مدل موی بچه‌گانه بامزه در سال 2019

مدل موی بچه‌گانه

انتخاب مدل موی بچه‌گانه به خصوص بعد از سنین خردسالی که تازه در حال تجربه‌ی اوّلین انتخاب‌های زندگی هستند و دوست دارند راجع به رنگ و مدل کفش و لباس یا حتّی غذایی که می‌خورند ابراز نظر کنند، کار ساده‌ای نیست. این کوچولوهای شیرین و مشکل‌پسند حالا در سنّی هستند که باید در انتخاب مدل موی بچه‌گانه خودشان هم دخالت کنند و بعضی وقت‌ها اختلاف‌ نظرهای مادر و فرزندی به بگومگوهای بامزه هم تبدیل می‌شود. خب اگر از قبل بنشینید، مدل‌ها را با هم مرور کنید و نظرات‌تان را در صلح و آرامش رد و بدل کنید شاید مشکل آسان شد. ما هم برایتان چند مدل موی بچه‌گانه دخترانه و پسرانه‌ی جدید داریم، ببینید.

 

بامزه‌ترین انواع مدل موی بچه‌گانه 2019 مخصوص دختربچه‌ها

 1. با روحیه‌ی پرجنب و جوش و پرتحرّک و موهای لخت و نازک، کوچولوی شما با این مدل موی بچه‌گانه، واقعاً راحت خواهد بود و احساس خوبی خواهد داشت، چون کوتاه و سبُک است و حس آزادی کافی را به او خواهد داد. شما می توانید از این مدل موی دخترانه برای عروس هم استفاده کنید.
11 مدل بافت مو 2019
کلیک کن ببین

مدل موی بچه‌گانه

 1. دختر شما موهای خوش حالت و پُرپشتی دارد؟ با این مدل چطورید؟ البته خوش فرم ایستادن این مدل موی بچه‌گانه به کمی رسیدگی روزانه نیاز دارد، ولی شاید کوچولوی شما مشکلی با این موضوع نداشته باشد.

مدل موی بچه‌گانه

 1. بعضی از بچّه‌ها اغلب اوقات در حال فرار از مادرهای شانه به دست خود هستند. یک درگیری کلاسیک و قدیمی بین مادرها و بچه‌ها؛ خب این مدل موی بچه‌گانه می‌تواند شروع آتش‌بس باشد! چون برای قشنگ بودن، همان چیزی را می‌خواهد که این کوچولوها می‌خواهند؛ کمی شلختگی!

مدل موی بچه‌گانه

 1. البته دخترکوچولوهایی هم هستند که در مورد آراستگی و زیبایی همیشه در حال رقابت با مادرها هستند، موهای بلند دوست دارند و بعد از هر حمام، دنبال سشوار و شانه می‌گردند. مادرها هم بدشان نمی‌آید، خب پس این مدل موی بچه‌گانه دلبر، مخصوص کوچولوی شماست!

مدل موی بچه‌گانه

 

 1. بچّه‌ها با هر چهره و نژادی ذاتاً زیبا هستند، بنابراین سخت نگیرید. اگر کوچولوی شما از این مدل موی بچه‌گانه با ظاهر نامرتب خوشش می‌آید اجازه بدهید امتحانش کند و مدّتی یک وروجک بامزه در خانه داشته باشید. چه اشکالی دارد؟
مدل مو پسرانه جدید ( 50 مدل برتر )
کلیک کن ببین

مدل موی بچه‌گانه

 1. دختر کوچولوی شما با این مدل موی بچه‌گانه خاص و کمی شبیه به شخصیت‌های کارتونی، در مهمانی تولّد دوستش خوشحال خواهد بود. امتحان کنید!

مدل موی بچه‌گانه

 1. بچه‌ها صبرِ یک جا ماندن به مدّت زیاد را ندارند. بله این مدل موی بچه‌گانه واقعاً شیرین و خواستنی است، ولی به شرطی که کوچولوی شما موهای به طور طبیعی پُرپشت و ضخیم و حالت‌دار و به اندازه‌ی کافی لُپ داشته باشد!

مدل موی بچه‌گانه

 1. و این مدل، همانقدر ساده و بی‌آلایش و زیباست که دل و روح بچّه‌ها.

مدل موی بچه‌گانه

 

 

انواع مدل موی بچه‌گانه 2019 مخصوص پسربچه‌های خوشتیپ

 1. این مدل موی بچّه‌گانه واقعاً شیک نیست؟ چطور است یک سِت پدر و پسری بزنید؟ اتفاقاً به پدرها هم می‌آید!

مدل موی بچه‌گانه

 1. استایل پسر کوچولوی شما با این مدل موی بچه گانه واقعاً منحصر به فرد و جالب می‌شود و حتماً بین دوستانش طرفداران زیادی پیدا می‌کند.

مدل موی بچه‌گانه

 

 1. فقط دختربچه‌ها نیستند که به آراستگی ظاهرشان اهمیت می‌دهند! وقتی دیدی پسر کوچولویت با این مدل موی بچه گانه جذاب، چه مدّت زمانی را پای آینه برای خوش حالت ایستادن تاج موهایش صرف می‌کند، باورت می‌شود. بچه‌ها همین قدر زود بزرگ می‌شوند!
انواع شینیون عروس
کلیک کن ببین

مدل موی بچه‌گانه

 1. بعضی از خانواده‌ها پسر کوچولوهایشان را با موی بلند دوست دارند، چرا که نه؟ خیلی هم بانمک و پرطرفدار است.

مدل موی بچه‌گانه

 1. یک مدل موی بچه‌گانه باحال آتلیه‌ای و شیک، که احتمالاً فقط برای رفتن به عکّاسی یا جشن عروسی بشود فسقلی‌ها را برای روغن و شانه زدن و پرداختن چنین مدلی، به مدّت زیاد روی صندلی نگه داشت. مگر این‌که قبلاً دوست‌شان را این مدلی دیده باشند! آن وقت هر سختی‌ای را به جان می‌خرند.

مدل موی بچه‌گانه

 1. یک مدل موی بچه‌گانه دیگر، برای پسربچه‌های طرفدار راحتی، مرتّب کردنش وقت زیادی نمی‌گیرد. در ضمن، بلندی موهای روی گوش و پیشانی متفاوت و خاصش کرده است.

مدل موی بچه‌گانه

 1. تا پسرکوچولو مدرسه نرفته می‌شود گاهی برای تنوّع، موهایش را به سبک این مدل‌های بامزه و فانتزی کوتاه کرد، اینطور نیست؟

مدل موی بچه‌گانه

 1. در عوض این مدل موی بچه‌گانه برای فصل مدرسه هم خوب و ساده و سبُک است و با آن، پسرکوچولو به اندازه‌ی کافی احساس خوش‌تیپی می‌کند.

مدل موی بچه‌گانه

بیشتر بخوانید :

مدل موی مردانه‌ جدید را در سال نو امتحان کنید
کلیک کن ببین

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.