مدل لباس عروس ایتالیایی

عروس ایتالیایی

یکی از زیباترین مدل های لباس عروس ، مدل لباس عروس ایتالیایی است که در بین دختران جوان از جذابیت خاصی برخوردار است این مدل در عین سادگی از طراحی منحصر به فردی برخوردار است و در انواع مدل های ساده و طرح دار، دکلته، کوتاه، دنباله دار و پفی موجود می باشد که انتخاب هر کدام بسته به سلیقه ی افراد است. یکی از مهم‌ترین دغدغه های خانم ها برای روز عروسی، انتخاب لباس مناسب است و انتخاب درست با توجه به فرم ظاهری اندام نقش به سزایی در درخشش عروس خانم ها دارد. مدل لباس عروس ایتالیایی امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و با داشتن مدل های متنوع و منحصر به فرد همواره توجه بسیاری از خانم ها را به خود جلب کرده است در زیر بیشتر به معرفی مدل لباس عروس ایتالیایی که می توان گفت یک مدل زیبا و رؤیایی است خواهیم پرداخت.

مدل لباس عروس ایتالیایی

ویژگی ها مدل لباس عروس ایتالیایی

امروزه دختران جوان برای انتخاب لباس عروس وسواس زیادی دارند و می خواهند در بهترین روز زندگیشان از همه لحاظ خاص باشند و به همین دلیل ماه ها قبل از مراسم به دنبال زیباترین مدل لباس می گردند.

زیباترین لباس عروس را بشناسیم
کلیک کن ببین

در بین لباس عروس های موجود، مدل لباس عروس ایتالیایی نسبت به سایر مدل های ایرانی طرفداران زیادی دارد و دختران جوان این مدل را بر سایر مدل ها ترجیح می دهند. در انتخاب این مدل لباس عروس ، همواره باید به فرم بدنی و ویژگی های ظاهری اندام توجه شود. جنس پارچه های مورد استفاده در مدل پیراهن عروس ایتالیایی بیشتر گیپور، حریر، ساتن و تور می باشد.

مدل لباس عروس ایتالیایی

 

انواع مدل لباس عروس ایتالیایی

انواع مختلفی از مدل لباس عروس ایتالیایی وجود دارد که انتخاب هر مدلی در نهایت بستگی به سلیقه شخصی افراد دارد. یکی از مدل‌های زیبای آن، مدل دنباله دار است که دنباله لباس طبق نظر افراد کوتاه و بلند است این لباس برای افراد قد بلند بسیار زیبا است. یکی دیگر از مدل های زیبای ایتالیایی مدل کوتاه است که برای دختران جوان و با اندامی زیبا جلوه ی دیدنی و بی نظیری دارد. همچنین از بین مدل پیراهن عروس ایتالیایی، مدل پر طرفدار ماهی است که هر روزه طرفداران آن بیشتر می شود این مدل برای افراد با قد بلند و اندام ساعت شنی مناسب است. از دیگر مدل های ایتالیایی مدل دکلته و پرنسسی است؛ که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد.

انواع لباس عروس
کلیک کن ببین

بیشتر انواع مدل لباس عروس ایتالیایی ساده طراحی شده اند و به خاطر سادگی و استفاده از پارچه های مرغوب هیچ‌وقت از مد نمی افتند و در هر زمانی زیبایی خود را از دست نمی دهند.

مدل لباس عروس ایتالیایی

 

همچنین مدل لباس عروس ایتالیایی در انواع طرح دار نیز وجود دارند که برای عروس هایی که دنبال مد گرایی و طرح های خاص و به روز هستند انتخاب مناسبی است در اغلب مدل های طرح دار در قسمت بالاتنه و آستین از پارچه‌های گیپور و دانتل استفاده می شود که امروزه بیشتر خانم ها طرفدار این مدل ها هستند و برای افرادی که بالاتنه آن ها چاق و دارای کک و مک است از مدل های طرح دار با آستین استفاده می کنند.

مدل لباس عروس ایتالیایی

 

این مدل لباس های در انواع طرح دار پوشیده نیز وجود دارند که برای افرادی که پوشش خود حساس هستند انتخاب خوبی است. این مدل لباس ها به وسیله آستین و یقه های ست لباس پوشیده می شوند.

لباس عروس اروپایی بپوشید!!!
کلیک کن ببین

در لباس عروس های کارشده ایتالیایی با استفاده از سنگ ها و پارچه های مرغوب به جذابیت این مدل ها می افزایند؛ که بیشتر افراد مدل های ایتالیایی را بخاطر کیفیت بالا بر مدل های ایرانی ترجیح می دهند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.