لباس مجلسی دخترانه

مجلسی دخترانه

دختران جوان همیشه نسبت به پوشش خود حساس هستند و همیشه می خواهند در مجالس از لباس های مجلسی خاص و زیبا استفاده کنند انواع مختلف لباس مجلسی نظیر سارافون های مجلسی، پیراهن های کوتاه و بلند، انواع کت و دامن های متفاوت از رنگ های روشن و شاد بسته به سلیقه افراد وجود دارند. انتخاب هر مدلی با توجه به فرم بدنی و رنگ پوست دختران جوان و همچنین سبک لباس پوشیدن آن ها صورت می گیرد.

مدل های لباس مجلسی دخترانه نسبت به لباس های پسرانه بسیار زیاد است و هر ساله طراحان مدل های زیادی را روانه بازار می کنند که مناسب هر سبک و سلیقه ای است. دختران می خواهند در هر جمعی مانند ستاره بدرخشند و به همین دلیل همیشه به دنبال لباس های مجلسی و خاص هستند. مدل لباس مجلسی قطعاً باید تفاوتی با سایر مدل های لباس داشته باشد در زیر بیشتر با لباس مجلسی دخترانه آشنا می شویم.

11 مدل لباس مجلسی بلند برای خانم‌های خاص
کلیک کن ببین

لباس مجلسی دخترانه

 

ویژگی های لباس مجلسی دخترانه

برای داشتن استایلی زیبا و همه پسند در میهمانی ها، دختران جوان به پوشیدن ست های بسیار شیک و متنوعی از لباس مجلسی دخترانه روی می آوردند. در تولید لباس های مجلسی از پارچه های ظریف نظیر حریر و گیپور بیشتر استفاده می کنند و محدودیتی در استفاده از رنگ در این نوع لباس ها نیست. معیار مهم در انتخاب رنگ پوست و فرم بدنی است که نشان می دهد چه لباسی با چه مدلی مناسب شما است. لباس دخترانه مجلسی برای هر فصلی از نظر رنگ و طرح و جنس پارچه متفاوت هستند و برای همه ی مناسبت ها از جمله عروسی، تولد، دورهمی دوستانه و خانوادگی مدل های متنوعی وجود دارد.

لباس مجلسی دخترانه

 

انواع لباس مجلسی دخترانه

انتخاب زیباترین مدل لباس مجلسی دخترانه در بین تنوع زیاد لباس های مجلسی اصلاً کار آسانی نیست. بیشترین مدل مورد پسند دختران جوان، مدل پیراهن های کوتاه است که از جنس های نظیر ساتن، حریر، گیپور و دانتل و … موجود می باشند و برای افراد قد بلند با ظاهری متناسب بسیار زیبا است. این پیراهن کوتاه در انواع پفی، پرنسسی، ساده، دکلته، با آستین و بدون آستین وجود دارند.

100 مدل لباس مجلسی دخترانه
کلیک کن ببین

از دیگر مدل های لباس دخترانه مجلسی، پیراهن های بلند مجلسی است که بر روی آن ها انواع تزئینات کار شده است اگر شما تمایل دارید استایلی زنانه داشته باشید می توانید این مدل را انتخاب کنید این مدل پیراهن مناسب تمامی اندام ها است فقط طرح آن برای هر فرم بدنی متفاوت است مثلاً افرادی که چاق هستند از پیراهن بلند ساده بهتر است استفاده کنند تا مدل های پفی چون قد آن ها را کوتاه‌تر نشان می دهد.

لباس مجلسی دخترانه

 

نکات مهم در تهیه لباس مجلسی دخترانه

نحوه پوشش دختران در کودکی تأثیر زیادی بر سلیقه‌ی آن‌ها در جوانی دارد. یکی از مهم‌ترین نکات در تهیه لباس مجلسی دخترانه، زمان و رسمیت مجلسی است که قرار است در آن شرکت کنید هر چه مجلس رسمی‌تر باشد لباس به همان اندازه می تواند مجلسی و با تزئینات خاص باشد و برای مراسمات شب توصیه به استفاده از جنس های براق و تزئین شده با سنگ و مروارید است که درخشش خاصی دارد. هم چنین می توانید لباس مجلسی دختران را با لباس های پدر و مادر ست کنید. و بهتر است ست کردن از لحاظ رنگ باشد تا مدل.

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک
کلیک کن ببین

لباس مجلسی دخترانه

 

برای مراسمات غیر رسمی و جشن های تولد می توان از لباس های مجلسی ساده تر استفاده کنید. انواع سر همی ها و سارافون های مجلسی برای این گونه دورهمی ها مناسب است. برای مجالس با رسمیت کمتر می توان بلوز و دامن مجلسی استفاده کرد.

لباس مجلسی دخترانه

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.