مدل موی مردانه ایرانی شما را خوشتیپ تر می کند !!!

موی مردانه ایرانی

برای انتخاب بهتری مدل موی مردانه‌ی ایرانی برای خود، باید به فرم صورت و حالت موهایتان توجه کنید. مدل موهایی که دارای چتری‌های حالت‌دار هستند، مدل‌های تراشیده و حتی بلند، از مدل‌های موهای مردانه‌ی پرطرفدار ایرانی می‌باشند. همچنین مدل‌هایی که در آن موها به سمت عقب و یا طرفین حالت پیدا می‌کند نیز، به دلیل ساده و شیک بودن همیشه مورد توجه مردان خوشتیپ ایرانی بوده است. در زمینه مدل موی مردانه اگر بخواهیم مروری بر انواع مدل موی مردانه‌ی ایرانی داشته باشیم، می‌توانیم به مدل موی افراد مشهور و محبوب ایرانی اشاره کنیم که جوانان ایرانی معمولا از استایل آن‌ها الگو برداری می‌کنند.

چتری‌های مردانه‌ی شهاب حسینی، جذابیت او را دوچندان کرده است

مدل موی چتری به اکثر افراد با فرم صورت‌های مختلف می‌آید. شهاب حسینی، بازیگر محبوب، نیز با این مدل موی مردانه‌ی ایرانی، بسیار جذاب‌ به نظر می‌رسد. همان‌طور که می‌بینید، موهای قسمت بالای سر او کمی پرپشت‌تر از موهای اطراف سرش می‌باشد و چتری‌های خود را در حالت طبیعی خود رها کرده است. در نظر داشته باشید که این مدل موی مردانه‌ی ایرانی، نیاز به رسیدگی خاصی ندارد و می‌توانید با این مدل، موهای پرپشت خود را به نمایش بگذارید. البته باید به این نکته نیز توجه نمایید که اگر موهای شما در حال ریختن است و قسمت‌های جلوی موهایتان کم‌پشت شده است، بهتر است به این مدل فکر نکنید.

مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه ایرانی

 

اشکان خطیبی با مدل موی تراشیده‌ی خود، با استایلی جدید در تلویزیون حاضر شد

افرادی که سر خوش فرمی دارند، می‌توانند از این مدل موی مردانه‌ی ایرانی استفاده کنند و موهای خود را با ماشین اصلاح کنند تا یک استایل متفاوت داشته باشند. این روزها این مدل موی پرطرفدار، در بین افراد مشهور نیز بسیار دیده می‌شود. همان‌طور که در عکس زیر مشاهده می‌فرمایید، اشکان خطیبی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون نیز موهای خود را به این صورت در آورده است. در این مدل مو، موهای قسمت بالای سر بلندتر از قسمت‌های کناری سر است.

مدل موی مردانه ایرانی

موهای حالت‌داده به سمت عقب، پرطرفدارترین مدل موی مردانه‌ی ایرانی است

مردان ایرانی از دیرباز تمایل زیادی به حالت دادن موهایشان به سمت عقب داشته‌اند. امروزه نیز این مدل موی مردانه‌ی ایرانی، در بین بسیاری از افراد مشهور محبوبیت خود را حفظ کرده است. همان‌طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، روزبه بمانی، خواننده‌ی توانای کشورمان، موهای خود را به سمت عقب حالت داده است و با نگاه گیرای خود بسیار با ابهت به نظر می‌رسد. این مدل مو برای افرادی با موهای صاف مناسب‌تر است. چرا که هرچه مو صاف‌تر باشد، خوش‌حالت‌تر به نظر می‌رسد.

انواع مدل موی خامه‌ای مردانه را بهتر بشناسید
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه ایرانی

 

پژمان بازغی مانند همیشه خوشتیپ به نظر می‌رسد

اگر بخواهید مانند پژمان بازغی خوشتیپ به نظر برسید، کافی است تا جهت خواب موهایتان را پیدا کرده و به کمک یک شانه فرق کج خود را باز کنید. همچنین می‌توانید برای خوش‌حالت نگه داشتن آن از ژل مو استفاده کنید. گفتنی است که این مدل موی مردانه‌ی ایرانی، یکی از محبوب‌ترین مدل موهای مردانه است که تمام مردان ایرانی با سلیقه‌های مختلف آن را می‌پسندند.

مدل موی مردانه ایرانی

 

موهای خود را مانند موهای جذاب رضا یزدانی بلند کنید

این مدل موی مردانه‌ی ایرانی، سال‌ها است که مورد توجه مردان خوشتیپ ایرانی قرار گرفته است. رضا یزدانی، خواننده‌ی خوش صدای کشورمان، با موهای فر بلند خود سال‌ها است که به عنوان خواننده‌ای خوشتیپ در بین جوانان محبوبیت پیدا کرده است. برای داشتن موهایی به جذابیت رضا یزدانی، باید موهای خود را در اندازه‌ی مناسب نگه دارید. همچنین می‌توانید با باز گذاشتن موهایتان و یا بستن آن‌ها به شکل دم اسبی و یا گوجه‌ای، همیشه استایل خاصی داشته باشید.

مدل موی مردانه‌ کلاسیکی که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه ایرانی

 

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.