70 مدل لباس راحتی دخترانه

مدل لباس راحتی دخترانه

لباس در خانه یکی از تن پوش هایی است که باید در انتخاب آن دقت کرد. زیرا انتخاب یک لباس خوب و راحت در خانه که بیشترین زمان را در طول روز با آن سپری می شود یکی از مهمترین موارد برای افراد به خصوص دختران جوان است. در این خصوص نمونه هایی از 70 مدل لباَس راحتی دخترانه را در این مطلب قرار می دهیم. شما عزیزان می توانید با مشاهده نمونه های زیر از آنها ایده بگیرید و در انتخاب و خرید از آنها بهره مند شوید.

لباس راحتی دخترانه

لباس راحتی دخترانه شیک

انواعی از شیک ترین مدل های لباس راحتی دخترانه

بلوز شلوار اسپرت دخترانه

یکی از شیک ترین مدل های لباس راحتی دخترانه طرح های شومیز می باشد. این مدل لباس ها که در طرح و سبک های مختلف بلوز شلواری، لباس های یکسره، سرفانی و غیره هستند، بهترین لباس های راحتی محسوب می شوند.

بلوز شلوار مخصوص افراد چاق

پیراهن راحتی دخترانه

لباس های راحتی اغلب از جنس پارچه های لطیف و نرم هستند. این مدل لباس ها معمولا از پارچه های نخی می باشند.

زیباترین مدل های پیراهن راحتی دخترانه

معمولا لباس های راحتی دخترانه طرح های فانتزی و عروسکی دارند.  چندین مدل متفاوت لباس دخترانه در طرح های زیبا و شیک هستند که دارای سبک های جدیدی هستند.

انواع پیراهن زنانه و دخترانه راحتی

بلوز شلوار ست راحتی دخترانه

بسیاری از مدل لباس های دخترانه فری سایز  می باشند.  در این مدل ها زیباترین طرح ها را می توان مشاهده نمود.

لباس راحتی دخترانه جدید

دختر خانم هایی که علاقه به مدل های لباس راحتی مد روز دارند، و همچنین طرفدار شیک پوشی هستند. می توانند از نمونه های ارائه شده برای انتخاب و خرید مدل لباس های رحتی ایده بگیرند.

بلوز شلوار ساده راحتی دخترانه

ست بلوز شلوار راحتی دخترانه

مدل لباس راحتی فانتزی و شیک دخترانه

لباس راحتی دخترانه نوجوان

بلوز شلوار ست راحتی دخترانه

 اغلب لباس راحتی دخترانه اغلب مدل های فانتزی دارد. بعضی از  مدل لباس های دخترانه علاوه بر سبک زیبا دارای تن پوش سبک و راحتی نیز هستند.

عکس لباس راحتی دخترانه

این لباس ها که اغلب سبکی شبیه لباس های بچه گانه و عروسکی دارند، تن پوش آنها نیز زیبا و راحت می باشد.

80 مدل لباس راحتی زنانه
کلیک کن ببین

مدل لباس راحتی دخترانه

لباس های راحتی دخترانه جدید دارای کیفیت عالی نیز هستند. بعضی از مدل های لباس دخترانه فانتزی می تواند شامل بلوز  شلوار سر همی،  انواع دامن های کوتاه چین پلیسه  و برش دار نامتقارن بلند، سرفان، شلوارهای گشاد طرح دار و غیره باشد.

لباس راحتی دخترانه جدید

تونیک راحتی دخترانه

مدل لباس راحتی دخترانه عروسکی
مدل لباس راحتی دخترانه عروسکی

از جمله لباس های راحتی دیگر در سبک های فانتزی می توان به جنس و طرح های حریر  و ویسکوز نیز اشاره کرد که در این تن پوش ها وجود دارد.

تونیک حریر راحتی

مدل لباس راحتی دخترانه بچه گانه
مدل لباس راحتی دخترانه بچه گانه

لباس های راحتی فانتزی دخترانه را می توان با انواع آستین ها، یقه های زیبا، و نوع برش و دوخت زیبا در مدل های جدید پیدا کرد.

شومیز دخترانه راحتی

اگر انواع مدل لباس های راحتی فانتزی را با طرح ها و رنگ بندی های متفاوت می خواهید بهتر است تا سری به سایت های مد لباس بزنید. در فروشگاهها و سایت های مد شما می توانید با انواع لباس های راحتی دخترانه جدید آشنا شوید.

