شینیون مو را یاد بگیرید تا آرایشگر خودتان شوید

مو 1

شینیون مو کاری کرده که همیشه برای رفتن به یک جشن یا مهمانی لازم نیست خودتان را به خرج بیاندازید. گاهی می‌شود برای سرگرمی و لذّت هم که شده، مهارت خودتان را در منزل محک بزنید و به این روش یک مدل مو برای خودتان داشته باشید. البته که برای شینیون مو ایده لازم است. نگران نباشید! ما چند ایده‌ی جذاب با راهنمای تصویری کامل برایتان داریم.

 

شینیون مو فقط با سنجاق‌سر و کش

اگر موهای بلند و مش شده داشته باشید، شکل پیچ در پیچ این شینیون مو، جلوه‌ی واقعاً جلوه‌ی جالبی به موهایتان می‌دهد که در عین حال می‌تواند یکی از ارزان‌ترین انواع آرایش مو باشد. فقط به یک کش لاستیکی و چند سنجاق سر نیاز است. برای زیباتر شدن کار، موهایتان را قبلاً شسته و سشوار کرده باشید. علیرغم سادگی، مدل پرطرفداری است که به سادگی از روی راهنمای تصویری می‌توانید آن را درست کنید.

 

مدل مو پرطرفدار در سال 2019
کلیک کن ببین

شنیون مو

 

 

 

شینیون دم اسبی پرپشت

فر کردن و پیچیدن مو، یکی از راه‌های پُرتر نشان دادن مو هستند. سایه روشنی که یک رنگ موی روشن، بعد از پیچیده شدن مو با بیگودی‌های روشن در این مدل ایجاد می‌کند، می‌تواند جذابیت آن را چندبرابر کند. این شینیون مو هم خیلی ساده آماده می‌شود؛ موهای پیچیده شده در قسمت جلوی سر مثل آنچه که در تصویر دیده می‌شود، اطراف قاب صورت فیکس می‌شوند. دنباله‌ی مو هم با استفاده از یک اکسسوری مناسب و متناسب با رنگ مو بسته و تزئین می‌شود.

شنیون مو

 

 

شینیون دم‌اسبی فانتزی یکطرفه

این شینیون مو می‌تواند در مهمانی‌هایی که جنبه‌ی کمتر رسمی‌تری دارد استفاده شود. موها از قبل حتماً سشوار و صاف شده باشند. دسته‌بندی مو در این مدل خیلی مهم است. بعد از باز کردن فرق وسط از رأس سر به طرف پشت، یک طرف با کش بسته می‌شود. دسته‌ی موی طرف دیگر به دو دسته‌ی دیگر تقسیم می‌شود و یک دسته‌ی باقیمانده از جلوی سر هم به عقب آورده شده و هرکدام را جداگانه با دست تاب می‌دهیم و بعد به طرف دسته موی بسته شده کشیده و به همراه آن بسته می‌شود. در انتها با یک گل سر تزئین می‌شود.

5 نکته درباره استایل مو که خانم ها باید بدانند
کلیک کن ببین

 

شنیون مو

 

شینیون بافت

شاید با دیدن قسمت پشت این شینیون مو فکر کنید که فقط با یک موی پرپشت و پرحجم بشود چنین مدلی را خوب از آب درآورد. ولی تصوّرتان اشتباه است! زیبایی این شینیون به هنر و مهارت انگشت‌های شما برای از هم باز کردن و پوش دادن موها بستگی دارد. مراحل آماده کردن این مدل در عکس به خوبی قابل مشاهده و یادگیری است.

شنیون مو

 

 

 

شینیون با بافت مدل درخت کریسمس

از ظاهر آماده‌شده این شینیون مو به سختی می‌شود حدس زد که کلّ آن بر پایه‌ی یک بافت موی خیلی ساده درست شده است. موها را به صورتی که در عکس می‌بینید به سه دسته تقسیم کنید. دسته‌ی وسطی پشت سر از بالا به پایین خیلی ساده و تا انتهای پشت سر بافته می‌شود. دنباله‌ی مو را آزاد می‌گذارید و بعد از باز کردن گره‌های بافت به صورت شکل شماره 3، دنباله مو را برگردانده، در دسته‌های نازک از لابلای گره‌های بافت رد می‌کنید. دسته‌های باقیمانده هم به همین ترتیب از لای گره‌ها به ترتیبی که در شکل 7 تا 10 ملاحظه می‌شود، عبور داده می‌شود. واقعاً مدل زیبا و جذابی است.

مدل موی بلند زنانه 2019
کلیک کن ببین

شنیون مو

 

 

شینیون ساده برای موهای لخت و بلند

نکته‌ی جالب در مراحل آماده‌سازی این شینیون مو، این است که می‌توانید آن را در مرحله‌ی 4 و 5 نگه دارید، و یا این‌که تا انتهای پیچیده و بسته شدن کامل مو ادامه دهید. در واقع این روش، به دلخواه شما قابلیت تبدیل شدن به دو مدل جذاب و خوش‌استایل را دارد.

شنیون مو

 

یک شینیون فریبنده برای موهای بور

آرایش نامتقارن این مدل، صافی و چسبندگی آن و توپی که پشت سر به صورت یکطرفه آرایش داده می‌شود. این مدل شینیون مو به خصوص برای چهره‌های ظریف و گردن‌های کشیده واقعاً شیک بوده و خوبی‌اش این است که برای آماده کردن آن لازم نیست موی خیلی بلندی داشته باشید.

شنیون مو

شینیون بافت کج دوطبقه

یک شینیون مو زیبا که واقعاً به آن سختی‌ها که به نظر می‌رسد نیست. فقط به خاطر تسلّط به پشت سر، به یک نفر دیگر غیر از خودتان نیاز دارید که کمک‌تان کند. می‌بینید که تنها بر پایه‌ی انواع ساده‌ترین بافت‌های مو چه مدل‌های شگفت‌انگیز و فوق‌العاده‌ای می‌شود ساخت.

ایده‌هایی برای انتخاب مناسب‌ترین مدل مو مجلسی
کلیک کن ببین

شینیون مو

پیشنهاد مدسازی :

مدل موی کوتاه زنانه انتخابی متفاوت در سال جدید

در سال جدید از مدل موی باز خود لذت ببرید

نکاتی برای انتخاب بهترین مدل موی کوتاه زنانه

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.