طرح های اسلیمی را بر روی هر پارچه و مدلی طراحی نمود. البته نوع طراح و سلیقه مد مانتو در هر شرکت و تولیدی فرق می کند. بسته به نوع و طبقه بندی پارچه و مدل نیز طرح ها هم متفاوت است.

55 مدل مانتو مرجانی شیک و لاکچری 2019
کلیک کن ببین
سبک های مدل مانتو
سبک های مدل مانتو

بهترین طرح های مدل مانتو دخترانه

طرح های مدل مانتو در سبک های دخترانه معمولا فانتزی بوده و رنگ بندی متنوع و زیبایی هم دارند. این مدل ها با طرح های کلاسیک، چهارخانه، شلوغ، گلدوزی های نامتقارن و غیره هستند، که تعداد آنها هم بسیار است.

یک نوع مدل مانتو با طرح سنتی
یک نوع مدل مانتو با طرح سنتی

روز به روز به سبک های مدل مانتو افزون تر می شود، و هر طراحی نوعی دوخت را به عنوان طرح جدید برای مدل مانتو ارایه می دهد.

دنیای مد با طرح های زیبای مانتو
طرح های زیبای مانتو

بنابراین نمی توان گفت که برای مدل مانتو جدید باید سبک خاصی را دنبال کرد. همچنین اگر که در دنیای مد طرفدار یک مدل و یا طرح هستید، می توانید  مانتو های متنوع تری را از آن بینید که کاملا شبیه به سبک های قدیم و یا به طور کل از آن فاصله گرفته است.

مدل مانتو با طرح گل
مدل مانتو با طرح گل

در هر حال شما هر گونه مدل مانتویی را با هر طرحی انتخاب کنید باید که سبک آن را پسندیده و بتوانید از آن لذت برده و مدت نسبتا بیشتری از آن نیز استفاده کنید. همینطور بعضی از طرح های مدل مانتو ها زود از بورس خارج می شود و به اصطلاحی دموده می گردد.

انواع مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین

مانتو های زیبا با طرح های مدرن

بنابراین برای هر چه زیباتر شدن بهتر است به دنبال طرح های ساده تر از همان سبک در مدل مانتوی انتخابی خود باشید، تا بتوانید بیشتر از آن استفاده کنید.

مانتو با طرح پارچه زیبا
مانتو با طرح پارچه زیبا

انواع طرح مدل مانتو زنانه شیک

طرح های مدل مانتو برای زنان اغلب در سبک های طراحی های منظم، نامتقارن، ترنج، برش های چند تیکه و غیره خلاصه می شود. گاهی اوقات مدلی را انتخاب می کنید که بسیار ساده و شاید قدیمی هم باشد ولی همین سبک به تازگی توی بورس باشد.

انواع زیبای مانتو های شیک زنانه

همینطور اگر بعضی مدل مانتو های زنانه را مشاهده می کنید که به نظرتان خیلی عجیب و غریب هستند، این طرح ها به نوعی سبک جدیدی را از کارهای طراح آن به نمایش می گذارد.

مانتوی شیک با طرح رنگی

در بین مدل مانتو های زنانه آنچه که بیش از همه مهم است، اینکه زنان از لحاظ سایز با دختران متفاوت ترند ومعمولا مدل های مانتو زنانه در سبک شیک و جذاب طوری طراحی می شود تا اندام و تیپ آنها را جذاب  تر نشان دهد. همینطور این مانتو ها مدرن و مناسب نیاز زنان با توجه به سن و ظاهرشان طراحی شده اند.

مدل مانتو اسپرت و راهنمای خرید آن
کلیک کن ببین

مانتو با طرح های اسلیمی

جدید ترین مانتو های زنانه شیک معمولا طرح های شلوغ تر و به اصطلاح پر کاری دارند. گاهی طرح مدل مانتو زنانه ای را می توان در میان آنها مشاهده کرد که تلفیقی از سبک های قدیمی و تضاد امروزی است.