لباس راحتی بچه گانه
لباس راحتی بچه گانه

شلوار راحتی دخترانه

تیشرت با شلوار راحتی دخترانه

همینطور برای انتخاب بهترین این لباس ها از  این سایت ها شما می توانید قیمت کمتری را نیز بپردازید.

تیشرت مشکی دخترانه

لباس راحتی دخترانه مدل مجلسی

مدل لباس راحتی دخترانه ویژه مجلس

پیراهن کوتاه گلدار

بعضی از مدل های لباس راحتی دخترانه را نیز می توان در مجلس پوشید. به طوریکه مدل های آنها برای مجلس نیز مناسب هستند. این مدل ها در اینستاگرام لباس راحتی دخترانه سایت مدسازی قابل مشاهده هستند.

اینستاگرام لباس راحتی دخترانه

لباس های راحتی دخترانه با توجه به مدل، و نوع پارچه ای که دارند برای مجلس نیز به کار می روند. که اغلب مدل های شومیز دخترانه جزو لباس های مجلسی نیز می باشند.

پیراهن های زیبای تور دخترانه

مدل لباس راحتی دخترانه تور

لباس های راحتی دخترانه سبک کلاسیک

از سایر موارد برای لباس های راحتی دخترانه برای مجلس می توان به مدل های جلو باز، کت دامنی، و غیره نیز اشاره کرد.

بلوز و شلوار راحتی نخی زنانه و دخترانه بسیار جذاب
کلیک کن ببین

لباس های راحتی ویژه مجلسی

دامن های چین پلیسه کوتاه و یا بلند در مدل های گشاد و با برش های نامتقارن نیز از جمله لباس های راحتی برای مجلس هستند، که دختر خانم ها می توانند آنها را با انواع بلوز های ساده و شیک بپوشند. شما با کمی جستجو در اینترنت می توانید خر ید اینترنتی لباس راحتی ارزان داشته باشید.

پیراهن های فانتزی جدید دخترانه

کت راحتی دخترانه
کت راحتی دخترانه گلدار ویژه مجلسی

همچنین بعضی لباس های استریژ و یا تور نیز با طرح های ساده ای که دارند و به دلیل راحتی برای انواع مجالس کاربرد دارند.

پیراهن های کوتاه مجلسی

معمولا بین لباس های راحتی مجلسی و غیر مجلسی نمی توان تفاوتی قائل شد. زیرا که سبک و قالب این لباس ها در نوع خیلی ساده و از جنس ارزانتر می باشند.

تونیک راحتی مجلسی

تونیک ساده دخترانه

بنابراین می توان لباس های راحتی نوع مرغوب تر و با پارچه های طرح دار و گران تر را برای آنکه در مجلس راحت باشید را انتخاب کنید.

بلوز دامن راحتی مجلسی
بلوز دامن راحتی دخترانه
پیراهن مجلسی مدل ساده
پیراهن کوتاه دخترانه راحتی ویژه مجلس

همچنین انتخاب لباس های راحتی مدل شومیز برای دختر خانم هایی که با کلاس بودن و نیز سادگی و راحتی خود اهمیت می دهند، می تواند بهترین گزینه باشد.

لباس راحتی زنانه و دخترانه
تونیک راحتی دخترانه زیبای حریر

سایر موارد لباس راحتی دخترانه

لباس های راحتی دخترانه در سایر موارد از  طرح هایی با پارچه های چند تیکه یا گلدار و گلدوزی شده تشکیل شده اند. این مدل پارچه ها که از جنس خنک و نرمی هم برخوردار هستند، زیبایی خاص خود را نیز دارا می باشند. در ادامه مطلب نیز چندین عکس لباس مجلسی دخترانه برای شما آورده ایم.

تیشرت راحتی دخترانه
تیشرت دخترانه با طرح فانتزی

از سایر موارد لباس های راحتی برای دختر خانم ها می توان به بلوز های ساده با آستین پفی، شلوارک های پرنسنلی، پیراهن های کوتاه عروسکی و این قبیل موارد نیز اشاره کرد.

