زیباترین لباس عروس را بشناسیم

زیباترین-لباس-عروس

امروزه با پیشرفت صنعت مد هر سال نسبت به سال های قبل مدل های خاص و منحصر به فردی از لباس عروس روانه بازار می شود. برای خانم های وسواس و مدگرایی که ماه ها قبل از مراسم ازدواج به دنبال زیباترین لباس عروس می گردند نمونه های را با جزئیات بیان می کنیم تا بتوانند انتخابی فوق العاده را داشته باشند.

زیباترین لباس عروس

 

معرفی زیباترین لباس عروس

هر ساله در کشورهای مختلف با برگزاری هفته ی مدل لباس عروس طراحان از سراسر جهان از زیباترین لباس عروس خود رونمایی می کنند. برای انتخاب زیباترین مدل های لباس باید فاکتورهایی در نظر گرفته شود چون اگر لباس فوق العاده زیبا باشد ولی طبق معیارهایی نظیر قد، وزن، فرم بدنی و رنگ پوست انتخاب نشود از زیبایی و جذابیت آن کاسته می شود. زیباترین مدل لباس عروس برای افراد قد بلند با فرم بدن مناسب، مدل ماهی ، پرنسسی و دنباله دار است که هر کدام در انواع شکل ظاهری دامن و بالاتنه خود اقسام مختلفی دارند. برای افراد با قد نسبتاً کوتاه لباس هایی با چین و پف کمتر مناسب است. در انتخاب رنگ لباس عروس بعضی از افراد رنگ سال را انتخاب می کنند که ممکن است این رنگ ها تناسبی با رنگ پوست نداشته باشند و از جذابیت آن ها کاسته شود.

17 مدل لباس عروس جذاب
کلیک کن ببین

زیباترین لباس عروس

 

زیباترین لباس عروس چه مدلی است؟

همان‌طور که گفته شد زیباترین لباس عروس، لباسی است که در بدن زیبا باشد و تن خور شیک و فوق العاده ای داشته باشد. از مهم‌ترین نکاتی که به تهیه مدلی زیبا کمک می کند شامل: تناسب لباس عروس با اندام، تناسب هزینه و سلیقه، توجه به نوع فرهنگ خانواده، میکاپ و شینیون عروس می باشد.

زیباترین لباس عروس

 

زیباترین لباس عروس و متناسب بودن آن با اندام

برای انتخاب زیباترین لباس عروس در درجه اول، افراد باید درک درستی از اندام خود داشته باشند. همه افراد علاوه بر دیدن اندام خود باید به ویژگی های ظاهری آن نیز توجه کنند و لباسی را ناآگاهانه و با تقلید از اطرافیان انتخاب نکنند.  لباس های دارای یقه هفت با دامن های ساده و بلند برای افرادی که نیم تنه ای پر، کمر کوتاه و باسن لاغر دارند زیبا است. برای افرادی که اندام منحنی دارند پوشیدن لباس های ابریشمی کلفت بسیار مناسب است چون برجستگی ها و برآمدگی های اندام را پوشش می دهد.

مدل لباس عروس شیک و جدید
کلیک کن ببین

زیباترین لباس عروس

 

از بین زیباترین مدل لباس عروس ، لباس با بالاتنه تنگ و دامن بلند است که برای افراد قد بلند و افرادی که اندام گلابی شکل دارند انتخاب ایده آلی است البته لباس های بدون یقه و دکلته، نیم تنه و بازوها را کوچک تر نشان می دهد.لباس های ساده تری وجود دارند که از طراحی راسته و زیبایی برخوردارند و برای افرادی که قد کوتاهی دارند مناسب است این لباس با پف کمتر بهتر روی بدن می نشیند و قد را بلندتر نشان می دهد.ولی از زیباترین اندام ها، مخصوص خانم های قد بلند است که هر لباسی بر روی اندام آنها جلوه ی زیبایی دارد. از مدل های زیبای پرزرق و برق گرفته تا مدل های دکلته و آستین دار با دامن های ساده و پرنسسی و دنباله دار برای این عروس خانم ها مناسب می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.