مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022

مدل موی ایتالیایی

ایتالیا همیشه از پیشگامان مد جهان در همه‌ی زمینه‌ها شناخته شده و به خصوص مدل موی ایتالیایی، همیشه محبوب‌ترین انتخاب آقایان در همه‌ی زمان‌ها بوده است. مشاهیر ایتالیا، از هنرمندان عرصه‌های مختلف تا ورزشکارها، معمولاً از الهام‌بخش‌ترین افراد جهان برای انتخاب استایل مو و لباس بوده‌اند. برای طرفداران این مدل‌های جذّاب، چندتا از مدل موی ایتالیایی و بهترین استایل‌های سال 2019 را انتخاب کرده‌ایم.

12 مدل موی ایتالیایی مردانه جدید 2019

 1. مدلی بسیار پرطرفدار که یادآور اسطوره‌ی محبوب موسیقی پاپ، الویس پریسلی است. آقایان جوانی که موهای پرپشت، فرم بیضی و استخوانی چهره دارند، از این مدل موی ایتالیایی لذت خواهند برد.

مدل موی ایتالیایی

 1. این مدل هم، مثل مدل قبلی، مناسب سنین جوان‌تر و چهره‌های زاویه‌دار است و یک جلوه‌ی شارپ و شسته‌ رفته ایجاد می‌کند.

مدل موی ایتالیایی

 1. این مدل موی ایتالیایی جذّاب، سن و سال ندارد. واقعاً می‌تواند در هر سنّی، شما را بین اطرافیان‌تان شاخص کند و جای خودتان را در دل دیگران باز کنید.
انواع مدل موی مردانه بلند
کلیک کن ببین

مدل موی ایتالیایی

 1. باز هم یک مدل جالب دیگر برای پسرهای جوان، موهای حالت‌دار و شاید کمی فردار برای این مدل با تاج شلوغی که دارد مناسب‌تر است.

مدل موی ایتالیایی

 1. چهره‌های فرم مربعی، موهای پرپشت و لَخت و البته دل‌های جوان، این مدل موی ایتالیایی را هم در هر سنّی می‌توانند انتخاب کنند. جلوه‌ی باطراوتی دارد.

مدل موی ایتالیایی

 1. این شاید مدلی نباشد که بشود به هر کسی پیشنهاد داد. برای افرادی با گردن کشیده و صورت استخوانی مناسب است، ضمن این‌که می‌تواند یک تیپ خاص و هنری به حساب بیاید. انتخاب این مدل موی ایتالیایی، به کمی روح لطیف و شاعرانه نیاز دارد.

مدل موی ایتالیایی

 1. مدل موی ایتالیایی اصیل! یک استایل به ظاهر نامرتب، که تیپ کارگردان‌های سینما و نخبه‌های علمی را تداعی می‌کند. با موهای تیره و چهره‌های زاویه‌دار ترکیب منحصر به فردی می‌شود. اینطور نیست؟

مدل موی ایتالیایی

 1. از تیپ‌های هنری و شاعرانه گفتیم، کمی هم به ورزشکارها برسیم. این مدل موی ایتالیایی به خاطر حجم سبُک مو در شقیقه‌ها و موهای نسبتاً بلند جلو که به عقب موج برمی‌دارد، حسّ شادابی و رهایی را برای روحیه‌های اسپرت به ارمغان می‌آورد.
مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

مدل موی ایتالیایی

 1. اگر بازاریاب، مدیر پروژه، وکیل یا فعال به هر زمینه‌ی پر جنب و جوشی هستید که در آن متّکی به مهارت قانع کردن دیگران هستید، علاوه بر معلومات کافی و فن بیان، به یک تیپ خاص هم نیاز دارید که بر جذبه‌ی شخصیتی شما اضافه کند. این یکی چطور است؟

مدل موی ایتالیایی

 1. باز هم یک مدل موی ایتالیایی اسپرت دیگر که علیرغم حجم کم، به خاطر آرایش تیز و شلوغ قسمت جلوی سر، جلوه‌ی چشمگیری دارد و می‌تواند برای ورزشکارهایی مثل فوتبالیست‌ها، ژیمناست‌ها و تنیسورها انتخاب درجه یکی باشد.

مدل موی ایتالیایی

 1. با استفاده از سشوار، ژل یا روش‌های فر کردن مو، می‌شود چند استایل متفاوت و شگفت‌انگیز ایجاد کرد. مثلاً طرز چیده شدن مو در شماره 2 و 4 و این یکی، با تفاوتی بسیار کوچک در آرایش، یکی است.

موی ایتالیایی 9

 1. این مدل موی ایتالیایی با طرفین بیش از حد تراشیده شده و قسمت بالایی که به این دقّت و ظرافت شانه و چسبانده می‌شود، جلوه‌ی سرد و بیش از شسته رُفته‌ای دارد و شاید انتخاب همه نباشد. به هرحال، علاقه‌مندان به خاص بودن، هزینه‌های آن را هم می‌‍‌پردازند.
مدل موی بلند مردانه شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد
کلیک کن ببین

مدل موی ایتالیایی

79 / 100
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.