مانتو مجلسی شیک و مدرن

مانتو مجلسی شیک و مدرن

انواع مانتو مجلسی شیک در مدل های مختلف زنانه و دخترانه دارای طرح های مختلف وجود دارد. شما در این مطلب با مدل هایی از مانتو مجلسی آشنا می شوید که می توانید از آنها ایده بگیرید. پس با ما همراه باشید.

مانتو مجلسی شیک

خرید انواع مانتو مجلسی شیک و زیبا

خانم ها به راحتی می توانند مانتو های زیبا و مجلسی را به نحوی که تیپشان شیک و جذاب به نظر بیاید خریداری کنند. برای این که بتوانید بهترین مدل مانتو مجلسی را به طوریکه در سایز شما باشد و ظاهر شما را نیز زیباتر کند انتخاب کنید، لازم است نکاتی را در این باره رعایت نمایید.

انتخاب بهترین مانتوی مجلسی

برای انتخاب و خریداری مانتو مجلسی شیک می توانید با توجه به فرم بدن و اندامتان مدلی را خریداری کنید که به شما از همه بیشتر بیاید. و دیگر اینکه بتوانید در آن زیبا به نظر برسید. همینطور اگر مانتویی که می پوشید در آن راحت نباشید، نمی توان گفت که شما یک انتخاب عالی را برای خرید مدل مانتو انجام داده اید.

مدل مانتو مجلسی

زیرا همه چیز حتی پوشیدن مانتو مجلسی شیک بستگی به آن دارد که چقدر شما در آن احساس راحتی می کنید. بنابراین لازم است که این نکات را در هر انتخابی چه برای خرید کفش باشد و یا مانتو رعایت نمایید.

35 مدل مانتو لاکچری و جذاب
کلیک کن ببین

انواع مدل مانتوی مجلسی زیبا

نکات ویژه برای انتخاب مدل مانتو مجلسی شیک

گاهی اوقات اندام با فرم مانتویی که انتخاب می کنیم جور در نمی اید. ممکن است شما فردی بسیار چاق باشید و مدلی را انتخاب کنید که علاو بر اینکه سایزتان نیست، بلکه باعث می شود تا شما چاق تر ه دیده شوید. بنابراین لازم است برای جذاب به نظر آمدن بیشتر هماهنگی در نوع مانتویی که انتخاب می کنید با ظاهرتان را نیز در نظر بگیرید.

انواع مختلف مانتوی مجلسی

منظور این است که لوازم اکسسوری خود را جوری انتخاب کنید که با مدل مانتویتان و رنگ پوست و حتی مدل موها و بقیه اجزای صورت و ظاهرتان ست باشد. به عنوان مثال چنانچه اگر رنگ پوست سبزه ای دارید و می خواهید که مانتو مجلسی شیک و مدرنی را انتخاب نمایید، بهتر است از طرح های رنگی مانتو مجلسی استفاده کنید.

مانتوی مجلسی شیک و رویایی

اگر مدل مانتوی مجلسی شما آنقدر که باید شیک نیست لازم است که کیف و کفش و یا لوازم جانبی خود را با تزیینات بیشتری انتخاب نمایید. همچنین گاهی اوقات صرفا این مدل مانتو مجلسی نیست که باید لزوما شیک باشد، تا ظاهر شما را جذاب تر نشان دهد، بلکه تزیینات جانبی در مدل و یا طرح کیف و کفش و غیره می تواند در زیبایی شما تاثیر گذاشته و شما را خاص تر در مجلس و مهمانی به چشم آورد.

چند مدل مانتو مجلسی زیبا
کلیک کن ببین

مانتو مجلسی زیبا و شیک

بنابراین بهتر است برای شیک به نظر آمدن حتی کوچکترین ظواهر مثل رنگ پوست، رنگ لاک ناخن، هیکل و اندامتان را نیز در تیپتان در نظر بگیرید. همینطور مدل مانتویی که برای مجلس انتخاب می کنید با توجه به موارد گفته شده می تواند کوتاه و یا بلند و یا از انواع طرح هایی باشد که دوست دارید آنها را در که مجلس بپوشید.