بلوز و شلوار راحتی
بلوز و شلوار سرهمی راحتی دخترانه

مدل های لباس های راحتی بسیار متنوع و زیبا هستند، که اغلب کاربرد های زیادی هم دارند که در بالا به مواردی از آن اشاره شد.

80 مدل لباس راحتی زنانه
کلیک کن ببین
تیشرت راحتی دخترانه
تیشرت راحتی ساده دخترانه

شما می توانید انواع بلوز و شلوار و دامن راحتی را با توجه به سایز و ظاهر خود انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم تا مدل هایی را برای لباس راحتی خود انتخاب کنید که علاوه بر راحتی، زیبایی و ماندگاری بیشتری را نیز داشته باشند.

لباس راحتی فانتزی دخترانه
لباس راحتی فانتزی دخترانه

زیرا که مدل لباس های راحتی به دلیل زیاد استفاده کردن باید دارای کیفیت خوبی باشند. دیگر آنکه هر لباسی که انتخاب می کنید چه از لحاظ نرمی و سفتی پارچه آن و رنگ بندی و طرح آن باید به شما بیاید، تا در آن بدرخشید.

ست تیشرت و شلوار دخترانه مشکی
تیشرت مشکی دخترانه

لباس راحتی دخترانه تک و شیک

بلوز شلوار صورتی
بلوز و شلوار فانتزی و شیک راحتی دخترانه
لباس های راحتی زیبای دخترانه
بلوز شلوار راحتی دخترانه سبک مدرن

بعضی از لباس های راحتی دخترانه هستند که دارای مدل های تک هستند. و از نوع طرح و سبکی که دارند می توان به این موضوع پی برد. بنابراین می توانید از این مدل لباس ها که نسبت به مدل های متنوع آن از کیفیت بهتری نیز برخوردار هستند نیز برای خانه نیز استفاده کنید.

تیشرت مجلسی
تیشرت دخترانه با طرح پروانه
پیراهن های لی دخترانه
مدل لباس های راحتی دخترانه طرح لی

این مدل لباس ها به صورت سری به بازار عرضه می شوند. گاهی نیز لباس های راحتی تک به صورت سرهمی بلوز و شلوار و یا کت دامنی روانه بازارهای مد می شود.

تیشرت یقه باز دخترانه

پیراهن های سرفانی دخترانه

مدل های متنوع لباس های راحتی دخترانه

مدل های لباس راحتی دخترانه

اگر چنانچه دختر خانم چاقی هستید می توانید از لباس های راحتی کوتاه و یا تیشرت های کمی چسب تر استفاده کنید. این موارد در لباس های راحتی می تواند شما را از آنچه هستید لاغرتر نشان دهد. همینطور شلوار هایی را که انتخاب می کنید نیز کمی چسب تر باشد تا تیپ شما را جذاب تر نشان دهد.

تیشرت با طرح جدید دخترانه

 

تیشرت دخترانه برا یافراد لاغر

تیشرت های دخترانه اغلب در سبک های فانتزی روز به روز بازار ش داغ تر می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید لباس راحتی در نوع مدل های تیشرت را دارید از رنگ های شاد و طرح های عروسکی برای داشتن یک روحیه شاداب و سالم انتخاب کنید.

بلوز و شلوار راحتی نخی زنانه و دخترانه بسیار جذاب
کلیک کن ببین
مدل لباس راحتی زیبا
بلوز دامن راحتی اسپرت

همینطور اگر به دنبال تونیک های مدل دار هستید. انواع تونیک های برش دار و کلاسیک و مدرن نیز که دارای طرح و رنگ جذابی هستند برای شما می تواند بهترین گزینه باشد.

تیشرت راحتی برای دختران چاق
تیشرت راحتی دخترانه برای افراد چاق

همچنین می توانید با لباس های راحتی از دیگر طرح های مدرن و کلاسیک نیز در هر جایی که می خواهید احساس راحتی کنید زیبا بدرخشید. شما همواره می توانید از مدل های دیگر لباس های راحتی با سبک و مدل خاصتان جذاب به نظر برسید.

ست بلوز شلوار راحتی کلاسیک زیبای دخترانه
بلوز و شلوار ست دخترانه با رنگ بندی تیره

بلوز و شلوارهای ست دخترانه نیز می تواند یکی از گزینه های دیگر لباس های راحتی برای دختران جذاب باشد. شما با توجه به نوع طرحی که دوست دارید می توانید انواع اینمدل لباس های راحتی را برگزینید.

