انتخاب بهترین مدل های مانتو

انتخاب-مدل-مانتو

انتخاب مدل مانتوی خوب و شیک سلیقه ای است.  اغلب خانم ها به لحاظ تیپ و اندامی که دارند شاید هر نوع مدل مانتویی مورد پسندشان نباشد. بنابراین در انتخاب مدل مانتو همیشه باید دقت کرد.

مدل مانتوی سایز بلند
مدل مانتوی سایز بلند

نکات ریزی که بهتر است در انتخاب مدل مانتو رعایت کنید

اندازه مدل مانتو براساس سایز بندی تیپی هر فردی فرق می کند. معمولا بیشتر سایز ها در خانم های با قد و تناسب اندام  مناسب دارای سایز مدیوم می باشد. که می توان همه طرح های  مدلهای مانتو را با تیپ خود ست نمایید. اما اگر جزو خانم های چاق و خیلی درشت اندام هستید، توصیه می شود مانتوهای خیلی گشاد را انتخاب نکنید. و چنانچه دوست دارید با توجه به مد پیش بروید و از مانتوهای گشاد خوشتان میاید. برای جذاب تر به جلوه آمدن خودتان از مدلهای کمر دار و یا اندامی بیشتر استفاده کنید. و یا اینکه مانتو های اندامی یکسره هم می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

مدل مانتو جدید عروس 2021 مناسب نامزدی
کلیک کن ببین
مدل مانتوی گلدار
مدل مانتوی گلدار

خانم های لاغر باید آستین های مانتوشان زیاد تنگ نباشد. و در صورت جذابیت بیشتر، بهتر است که از آستین های کمی گشادتر و پفی استفاده کنند. همینطور اگر قدتان زیادی بلند است، می توانید مانتو های طرح دار و شلوغ نیز بپوشید که کمی پرتر و قد کوتاه تر نشان داده شوید. و اگر دختر خانم جوانی هستید می توانید مدل های کوتاهتر و فانتزی را برگزینید.

مدل مانتوی زیبا
مدل مانتوی زیبا

انتخاب انواع مدل های مانتو

مدل های متنوع هستند. و با توجه به سلیقه و سایز هر فردی طراحی شده اند. اما اینکه چه بپوشیم موضوعی است که می تواند برای خیلی از خانم ها چالش بزرگی به حساب بیاید.

مدل مانتوی جذاب
مدل مانتوی جذاب

مانتو مجلسی معمولا در نوع پارچه و سایز آنها اندامی تر هستند. و اینکه این مانتو ها قیمت بیشتری دارند. زیرا طرح و پارچه های به کار رفته در آنها بیشتر می باشد.

مدل مانتوی طرح ساده

اما مانتو های غیر مجلسی از طرح های ساده تری برخوردار هستند. که البته این عمومیت ندارد. و ممکن است مدل های ساده هم طرحدار و یا بدون طرح باشند. چنانچه بخواهید از طرح های ساده برای مانتو خود انتخاب نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که اکسسوری و لوازم جانبی خود را زینتی تر کنید. زیرا اینگونه تیپ شما زیاد یکنواخت نمی شود.

جدید ترین مدل مانتو کوتاه
کلیک کن ببین

انتخاب مدل مانتو

به طور کل طرحهای فانتزی و ساده و پارچه های طرح شلوغ و نیز طرح نا متقارن و کلاسیک از انواع مدل های مانتو هستند که کوتاه و یا بلند می باشند.

مانتوی بلند و زیبا

مدل مانتوی دخترانه

مدل مانتوی دخترانه در سایزهای مدیوم و کوتاه و بلند متنوع است. بسته به نوع سایز و قیمت آن می توان بهترین را انتخاب کرده و پوشید. انواع مدل های مانتو سایز مدیوم با پارچه های ایستاده نیز می تواند گزینه خوبی برای دختران جوان باشد.

مدل مانتو مدیوم

مانتوهای دخترانه معمولا در نوع کوتاه فانتزی هستند. و مانتوهای بلند تر طراحی و مدل رسمی تری دارند. اما در هر دو نوع مدل مانتو می توان رنگهای شاد و جذابی را انتخاب کرد.

مدل مانتوی شیک دخترانهچنانچه اگر از آن دسته دخترانی هستید که دوست دارید با وقارتر در بیرون باشید. انواع مدل های با سایز مدیوم می تواند انتخابی برای مانتوهای بیرونی و یا مهمانی شما باشد. همینطور انتخاب روسری و یا شالی بلند و زیبا می تواند شما را جذاب تر کند. و یا با روسری های کوچک ساتن و یا طرح دار نیز می توانید تیپ خود را ست کنید.

مدل مانتو مدل 98
کلیک کن ببین

مانتوی فانتزی دخترانه

مدل مانتوی زنانه

مدل مانتوی زنانه بیشتر در نوع بلند می باشد. البته می توان مدل های کوتاه تر را نیز در مانتوهای زنانه به تنوع زیاد پیدا نمود. اما بیشتر مدل مانتو های زنانه حالت خانمی و کلاسیک دارند و طرح های آنها با نوع دخترانه کمی متفاوت است.

مدل مانتوی زیبای زنانه

بیشتر مانتوهای زنانه از طرح پرکاری برخوردار هستند و اینکه رنگ های تیره تری در آنها به کار رفته است. ولی می توان از انواع مدل مانتو های زنانه طرح های فانتزی را نیز پیدا نمود.

مانتوی بلند زنانه

 

چنانچه از مدل کوتاه برای مانتو خوشتان می آید، می توانید مانتو های ایستا و یا طرح های گلدوزی و یا کلاسیک را برای خود انتخاب کنید. همواره به یاد داشته باشید می توان با کمترین هزینه و انتخاب یک مانتوی زیبا و ساده همواره زیبا و جذاب باشید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده ، و کلی ایده گرفته باشید.

راهنمای خرید مانتو جلو باز و انتخاب بهترین ها
کلیک کن ببین

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.