مدل موی جدید مردانه در سال 2019

موی جدید مردانه

همان‌طور که می‌دانید مدل موهای مردانه هر سال در حال تغییر است. بهتر است برای این‌که در سال جدید روحیه بگیرید، به دنبال مدل موی جدید مردانه‌ای باشید که به فرم صورت شما بیاید. شما می‌توانید مدل‌های کلاسیک را اندکی تغییر دهید و یا از مدل‌های کاملا مدرن استفاده کنید. ما تعدادی مدل موی جدید مردانه را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا با نگاه کردن به آن‌ها ایده بگیرید و استایل خود را تغییر دهید.

مدل موی فرانسوی

برای داشتن مدل موی فرانسوی، باید به آرایشگر خود بگویید که موهای اطراف و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کرده و موهای بالای سرتان را با قیچی مرتب کند. همچنین می‌توانید با استفاده از کمی ژل، موهایتان را به سمت جلو حالت دهید.

مدل موی فرانسوی

مدل موی پومپادور

در این مدل موی جدید مردانه، موهای قسمت بالای سر حالت پف‌دار به خود می‌گیرد و نگاه‌ها را به سمت صورتتان متمرکز می‌کند. برای داشتن یک مدل موی پومپادور زیبا،  بهتر است ابتدا کمی ژل به موهایتان بزنید، سپس با یک برس گرد و سشوار موهایتان را به سمت عقب حالت دهید.

مدل موی خامه‌ای، یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه
کلیک کن ببین

مدل موی پومپادور

مدل موهای یک طرفه

این مدل موی مردانه، یک مدل کلاسیک است که در سال 2019 بسیار مورد توجه مردان و پسران جوان قرار گرفته است. تنها کاری که باید بکنید این است که جهت خواب موهایتان را پیدا کرده و با کمک یک شانه موهایتان را به یک طرف حالت دهید.

مدل موهای یک طرفه

مدل موی بوکسوری

در این مدل موی جدید مردانه که الهام گرفته از مدل موی ارتشی است، موهای اطراف و پشت سر با ماشین اصلاح می‌شود، در حالی که موهای بالای سر بلندتر باقی می‌ماند. برای این‌که این مدل مو بر روی صورت شما بهتر بنشیند، بهتر است که به آرایشگر خود بگویید مرز قسمت‌های تراشیده را با توجه به فرم صورتتان تغییر دهد.

مدل موی بوکسوری

چتری‌های شلخته

برای این‌که استایلی متفاوت و راحت داشته باشید، کافی است کمی ژل به انگشتانتان بزنید و چتری‌هایتان را به صورت شلخته حالت دهید. همچنین برای این‌که چتری‌هایتان بیشتر به چشم بیاید، می‌توانید موهای قسمت‌های کناری سرتان را با ماشین اصلاح کنید.

مدل موی ایتالیایی از 2019 تا 2022
کلیک کن ببین

چتری‌های شلخته

مدل موهای حالت داده به سمت عقب

این مدل موی کلاسیک مردانه، با اندکی تغییرات به مدلی امروزی‌تر و شیک‌تر تبدیل می‌شود. شما می‌توانید با تراشیدن موهای اطراف سرتان، کاری کنید که موهای بلندتان بیشتر به چشم بیاید.

مدل موهای حالت داده به سمت عقب

مدل موی مخصوص موهای فر

اگر موهای فر دارید، برای داشتن یک مدل موی جدید مردانه، کافی است مطمئن شوید موهایتان به اندازه‌ی کافی بلند است تا با اصلاح کردن موهای اطراف سرتان کاری کنید که خوشتیپ‌تر به نظر برسید.

مدل موی مخصوص موهای فر

مدل موی تیفوسی

مدل موی تیفوسی، از مدل موهای دهه‌ی 90 میلادی است که امروزه با اضافه کردن یک سری تغییرات حالت مدرن‌تر به خود گرفته است. برای داشتن یک مدل موی جدید مردانه‌ی تیفوسی، می‌توانید موهای قسمت‌های کناری و پشت سرتان را با ماشین اصلاح کرده و با استفاده از ژل مو، کمی به موهای تیفوسی خود حالت دهید.

مدل موی تیفوسی

مدل موهای بلند مردانه

موهای بلند و بستن آن به شکل دم اسبی یا گوجه‌ای، به یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مردانه تبدیل شده است. به این معنی که در سال جدید شما می‌توانید موهای بلند خود را به هر شکلی که دوست داشتید در بیاورید و از استایل به روز خود لذت ببرید.

مدل موی بلند مردانه شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد
کلیک کن ببین

مدل موهای بلند مردانه

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.