با انواع استایل موی مردانه بیشتر آشنا شوید

استایل موی مردانه

برای داشتن استایل موی مردانه‌ی خاص، می‌توانید از مدل موی آلمانی، خامه‌ای و یا بوکسوری استفاده کنید و موهای خود را به حالت‌های کلاسیک فرم دهید  و آن را به شکل فرانسوی کوتاه کنید. همچنین می‌توانید با بافتن موهای بلند خود، بستن آن به شکل دم اسبی یا گوجه‌ای، استایل خود را خاص‌تر کنید. بهترین وقت برای ایجاد تغییرات ظاهری، در ابتدای سال جدید است. پیشنهاد ما برای آقایان خوشتیپ ایرانی، دیدن عکس‌های استایل مردانه‌ی زیر و انتخاب مناسب‌ترین آن‌ها برای سال جدید است.

با مدل موی بوکسوری، جذاب و به روز باشید

برای داشتن این استایل موی مردانه، باید به آرایشگر خود بگویید که که موهای اطراف و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کرده و موهای قسمت بالای سرتان را با قیچی کوتاه کند. برای داشتن مدل دلخواهتان می‌توانید موهای قسمت بالایی سرتان را به هر سمتی که دوست داشتید حالت دهید.

استایل موی مردانه

مدل موی آلمانی، مدلی است که هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود

در این استایل موی مردانه، قسمت‌های کناری و پشت سر با ماشین اصلاح می‌شود و موهای قسمت بالایی سر در طول دلخواهتان باقی خواهد ماند که می‌توانید آن را به هر شکلی که دوست داشتید دربیاورید. این مدل موی مردانه آلمانی سال‌هاست که در بین مردان و پسران جوان طرفداران زیادی دارد.

مدل موی ساده مردانه از محبوب‌ترین‌های سال 2019
کلیک کن ببین

استایل موی مردانه

 

با استایل موی خامه‌ای از مد روز پیروی کنید

در این استایل موی مردانه، که به استایلی پرطرفدار در بین جوانان امروزی تبدیل شده است، قسمت‌های کناری و پشت سر تراشیده می‌شود و موهای قسمت بالای سر بلندتر باقی می‌ماند. برای جذاب‌تر شدن این مدل، می‌توان موهای بلندتر را به سمت بالا یا طرفین حالت دهید.

استایل موی مردانه

مدل موهای حالت‌داده‌ی یک‌طرفه، پرطرافدارترین استایل موی مردانه در بین مردان ایرانی است

برای داشتن یک استایل موی مردانه‌ی کلاسیک، می‌توانید موهایتان را به یک طرف حالت دهید و در هر زمان و مکانی از استایل شیک خود لذت ببرید.

استایل موی مردانه

 

مدل موی تراشیده، بهترین استایل موی مردانه برای ورزشکاران و افراد فعال است

برای کسانی که علاقه‌ی خاصی به موهای بسیار کوتاه دارند، این استایل موی مردانه را پیشنهاد می‌کنیم. برای خوشتیپ به نظر رسیدن با این مدل موی مردانه که کل موها در آن با ماشین اصلاح می‌شود، می‌توانید شلوار جین و یک کت چرمی زیبا بپوشید.

انواع مدل موی خامه‌ای مردانه را بهتر بشناسید
کلیک کن ببین

استایل موی مردانه

 

با مدل موی فرانسوی، استایلی کلاسیک و شیک خواهید داشت

در این مدل مو که یک استایل موی کلاسیک مردانه است، قسمت‌های کناری موها بسیار کوتاه شده و موهای قسمت بالای سر رو به جلو حالت داده می‌شود. برای مدرن‌تر شدن این مدل شیک، بهتر است موهای بالای سر را به صورت شلخته به حال خود بگذارید تا یک استایل موی مردانه‌ی امروزی‌تر داشته باشید.

استایل موی مردانه

 

با مدل موی پف‌دار شیک و امروزی به نظر خواهید رسید

برای داشتن یک استایل موی مردانه‌ی شیک می‌توامید به آرایشگر خود بگویید که موهای قسمت بالایی سرتان را بلندتر بگذارد تا بتوانید آن را به صورت پف‌دار حالت دهید.

استایل موی مردانه 

 

از موهای چتری‌ خود لذت ببرید

اگر موهای حالت‌دار دارید و می‌خواهید یک استایل موی مردانه‌ی جذاب برای خود انتخاب کنید، می‌توانید موهای خود را به صورت چتری کوتاه کنید و بگذارید موهای حالت‌دارتان به حال خود رها  باشند.

استایل موی مردانه 

 

مدل موی آلمانی پرطرفدار آقایان جوان
کلیک کن ببین

موهای بلند موج‌دار، همیشه جذاب به نظر می‌رسند

اگر از طرفداران مدل موی مردانه‌ی بلند هستید و موهای حالت‌دار دارید، می‌توانید از این استایل مو‌ی جذاب استفاده کنید.

استایل موی مردانه

 

مدل موی دم اسبی مخصوص کسانی که موهای بلند دارند

اگر موهای بلند دارید و به دنبال یک استایل موی مردانه‌ی ساده و جذاب می‌گردید، می‌توانید موهای خود را به شکل دم اسبی ببندید و از استایل خود لذت ببرید.

استایل موی مردانه

 

با مدل موی گوجه‌ای مردانه، استایلی شیک و مرتب خواهید داشت

برای داشتن یک استایل موی مردانه‌ی خاص، می‌توانید موهای بلند خود را به شکل گوجه‌ای بالای سر خود ببندید و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسید.

استایل موی مردانه

موهای بافته شده، استایل شما را بسیار تغییر می‌دهد

اگر موهای بلندی دارید و به دنبال یک استایل موی مردانه‌ی منحصر به فرد می‌گردید، می‌توانید موهای خود را ببافید و آن را باز بگذارید و یا به صورت دم اسبی بندید.

استایل موی مردانه

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.