لباس مجلسی برای افراد قد بلند

لباس مجلسی برای افراد قد بلند

همواره انتخاب لباس مجلسی آن هم برای افرد بلند قد شاید یک چالش سخت به نظر بیاید . به همین منظور قصد داریم در خصوص لباس مجلسی برای افراد قد بلند صحبت کنیم. با کمی دقت و ظرافت می توان بهترین لباس ها را در مجاس بدون هیچ محدودیتی پوشید.  افراد با توجه به سلائق و ظرافت هایی که در نوع پوشش خود دارند می توانند انتخاب های متنوعی داشته باشند، فقط کافیست که کمی به استایل خود توجه کنند، تا بدانند چه سبک و مدل لباسی برای آنها مناسب است. زیرا که چگونه لباس پوشیدن طوریکه جذاب به نظر آیید، هنر هر آقا و یا خانم خوش سلیقه ای است، که با توجه به استیل و هیکلی که از لحاظ ظاهری دارد، آن را انتخاب می کند

مدل لباس مجلسی

بنابراین پیشنهاد می کنیم تا با ما در ادامه مطلب همراهی کنید . ما به شما می گوییم یک لباس مجلسی برای افراد قد بلند چطور باید انتخاب شود تا جذاب تر به نظر بیایند.

35 مدل لباس مجلسی اروپایی 2019
کلیک کن ببین

انواع لباس مجلسی

نکات مهم برای جذاب به نظر رسیدن افراد قد بلند در لباس مجلسی

اینطور نیست که افراد قد بلند نتوانند هر لباسی را بپوشند، بلکه ترکیب و مدل رنگ و طرح لباس با نوع تیپ و استایلی که می تواند شما را جذاب تر کند باید هماهنگ باشد. زیرا که چنانچه به دنبال زیبایی باشید نوع لباسی را که انتخاب می کنید نیز در جذابیت شما تاثیر به سزایی می گذارد.

لباس مجلسی برای خانم ها

برای آنکه بتوانید زیباتر به نظر بیایید باید در طرز لباس پوشیدن خود ظرایفی را رعایت کنید. برای این منظور نکاتی که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد را رعایت کنید تا بتوانید با تیپ و ظاهری جذاب تر در مجالس حضور یابید.

اولین نکته آنکه در انتخاب مدل لباس مجلسی برای افراد بلند قد سعی کنید از یقه هایی استفاده کنید که باریک نباشند زیرا یقه هایی با برگردان ظریف باعث بلند تر و لاغر دیده شدن شما می شود. همینطور آستین هایی با عرض کم نیز دستان شما را لاغرتر نشان می دهد و نمی توانید آنگونه که می خواهید جذاب تر به نظر بیایید.

مدل لباس مجلسی ایرانی
کلیک کن ببین

لباس مجلسی شیک و زنانه

لباس های دورنگ مجلسی

افراد قد بلند چنانچه از لباسهای دو رنگ برای مجلس استفاده نمایند، می توانند زیباتر به نظر برسند، زیرا که شکست نور در دو رنگ متفاوت لباس در بالا تنه و پایین تنه می تواند در نوع دید افراد تاثیر بگذارد و افراد قد بلند را کمی کوتاه تر نشان دهد که این موضوع در جذابیت افراد قد بلند تاثیر می گذارد. به خصوص اگر فرد لاغر هم باشد انتخاب و پوشش این نوع سبک لباس باعث می شود تا فرد کمی پرتر نیز دیده شود.

لباس مجلسی دخترانه

استفاده از کمربند پهن نیز در لباس مجلسی برای افراد قد بلند تاثیر به سزایی دارد. چنانچه خانم باشید و تمایل زیادی به پوشیدن لباسهای مجلسی یکرنگ دارید، می توانید از همین روش برای کوتاه تر نشان دادن و همینطور جذابیت خودتان استفاده کنید. همچنین آقایان می توانند علاوه بر به کار بستن این گونه کمر بندها در کمر خود  شلوارهایی را بپوشند که دو الی سه سانتی بالای کفش خود باشد تا قدشان متعادل تر دیده شود. و خانم ها نیز می توانند لبه شلوار خود را به اندازه سه سانتی به بیرون تا بزنند تا قدشان کوتاهتر دیده شود. در انتخاب مدل لباس مجلسی باید دقت زیادی داشته باشید.

40 مدل لباس مجلسی حریر
کلیک کن ببین

لباس مجلسی شیک

پوشیدن کت های مجلسی

پوشیدن کت های مجلسی بلند روی باسن می تواند افراد را کوتاه تر از آنچه که هستند نشان دهد. بنابراین چنانچه آقا و یا خانمی قد بلند هستید که می خواهید کمی کوتاه قدتر در مجلس یا مهمانی تان به نظر آیید توصیه می شود به هنگام رفتن به مجلس یا مهمانی کت های بلندتر بپوشید، زیرا کت های کوتاه بالای باسن توهم ارتفاع در افراد بلند قد به وجود می آورد، و فرد را از آنچه که هست بلندتر نشان می دهد.

کت مجلسی

و نکته آخر اینکه خانم ها و آقایان قد بلند هیچ گاه از پارچه های با طرح راه راه عمودی در لباس مجلسی خود استفاده نکنید. و اگر چنانچه علاقه مند به پوشیدن به لباس هایی با طرح اینچنینی هستید ، توصیه می شود برای جذاب تر به جلوه آمدن خودتان از لباس هایی با طرح های راه راه افق استفاده کنید. زیرا این نوع طرح زاویه دید مخاطب را عوض کرده و شما به نظر آنان کوتاه هتر دیده می شوید.

لباس مجلسی و بررسی انتخاب مدل
کلیک کن ببین

همواره می توان با کوچکترین تغییرات در ظاهر به شخصی زیبا و جذاب تبدیل شوید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی ببرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله لباس مجلسی و بررسی انتخاب مدل را مطالعه کنید.

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    سلام چطوری میتونم لباس هاتون را بخرم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.