مانتوی مجلسی طرح زیبا

بهترین مدل مانتو مجلسی دخترانه

دختر خانم های جوان تر معمولا از مدل هایی برای مجلس خوششان می آید که بیشتر حالت فانتزی باشد. ولی توجه کنید که هیچگاه برای خرید مانتوی مجلسی خود عجله نکنید. چنانچه قصد خرید مانتو مجلسی شیک را دارید، بهتر است ابتدا مدل هایی را که از قبل مد نظرتان است را انتخاب کرده و بعد اقدام به خرید نمایید.

 manto majlesi shik 9 1

منظور آن است که اگر مدل مانتو مجلسی را کوتاه و یا بلند می خواهید. اگر طرح مانتو مجلسی را در نوع کلاسیک و یا فانتزی در نظر دارید، ابتدا مدل های خود را در سایت ها و یا مجلات ژورنال ببنید و یا از آن ایده گرفته و سپس اقدام به خرید نمایید.

انواع مدل مانتو دخترانه
کلیک کن ببین

مدل مانتوی مجلسی شیک و زیبا

مانتو مجلسی دخترانه معمولا سبک های ظریف تر و طرح های ساده تری نسبت به مدل های زنانه دارد. زیرا که فرم بدن زنان با خانم های جوان کمی متفاوت است. و دختر خانم ها نیز مدل های مانتوی ساده ولی جدید را بیشتر می پسندند.

مانتوی مجلسی بلند

مانتو مجلسی دخترانه شیک ملزم یک طرح زیبا و یا تزیینات ساده بر روی آن است. از انواع مانتو های مجلسی برای دختر خانم ها می توان به مدل های طرح جلو باز، بدون یقه، کلاسیک و طراحی عربی اشاره کرد که در رنگ بندی های شاد و متنوع ارائه می شود.

مانتوی زیبای مجلسی شیک

همچنین پیشنهاد می کنیم که دختر خانم های مدل مانتو مجلسی خود را زیاد کوتاه انتخاب نکنید. در صورت تمایل به انتخاب مانتوی مجلسی مدل کوتاه می توانید از شلوار هایی با طرح های زیبا و یا پاچه گشاد برای جذاب تر نشان دادن تیپتان استفاده کنید.

مانتوی مجلسی شیک و بلند زنانه

مانتو مجلسی شیک زنانه

انتخاب مدل های مانتوی طرح کت دامنی برای خانم های کمی مسن تر، چنانچه بخواهند در مجلس شیک و جذاب به نظر بیایند بهترین گزینه است. همچنین طرح های نامتقارن برای خانم های جاافتاده هماهنگی خاصی را به تیپ آن

40 مدل مانتو پانچ
کلیک کن ببین

ها می دهد.مانتو مجلسی برای خانم های جوان

اگر به دنبال زیبایی همراه با راحتی هستید می توانید از مدل های مانتو مجلسی شیک و در حین حال ساده که همراه آن طرح هایی از گلدوزی و یا تزیینات سنگ و گل بر روی آن است استفاده کنید. همچنین استفاده از لوازم اکسسوری پر تزیین نیز می تواند تن پوش مدل مانتو های مجلسی را جذاب تر نشان دهد.

انواع مدل مانتوی جذاب و شیک

مانتو های مجلسی زنانه با پارچه های ایستا و همینطور یقه های گرد و پوشیده می تواند جذابیت و زیبایی خانم های کمی مسن تر را نیز دو چندان نماید. همینطور می توانید مانتو هایی را که برای مجلسی انتخاب می کنید از پارچه های تور و حریر باشد که زیبایی خاصی نیز دارد. و یا طرح های بروکنه و دانتل نیز برای اینگونه مانتو ها جالب و مناسب می باشد. این گونه طرح های مانتو برای خانم های مسن علاوه بر زیبایی وقار خاصی را نیز به آنها می بخشد.

مدل مانتوی مجلسی جدید و شیک و انواع آن
کلیک کن ببین

مانتوی مجلسی خوش پوش

نکته آخر در مورد مدل های مانتو مجلسی شیک

در مورد مدل های مانتو مجلسی ایده بسیار است. اما شما باید همواره طرحی را انتخاب کنید که به شما بیاید، و با سن و اندامتان هماهنگ و مناسب باشد. مانتو مجلسی به دلیل آنکه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین انتخاب آن به نوعی که هم خوش پوش باشد، و در آن احساس خوبی نیز داشته باشید از شما در ذهن همگان یک فرد خوش تیپ و جذاب می سازد.

 

 

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. تقوی گفت:

    مانتوی جدیدمجلسی هم کوتاه وبلندببینم‌قیمت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.