مانتو با طرح کلاسیک و فانتزی

نوع طرح هر مدل مانتو زنانه و چه دخترانه بسته به نوع برش و دوخت و پارچه ای که در آن به کار رفته است می تواند متفاوت باشد. اما به هر حال می توان گفت یک نوع مدل مانتو می تواند هر روز و یا در فاصله زمانی کوتاه بورس بازار شده و بعد از مدت کوتاهی نوع جدیدتر آن و یا به طور کلی سبک آن متفاوت باشد.

مانتو مجلسی زیبا

طرح مدل مانتو جدید

در حال حاضر می توان انواع طرح های جدید برای مدل مانتو ها به انواع طراحی های زیبا و شیک اعم از گلدوزی، منجوق دوزی، طناب و سنگ دوزی، برش های فانتزی ، طرح های برجسته و غیره منسوب دانست.

مدل مانت مجلسی با طرح شیک

دیگر آنکه برای انواع مدل مانتو هایی که ارایه می شود، طراحی هایی در نظر گرفته شده است که فقط برای آن نوع تن پوش می تواند مناسب و جذاب باشد.

مدل مانتو تهرانی جدید
کلیک کن ببین

انواع بهترین طرح مدل مانتو

مانتو های دخترانه و زنانه در هر سبک و مدلی بستگی به ظرافتی و سلیقه ای که شما آن را می پسندید، زیبا و جذاب است.

دنیای مد مانتو با طرح های زیبا

طراحی لوازم اکسسوری با مدل مانتو

در بعضی مدل مانتو ها لوازم جانبی به همراه آن نیز عرضه می شود، که همه آنها طرح های مختلفی دارند. به عنوان مثال مانتو هایی که به همراه شال و یا شلوار آماده و عرضه می شود، خود نیز طراحی های جالبی دارد، که می توانید آنها را نیز انتخاب کنید.

مدل مانتو با طرح یقه نامتقارن

همینطور در بعضی موارد نیز مانتو ارائه شده به همراه زیورآلات و وسایل اکسسوری عرضه بازار می شوند، که این نوع سبک ها نیز طراحی جدید طراحان است که علاقه مندان زیادی را بتواند جذب این گونه مدل ها بکند.

مدل مانتو با طرح ساده

از انواع دیگر مدل مانتو های جدید دوخت سنگ های قیمتی بر روی آنهاست که نیازی به لوازم اکسسوری خاصی ندارد، بلکه می توانید آنها را بدون نیاز به زیورآلاتی بپوشید.

دنیای طرح مدل مانتو

دنیای طرح های مدل مانتو بسیار متنوع هستند . با هر سلیقه ای که بخواهید می توانید انواع سبک ها را برای ظاهر و تیپ خود انتخاب کنید. این بستگی به شما دارد تا چه نوع سلیقه و ایده ای را بپسندید.

انواع بهترین و جدید ترین مدل مانتو های زنانه
کلیک کن ببین

همینطور برای شیک بودن همواره شما نیاز دارید تا طرح هایی را در مدل مانتو ها انتخاب کنید که انها را دوست دارید، و خیلی دیرتر کهنه می شوند.

دنیای مد در طرح های زیبای مدل مانتو

همیشه بهترین طرح ها در مدل مانتو ها آنهایی هستند که بیشترین کارآیی را از لحاظ جنس پارچه داشته باشند. زیرا که بعضی از طرح ها به خاطر پارچه های آنها ماندگاری دارند.

مدل مانتو ها با طرح شیکمعمولا طرح های گلدوزی و پارچه هایی که طرح های فانتزی ظریف با پارچه های ایستا و محکم دارند، و یا دوخت های محکم کار شده بر روی آنهاست بیشترین ماندگاری را از لحاظ توی بورس بودن در بین مانتو ها را دارا هستند. امیدواریم از خواندن این مطلب نیز لذت کافی را برده باشید.

چنانچه به مطالب مربوط به مد مانتو علاقه مند هستید مقالات بعدی ما در این سایت دنبال کنید.

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.