مدل موی مردانه‌ کلاسیکی که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند

موی مردانه‌ کلاسیک

برای انتخاب بهترین مدل موی مردانه کلاسیک برای خود، باید به فرم صورت و حالت موهایتان توجه کنید. مدل موهایی که دارای چتری‌های حالت‌دار هستند و یا مدل‌های تراشیده، فرانسوی و یا حتی بلند، از مدل‌های کلاسیک پرطرفدار می‌باشند. همچنین مدل‌هایی که در آن موها به سمت عقب و یا طرفین حالت پیدا می‌کند نیز، به دلیل ساده و شیک بودن همیشه مورد توجه مردان خوشتیپ بوده است. با ما باشید تا در ادامه با مدل موی مردانه کلاسیک بیشتر آشنا شوید.

چتری‌های مردانه‌ی حالت‌دار

قبل از برنامه‌ریزی برای این مدل موی مردانه کلاسیک ، باید به بلندی موهایتان دقت کنید که حتما برای این کار مناسب باشد.

همچنین برای آن‌که این مدل موی مردانه‌ کلاسیک خود را بهتر نشان دهد، باید موهای پرپشتی داشته باشید و اگر موهای شما کم‌پشت و یا در حال ریزش است، بهتر است به این مدل فکر نکنید.

بهتر است با نگاه کردن به مدل‌های مختلف و نشان دادن آن به آرایشگرتان، مطمئن شوید که کدام مدل به شما می‌آید.

مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

یادتان باشد این مدل، رسیدگی خاصی نمی‌خواهد و لازم نیست در مورد حالت آن وسواس به خرج دهید. اما با کمی ژل می‌توانید موهایتان را خوش حالت‌تر نشان دهید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

مدل فرانسوی

اگر بخواهیم یک مدل موی مردانه‌ کلاسیک را معرفی کنیم که به هر فرم صورتی بیاید، مدل موی فرانسوی را معرفی خواهیم کرد. اگر موهای شما کم‌پشت است و یا موهای جلوی پیشانیتان در حال ریختن است، این مدل مو ایده‌آل‌ترین مدل برای شما خواهد بود. چرا که می‌توانید مرز موهای پیشانیتان را با آن بپوشانید.

این مدل موی مردانه‌ کلاسیک، نیاز به رسیدگی خاصی ندارد و برای ورزشکاران بسیار مناسب است. باید به این نکته توجه کنید که بهتر است تقریبا هر سه هفته یک بار موهایتان را اصلاح کنید تا همیشه مرتب به نظر برسید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

مدل موی تراشیده

اگر سر خوش فرمی دارید و می‌خواهید یک مدل موی مردانه‌ کلاسیک متفاوت را تجربه کنید، کافی است به آرایشگر خود بگویید موهایتان را با ماشین اصلاح کند. برای این‌که این مدل کلاسیک بر روی صورت شما بهتر بنشیند، بهتر است که آرایشگرتان قسمت‌های بالایی موها را با قیچی کوتاه کرده تا حالت مناسب برای موهایتان را پیدا کند و همچنین موهای اطراف سرتان را با ماشین اصلاح کند.

مدل موی جدید مردانه در سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

موهای حالت‌داده به سمت عقب

این مدل موی کلاسیک مردانه در سال‌های 1920 میلادی مورد توجه قرار گرفت. با وجود این‌که دلیل همه‌گیر شدن این مدل موی کلاسیک در قرن بیستم، خوش‌حالت ماندن موها در زیر کلاه بود، اما این روزها نیز بسیاری از افراد به این مدل مو علاقه‌ی خاصی نشان می‌دهند.

بهترین حالت مو برای این مدل، موهای صاف است. چرا که هرچقدر موهای شما فرتر و حالت‌دارتر باشد، حالت دادن آن به سمت عقب سخت‌تر خواهد بود. همچنین این نکته‌ی مهم را در نظر داشته باشید که اگر موهای جلوی پیشانیتان در حال ریختن است، این مدل مو مناسب شما نخواهد بود.

در این مدل موی کلاسیک، موهای اطراف سر کم حجم‌تر از قسمت بالایی سر است و برای خوش‌حالت نگه داشتن آن باید موهایتان را به سمت عقب سشوار بکشید و کمی از ژل و حالت‌دهنده‌ی مو استفاده کنید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

موهای حالت داده به طرفین

این مدل موی مردانه‌ کلاسیک در دهه‌های مختلفی مورد توجه مردان قرار گرفته است. زیرا به همه‌ی افراد می‌آید و بسیار ساده حالت می‌گیرد. فقط کافی‌ است تا جهت خواب موهایتان را پیدا کنید و به کمک یک شانه فرق کج خود را باز کنید. همچنین می‌توانید برای خوش‌حالت نگه داشتن آن از ژل مو استفاده کنید.

انواع مدل موی مردانه بلند
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

موهای بلند تا شانه

این مدل موی مردانه‌ کلاسیک، سال‌ها است که مورد توجه مردان خوشتیپ قرار گرفته است. اگر موهای خود را در طول مناسب نگه دارید و بگذارید تا حالت طبیعی خود را حفظ کند، به جادوی جذابیت مدل موهای بلند پی خواهید برد.

مدل موی مردانه‌ کلاسیک

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.