تونیک به همراه ست شلوار برای خانم های درشت اندام

لباس راحتی دخترانه در منزل

مدل لباس راحتی سرفانی
مدل لباس راحتی سرفانی

دنیای مد هیچگاه آرام نمی نشیند، و همواره تدابیری برای لباس راحتی زنانه و دخترانه در خانه تدارک دیده است که بسیار جذاب و دیدنی می باشند.

مدل تونیک راحتی دخترانه

دختران جوانی که می خواهند حتی در خانه با مد پیش بروند می توانند از این نمونه های زیر نیز ایده بگیرند. زیبایی این مدل لباس هی راحتی این است که شما هر ظاهر و یا رنگ پوستی که داشته باشید. می توانید بدون نگرانی انواع مدل لباس هایی را که می خواهدی در منزل بپوشید را انتخاب و خرید کنید.

بلوز شلوارک دخترانه
بلوز شلوارک راحتی برای منزل

نکته ای را که باید خاطر نشان کنیم این است که لباس های راحتی باید از جنس و الیاف مناسبی باشد. زیرا بیشترین استفاده از این لباس ها در خانه می باشد. بنابراین بهتر است تا همواره لباس راحتی مناسب و با کیفیت را از لحاظ جنس و نوع پارچه برگزینید.

80 مدل لباس راحتی زنانه
کلیک کن ببین
بلوز با شلورا راحتی کوتاه
تیشرت با شلوارک دخترانه راحتی برمودایی برای منزل

انواع پیراهن های راحتی زیبا، سارافون، شلوار و یا شلوراک و تونیک و غیره با بهترین طرح ها و سبک های مد روز در بازار برای مدل لباس های راحتی در منزل طراحی شده اند. این لباس ها با بهترین کیفیت هستند و انتخاب و خرید آنها می تواند رضایت و زیبایی را حتی در منزل به شما هدیه دهد.

مدل پیراهن زیبا و شیک دخترانه
مدل پیراهن راحتی دخترانه ست

مدل لباس راحتی دخترانه بچه گانه

لباس های راحتی دخترانه سبک بچه گانه یکی دیگر از مدل های لباس راحتی هستند که باید در انتخاب آن نیز دقت نمود. زیرا که دختر بچه ها به لحاظ پوست لطیف تری که دارند ممکن است نسبت به الیاف مصنوعی حساسیت داشته باشند.

بلوز دامن راحتی بچه گانه
بلوز دامن راحتی بچه گانه از جنس تور

بنابراین انتخاب یک لباس راحتی خوب در منزل می تواند علاوه بر سلامتی آسایش را برای آنها فراهم آورد. در زیر نمونه ای از این لباس های راحتی بچه گانه را مشاهده می کنید.

تاپ شلوارک بچه گانه
تاپ و شلوارک دخترانه بچه گانه
بلوز شلوار دختارنه
بلوز و شلوار بچه گانه راحتی
پیراهن دخترانه بچه گانه
پیراهن تور دخترانه بچه گانه
پیراهن بچهگانه
پیراهن راحتی بچه گانه

تاپ شلوار دخترانه

سایر موارد

سایت های مد لباس و پوشاک همواره مدل های روز را در اختیار کاربران و مشتریان خوشی قرار می دهند، تا آنها با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایند.

چنانچه قصد انتخاب و خرید مدل های لباس راحتی با قیمت مناسب و با کیفیت عالی را دارید، می توانیدبا مراجعه به این فروشگاه ها علاوه بر آگاهی از قیمت از جدید ترین مدل های روز لباس راحتی دخترانه نیز باخبر شوید.

لباس راحتی شیک و فانتزی

شما همواره می توانید با انتخاب یک لباس مناسب و زیبا در هر مکانی راحت و آسوده باشید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

تونیک بلند دخترانه

چنانچه علاقه مند به مطالب مد لباس راحتی هستید می توانید مقالات بعدی ما را نیز در این زمینه در سایت مُدسازی دنبال نمایید.

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. besti گفت:

    It’s really a nice and useful piece of info. I’m glad that you simply shared this helpful
    information with us. Please keep us informed like this.
    Thanks for sharing.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.