در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید

مدل موی باز

اگر موهای فر دارید، می‌توانید آن‌ها را به حال خود بگذارید و یک مدل موی باز به‌روز داشته باشید. همچنین می‌توانید از چتری‌هایتان برای زیباتر نشان دادن موهایتان استفاده کنید. یا حتی با استفاده از یک بافت ریز و یا روبان ساده، مدل موی باز زیباتری داشته باشید. به هر حال در این مقاله با ما باشید تا بیشتر در خصوص مدل موی باز بدانید. در این مقاله چندین مدل مو خوب برای شما مثال زده ایم تا بتوانید ایده های خوبی در این زمینه کسب نمایید .

موهای حالت‌دار خود را مانند زیندایا مدل موی باز بگذارید.

اگر موهای فر و حالت‌دار دارید، دیگر لازم نیست مانند قبل آن‌ها را صاف کنید، چرا که با شروع سال 2019، موهای حالت‌دار شما می‌توانند به زیبایی خودنمایی کنند. کافی است کمی روغن بادام یا نارگیل به موهای خود بزنید تا مطمئن شوید حالت درخشندگی پیدا می‌کنند، سپس مانند زیندایا کافی است کل موهای خود را پشت گردن خود پخش کنید تا یک مدل موی باز زیبا داشته باشید.

ایده‌هایی برای انتخاب مناسب‌ترین مدل مو مجلسی
کلیک کن ببین

مدل موی باز

 

مانند ریحانا موهای خود را فر کنید.

اگر موهای فر دارید، کاری کنید که حجم آن‌ها بیشتر دیده شود و اگر موهایتان صاف است، کافی است تا با بیگودی های انعطاف‌پذیر آن‌ها را بپیچید و موهای خود را به شکل S حالت دهید. حالا مدل موی باز باحال شما آماده است.

مدل موی باز

 

یک بافت ریز می‌تواند مدل موی باز شما را خاص‌تر کند.

اگر دوست دارید با یک کار کوچک، مدل موی باز خود را خاص‌تر کنید، کافی است یک بافت ریز را به موهایتان اضافه کنید.

مدل موی باز

 

 

با درست کردن موج‌های مرتب و یک‌دست، ظاهری متفاوت داشته باشید.

اگر موهای صاف دارید و بسیار برای شما مهم است که مرتب و آراسته دیده شوید، می توانید قسمتی از موهایتان را باز گذاشته و قسمتی را از پشت با یک گیره‌ی زیبا ببندید. حالا وقت آن است که مدل موی باز خود را دلرباتر کنید و مانند جوردن دان موج‌های بزرگ و مرتب روی موهای باز خود ایجاد کنید.

مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022
کلیک کن ببین

مدل موی باز

 

 

همچون سلنا گومز با یک مدل موی باز زیبا ظاهر شوید.

اگر از طرفداران مدل موی باز صاف هستید، می‌توانید با اتوی مو موهای خود را صاف کرده و مانند هندی‌ها آن‌ها را رها کنید.

مدل موی باز 

 

مانند کامیلا بل، با یک مدل موی باز دهه‌ی 70 میلادی در مهمانی‌ها حاضر شوید.

مدل موی باز کامیلا بل، که همان موی بلند با چتری‌های بلند است، به مراقبت و نگه‌داری زیادی نیاز دارد. شما باید هر هفته چتری‌های خود را کوتاه کنید و مطمئن شوید که موهایتان به صافی و درخشندگی موهای کامیلا دیده می‌شود.

مدل موی باز

 

 

مانند ریس ویزرسپون قسمت جلوی موهای خود را به سمت عقب حالت دهید تا از تغییر ظاهراتان لذت ببرید.

وقتی فقط قسمتی از موهای جلوی صورتتان را به عقب حالت می‌دهید، علاوه بر این‌که دیگر موهایتان جلوی چشمانتان را نمی‌گیرد، صورت شما به زیبایی درون قاب موهایتان قرار می‌گیرد و می‌توانند از پوشیدن گوشواره‌های بزرگ لذت ببرید.

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه
کلیک کن ببین

مدل موی باز

 

مانند رزی هانتینگتون موهای خود را به شکل پر حالت دهید.

برای این‌که موهایتان مانند مدل موی باز رزی هانتینگتون جذاب شود، کافی است تا با یک برس گرد موهای خود را سشوار کنید. فقط این نکته را در نظر بگیرید برای این مدل خاص باید علاوه بر چرخاندن برس، آن را از صورت خود نیز دور کنید تا بتوانید به این زیبایی به موهای خود حالت دهید.

مدل موی باز

 

 

با یک روبان ساده، مانند کریستن دانست شیک به نظر می رسید.

باید این طرز تفکر را کنار بگذارید که روبان‌ها مخصوص بچه‌ها است، چرا که با انتخاب یک روبان زیبا، می‌توانید به سادگی یک مدل موی باز زیبا داشته باشید و در استایل خود تفاوت ایجاد کنید.

مدل موی باز

 

مد سازی پیشنهاد می کند مقالات زیر را مطالعه کنید :

مدل مو پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

مدل موی دخترانه برای عروسی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.