مدل موی بلند زنانه 2019

مدل موی بلند زنانه

یکی از مراقبت‌های خاص موهای بلند، کوتاه کردن آن به مدل هر چند هفته یک‌بار است، این کوتاهی حتّی اگر شده به اندازه یکی دو سانت، از موخره شدن موهای شما جلوگیری می‌کند. چه بهتر که این کوتاهی، مدل زیبایی هم داشته باشد. با این مقدّمه، مطمئنّاً حدس زده‌اید که برایتان چند مدل موی بلند زنانه از جدیدترین ترندهای سال 2019 داریم. ببینیم؟

بیشتر خانم‌ها موی بلند را یکی از مهمترین ارکان زیبایی می‌دانند و در هر سنّی، طرفداران موی بلند کم نیستند. اگر شما هم جزو این دسته‌ی بزرگ از خانم‌ها هستید، باید یادتان باشد که زیباییِ موی بلند به نگهداریِ مناسب آن است، استفاده از شامپوهای مناسب، هفته‌ای دو تا سه بار شست‌وشو با آبی که نه سرد و نه گرم باشد، استفاده‌ی به موقع و به اندازه  از تقویت‌کننده‌های موضعی، نرم‌کننده‌ها و روغن‌ها، تغزیه‌ی مناسب و مصرف متعادل از همه‌ی گروه‌های غذایی می‌تواند باعث شود تا همیشه موهای سرزنده و سلامتی داشته باشید. همه‌ی این مراقبت‌ها برای موهای رنگ‌ شده دوچندان می‌شود، به این دلیل که آسیب‌پذیرترند. یکی دیگر از مراقبت‌های خاص موهای بلند، کوتاه کردن آن به مدل هر چند هفته یک‌بار است، این کوتاهی حتّی اگر شده به اندازه یکی دو سانت، از موخره شدن موهای شما جلوگیری می‌کند. چه بهتر که این کوتاهی، مدل زیبایی هم داشته باشد. با این مقدّمه، مطمئنّاً حدس زده‌اید که برایتان چند مدل موی بلند زنانه از جدیدترین ترندهای سال 2019 داریم. ببینیم؟

انواع شینیون عروس
کلیک کن ببین

 

جدیدترین استایل‌ها برای مدل موی بلند زنانه در سال 2019

  1. اگر از مدل موی بلند زنانه یکدست خسته شده باشید، این مدل خردشده را امتحان کنید. به نظر می‌رسد که برای چهره‌های پُرِ با فرم گرد و بیضی، مدل جذابی باشد. با این رنگ موی بلوطی و هایلایت دنباله‌ها، زیبایی آن تکمیل می‌شود چون مدل آن را به خوبی نشان می‌دهد.

مدل موهای بلند زنانه

  1. با یک سشوار و یک برس پیچ درشت خودتان هم می‌توانید این حالت رمانتیک و زیبا را به موهایتان بدهید. این همان مدل کلوش با شیب نسبتاً ملایم است که در همه‌ی دوره‌های مد، همچنان تازه و پرطرفدار است.

مدل موهای بلند زنانه

  1. در نگاه اوّل همان مدل موی بلند زنانه با یک چتری کاملاً ساده به نظر می‌رسد،‌ ولی چرا کمی متفاوت‌تر است؟ چتری روی فرق وسط مو چیده شده و با یک شیب خفیف به کناره‌ی مو وصل شده، از طرفی دنباله‌ی قسمت‌های بلند مو کمی خرد شده تا به جای یک صافی یکنواخت، کمی پر و خوش حالت بایستد. البته که رنگ‌بندی و هایلایت هوشمندانه، ظرافت‌های آن را بهتر نشان داده است.
12 مدل موی کوتاه زنانه به سبک سلبریتی‌ها
کلیک کن ببین

مدل موهای بلند زنانه

  1. باز هم مدل موی بلند زنانه با دنباله‌های نامساوی و خردشده، که با یک رنگ زمینه‌ی تیره، یک هایلایت مناسب و پیچیده شدن، تداعی کننده‌ی شعله‌های زیبای آتش است.

موهای بلند زنانه 4

  1. با این یکی چطورید؟ مدل کلوش بلند و صاف با شیب تند و هایلایت خطی، برای قدبلندها استایل فوق‌العاده‌ای می‌شود.

مدل موهای بلند زنانه

  1. یک مدل موی بلند زنانه که گرچه به اندازه‌ی کافی خرد شده و پیچیده شده و حجم گرفته و برای موهای کم‌پشت و نازک هم زیباست، ولی برای موهای ضخیم و پرپشت، جلوه‌ای چندبرابر دارد.

مدل موهای بلند زنانه

  1. استایل پریشان، یکی از جذاب‌ترین مدل‌ها برای موهای بلند، به خصوص برای افراد لاغر و ظریف، با هر رنگ مویی زیبایی خودش را دارد، این یکی هم خیلی خوب است، این‌طور نیست؟

مدل موهای بلند زنانه

  1. یک استایل متفاوت و خاص، که بدون هایلات و رنگ خاصی هم زیباست، دسته‌های بلند و پشت کوتاه، قبل‌ترها به عنوان یک مدل موی کوتاه اجرا می‌شد، ولی به عنوان یک مدل موی بلند زنانه هم واقعاً تیپ جذابی است.
10 حقیقت زندگی برای خانم هایی که موی کوتاه دارند
کلیک کن ببین

مدل موهای بلند زنانه

  1. تعجب نکنید! این یک مدل موی کوتاه زنانه نیست. با این فرخوردگی شدید، باید موهایتان خیلی بلندتر از این‌ها باشد تا بتواند اطراف صورت را با این حجم دلچسب و دیدنی پر کند.

مدل موهای بلند زنانه

  1. بعد از این هم چند هایلایت جالب برای مدل موهای بلند زنانه را می‌بینیم که هرکدام می‌تواند یک ایده‌ی بی‌نظیر باشد.

موهای بلند زنانه 10

مدل موهای بلند زنانه

مدل موهای بلند زنانه

مدل موهای بلند زنانه

مدل موهای بلند زنانه

مدل موهای بلند زنانه

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.