مدل لباس مجلسی دخترانه بلند

لباس مجلسی دخترانه بلند

بیشتر افراد دوست دارند از مدل های دخترانه لباس مجلسی استفاده کنند تا علاوه بر زیبایی سن و سال افراد را کمتر نشان می دهد این مدل لباس در انواع متنوع رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد که در انتخاب بهترین مدل معیار رنگ پوست، فرم ظاهری و جنس پارچه بسیار مهم است.

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند شیک

آشنایی با مدل لباس مجلسی دخترانه بلند

بیشتر خانم ها برای مجالس و جشن ها از ماه ها قبل از شروع مراسم دغدغه ی لباس را دارند. خانم ها همیشه دوست دارند لباسی بپوشند که در مجالس به زیبایی بدرخشند. از بین انواع لباس مجلسی، مدل لباس مجلسی دخترانه بلند از طرفداران زیادی برخوردار است در زیر بیشتر با انواع این مدل آشنا می شویم تا انتخابی صحیح و مناسب داشته باشیم.

 

معرفی مدل لباس مجلسی دخترانه بلند

بیشتر دختر خانم ها دوست دارند لباس مجلسی انتخاب کنند که زیبا و چشمگیر باشد و در مجالس و جشن ها حسابی به چشم بیایند. مدل لباس مجلسی دخترانه بلند باعث می شود افراد باوقارتر جلوه کنند. برای دوخت این مدل لباس از انواع پارچه ها استفاده می‌شود. تنوع در مدل های این سبک لباس بسیار زیاد است به نحوی که انتخاب بر اساس سن و فرم ظاهری انجام می پذیرد.

90 مدل لباس مجلسی کره ای 2019 جدید و شیک
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند 2019

 

انواع مدل لباس مجلسی بلند و تناسب آن با فرم ظاهری بدن

 

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند بیشتر مناسب مجالس شلوغ و رسمی است. این لباس در انواع مدل های ماهی، دنباله دار، دکلته، مجلسی دامن کلوش و کار شده با انواع تزئینات وجود دارد.  بیشتر پیراهن مجلسی دخترانه بلند و پفی مناسب انواع فرم بدنی هستند که هم مدل باز و هم مدل پوشیده این لباس های مجلسی از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

به طور کلی مدل لباس مجلسی دخترانه بلند باید متناسب با فرم صورت و بدن تهیه شود. برای افرادی که سینه های بزرگ و ران های کوچک دارند پوشیدن مدل لباس بلند بدون آستین و یا آستین رکابی و یا پیراهن یقه هفت انتخابی ایده آل است بهتر است لباس مجلسی دخترانه بلند سر تا پا یک رنگ باشد تا اندام لاغرتر نشان داده شود چون لباس با رنگ های متنوع باعث چاق تر نشان دادن اندام می شود. همچنین خانم هایی که بالاتنه درشت و شانه های پهنی دارند نباید لباس گشاد با یقه های تزئین شده بپوشند بهتر است پارچه های انتخاب شده از جنس های ساده و بدون گل باشد تا درشتی اندام تا حدودی پوشیده شود.

انواع بهترین مدل های لباس شب 2019
کلیک کن ببین

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند گیپور

یکی دیگر از مدل های پیراهن مجلسی دخترانه بلند که برای افراد با بالاتنه کوچک مناسب است لباس هایی با یقه گرد، آستین حلقه ای یا آستین های مدل دار و پف دار است. از انواع مدل لباس مجلسی بلند دخترانه که برای افراد با پایین تنه درشت مناسب است پیراهن هایی هستند که خط کمر آن‌ها بالاتر یا پایین تر از خط کمر قرار گرفته است و همچنین دارای تزئینات بالاتنه، تک رنگ، جنس های لطیف و ابریشمی باشد و دارای رنگ های روشن بالاتنه و رنگ های تیره در پایین تنه باشند استفاده کنید.

ولی افرادی با قد کوتاه و ریز نقش پوشیدن لباس مجلسی بلند دخترانه برای آن ها جلوه زیبایی ندارد. لباس مجلسی بلند برای افراد قد09 بلند انتخابی فوق العاده زیبا است لباس هایی که از بالا به پایین به ترتیب گشاد می شوند به این زیبایی ها می افزاید.

 

تأثیر رنگ در مدل لباس مجلسی دخترانه بلند

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند پف دار

همیشه تأکید شده که مدل لباس مجلسی دخترانه از رنگ های شاد و طرح های زیبا الهام بگیرد ولی اغلب رنگ های شاد تناسبی با رنگ پوست افراد ندارد و ناچار از رنگ های تیره استفاده می کنند. بعضی از رنگ های تیره مثل مشکی همیشه شیک و بادوام است. از دیگر رنگ هایی که طرفداران زیادی در بین دختران جوان دارد شامل سفید، قرمز، صورتی، آبی و سبز می باشد.

انواع مدل لباس های مجلسی ایرانی
کلیک کن ببین
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.