جدید ترین عناوین خبری امروز
مجله اینترنتی مُد و لباس

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی لمه

امروزه بیشتر لباس های مجلسی زنانه و دخترانه از جنس لطیف و زیبای لمه دوخته می شوند. لباس مجلسی لمه در انواع مدل های بلند و کوتاه در جنس های لمه شنی، ساده و نگین دار وجود دارند که هر مدل و رنگی با توجه به فرم ظاهری اندام انتخاب می شود. در ایم مقاله قصد داریم درباره مدل لباس مجلسی لمه صحبت کنیم.

 لباس مجلسی لمه

درباره لباس مجلسی لمه و انواع مدل های آن چه می دانید؟

در تمام دهه های تاریخ افراد به خصوص بانوان توجه خاصی به پوشش خود داشته اند و همیشه دوست دارند در مجالس لباس خاص و شیک بپوشند چون لباس تأثیر زیادی بر شخصیت انسان می گذارد خوش پوشی و اینکه چه نوع لباسی می پوشیم نشان دهنده ی شخصیت ما است.تنوع لباس مجلسی زنانه بسیار زیاد است که در زیر به معرفی مدل زیبای لباس مجلسی لمه می پردازیم.

لباس مجلسی لمه

 

معرفی لباس مجلسی لمه

یکی از پارچه هایی که برای دوخت انواع لباس مجلسی استفاده می کنند جنس لمه است. لباس مجلسی لمه از جدیدترین مدل های موجود می باشند. لباس های لمه ساده و لمه شنی و نگین دار امروزه در پشت ویترین هر مغازه ای به چشم می خورد و به خاطر زرق و برق، بیشتر از سایر مدل ها به چشم می آیند.این مدل لباس مجلسی بیشتر برای لباس شب کاربرد دارد چون درخشش فوق العاده در شب دارد. لباس مجلسی لمه بیشتر در مدل های تنگ دوخته می شوند و برای افراد لاغر با ظاهری مناسب کاربرد دارند و به هیچ عنوان برای افراد چاقو افراد شکم دار توصیه نمی شود. این لباس در رنگ های مختلف نقره ای، طلایی، هفت رنگ و … وجود دارند که هر کدام در هر مدلی جذابیت خاص خود را دارد.

مدل لمه به دلیل خصوصیات ظاهری که دارد طرفداران زیادی را به طرف خود کشانده است. بر روی مدل های این لباس تزئینات خاصی انجام نمی شود چون این جنس به تنهایی زیبا و براق می باشد.

لباس مجلسی لمه به دلیل ریز نقش بودن و بافت ریز و سطح صاف خانم های زیادی را به طرف خود جذب می کند. مدل های دوخته شده از جنس لمه نیاز به استر ندارند چون این پارچه به دلیل ضخامت پوشش که ایجاد می کند باعث نمایان شدن بدن در زیر لباس نمی شود.

لباس مجلسی لمه

 

انواع لباس مجلسی لمه

لباس مجلسی لمه در انواع ماکسی های کوتاه و بلند،نیم تنه، دامن و سرهمی و انواع دیگر موجود می باشند که هر فرد با توجه به سلیقه و فرم ظاهری اندام مدل خود را انتخاب می کند.مدل های متفاوت این لباس در دو جنس لمه شنی و لمه ساده موجود می باشند؛که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارد.

لباس مجلسی لمه کوتاه مناسب خانم هایی با انواع قد بلند، معمولی و کوتاه مناسب است که طرح و رنگ و لباس با توجه به اندام فرد و رنگ پوست انتخاب می شود و جنس لمه در لباس مجلسی اگر مناسب سایز افراد انتخاب نشود جذابیت آنچنانی ندارد.

ولی مدل پیراهن مجلسی لمه بلند در انواع طرح های متفاوت و شیک موجود می باشدکه به اندام زیبایی و جذابیت خاصی می بخشد. برای افرادی که اندام شیک و مناسبی دارند می توانند از پیراهن مجلسی لمه بلند رنگ روشن استفاده کنند. رنگ های تیره این مدل لباس بیشتر برای افراد چاق توصیه می شود چون چاقی آن‌ها در رنگ های روشن بیشتر می شود.

امروزه مدل های جدیدی از این مدل وجود دارد که ترکیبی از دو نوع پارچه می باشد ترکیبات لمه با پارچه های دیگر نظیر ریون و حریر باید با ظرافت خاصی انجام شود و در مجلسی که می خواهید حضور یابید هماهنگی داشته باشد.

لباس مجلسی لمه

 

 

 

منبع: مد سازی

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به