جذاب‌ترین ایده‌ها برای مدل موی نیمه‌باز مجلسی

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

این‌طور که پیداست، این روزها شنیون‌های پرکار مو با آن حجم سنگین و اغراق‌آمیز و حالت‌های مصنوعی، خیلی طرفدار ندارد، به خصوص بیشتر در بین خانم‌هایی که موهای بلند و خوش‌حالت دارند، طرفداران مدل موهای مجلسی ساده‌تر و راحت‌تر بیشتر شده است؛ مدل‌هایی که در آن‌ها بخش مهمی از  زیبایی کار، بر عهده‌ی حالت‌های طبیعی و رها بودن و به باد سپردن موها گذاشته می‌شود. البته زیبایی این مدل‌ها به شرطی است که مداوم از موهای خود مراقبت کرده باشید. شاید علاقه‌مند باشید با هم چند مدل موی نیمه باز مجلسی ببینیم و ایده بگیریم. این بخش، به خصوص برای عروس خانم‌ها جهت انتخاب مدل مو می‌تواند جالب باشد.

  1. مدل موی نیمه‌باز مجلسی مناسب موهای صاف با طول متوسط

لازم نیست برای مدل‌ شنیون‌های نیمه‌باز حتماً موهای خیلی بلندی داشته باشید. باز کردن فرق چپ، یک پوش ساده در قسمت پشت سر و یک گل سر زیبای طبیعی یا مصنوعی، تمام چیزی است که برای این مدل شیک و ساده لازم است. برای صورت‌های لاغر و موهای تیره‌ی یکدست گزینه‌ی خیلی مناسبی است.

ایده‌هایی برای انتخاب مناسب‌ترین مدل مو مجلسی
کلیک کن ببین

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. موی نیمه باز مدل شکوفه

دو دسته مو را از جلوی مو به پشت سر بیاورید، آن‌ها را تاب بدهید و به کمک یک بافت چرخشی ساده، به شکل شکوفه دربیاورید و برای این‌که باز نشود، با سنجاق‌سر فیکس کنید. ببینید یک هایلایت ساده‌ چقدر جلوه‌ی این مدل موی نیمه‌باز مجلسی را متفاوت و دلربا می‌کند.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. مدل موی نیمه‌باز مجلسی شلخته

بعضی‌ها زیاد از شنیون‌های شسته رُفته و مرتّب خوش‌شان نمی‌آید و طرفدار مدل‌های راحت‌تر و شاید کمی شلخته‌تر باشند. چرا که نه؟ پس یک سشوار بردارید و بعد از صاف کردن مو، موهای جلوی سر را بدون استفاده از شانه و با دست جمع کنید و با یک کش لاستیکی باریک، شبیه این مدل پشت سر به حالت نیمه‌باز جمع کنید. به همین راحتی؛ با یک مش سوزنی بهتر هم می‌شود.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. شنیون نیمه‌باز روبانی یا پروانه‌ای

دو دسته مو از جلوی مو به عقب بیاورید و روی هر کدام به شکلی که درست مساوی هم باشند، از وسط با کش لاستیکی، یک «لوپ» بسازید. باقیمانده‌ی هر کدام از این دسته‌ها را روی هم بگذارید تا وقتی که کش‌ها به موازات هم قرار بگیرند و با یک رشته مو که از پایین می‌گیرید، دور کش‌ها بپیچید و از پشت، آن را فیکس کنید؛ یک مدل موی نیمه‌باز مجلسی جذاب دخترانه.

