انواع مدل موی خامه‌ای مردانه را بهتر بشناسید

مدل موی مردانه‌ خامه‌ای

در حال حاضر، مدل موی خامه‌ای یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه به شمار می‌آید که مردان و پسران جوان ایرانی را مانند سایر مردان دنیا شیفته‌ی خود کرده شده‌اند. یکی از مزیت‌های مدل موی خامه‌ای این است که به راحتی حالت می‌گیرد و بسته به سلیقه‌ی خودتان می‌توانید آن را به هر طرف که دوست داشتید فرم دهید.

مدل موی مردانه‌ خامه‌ای یکی از پرطرفدارترین مدل موها‌ی مردانه است که برای تمام سنین قابل استفاده است. در این مدل مو، موهای قسمت‌های کناری با ماشین اصلاح می‌شود و موهای قسمت بالای سر به اندازه‌ی دلخواهتان، با قیچی کوتاه می‌شود. شما می‌توانید بر اساس فرم صورت، حالت مو و جایگاه اجتماعیتان یکی از انواع مدل موی مردانه‌ خامه‌ای را انتخاب کنید. در قسمت‌های بعد، انواع این مدل مو را به شما معرفی خواهیم کرد:

مدل موی مردانه‌ خامه‌ای شلخته، حس رها بودن را به شما القا می‌کند

برای داشتن این استایل، کافی است موهای حالت‌دار داشته باشید و بگذارید موهایتان آزادانه حالت بگیرند. خواهید دید که مدل موی خامه‌ای شلخته‌ی شما چگونه نگاه‌ها را به طرف خود می‌کشد.

مدل موی جدید مردانه در سال 2019
کلیک کن ببین

مدل موی مردانه‌ خامه‌ای شلخته

 

این نوع مدل موی خامه‌ای برای موهایی با طول متوسط مناسب است

اگر می‌خواهید یک مدل موی خاص داشته باشید که نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد، به آرایشگر خود بگویید قسمت‌های کناری سرتان را با ماشین اصلاح کرده و موهای قسمت بالایی آن را در حد متوسط نگه دارد. شما می‌توانید موهایتان را به هر طرف که دوست داشتید حالت دهید و از مدل موی مردانه‌ خامه‌ای خود لذت ببرید.

مدل  موی خامه‌ای برای موهایی با طول متوسط

 

مدل موی خامه ای برای موهای فر بسیار جذاب است

یکی از بهترین ویژگی‌های مدل موی مردانه‌ خامه‌ای این است که هم برای موهای صاف و هم موهای فر و حالت‌دار مناسب است. شما می‌توانید موهای فر و حالت‌دار خود را به شکل خامه‌ای کوتاه کنید و از استایل جذاب خود لذت ببرید.

مدل موی خامه ای برای موهای فر

 

مدل موی خامه‌ای حالت داده به سمت عقب، مدلی کلاسیک و پرطرفدار است

اگر موهای صاف دارید و به دنبال یک مدل موی خیره‌کننده می‌گردید، موهایتان را به شکل مدل خامه‌ای کوتاه کرده و آن را به سمت عقب حالت دهید.

مدل موی خامه‌ای، یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه
کلیک کن ببین

مدل موی خامه‌ای حالت داده به سمت عقب

 

مدل موی خامه‌ای یک طرفه، مورد علاقه‌ی بسیاری از مردان و پسران جوان است

برای این‌که ظاهری کلاسیک و شیک داشته باشید، می‌توانید موهای قسمت بالای سر خود را به یک طرف حالت دهید و با اعتماد به نفس در اجتماع ظاهر شوید. حتی می‌توانید برای داشتن ظاهری امروزی‌تر، کمی به موهایتان ژل بزنید.

مدل موی خامه‌ای یک طرفه

 

مدل موی مردانه‌ خامه‌ای بلند، مدلی است که با آن جذاب و متفاوت به نظر می‌رسید

اگر از طرفداران موهای بلند مردانه هستید و به دنبال راهی برای تغییرات جدید می‌گردید، بهتر است که به آرایشگر خود بگویید موهایتان را به شکل خامه‌ای کوتاه کند و موهای قسمت بالای سرتان در اندازه‌ی دلخواهتان نگه دارد.

مدل موی مردانه‌ی خامه‌ای بلند

 

با مدل موی خامه‌ای پف‌دار، استایلی کلاسیک خواهید داشت

برای داشتن یک مدل موی مردانه‌ خامه‌ای کلاسیک، می‌توانید موهای قسمت بالای سرتان را به صورت پف کرده حالت دهید.

با مدل موی خامه‌ای پف‌دار

 

مدل موی خامه‌ای تیفوسی، مخصوص پسرانی است که می‌خواهند ظاهری امروزی داشته باشند

برای داشتن ظاهری جذاب و امروزی، می‌توانید از مدل موی مردانه‌ خامه‌ای تیفوسی استفاده کنید. برای خوش حالت شدن موهایتان کافی است تا کمی ژل به نوک موهایتان بزنید.

مدل موی مردانه ایرانی شما را خوشتیپ تر می کند !!!
کلیک کن ببین

مدل موی خامه‌ای تیفوسی

 

مدل موی خامه‌ای برای موهای دردلاک (Dreadlocks) شده نیز مناسب است

برای این‌که جسارت خود را به نمایش بگذارید، می‌توانید در مدل موی خامه ای، موهای قسمت بالای سرتان را به صورت دردلاک ببافید. همچنین با ایجاد خالکوبی‌هایی روی سرتان می‌تواند ظاهری متفاوت‌تر داشته باشید.

مدل موی خامه‌ای برای موهای دردلاک

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.