مدل موی خامه‌ای، یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه

مدل موی خامه‌‌ای

در حال حاضر، مدل موی خامه‌ای یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه به شمار می‌آید که مردان و پسران جوان ایرانی را مانند سایر مردان دنیا شیفته‌ی خود کرده شده‌اند. یکی از مزیت‌های مدل موی خامه‌ای این است که به راحتی حالت می‌گیرد و بسته به سلیقه‌ی خودتان می‌توانید آن را به هر طرف که دوست داشتید فرم دهید.

با مدل موی خامه‌‌ای بیشتر آشنا شوید:

در این مدل، موهای قسمت‌های کناری و پشت سر تراشیده می‌شود و موهای قسمت بالای سر با قیچی مرتب می‌شود و شما می‌توانید با توجه به فرم صورت و سلیقه‌ی خودتان، اندازه و حالت آن را تعیین کنید. این تضاد زیبا بین اندازه‌ی مو در قسمت‌های مختلف، ظاهری متفاوت و منحصر به فرد به شما می‌بخشد.

مدل موی خامه‌‌ای

 

مدل موی خامه‌ای بیشتر به چه افرادی می‌آید؟

همان‌طور که می‌دانید، انتخاب مناسب‌ترین مدل مو به فرم صورت و حالت موهایتان بسیار وابسته است. مدل موی خامه‌ای مخصوص افرادی است که فرم صورت آن‌ها مربعی یا الماسی شکل است، چرا که این مدل موی خاص کمک می‌کند تا زاویه‌های صورت آن‌ها کم‌تر به چشم بیاید.

مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

مدل موی خامه‌ای خیره‌کننده داشته باشید

مدل موی خامه‌ای از لحاظ بلندی و کوتاهی مو، بسیار انعطاف‌پذیر و تابع سلیقه‌ی شما است. هیچ قانون خاصی وجود ندارد که به شما بگوید موهای خود را چه اندازه کوتاه کنید. اما برای انتخاب مناسب‌ترین نوع، بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

در این مدل، طول موهای قسمت بالای سر می‌تواند بین 5 تا 15 سانتی‌متر باشد. موهای قسمت‌های کناری سر را می‌توانید بسته به سلیقه‌ی شخصیتان کمی با ماشین اصلاح کنید و یا کلا بتراشید.

فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید تضاد بین موهای کناری و بالای سرتان کمتر به چشم بیاید، می‌توانید موهای قسمت‌های کناری سرتان را به توجه به طول موهای بالای سرتان کوتاه کنید، به این معنی که اگر  موهای بالای سرتان 5 سانتی‌متر است، موهای کناری سرتان با شماره‌ی 1 یا 2 ماشین اصلاح کنید. همچنین اصلاح کردن موهای کناری سر با شماره‌ی 4 یا 5 ماشین برای کسانی مناسب است که موهای قسمت بالای سرشان 15 سانتی‌متر است.

مدل موی ساده مردانه از محبوب‌ترین‌های سال 2019
کلیک کن ببین

نکته‌ی مهمی که در انتخاب مدل موی جدیدتان باید به آن توجه کنید این است که حتما عکس مورد نظرتان را نزد آرایشگر خود ببرید تا موهایتان را به شکل دلخواهتان کوتاه کند.

انواع مدل موی خامه‌ای:

مدل موی خامه‎ای حالت داده به سمت عقب

این نوع مدل موی خامه‌ای یک از پرطرفدارترین انواع مدل موی مردانه است که در آن موهای قسمت بالای سر به سمت بالا حالت می‌گیرد و می‌توانید برای خوش حالت نگه داشتن و براق کردن موهایتان، به آن ژل مو بزنید.

مدل موی خامه‌‌ای

 

مدل موی خامه‌ای با کناره‌های کاملا تراشیده

در این مدل موی خاص، قسمت‌های کناری سر کاملا تراشیده می‌شود تا یک تضاد قابل توجه را به وجود بیاورد.

مدل موی خامه‌‌ای

 

مدل موی خامه‌ای شلخته

در این مدل مو، موهای قسمت بالای سر به شکل شلخته حالت می‌گیرد و ظاهری جوان و امروزی به شما می‌بخشد.

مدل موی خامه‌‌ای

 

مدل موی خامه‌ای تیفوسی

در این مدل مو که قسمت‌های کناری سر با ماشین محو شده است، موهای بلندتر قسمت بالای سر به شکل تیفوسی به سمت بالا شانه می‌شود و ظاهری جذاب به شما می‌بخشد.

مدل موی بوکسوری جدید برای مردان خوشتیپ
کلیک کن ببین

مدل موی خامه‌‌ای

 

مدل موی خامه‌ای بلند مخصوص موهای فر

اگر موهای فردارید و به دنبال یک مدل متفاوت می‌گردید، مدل موی خامه‌ای بلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل موی خامه‌‌ای

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.