شینیون مو را یاد بگیرید تا آرایشگر خودتان شوید
کلیک کن ببین

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. مدل موی نیمه‌باز مجلسی عروسکی

برای موهای با رنگ روشن، مدل پرطرفدار و واقعاً چشم‌نوازی است. ساقه‌ی کل موهای سر بجز فرق سر، فر درشت می‌خورد و از هر طرف صورت، دو دسته مو از سمت شقیقه تا پشت گوش به عقب برده می‌شود (دو دسته از راست، دو دسته از چپ)، هر کدام از دسته ها باز به دو دسته‌ی نازک‌تر تقسیم و به دور هم پیچیده می‌شوند تا مثل عکس، شکل طنابی به خود بگیرد، دنباله‌ها را به هم می‌رسانید و به شکل مخفی به هم می‌چسبانید و اضافه‌ها را در پیچ و تاب باقی موها محو می‌کنید.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. مدل موی مجلسی نیمه‌باز یکطرفه

برای یک موی رنگ و هایلایت شده، مدلی از این ساده‌تر پیدا نمی‌شود. موهای یک طرف سر از پشت به صورتی که در عکس می‌بینید جمع می‌شوند و طوری که سفت نباشد فیکس شده و با اکسسوری تزئین می‌شوند.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

از این‌جا به بعد، چند مدل موی نیمه باز مجلسی بر پایه‌ی بافت‌های مختلف را خواهیم داشت که بسیار پرطرفدار هستند.

  1. مدل موی نیمه‌باز برای موهای مجعد

موهای مجعّد از زیباترین و خاص‌ترین موها هستند اگر صاحب آن‌ها قدرشان را بداند. برای داشتن این مدل موی نیمه باز مجلسی، باید موهایتان بلند باشد تا بتوانید بعد از دم‌اسبی کردن، دنباله‌ها را به این شکل، هاله‌ی سر کنید. با آن فرق یکطرفه و آن بافت ساده‌ی جلوی سر، واقعاً جذاب و وسوسه‌کننده نیست؟

5 نکته درباره استایل مو که خانم ها باید بدانند
کلیک کن ببین

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. شنیون نیمه باز شلوغ با بافت

این هم از آن مدل‌های مورد علاقه‌ برای کسانی‌ است که زیبایی را در به هم ریختگی می‌بینند. البته بیشتر برای دختران جوان مناسب است. اگر موهای بلند بور یا خرمایی دارید، این مدل موی نیمه باز مجلسی خیلی به شما می‌آید.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. شنیون حصیری نیمه باز

برای این مدل موی نیمه باز مجلسی هم دنباله‌ی موها باید از قبل فر درشت و باز خورده باشد. قسمت بالایی، موها از طریق یک بافت حصیری شُل به هم قفل می‌شوند و دنباله‌ی آن‌ها آزاد گذاشته می‌شود.

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

  1. شنیون نیمه باز با بافت حصیری

این هم ترکیب دیگری از بافت حصیری و طرز کار مثل مدل شماره 8 است با این فرق که موها در این مدل موی نیمه‌باز مجلسی خیلی شل‌تر و کمی بیشتر بافته می‌شوند و با استفاده از اکسسوری مناسب تزئین می‌شوند. مدل‌های به این شلوغی برای موهای روشن یا هایلایت شده مناسب‌تر است. در انتها اگر چند رشته مو از بافت بیرون کشیده شود جذاب‌تر است. برای عروس خانم‌ها مدل جالبی می‌تواند باشد.

مدل موی ساده برای موهای بلند
کلیک کن ببین

مدل موی نیمه‌باز مجلسی

پیشنهاد مطالعه مدسازی : شینیون مو را یاد بگیرید تا آرایشگر خودتان شوید   ،  در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید

 

منابع عکس‌ها:

https://www.goodhousekeeping.com/beauty/hair/g2800/half-up-half-down-hairstyles/?slide=4

http://www.womensweekly.com.sg/beauty-style/hair-ideas/easy-half-up-hairstyles/?slide=9

https://www.pinterest.de/pin/ARuYOHDsdeDl7jaOprBj8i_LJrzta27T1uo3FQLzGFeeqjo1kdlKEIA/

https://i.pinimg.com/736x/0e/ae/d1/0eaed1c96a343336aecf82cf6a779adf.jpg

https://www.wilkieblog.com/beauty-and-fashion/6-romantic-wedding-hairstyles-that-will-make-him-fall-in-love-all-over-again/

https://www.pinterest.de/pin/173670129353302925/

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.