پرطرفدارترین مدل موی کوتاه پسرانه

مدل موی کوتاه پسرانه

اگر بخواهید یک مدل موی کوتاه پسرانه‌ انتخاب کنید که در عین متفاوت و شیک بودن، معرف شخصیت و جایگاه اجتماعی شما باشد، باید به فرم صورت و حالت موهایتان دقت کنید. انواع مدل موهای آلمانی ، خامه‌ای، بوکسوری و سایر مدل موها را می‌توانید به سایز دلخواهتان کوتاه کرده و حالت دهید.برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه پسرانه، بهتر است که با در نظر گرفتن فرم صورت و حالت موهایتان، با آرایشگر خود مشورت کنید و با توجه به ایده‌هایی که از عکس‌های مختلف می‌گیرید، ظاهر خود را تغییر دهید.

مدل موی آلمانی، مدل موی کوتاه پسرانه‌ای که برای تمام سنین مناسب است

در این مدل موی کوتاه پسرانه، کافی است موهای قسمت‌های کنار و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کنید و یا کلا بتراشید و موهای بالای سرتان را نیز با قیچی کوتاه کنید. شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خودتان، طول موهایتان را تعیین کنید و به هر طرف که دوست داشتید آن را حالت دهید.

مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه پسرانه جدید

مدل موی بوکسوری، مخصوص افراد فعال و ورزشکار است

اگر به دنبال یک مدل موی کوتاه پسرانه‌ی خاص می‌گردید که در عین سادگی شما را خوشتیپ نشان دهد، بهتر است از مدل موی بوکسوری استفاده کنید. اگر موهای فر، حالت‌دار و یا صاف دارید، مدل موی بوکسوری می‌تواند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شما باشد.

مدل موی کوتاه پسرانه 2019

 

مدل موی خامه‌ای، پرطرفدارترین مدل موی کوتاه پسرانه است

در مدل موی خامه‌ای، موهای قسمت‌های کناری و پشت سر با ماشین اصلاح می‌شود و موهای قسمت بالای سر بلندتر باقی می‌ماند. شما می‌توانید برای داشتن مدل موی کوتاه پسرانه‌ی خاص خودتان، موهایتان را به اندازه‌ی مورد نظرتان کوتاه کرده و به هر طرف که دوست داشتید حالت دهید. این مدل هم برای موهای فر و هم برای موهای صاف مناسب است.

مدل موی کوتاه پسرانه کره ای

 

مدل موی شانه زده به سمت عقب، مدلی است که هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود

اگر به دنبال یک مدل موی کوتاه پسرانه می‌گردید که بتوانید با هر سنی و در هر جایگاه اجتماعی از آن استفاده کنید، کافی است موهای خود را به سمت عقب حالت دهید و از این استایل کلاسیک خود لذت ببرید. حتی می‌توانید قسمت بالای موهای خود را به صورت پف‌دار حالت دهید و یا موهای حالت‌دار خود را با کمی ژل به سمت عقب فرم دهید.

مدل موی بچه‌گانه بامزه در سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه پسرانه 98

 

اگر می‌خواهید فردی قابل اعتماد به نظر برسید، موهای خود را به یک طرف حالت دهید

در این مدل موی کوتاه پسرانه، باید جهت خواب موهایتان را پیدا کرده و با کمک یک شانه، موهایتان را به یک طرف حالت دهید. برای داشتن استایل امروزی‌تر، می‌توانید کمی ژل به موهای خود بزنید و یا حتی کمی آن را به شکل پف‌دار در آورید.

جدیدترین مدل موی کوتاه پسرانه

 

با مدل موی تراشیده، متفاوت‌تر از همیشه در اجتماع ظاهر شوید

اگر فردی فعال هستید و وقت زیادی برای رسیدگی به موهایتان ندارید، می‌توانید از مدل کلاسیک تراشیده استفاده کنید و در عین متفاوت بودن، خوشتیپ و مرتب به نظر برسید. برای داشتن این استایل شیک، باید موهای خود را با ماشین اصلاح کنید و به لباس‌هایی که می‌پوشید بیشتر توجه کنید. چرا که وقتی موهای خود را می‌تراشید، بیشتر نگاه‌ها به سمت لباس‌هایتان هدایت می‌شود و با پوشیدن یک کت چرمی زیبا، می‌توانید استایلی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید.

مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

مدل موی کوتاه پسرانه

 

 

با مدل باب راحت و امروزی باشید

اگر می‌خوهد یک مدل موی امروزی را انتخاب کنید که شخصیت راحت شما را نشان دهد، بهتر است مدل باب را انتخاب کنید. برای داشتن این مدل، باید به آرایشگر خود بگویید که موهای شما را به گونه‌ای کوتاه کند که بتوانید آن را پشت خود بیندازید.

مدل موی کوتاه پسرانه در سال 2019

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.